Ekstraklasa 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 22:42

Polonia Warszawa w dniu 16.7.2012 roku ok. godziny 22.00 znikneła w pilkarskiej mapy Polski.


:dance: :happy:

Obrazek


Obrazek
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 22:44

Polonia sprzedana :/ Tylko współczuć kibicom Gieksy, na szczęście obecna Polonia Warszawa zagra w IV lidze ze swoim herbem, godłem oczywiście, o ile ktoś je kupi. Pewnie zrobi to stołeczne miasto, bo cena ma być symboliczna. Ciekawe kto podzieli los Gieksy za kilka lat...


In Marotta I trust...
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 22:52

Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.

Derby to było zawsze ciekawe wydarzenie i trochę łyso teraz jest kiedy stolica ma tylko 1 klub ale ogólnie dobrze się stało. Szkoda, że nasza piłka straci teraz taką ciekawą osobowość jak J.W. :smile:

To wykupywanie licencji to jakaś parodia, pzpn powinien coś z tym zrobić!


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 23:13

To nie Polonia, to Groclin!
Gieksa też Groclin!


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 23:13

Dobrze sie stalo, bo Polonia oczysci sie od łatki Groclinu, ktora to teraz przejmie KP Katowice, sztuczny twor, ktory mam nadzeje, ze niedlugo zniknie z powierzchni ziemi. Szkoda tylko kibicow Gieksy. Pewnie beda musieli reaktywowac klub od B klasy jak Lechia czy Pogon :|


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
banan1919

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 22 lipca 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 23:26

I co teraz bedzie z Gieksa ? Ledwo co dostala licencje na 1 lige a teraz ma grac w ekstraklasie ? Ponoc w Krakowie maja grac ale nie wiem ile w tym prawdy , nie wiem jak Wy ale ja nie wierze w utrzymanie Gieksy i po jednym sezonie powroci do pierwszej ligi


Juve !!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 14:52

banan1919 pisze:I co teraz bedzie z Gieksa ? Ledwo co dostala licencje na 1 lige a teraz ma grac w ekstraklasie ? Ponoc w Krakowie maja grac ale nie wiem ile w tym prawdy , nie wiem jak Wy ale ja nie wierze w utrzymanie Gieksy i po jednym sezonie powroci do pierwszej ligi
Sam jestem ciekawy co z GKS. Teoretycznie powinien zniknąć podobnie jak sama Polonia. A tutaj czytam dziś na 90minut.pl, że GKS testuje Łobodzińskiego i kogoś tam jeszcze. Zamieszanie typowe dla polskiej piłki. I ciekawe jak zareagują kibice z Katowic :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 07:55

GKS mimo kupienia miejsca Polonii nie powinien mieć prawa na grę w Ekstraklasie. Chociażby ze względu na brak stadionu. Powinno się skończyć granie w innych miastach. Zagłębie grał na Odrze, Wisła i Cracovia na Zagłębiu, teraz GKS w Krakowie ma grać... Dajcie spokój.

GKS wcale nie musi być pierwszym zespołem do spadku, dojdą resztki z Polonii, dołączy Iwański i Łobodziński i mogą z powodzeniem walczyć o utrzymanie.


bravi_ragazzi1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2010
Posty: 3
Rejestracja: 02 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 08:31

Jaki GKS ? GKS znajduje się obecnie w 1 lidze, za to KP Katowice kupując licencję GrocloPolo ma obecnie miejsce w ekstraklasie. Teraz pytanie, co z tym zrobi Urząd Miasta w Katowicach, czy przychyli się do nowego tworu, czy jednak każe szukać gdzie indziej miejsca na kopanie piłki w ekstraklasie.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 12:46

Dalszy ciąg zamieszania z Polonią Warszawa:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Brzmi to delikatnie mówiąc jak żart. Pierw facet kupuje licencję i piłkarzy z Polonii i chce ich włączyć do GKS i grać w Ekstraklasie. Potem jednak zaczyna się wahać i możliwe, że GKS pozostanie tam gdzie jego miejsce, Polonia zniknie z mapy, a Pan Król z nowym tworem KP Katowice będzie grał w ekstraklasie w Sosnowcu.

Ach ta nasza piłka :roll:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 21:45

steru pisze:Dalszy ciąg zamieszania z Polonią Warszawa:

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Brzmi to delikatnie mówiąc jak żart. Pierw facet kupuje licencję i piłkarzy z Polonii i chce ich włączyć do GKS i grać w Ekstraklasie. Potem jednak zaczyna się wahać i możliwe, że GKS pozostanie tam gdzie jego miejsce, Polonia zniknie z mapy, a Pan Król z nowym tworem KP Katowice będzie grał w ekstraklasie w Sosnowcu.

Ach ta nasza piłka :roll:
Oni sami nie wiedzą, czego chcą. Zamarzyła im się Ekstraklasa i za wszelką cenę chcieli wykorzystać okazję. A że przy okazji nie mieli absolutnie żadnych konkretnych planów więc wszystko robione jest na wariackich papierach. To nic, że za miesiąc liga.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 22:11

Niby Katowicki klub na Polonijnych papierach, musicie się tam cieszyć niesamowicie w tym Sosnowcu. :D


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2012, 22:29

Juras_Senat pisze:Niby Katowicki klub na Polonijnych papierach, musicie się tam cieszyć niesamowicie w tym Sosnowcu. :D
Pfff Ty się nie odzywaj! Coś czytałem, że to Cracovia jednak zagra w ekstraklasie a nie żaden twór katowico-warszawski...


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 11:33

Na szczescie prawdopodobnie wszystko rozejdzie sie po kosciach i GieKSa zostanie w pierwszej lidze. Kibice dobrze zadzialali :ok:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2012, 11:44

Radek_88 pisze:Na szczescie prawdopodobnie wszystko rozejdzie sie po kosciach i GieKSa zostanie w pierwszej lidze. Kibice dobrze zadzialali :ok:
Oby tak było :ok: Prawdziwi kibice zasługują na to, żeby mieć prawdziwy klub a nie, jak nazywa go bardzo trafnie "Fakt", nowotwór.

Ale co w takim razie z tym jednym miejscem w Ekstraklasie? Wraca Cracovia? :lol:


ODPOWIEDZ