Ekstraklasa 2019/2020

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 10:26

PrzemasJuve pisze:
deszczowy pisze:Lepsze będzie, jak do pucharów zakwalifikuje się Piast. Drużyna poskładana z hiszpańskich odpadów i bursztynów z plaż, beniaminek (!) - i jest o krok od pucharów. Ekstraklasa xD
i dobrze, niech maja skoro zasluzyli, piast ma stadion, ludzi, ktorym zalezy, nie zalegaja z wyplatami, dobrze poukladany klub, a zle bo co? bo to piast nie dajmy na to wisla? legia miala keidys wiecej hiszpanskich odpadow, jurado wcale nie jest najwazniejszym ogniwem tej druzyny, no i przede wszystkim nie doceniasz pracy brosza, a piast grac potrafi, oczywiscie LE nie zdobedzie, ale powinien powalczyc lepiej niz ruch w zeszlym sezonie
Obyś miał rację. Ja tego jakoś nie widzę. Ale już chyba wolałbym ten Piast niż kolejne popisy sympatycznego wąsacza z Czech. Po odejsciu Mili ta drużyna się rozsypie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 10:37

To śląsk jako finalista już nie ma zapewnionej gry w LE ? Przecież tak miało być jak Legła wygra 'miszcza' ?


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 10:41

jareckik pisze:To śląsk jako finalista już nie ma zapewnionej gry w LE ? Przecież tak miało być jak Legła wygra 'miszcza' ?
Według moich informacji dokładnie tak jest... Śląsk ma zapewniony udział w LE, co nie zmienia faktu, że po odejściu Mili, może być dość śmiesznie... Chociaż śmiesznie to już przestało być kilka lat temu... :cry:


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 12:25

yanquez pisze:
jareckik pisze:To śląsk jako finalista już nie ma zapewnionej gry w LE ? Przecież tak miało być jak Legła wygra 'miszcza' ?
Według moich informacji dokładnie tak jest... Śląsk ma zapewniony udział w LE, co nie zmienia faktu, że po odejściu Mili, może być dość śmiesznie... Chociaż śmiesznie to już przestało być kilka lat temu... :cry:
Obecnie licenje UEFA maja tylko Legia, Lech, Piast, Lechia, Korona i Zaglebie. Gdyby nic sie nie zmienilo to pierwsza trojka ma juz pewnosc gry w Europie. Pozostala trojka bedzie walczyc do konca o ostatnie premiowane miejsce. Slask nie ma na razie szans na LE.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 12:38

mateusz6 pisze:
yanquez pisze:
jareckik pisze:To śląsk jako finalista już nie ma zapewnionej gry w LE ? Przecież tak miało być jak Legła wygra 'miszcza' ?
Według moich informacji dokładnie tak jest... Śląsk ma zapewniony udział w LE, co nie zmienia faktu, że po odejściu Mili, może być dość śmiesznie... Chociaż śmiesznie to już przestało być kilka lat temu... :cry:
Obecnie licenje UEFA maja tylko Legia, Lech, Piast, Lechia, Korona i Zaglebie. Gdyby nic sie nie zmienilo to pierwsza trojka ma juz pewnosc gry w Europie. Pozostala trojka bedzie walczyc do konca o ostatnie premiowane miejsce. Slask nie ma na razie szans na LE.
Zaleglości Śląska wobec piłkarzy nie są duże, więc jestem pewny, że zostaną one uregulowane na tyle, żeby mogli wystąpić w eliminacja LE. A to chyba właśnie był największy zarzut.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 13:47

Kowalczyk podpisał kontrakt z Wołgą, a Śląsk po raz kolejny się kompromituje, podobnie jak wcześniej z Jodłowcem. Żal na nich patrzeć z takim profesjonalizmem.

A Kowalczyk - jak widać odżył na tym środku obrony, nawet powołanie do kadry dostał. Nie tak dawno wydawało mi się, że to już piłkarz skończony, a tu jednak się podniósł.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 14:01

Nie tylko Śląsk się ośmiesza. Zasłużenie ta ,,liga,, zajmuje w różnych zestawieniach miejsca blisko ligi sudańskiej itp. A jakie transfery przeprowadzi do eliminacji L.M 2014- Legia, skoro wypowiedzi jej Prezesa na ten moment, brzmią delikatnie mówiąc mało optymistycznie. A czy lepiej wypadnie Lech :?: :!: A Piast Gliwice to już w ogóle jeden wielki znak zapytania. Bardzo chciałoby się żeby rzeczywistość wyglądała inaczej, lecz fakt, iż polskiego klubu nie ma w L.M od 96 to żaden przypadek ani pech.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 14:38

francois pisze: A Kowalczyk - jak widać odżył na tym środku obrony, nawet powołanie do kadry dostał. Nie tak dawno wydawało mi się, że to już piłkarz skończony, a tu jednak się podniósł.
No dokładnie. Odżył. Teraz pójdzie w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> jakieś Wołgi i znowu słuch o nim zaginie. Mario Piekario apanaże załatwił, sobie oczywiście też i po piłkarzu.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 18:36

Ktoś jeszcze pamięta, że to będzie druga odsłona jego "rosyjskiej przygody"?

Przekwalifikowanie ze stopera na DMF wydaje się mu służyć. A on nie zaczynał w ogóle jako prawy obrońca?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 21:33

Tutaj coś z zaplecza naszej ekstraklasy:

http://www.youtube.com/watch?v=f2FFlZeXcQU

Nie wiem czy widzieliście. Tak Marcin Cabaj pomaga swojemu byłemu klubowi w walce o awans. :smile:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 21:37

@daroo89
To normalnie przebiło nawet słynną ,,interwencję,, Janusza Jojki. Ma koleś sentyment do byłego klubu hah myślałby kto :rotfl:


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 22:41

daroo89 pisze:Tutaj coś z zaplecza naszej ekstraklasy:

http://www.youtube.com/watch?v=f2FFlZeXcQU

Nie wiem czy widzieliście. Tak Marcin Cabaj pomaga swojemu byłemu klubowi w walce o awans. :smile:
W tej akcji nie tylko żałosny Cabaj jest ex piłkarzem cracovii,obrońca który mu tę piłkę zgrał również wcześniej też występował w słabszej ekipie z miasta nożowników :wink:

Co do europejskich pucharów w kontekście naszej piłki (s)kopanej-żenada z obecnego sezonu powtórzy się i w przyszłym,potwierdzone info.Dla mnie od dawna najbardziej żenującym jest fakt braku polskiego klubu w lidze mistrzów od niemalże 20lat,hańba jak na kraj z blisko 40milionami obywateli :doh:
AdiZ pisze:
Antek666 pisze:Dla mnie od dawna najbardziej żenującym jest fakt braku polskiego klubu w lidze mistrzów od niemalże 20lat,hańba jak na kraj z blisko 40milionami obywateli :doh:
Nie 40 milionowy kraj tylko jak już coś to 35mln.
Się czepiasz choć raczej nie do końca masz o co... Napisałem "z blisko 40milionami obywateli" a więc włączając w to też i Polaków na emigracji,a te około 38mln to jak nic "blisko 40mln" :wink:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2013, 23:00 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 22:50

Antek666 pisze:Dla mnie od dawna najbardziej żenującym jest fakt braku polskiego klubu w lidze mistrzów od niemalże 20lat,hańba jak na kraj z blisko 40milionami obywateli :doh:
Nie 40 milionowy kraj tylko jak już coś to 35mln.
Gratki dla Piasta, beniaminek w pucharach :bravo:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 23:05

yanquez pisze:
jareckik pisze:To śląsk jako finalista już nie ma zapewnionej gry w LE ? Przecież tak miało być jak Legła wygra 'miszcza' ?
Według moich informacji dokładnie tak jest... Śląsk ma zapewniony udział w LE, co nie zmienia faktu, że po odejściu Mili, może być dość śmiesznie... Chociaż śmiesznie to już przestało być kilka lat temu... :cry:
Słyszałem, że miał ofertę, żeby grać ku uciesze amerykańskiej polonii w Chicago Fire ale czy to już pewne?

Bełchatów walczył zaciekle, rundę mieli znakomitą ale raczej spadku już nie unikną. Podbeskidzie gra jakiś kosmos ostatnio :) Piast ma puchary i w mojej opinii w pełni zasłużenie. Mam tylko nadzieję, że się nie posypią do meczów eliminacyjnych.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 30 maja 2013, 23:35

Ja mam pytanie: bo w Polsce jest ustawa, że nie wolno mieć logo bukmachera na koszulce. Jak Juventus grał z Lechem w Poznaniu to musiał mieć inne koszulki niż domowe z Bet Clic. Teraz od dłuższego czasu widzę Lech gra z logiem STS na koszulce. Aż zgłupiałem :shock: . Może ktoś powiedzieć o co w tym chodzi?

EDIT: Dzięki :)
Ostatnio zmieniony 30 maja 2013, 23:49 przez Dybala 4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ