Trenerska karuzela

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 16:24

Nie znalazłem podobnego tematu, więc postanowiłem takowy założyć 8)


Przerwa letnia to często czas nie tylko wymiany zawodników, ale bardzo często także sztabu szkoleniowego.


Jakiś czas temu Valencia poinformowała o rozstaniu z Emerym. Jego miejsce zajmie Pellegrino. Na Weszło przeczytałem o nim ciekawy artykuł:
http://www.weszlo.com/news/10563-%E2%80 ... ie_u_steru
W lidze zdominowanej przez Real i Barcę kibicuję wszystkim biedniejszym zespołom, które są w stanie zagrozić Królewskim i Blaugranie, a takim zespołem jest Valencia. Nie jestem jednak pewny, czy ta zamiana wyjdzie im na dobre. IMO Emery robił dobrą robotę. To on zniwelował straty po odejściach Villi, Silvy i Maty.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 23:34

Liverpool przedstawił nowego trenera - został nim Brendan Rodgers.

Jestem ciekawy, jak ten młody manager poradzi sobie w Liverpoolu. The Reds są w podobnym położeniu jak my rok temu - czyli po dwóch tragicznych sezonach, ponownie bez europejskich pucharów. Ciekawe, jak będzie wyglądał jego zespół i jakie ma plany w związku z Suarezem, którym się ponoć interesujemy...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 01:00

francois pisze:Liverpool przedstawił nowego trenera - został nim Brendan Rodgers.

Jestem ciekawy, jak ten młody manager poradzi sobie w Liverpoolu. The Reds są w podobnym położeniu jak my rok temu - czyli po dwóch tragicznych sezonach, ponownie bez europejskich pucharów. Ciekawe, jak będzie wyglądał jego zespół i jakie ma plany w związku z Suarezem, którym się ponoć interesujemy...
O ile dobrze pamietam, to Liverpool od dawna ma tragiczne sezony? :P ( w sensie brak mistrzostwa zadnego)
Ostatnio ci wlasnie 'mlodzi' radza sobie duzo lepiej od starych wyjadaczy, wiec ma szanse o ile Liverpool nie sprzeda polowy wartosciowych swoich zawodnikow.





KLIK ==>www
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 01:13

Bartek88 pisze: O ile dobrze pamietam, to Liverpool od dawna ma tragiczne sezony? :P
Nie ma w tym nic dziwnego. Podobno kwota którą Liverpool wydał na trio Henderson-Carroll-Downing jest o niebotyczne 2 miliony funtów mniejsza od kwoty za którą Chelsea kupi trio Hazard-Hulk-Marin... Przy takim zarządzaniu trudno o mistrzostwo.


Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 10:13

SKAr7 pisze: Nie ma w tym nic dziwnego. Podobno kwota którą Liverpool wydał na trio Henderson-Carroll-Downing jest o niebotyczne 2 miliony funtów mniejsza od kwoty za którą Chelsea kupi trio Hazard-Hulk-Marin... Przy takim zarządzaniu trudno o mistrzostwo.
Ale za to mieli nosa ze sprzedażą Torresa :D

Zobaczymy co wykombinują w tym sezonie... Nowy menedżer, nowy sponsor na koszulkach(oferujący niezłą kasę swoją drogą) = szansa na sukces? Ciekawi mnie jaką koncepcję na The Reds ma Brendan... Kenny starał się robić "angielską" drużynę. Pomysł zacny, ale z marnym skutkiem. Mają kasę na transfery, kilka klasowych wzmocnień i Liverpool będzie walczył o top4. Tam to się teraz narobiło... o LM walczy tam 6 zespołów + nieobliczalne jak się okazało w tym sezonie Newcastle. A niektórzy kibice hiszpańskich zespołów się próbują kłócić, że to ich liga jest najlepsza :smile:


Sapere Aude!
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2012, 14:50

Niezwykła historia:
http://www.eurofutbol.pl/news/521874-Ma ... -nie-zyje/
Oczywiście wyrazy współczucia dla jego najbliższych...
...ale o takiej historii jeszcze nie słyszałem. Facet zmarł kilka dni po tym, gdy został ogłoszony trenerem, a nawet nie zaczął jeszcze pracy z zespołem...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2012, 23:02

Wielka szkoda, gość miał jaja i twardo stąpał po ziemi. 54 lata to jeszcze nie wiek żeby umierać, bardzo go szanowałem.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 20:09

Dziś w Sporcie na Polsacie podano informacje, że Blanc oficjalnie kończy pracę z reprezentacją. Jednocześnie blisko rozwiązania kontraktu z OM jest Deschamps. Czyżby były juventino miał objąć Trójkolorowych?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 22:44

francois pisze:Dziś w Sporcie na Polsacie podano informacje, że Blanc oficjalnie kończy pracę z reprezentacją. Jednocześnie blisko rozwiązania kontraktu z OM jest Deschamps. Czyżby były juventino miał objąć Trójkolorowych?
Na orange sport piszą, że Didier jest głównym kandydatem do objęcia Sampdorii, co jest, moim zdaniem, co najmniej dziwne.

Van Marwijk podał się do dymisji, ciekawe kto go zastąpi? Może Advocat, któremu z Rosją nie poszło?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2012, 23:06

wojczech7 pisze: Van Marwijk podał się do dymisji, ciekawe kto go zastąpi? Może Advocat, któremu z Rosją nie poszło?
Dick za 54 minuty obejmuje stery w PSV.


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 11:09

it doesn't matter pisze:
wojczech7 pisze: Van Marwijk podał się do dymisji, ciekawe kto go zastąpi? Może Advocat, któremu z Rosją nie poszło?
Dick za 54 minuty obejmuje stery w PSV.
Poprawnej by było: "Dick po wyjściu z Rosji wejdzie w PSV pierwszego lipca."

Ciekaw jestem czy Del Bosque zostanie w Hiszpanii, Guardiola wolny, może skusiła by go posada selekcjonera. W Holandii Cruyff namaszcza Rijkaarda na selekcjonera, jeśli faktycznie nim zostanie, to osobiście skreślam Oranje z listy faworytów na najbliższych mistrzostwach.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 11:23

Dla mnie naturalnym i od razu nasuwającym się wyborem na selekcjonera Oranje jest Louis Van Gaal.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 11:30

Dla mnie naturalnymi selekcjonerami w kadrach powinni być:
Francja - Deschamps
Holandia - Van Gaal
Anglia - Redknapp
Hiszpania - Guardiola (jeśli Del Bosque będzie chciał odejść)
Reszta reprezentacji raczej bez zmian. Low, Bento, Prandelli nie powinni spuszczać głów, dobrze prowadzili swoje drużyny.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 11:33

Ciro Ferrara prawdopodobnie zostanie nowym trenerem wracjącej do Serie A Sampdorii: "Ferrara set for Sampdoria". Życzę mu powodzenia, poza meczami z Juve rzecz jasna 8).


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 lipca 2012, 13:07

pan Zambrotta pisze:Anglia - Redknapp
Wątpię, żeby miał odejść. Kontrakt ma chyba na 4 lata, wstydu też nie przyniósł. Raczej zostanie.




Ciekawe, co zrobi Del Bosque. Zdobył MŚ i ME, jest na szczycie - IMO powinien odejść w chwale. Ale nie sądzę, żeby jego następcą był Guardiola. Pep powiedział, że robi przerwę i raczej nie zmieni zdania.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ