Najlepszy piłkarz naszego życia.

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 12:47

Supersonic o Giggsie pisze:Damn, ja mu nie zabieram zasług, ja mówię, że dla mnie jego 60-te miejsce jest spoko, thats all
Głównym problem jest fakt, że przy 61 miejscu Giggsa 19 jest Drogba, który mógłby Walijczykowi co najwyżej buty czyścić.

Piszesz o gwiazdach swoich zespołów, piłkarzach którzy ciągneli gre. Drogba w Chelsea może przez 1-2 sezony odgrywał kluczową, powiedzmy, rolę. Piszesz, że Giggs jest mistrzem własnego podwórka, bo nie specjalnie przyczynił się do triumfów w LM. Za to Drogba nie zdobył LM nawet jako drugi bidonowy. Pytam więc, gdzie tu sens, gdzie logika? Hm?

Sam Giggs to zresztą skrajny przypadek, bo zawodników lepszych od Drogby, a będących niżej w Twoim rankingu, jak na pęczki. Choćby taki Van Nisterooy - więcej osiągnął, więcej strzelał, dłużej grał na najwyższym poziomie (PSV, ManUtd, Real) i co?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 13:01

ha! już widzę coś wartego odnotowania, czego Supersonicu nie uwzględniłeś ;)

mianowicie procent głosów. Henry może i był wielokrotnie wśród najlepszych, ale czasem wręcz odstawał, był szarzyzną na tle najlepszych. Jak widzisz, bycie czwartym, a bycie czwartym to jest różnica.

Nie omieszkam to uwzględnić przy moim algorytmie.

BTW, ktoś może jest na specjalności algorytmika na infie i chce mi pomóc ? :smile:

Supersonic pisze:Zresztą kwestie kto od kogo jest lepszy proszę kierować do cieślika - to on jest największym znawcą nie ja :smile:
:C


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 14:25

pan Zambrotta pisze:ha! już widzę coś wartego odnotowania, czego Supersonicu nie uwzględniłeś ;)

mianowicie procent głosów. Henry może i był wielokrotnie wśród najlepszych, ale czasem wręcz odstawał, był szarzyzną na tle najlepszych. Jak widzisz, bycie czwartym, a bycie czwartym to jest różnica.
Moment, moment. Czyli jednak głosowanie żabojadów z FF ma znaczenie? :prochno:

A tak poważnie, to słuszne spostrzeżenie. Tak jak pisałem - niby ranking supersonica był sensowny, ale czegoś tam mu brakowało, że powychodziły takie kwiatki jak Drogba 42 pozycje przed Giggsem (wiem, zaczynam się robić nudny :) )...
pan Zambrotta pisze:Nie omieszkam to uwzględnić przy moim algorytmie.
Od takich kwestii jest Łukasz, ale wydaje mnie się, że "nie umieszkam tego uwzględnić (...)" :wink:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 14:36

11. miejsce, mofuka. AKA. jestem bardzo fajny.
apeluje wiec do wszystkich deszczowych, zeby moje posty czytac z nalezytym szacunkiem.
bom jest spec, lol.
Ostatnio zmieniony 13 stycznia 2012, 14:38 przez Tharp, łącznie zmieniany 1 raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 14:37

wojczech7 pisze:Moment, moment. Czyli jednak głosowanie żabojadów z FF ma znaczenie? :prochno:
ma, na pewno <<jakiś>> ma. Ale w mojej opinii ranking S. zbyt dużą uwagę mu poświęcił.
Historię piszą zwycięzcy, cóż zrobić? ZP uwzględnię, żeby taki Grosso nie równał się z takim Sergio Ramosem.

od poprawiania mnie jest prof. Miodek, a Łukasz niestety za słabo wypadł w rankingu znawców.

BTW. drugim rankingiem będzie top 10 lig europejskich za lata 95-2012.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 14:38

wojczech7 pisze:
pan Zambrotta pisze:Nie omieszkam to uwzględnić przy moim algorytmie.
Od takich kwestii jest Łukasz, ale wydaje mnie się, że "nie umieszkam tego uwzględnić (...)" :wink:
Nie radziłbym poprawiać Miśka - on źle znosi krytykę. Możesz dowiedzieć się na priv, że masz małego członka.

Kryterium, które przyjął S-sonic było zbyt ograniczone, skoro Giggs wypadł tak nisko. Chyba, że miał jakieś karne punkty za ostatnie skandale.
;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 14:54

Łukasz pisze: Nie radziłbym poprawiać Miśka - on źle znosi krytykę. Możesz dowiedzieć się na priv, że masz małego członka.
Panowie, nie róbcie tu klimatu rodem z domu rodzinnego Giggsa. Tam te wartości są w cenie, ale nie wszyscy muszą o tym wiedzieć. :twisted:

Po analizie mojego rankingu wraz z chłopakami z CERN i Mirkiem Szymkowiakiem olśniło mnie, że Drogba i Eto'o reprezentują miliard ludzi, czyli co szóstego z nas i ta poprawność polityczna jest chyba największym wachnięciem rankingu.

Co do G. to zwracam także uwagę, żę Shearer jest razem z nim a Scholesa nie ma wcale, co daje do myślenia.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 15:40

Jakim trzeba być desperatem aby po zajęciu odległego miejsca w rankingu robić swój nowy ranking?

Obrazek


cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 15:45

Odnośnie pozycji Drogby, również jestem bardzo zdziwiony, bo faktycznie, nie jest zawodnikiem na miare tej pozycji, ale ludzie... Troche dystansu... Chlopak sie postaral, trzeba mu podziekowac za trud i za mozliwosc powspominania "starych" czasow, a nie szukac wszedzie krytyki, bo uwazacie sie za niewiadomo kogo... Swoja droga, wiedzialem, ze znajdzie sie taki PZ, ze zacznie krytykowac kogo popadnie na okolo, jesli mu nie wyjdzie. Coz, bywaja i tacy... Zambrotta - chcesz? Zrob swoj ranking, pomoz sobie, nikt Ci nie broni, ale miej szacunek do innych... Tyle z mojej strony, dziekuje :)
szczypek pisze:Jakim trzeba być desperatem aby po zajęciu odległego miejsca w rankingu robić swój nowy ranking?

Obrazek
:prochno:


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 15:57

cieslik, wrzucasz wszystko do jednego wora.
Jedna strona to zabawa - wstrzelenie się w typy Supersonica. pośmialiśmy się, pożartowaliśmy i cześć. Fajna zabawa, gratki dla Ciebie.
Druga to sam ranking, który w mojej (i nie tylko) opinii jest dość... kiepski. Jeśli ktoś reklamuje go obiektywnym/miarodajnym, to na Boga uczyńmy go właśnie takim. Bo póki co wychodzą spore kwiatki.
jakbyś zauważył na forum od jakiegoś czasu panują burzliwe dyskusje na praktycznie ten sam temat: czy Barca to najlepsza drużyna w Europie, czy Messi przerósł Zidane'a itd. Mnie akurat ciekawi to na tyle, że postaram się swoim rankingiem zbliżyć do ideału. Bo ideału nigdy nie będzie. A przynajmniej wątpię.

Bystry z Ciebie chłopak, to szybko zaczaisz ocb. Gościu nad Tobą dużo szczeka, mało rozumie. gwiazdeczka.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 16:05

Ciekawa rzecz, z której nie do końca zdawałem sobie sprawę:

Medals by Club
---------------------------G S B tot
1.Juventus---------------8 5 3 16
2.Milan-------------------8 3 6 17
3.Barcelona-------------7 7 6 20
4.Real Madrid-----------6 8 4 18
5.Bayern München----- 5 6 5 16
6.Manchester United----4 4 2 10
(...)

Wychodzi na to, że Juvepoland było obiektywne stawiając w głównej mierze na Juventinich... 8)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Szwambrania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2011
Posty: 51
Rejestracja: 27 lutego 2011

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 16:07

Szczerze, to byłem mocno zaskoczony, że tutaj po ogłoszeniu wyników i paru gratulacjach dla cieslika i najlepszej siódemki jeszcze ktoś coś tu pisze, wchodzę a tu jakiś facet, któremu nie poszło robi dym i co więcej... własny ranking "zbliżony do ideału".
Toż to trzeba chyba nie mieć ciekawszych rzeczy do robienia w życiu :_O.
Ręce opadają...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 16:09

Ogarnijcie z tymi pojazdami. Zabawa była fajna, a jeśli ktoś chce coś ulepszyć to chyba dobrze? Jakby to nie był pan Zambrotta, który potyrał 85% ludzi tego forum, tylko jakaś forumowa maskotka, to pewnie byłyby głosy: "dobrze robisz stary, może uda CI się zrobić jeszcze lepiej niz Supersonicowi!"...

Sama zabawa w moim odczuciu była jak najbardziej fajna, szacun Supersonic, także liczę, że pan Zambrotta nie poprzestanie na słowach i swoje typowanie doda przed Wielkanocą :)


cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 17:01

Powiem tak: Chcesz robić nowy ranking? Prosze bardzo, nawet chetnie wezme po raz drugi udzial w takim konkursie, a i Supersonic zapewne rowniez by sie dolaczyl :) Ale zachowajcie juz krytyke dla siebie, bo w koncu to tylko zabawa! Nie powiem, zebym sie zgadzal z tym rankingiem (co z reszta widac po moich typowaniach), ale, jak juz podkreslalem, swietnie sie bawilem przy typowaniu, co raczej bylo glownym zamierzeniem tego konkursu :)


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 stycznia 2012, 18:09

cieslik pisze:Ale zachowajcie juz krytyke dla siebie, bo w koncu to tylko zabawa!
autor rankingu w pierwszym poście tej zabawy pisze:Teraz możecie porównać swoje listy, sprawdzić punktację i przede wszystkim wymienić poglądy na temat tych wspaniałych piłkarzy, na temat zalet i wad tego rankingu.
Sam supersonic prosił o dyskusję na temat zalet i wad rankingu, nie wiem więc czemu niektórzy odbierają to jako atak na jego osobę, czy co tam jeszcze. Oczywiście, wybuch jaki zaprezentował Pan Z. był nieco nazbyt nacechowany emocjonalnie, ale wszyscy (?) wiemy, że chłop już tak ma. ;)

Co więc złego, to nie ja. Zabawa mnie się podobała. Chętnie "zagram" znowu, tym razem w TOP Coccolino.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ODPOWIEDZ