Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 21:51

Dlatego też ciężko na chwilę obecną stwierdzić, czy ten Milan będzie stać na strefę LE czy też LM, a może w pewnym momencie to wszystko siądzie i w ogóle wypadną poza strefę pucharów. Wiele osób pisało o tym, że ten zespół w wielu aspektach przypomina nasz Juventus z pierwszego sezonu Conte, ale należałoby pamiętać o tym, że wówczas ekipa Allegriego był już wypalona i w lidze brakowało drugiego tak przebojowego zespołu jak ówczesne Juve.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 21:59

Każdy kontakt z piłką Romagnolego okraszony gwizdami całego stadionu. Niang strasznie irytujący, myślałem, że będzie strzelał Lapadula - tak to wyglądało zaraz po faulu. W ostatnim meczu Gianluca wykłócał się z Francuzem o karnego, ostatecznie podszedł Niang i nie strzelił, dzisiaj znów nie strzelił. W ogóle lubię tego Lapadulę, charakterny strasznie, Abate wspominał niedawno w wywiadzie, że chłopak ma w sobie cząstkę Gattuso.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 22:27

Sytuacja adekwatna do tej z derbów Rzymu - rywal robi lepsze wrażenie, a Roma wygrywa. ;) Mediolańczycy mogą sobie jak na razie pluć w brody, bo mieli gospodarzy na widelcu.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 22:36

Radja mówił , że nigdy nie trafi do Juve ? :smile:

Jedyny zawodnik Romy, którego przyjąłbym z otwartymi ramionami.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 22:53

Cabrini_idol pisze:Radja mówił , że nigdy nie trafi do Juve ? :smile:
Ta, tak samo jak Higuain. Tylko pojawiłaby się możliwość to przyleciałby do nas od razu ;) Teraz jesteśmy takim Bayernem Serie A.


#AllegriOut
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 22:57

Szykowałem się na ten mecz pół dnia, a tu klapa, a nie widowisko. Nędzne spotkanie, zwłaszcza w drugiej odsłonie. Biednie grający Milan i niewiele lepsza Roma. Mimo wszystko uważam, że wynik 1:0 dla ekipy Spala jest sprawiedliwy.

Największą bekę mam ze zmian Montelli - co jedna to gorsza.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 23:03

Ja jednak sądzę że Radja by nie przyszedł podobnie Hamsik. Czy Higuain mówił że NIGDY nie przejdzie do Juve? Nie bardzo. No a czy Pjanic mówił? Także nie. Cieszy mnie porażka Milanu, bo za wysoko w tej tabeli coś są - zjazd na ziemię! MY pokażemy im jak się z Roma gra.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 23:04

Milan mógł to zremisować dzięki temu karnemu, chociaż był dzisiaj bardzo cienki.W drugiej połowie bez sytuacji klarownych jedni i drudzy. Pasowałby remis, a tak... musimy w sobotę wygrać i pomachać Romie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2016, 23:13

pumex pisze:
Największą bekę mam ze zmian Montelli - co jedna to gorsza.
Beke to można mieć z całej druzyny, że nikt tam nie umie utemperować Nianga. Drugi Balo im wyrósł.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 07:02

Spodziewałem się, że Roma w kontekście meczu z nami to wygra. Myślałem jednak, że pójdzie im łatwiej. Szkoda tego karnego :facepalm:
Rzymianie będą groźni, dużo zależy jak podejdą do LE (trudny rywal, wczoraj walneli 3:0 Atletico). Ponadto cały sezon ze Spalettim, to różnica niż jak przyszedł w połowie sezonu. Wygrali wszystkie mecze u siebie. My zresztą też. Kiedyś na Olimpico grali gorzej niż na wyjazdach.

W sobotę musimy wygrać.
Wypadł im Peres.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2016, 09:15

na powtórkach widać jak fatalnie ustawiony przy golu był młody bramkarz Milanu
Cabrini_idol pisze:Roma i Napoli to nasi głowni kandydaci do mistrzostwa.
rywale chyba ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 21:38

Na TS jest wywiad z Berlusconim który stwierdził żeby nas pokonać to należy wymienić wszystkich obecnych arbitrow
Jak bardzo mocno ta cała liga nas nienawidzi to ciężko sobie wyobrazić :)
Inna sprawa że w tym sezonie Milan jest jednym z klubów na korzyść których sędziowie mylą się najwięcej czyt mecze z nami Sampdoria Sassuolo
Starzec musi mieć o czym gadać bo fakt iż musi sprzedać swój ukochany klub chinolom dumy nie przynosi


Milano1910

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2014
Posty: 219
Rejestracja: 21 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2016, 21:59

kawek pisze: Inna sprawa że w tym sezonie Milan jest jednym z klubów na korzyść których sędziowie mylą się najwięcej czyt mecze z nami Sampdoria Sassuolo
Starzec musi mieć o czym gadać bo fakt iż musi sprzedać swój ukochany klub chinolom dumy nie przynosi
Teraz dowaliłeś z tym pomaganiem. Owszem Milan dostaje "prezenty" jak każdy zespół w tym sezonie od arbitra, ale bardzo często jest krzywdzony przez wspaniałych sędziów z Italii. Z Sampdorią? Chodzi ci o spalonego Muriela? W tym meczu powinny zostać podyktowane 2 karne dla Milanu. Jeden na Locatellim, drugi na Suso. Z Juve błąd oczywisty. Z Sassuolo? Nie mam pojęcia co tam niby Milan dostał od sędziego... Nie wspomne jak nas lekko przekręcono we Florencji, w meczu z Torino też prawie sędzia wypaczył wynik. Także teksty że Milan ma za sobą sędziów to daruj. Każdy dostaje w tym sezonie zarówno prezenty jak i "świnie" od pajaców w żółtych strojach.



Berlusconi gada jak gada. Typowe kontrowersyjne teksty dla niego. "Dumy nie przynosi?" A komu miał sprzedać skoro żadnego włoskiego inwestora nie stać. Przecież sam to wielokrotnie podkreślał, że woli rodaka za sterami Milanu.


Widzew RTS & AC Milan - Wierny zawsze. W dobrych i złych chwilach.
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2017, 22:12

Nie wiem czy ktoś ogląda teraz mecz o puchar Włoch, ale Lapadula bardzo ładnie się zachował. Niechcący uderzył korkami Harta w głowę i szybko zawołał pomoc i zaczął przepraszać. Chciałbym aby takich zachowań było więcej w piłce, zamiast udawania, że nie dotknęło się przeciwnika.

EDIT:
Wow, ale come back w wykonaniu Milanu, a druga bramka świetna.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2017, 22:06

I to jest drużyna z jajami. Dostają 0:2 do przerwy (mogli nawet 0:3), ale wychodzą na drugą połowę i od początku cisną, a po kwadransie jest już 2:2.


ODPOWIEDZ