Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 21:46

zahor pisze: Nie spodziewałem się, żeby kibice Interu od swoich zawodników wymagali tyle, ile my od graczy Juventusu, ale mimo wszystko nie przypuszczałem że playmaker, który w 29 meczach zalicza DWIE asysty zostanie opisany jako rewelacyjnie spisujący się.
Pogba też nie zaliczył asysty na World Cup U-20 ale miał udział przy trzech bramkach w jednym meczu i byl forumowy smust. Dalej nie ogarniasz?
Oczywiście Nie umniejszając Naszemu koksowi :wink:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 22:22

O interista na forum. I to bojowy. Ciekawe, dawno żadnego nie było :prochno:

Podobno Schelotto jest na wylocie. A tak go nam Lucek wciskał.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
n00beq

Interista
Interista
Rejestracja: 25 lipca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 25 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 22:29

zahor pisze:
n00beq pisze: A na co było trzymać Coutinho, który w Interze grał mało a jak już grał to grał słabo? Nie każdy zawodnik będzie błyszczał w każdym klubie.
Być może skoro Coutinho najpierw pokazał się z dobrej strony w Hiszpanii, a potem w Liverpoolu, to problemem nie był on, a wuefista, który nie potrafił wykorzystać jego potencjału.
n00beq pisze: A poza tym to już zamknięty rozdział bo za pieniądze z Coutinho przyszedł Kovaćić który spisuje się rewelacyjnie, więc wymiana wyszła i Interowi i Liverpoolowi i samemu coutinho na dobre.
Nie spodziewałem się, żeby kibice Interu od swoich zawodników wymagali tyle, ile my od graczy Juventusu, ale mimo wszystko nie przypuszczałem że playmaker, który w 29 meczach zalicza DWIE asysty zostanie opisany jako rewelacyjnie spisujący się.
Playmaker to on był w Dinamie skarbie, w Interze gra jako defensywny/środkowy pomocnik :prochno:

Co do Coutinho to nie wiem po co ciągniesz to dalej. Widocznie Inter nie był zespołem dla niego... Ja jak i zapewne 95% fanów Interu wolę Kovacića.


Co do bojowego nastawienia. Ja bojowo nastawiony? :prochno: Ja tam po prostu lubię z wami pogadać, jak z prawdziwymi mężczyznami :D


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2013, 22:33

Myzarel pisze:O interista na forum. I to bojowy. Ciekawe, dawno żadnego nie było :prochno:
Bo oni się pojawiają tylko jak coś im tam wyjdzie. Ostatnio chyba byli po 1-3. Tylko mnie w dalszym ciągu śmieszy ten news "UWAGA! Nadchodzą mistrzowie?!" :rotfl:

Pośmiejcie się przed snem :D
Ulubiony cytat ze strony najlepszego klubu Ever!!11!!1 pisze:Gdy jednak naprzeciwko nich stanął 36-letni rzymianin z niewielkim doświadczeniem - polegli. Strama ich rozgryzł. Stramaccioni coraz bardziej przypomina Mourinho. Jest młody, zdolny, ambitny. Świetny taktyk, wie jak pokonywać najlepszych. Stramouccioni tworzy jednak nową, własną historię i pracuje na swoje nazwisko. Robi to w świetnym stylu.
Podobno inter zbudował super ekipe na top 1. Tak przynajmniej twierdzą ich niektórzy kibice. :prochno:


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 10:49

Smok-u pisze:
Myzarel pisze:O interista na forum. I to bojowy. Ciekawe, dawno żadnego nie było :prochno:
Bo oni się pojawiają tylko jak coś im tam wyjdzie. Ostatnio chyba byli po 1-3. Tylko mnie w dalszym ciągu śmieszy ten news "UWAGA! Nadchodzą mistrzowie?!" :rotfl:
nie jak im coś wyjdzie, tylko jak pójdzie rzeczowo porozmawiać o Calcio, ale tu tylko szydery i wyzwiska lecą, zamiast faktycznie rzeczowej dyskusji o Calcio. Znajdowanie koszulek sprzed 20-30 lat i podśmiechiwanie się z nich - no Panowie, klasa :bravo:


a i Szczypek, nie mierz innych swoją miarą. Jeśli Ty, fan Serie A, nie znasz takich nazwisk jak Hugo Campagnaro, czy Nainggolan, to nie znaczy że inni nie znają.

Inter jak na swoje obecne możliwości zrobił jak na razie dobre transfery. Faktycznie do Juventusu nie ma co porównywać, bo Juve również działa bardzo rzeczowo: Tevez, choć drogi w utrzymaniu, to będzie prawdopodobnie ogromne wzmocnienie, do tego Ogbonna, Llorente i jeszcze czasami Kolarov - będziecie bardzo mocni w następnym sezonie ;).


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 10:57

orzeu pisze:Znajdowanie koszulek sprzed 20-30 lat i podśmiechiwanie się z nich - no Panowie, klasa :bravo:
Akurat pierwszy koszulke z przed 100 lat wyciągnął Twój kumpel po szalu...

Ten temat to syf podobny do mercato. O calcio mozna pogadać w innych, aczkolwiek tutaj fajnie poczytać potyrki 8)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 11:08

n00beq pisze: Co do Coutinho to nie wiem po co ciągniesz to dalej. Widocznie Inter nie był zespołem dla niego... Ja jak i zapewne 95% fanów Interu wolę Kovacića.
No, ale jak wolisz Kovacicia? Od kogo? Od Coutinho? Przecież to zupełnie inne pozycje. Kovacic lwią część meczów w Interze rozegrał jako środkowy pomocnik, a Coutinho bliżej bramki i to zazwyczaj na skrzydle. Jak dla mnie porównanie bezsensowne, to tak jakby ktoś od nas napisał trzy lata temu, że nie żałuje Diego, bo woli Aquilaniego.

Sięgając też pamięcią do waszego absurdalnego, zimowego okienka gdzie oddaliście Sneijdera (wiem jaka była sytuacja) czy Coutinho, a pozyskaliście m.in Rocchiego, który pod koniec sezonu był waszym podstawowym graczem, nadal tak lekką ręką pozbyłbyś się Coutinho, który mógł wówczas się rozwijać bez absolutnej presji? Przy Mazzarrim mógłby się świetnie rozwinąć, bo Strama okazał się strasznym flopem trenerskim, a tak wykopaliście za frytki spory talent.


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 11:20

Vincitore pisze:
n00beq pisze: Co do Coutinho to nie wiem po co ciągniesz to dalej. Widocznie Inter nie był zespołem dla niego... Ja jak i zapewne 95% fanów Interu wolę Kovacića.
No, ale jak wolisz Kovacicia? Od kogo? Od Coutinho? Przecież to zupełnie inne pozycje. Kovacic lwią część meczów w Interze rozegrał jako środkowy pomocnik, a Coutinho bliżej bramki i to zazwyczaj na skrzydle. Jak dla mnie porównanie bezsensowne, to tak jakby ktoś od nas napisał trzy lata temu, że nie żałuje Diego, bo woli Aquilaniego.
Gdyby nie odszedł Coutinho, nie przyszedłby Kovacić. Coutinho w Interze po prostu sobie nie radził i dlatego dobrze i dla Interu i dla Cou że odszedł.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 11:25

Vincitore pisze:to tak jakby ktoś od nas napisał trzy lata temu, że nie żałuje Diego, bo woli Aquilaniego.
Litości, nie szufladkujcie już tak grajków. Diego i Aqua to środkowi kreatywni rozgrywający, a to, że jeden gra 20 metrów bliżej bramki rywala nie oznacza, że nie mozna ich porównać :shock:

Jak najbardziej można napisać 'nie żałuje Diego bo przyszedł Aquillani'...


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 12:30

Lucas87 pisze: 3) Sprzedaliście Cassano (najbardziej kreatywnego zawodnika pod odejściu Sneijdera i Eto'o) więc chyba dobrze nie jest. Isla to zawodnik niechciany u nas więc :ok:
Cassano? Nie przesadzałbym. Wiadomo, facet na stojąco był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich Interistów (no, ustępował jedynie Handanoviciowi. Swoją drogą zabawne, że bramkarz puszczający pod koniec sezonu regularnie więcej niz trzy bramki był i tak jednym z najlepszych golkiperów ligi. Pozdrowienia dla reszty drużyny.)

Ale to nie może być przypadek, jeśli Galliani decyduje się na tak niekorzystne warunki, by pozbyć się Antka, a rok później również pojawia się mało imponujący deal z Parmą. To piłkarz, który nigdzie nie może dłużej wysiedzieć, persona non grata w niejednym klubie. Więc pewnie znowu nie wyjdzie im na złe sprzedaż Fantantonia, ciekawe tylko czy Belfodil ogarnie. Bo aktualnie - wraz z Icardim - są trochę skazani na porażkę, jeśli wspierać ma ich Palacio i - Chryste - Rocchi. Kiedy wraca Milito? Planowane są w ogóle jeszcze jakieś wzmocnienia z przodu?

Niech ktoś mi racjonalnie wytłumaczy, jak to się dzieje, że Branca wciąż - po (bodaj) dekadzie robienia rok w rok marnych (a momentami dramatycznie beznadziejnych) transferów wciąż utrzymuje się na stanowisku? Matko. Sprzedaż Coutinha powinna już przelać czarę goryczy. Bo Snijder, Julio Cesar i inni pożegnani w brzydkim stylu to wina nie tylko jego.

Dla Nerazzurrich ten sezon będzie przejściowy. Może się załapia do europejskich pucharów, do LM zapewne nie. Ale biorąc pod uwagę sensowne wzmocnienia, dobrego trenera, kasę od nowego akcjonariusza i ogólną słabość Serie A za rok mogą być wysoko, w pierwszej czwórce.

A w Islę wciąż wierzę. Może się jeszcze odrodzić, to był zbyt dobry piłkarz w Udine, żeby nie potrafił się ogarnąć. Może potrzebuje tego transferu?
n00beq pisze: Każdy również wie, że macie 29 mistrzostw a nie 31 i wszyscy kibice (nie tylko włoskich klubów) z was beke cisną :prochno: A różnica między nami mianowicie jest taka, że to iż macie 29 to fakt, a to co by było gdyby jest ... gdybaniem!
Tu nie ma powodów do ciśnięcia beki. Proces był zupełnie nierzetelnie przeprowadzony. Śledztwo było jedną, wielką komedią.

Dlatego ja nie żądałbym od razu zwrotu mistrzostw, tylko normalnego i uczciwego postępowania, a nie w Italy style.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 12:55

Alfa i Omega pisze:Dla Nerazzurrich ten sezon będzie przejściowy. Może się załapia do europejskich pucharów, do LM zapewne nie. Ale biorąc pod uwagę sensowne wzmocnienia, dobrego trenera, kasę od nowego akcjonariusza i ogólną słabość Serie A za rok mogą być wysoko, w pierwszej czwórce.
To jest Inter. Nie ma pewności, że ten "dobry trener" będzie tam także w kolejnym sezonie. Słabość Serie A? Juventus poza zasięgiem. Potem Milan, Fiorentina, Napoli i Roma. Jest jeszcze Lazio i od jakiegoś czasu Udinese. Interowi nie musi być wcale łatwo ani teraz, ani za rok. Do takiego wniosku dojść można patrząc wyłącznie na składy tych zespołów, a Inter, jak wiemy, jest klubem skazanym na porażkę (to dodatkowy czynnik, który utrudnia im zadanie).
orzeu pisze:a i Szczypek, nie mierz innych swoją miarą. Jeśli Ty, fan Serie A, nie znasz takich nazwisk jak Hugo Campagnaro, czy Nainggolan, to nie znaczy że inni nie znają.
Napisałem, że "o wielu z nich nie słyszała". Kontrujesz dwoma nazwiskami, które wszyscy znają od dawna, zacnie.


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 13:57

szczypek pisze:
orzeu pisze:a i Szczypek, nie mierz innych swoją miarą. Jeśli Ty, fan Serie A, nie znasz takich nazwisk jak Hugo Campagnaro, czy Nainggolan, to nie znaczy że inni nie znają.
Napisałem, że "o wielu z nich nie słyszała". Kontrujesz dwoma nazwiskami, które wszyscy znają od dawna, zacnie.
To znają wszyscy od dawna, czy nie? Bo stronę temu pisałeś, że większość ich nie zna :D. Ja Cię tylko proszę - nie wypowiadaj się za kibiców Interu ;).

Bo większość tych nazwisk to gracze na Włoskim Podwórku z wyrobioną marką. Andreolli to wychowanek Interu, Belfodil i Icardi to solidni napastnicy w Serie A, a Nainggolan i Campagnaro to graczy o dużej renomie we Włoszech (ten pierwszy to materiał na naprawdę świetnego grajka). Nie wiem jak śledzisz Serie A, ale to nie są nazwiska 'o których większość nie słyszała'.

Cassano? Jak dla mnie błąd jeśli chodzi o sprzedaż, ale akurat 5 mln + Antek za słabo grającego w Interze Pazziniego to nie był zły ruch. Choc w świetle kontuzji Milito wiosną Pazzini byłby w Interze nieoceniony.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 14:27

stahoo pisze:
Vincitore pisze:to tak jakby ktoś od nas napisał trzy lata temu, że nie żałuje Diego, bo woli Aquilaniego.
Litości, nie szufladkujcie już tak grajków. Diego i Aqua to środkowi kreatywni rozgrywający, a to, że jeden gra 20 metrów bliżej bramki rywala nie oznacza, że nie mozna ich porównać :shock:

Jak najbardziej można napisać 'nie żałuje Diego bo przyszedł Aquillani'...
Może faktycznie jest to kiepskie porównanie, zatem cofając się do pierwszego Mercato w wykonaniu Marotty: Nie żałuję oddania Giovinco do Parmy, bo przyszedł Aquilani.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 15:21

orzeu pisze:
szczypek pisze:
orzeu pisze:a i Szczypek, nie mierz innych swoją miarą. Jeśli Ty, fan Serie A, nie znasz takich nazwisk jak Hugo Campagnaro, czy Nainggolan, to nie znaczy że inni nie znają.
Napisałem, że "o wielu z nich nie słyszała". Kontrujesz dwoma nazwiskami, które wszyscy znają od dawna, zacnie.
To znają wszyscy od dawna, czy nie? Bo stronę temu pisałeś, że większość ich nie zna :D. Ja Cię tylko proszę - nie wypowiadaj się za kibiców Interu ;).

Bo większość tych nazwisk to gracze na Włoskim Podwórku z wyrobioną marką. Andreolli to wychowanek Interu, Belfodil i Icardi to solidni napastnicy w Serie A, a Nainggolan i Campagnaro to graczy o dużej renomie we Włoszech (ten pierwszy to materiał na naprawdę świetnego grajka). Nie wiem jak śledzisz Serie A, ale to nie są nazwiska 'o których większość nie słyszała'.
Czytanie ze zrozumieniem... Przypomnę mój post:
szczypek pisze:Podejrzewam, że większość Interistów o wielu z nich przed poprzednim sezonem (albo przed tym okienkiem) w ogóle nie słyszało, ale co tam.
Isla, Nainggolan, Campagnaro, Andreolli - tych zapewne znasz od dawna.
Belfodil to zawodnik, który przeszedł do Serie A w połowie sezonu 2011/2012, rozegrał kilka spotkań, nic nie ustrzelił. Jeśli PRZED POPRZEDNIM SEZONEM kojarzyłeś gościa to respekt.
Icardi w sezonie 2011/2012 2 mecze w Serie B, strzelił gola. Jeśli PRZED POPRZEDNIM SEZONEM kojarzyłeś gościa to respekt.
Czyli mamy dwóch zawodników, o których prawie nikt przed poprzednim sezonem nie słyszał.
Laxalt? Słyszałeś o nim przed tym okienkiem? To znaczy zanim jakaś gazeta go połączyła z Interem?
Botta? Jak wyżej?
Dragovic? No dobra, gdzieś tam z Ligi Mistrzów czy Ligi Europejskiej może ktoś zapamiętał nazwisko (w końcu strzelił tam nawet jednego gola w 24 występach).
Napisałem wyraźnie: O WIELU Z NICH, nie O WSZYSTKICH.
Faktem jest, że są to młodzi zawodnicy, młodzi i z dobrym jednym sezonem. Optymizmem napawa to (mnie) przed kolejnym sezonem. Kompletnie nie rozumiem jak można chwalić takie mercato (nawet jak na rzekome możliwości Interu).


orzeu

Interista
Interista
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 120
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2013, 16:49

Czytanie ze zrozumieniem...
szczypek napisał:
Podejrzewam, że większość Interistów o wielu z nich przed poprzednim sezonem (albo przed tym okienkiem) w ogóle nie słyszało, ale co tam.
no właśnie, czytanie ze zrozumieniem ;).

Tymczasem Dragović praktycznie w Interze, ponoć bardzo dobry obrońca. Może to być równoznaczne z pozbyciem się Silvestre i być może, Ranocchii. Ciekawi mnie tez czy Julio Cesar ffaktycznie wyląduje w Napoli.
Kompletnie nie rozumiem jak można chwalić takie mercato (nawet jak na rzekome możliwości Interu).
Widząc po Twoich wypowiedziach nie dziwię się ;) - wytłumaczę Ci kilka powodów dla których można chwalić takie mercato:
- znaczna redukcja płac (Cassano, Silvestre, Stanković),
- za darmo przychodzi jeden z najlepszych obrońców Serie A zeszłego sezonu, Campagnaro,
- Inter ściąga świetnie radzącego sobie na MŚ U-21 Laxalta, za darmo, praktycznie 0 ryzyka, to samo z Bottą,
- wzmocnienie obrony w postaci młodego Dragovicia,
- pozbycie się Rocchiego, w jego miejsce sprowadzenie 2 wyróżniających się młodych, którzy na pewno dostaną szansę. Nie powtórzy się już sytuacja, że Inter w trakcie sezonu będzie miał do dyspozycji 1 napastnika.
- do tego zmiana trenera, sztabu od przyg. fizycznego.

Podsumowując obniżka płac, dużo świeżej krwi + nowy trener. Tak, śmiem twierdzić że mercato jest dobre. Jeśli przyjdzie jeszcze Isla i Nainggolan to będzie bardzo dobre - skład na wicemistrza nawet.


ODPOWIEDZ