Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
PanWu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 kwietnia 2018
Posty: 110
Rejestracja: 18 kwietnia 2018

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 00:08

Dla postronnego widza to był świetny mecz. Ribery to geniusz, heh. Mecz wygrała ławka, bardzo mocna ławka, ale ja chciałem pochwalić młodzika Bastoni'ego. Ten chłopak będzie wielki. Nie wiem czemu, a może wiem, ale trochę mi przypomina Nestę. Ma taką elegancję w grze. No i Sensi, ach. Jeśli w końcu ominą go kontuzje to wygryzie Eriksena, nie mam wątpliwości. Sensi to magik.

Alexis w Interze odzyskał radość z gry, co cieszy, bo to świetny zawodnik. Żal było na niego patrzeć w Man Utd.

Zapowiada się piękny sezon. Walka o scudetto będzie ciekawa, jestem tego pewien. Pozdro.


Forza Juve!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 09:59

Z całym szacunkiem ale jeżeli ktoś pisze ze Viola ma mocny skład, to zakrzywia rzeczywistość.

Typowy średniak z przebłyskami.
Inter prawie przegrał u siebie, tracąc 3 bramki, a na forum Interu głośne zapowiedzi ze to ten sezon i już wszystkich zmiażdżą.

Ze po 10 latach się niczego nie nauczyli.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 10:41

Adrian27th pisze:
27 września 2020, 09:59
Inter prawie przegrał u siebie, tracąc 3 bramki, a na forum Interu głośne zapowiedzi ze to ten sezon i już wszystkich zmiażdżą.
W trochę innych okolicznościach, ale Juventus prawie przegrał u siebie tracąc 3 bramki z Napoli w 2.kolejce zeszłego sezonu, a niektórzy w komentarzach też odlecieli :whistle:

A co do Miszczuf, to niech Nadchodzo :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 11:02

W tym roku oprócz 1 składu Inter ma dobrą ławkę. Wczoraj wymienili całą pomoc - i jakościowo jakoś nie ubyło. Conte ma dobrze skrojony skład pod siebie - wybieganych wojowników. Widać, że postawili wszystko na jedną kartę - w tym roku idą va banq - wiedzą, że mają dużą szansę, bo Juve w przebudowie i nie wiadomo jak Pirlo to ułoży.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 11:33

Z oceną Interu warto poczekać do końca okienka. Inter ma dobrych zawodników na ławce, zgoda. Pytanie ilu tych zawodników zostanie w klubie.


Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 16:34

Opcji w środku możemy im pozazdrościć. Jeszcze jak Erikssen wskoczy na swój najwyższy poziom to naprawdę spoko to wygląda w Interze. Każdy z ich środkowych pomocników spokojnie mógłby grać u nas.


Juve!!! storia di un grande amore!
Wiellkaaaaaaaa miłoooooooooośść!
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 16:55

Kadra Interu może się podobać, a ich pomoc i np. taki Sensi naprawdę robią wrażenie. Wstrzymałbym się jednak z jakimikolwiek osądami, bowiem już nieraz miała miejsce napinka na detronizację Juventusu (nie tylko z obozu Interu, ale i z drugiej części Mediolanu czy Neapolu). Niektórzy już ładnie odlecieli i w głowie mają "miażdżenie" Juventusu. Ja wiem, że jest wielka niewiadoma (Pirlo), kadra jest w przebudowie, a 9 lat wygrywania nasyciło żołądki co niektórych, ale proszę... Nie można ciągle jechać na tym samym.

Osobną sprawą jest to co się dzieje na takim Serie A Polonia czy innych miejscach w internecie, w których zbierają się polscy tifosi włoskich klubów. Wiem, że na tej stronie są ludzie, którzy obserwują fanpage Serie A Polonia na facebooku i pewnie widzą jaki syf tam się znajduje w komentarzach. Mi by było po prostu wstyd pisać gimbusiarskie wysrywy pod swoim nazwiskiem, a szczególnie dominują w tym fani... Interu i Milanu. I żeby to byli 16-17 latkowie, którzy dostali internet i nie wiedzą co mają z nim zrobić. Nie, to stare chłopy, które na swoich profilach mają zdjęcia z żonami i (o zgrozo) z dziećmi. Podziwiam te kobiety, a dzieciom współczuję.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 19:22

Na farcie, ale jakoś zaczęli.
Nie wiem co Conte ma do Godina, ale wczorajsza formacja przeciętniak-leszcz-emeryt to była jakaś parodia.
Jak sprzedadzą jeszcze Skriniara to defensywne trio będzie wzbudzać lekkie politowanie. I żadna pomoc tego nie zamaskuje, choćby grali Vidal-Radzia-Barella.
Hakimi to prawdopodobnie znakomity transfer, co do reszty to można się spierać.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 19:29

wg mnie Conte w tym sezonie wykręci ok 95pkt, czy my tyle zrobimy? nie udało się to od 6 lat...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 27 września 2020, 23:15

Garreat pisze:
27 września 2020, 19:22
Na farcie, ale jakoś zaczęli.
Nie wiem co Conte ma do Godina, ale wczorajsza formacja przeciętniak-leszcz-emeryt to była jakaś parodia.
Jak sprzedadzą jeszcze Skriniara to defensywne trio będzie wzbudzać lekkie politowanie. I żadna pomoc tego nie zamaskuje, choćby grali Vidal-Radzia-Barella.
Hakimi to prawdopodobnie znakomity transfer, co do reszty to można się spierać.
Z calym szacunkiem, ale nazywanie Bastoniego leszczem jest skrajna ignorancja. Ten chlopak jest bardzo dobry i bedzie prawdopodobnie ostoja defensywy Interu juz w najblizszej przyszlosci. Zauwaz tez, ze Alessandro gral nie na swojej nominalnej pozycji. O obrone Nerazzurrich bym sie nie martwil, bo kiedy bedzie De Vrij, a Bastoni wroci na lewa strone linii oraz dojdzie raczej Skriniar to powinno wszystko wrocic na wlasciwe tory. Wlasciwie na ten moment emeryta zastapil emeryt. Umniejszanie Bastoniemu jest wedlug mnie niedorzeczne, szczegolnie biorac pod uwage niektore zachwyty nad Demiralem - gdzie moim zdaniem na ten moment to ta sama polka.


Twitter: @K_Kamciu
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 00:36

Interista94 pisze:
27 września 2020, 23:15
Z calym szacunkiem, ale nazywanie Bastoniego leszczem jest skrajna ignorancja. Ten chlopak jest bardzo dobry i bedzie prawdopodobnie ostoja defensywy Interu juz w najblizszej przyszlosci. Zauwaz tez, ze Alessandro gral nie na swojej nominalnej pozycji. O obrone Nerazzurrich bym sie nie martwil, bo kiedy bedzie De Vrij, a Bastoni wroci na lewa strone linii oraz dojdzie raczej Skriniar to powinno wszystko wrocic na wlasciwe tory. Wlasciwie na ten moment emeryta zastapil emeryt. Umniejszanie Bastoniemu jest wedlug mnie niedorzeczne, szczegolnie biorac pod uwage niektore zachwyty nad Demiralem - gdzie moim zdaniem na ten moment to ta sama polka.
Dlaczego mam go nie nazywać leszczem? To nie jest jakieś obraźliwe dla 21-latka :P. Nie odbieram mu talentu, po prostu jest niedoświadczony, będzie popełniał błędy i w trójce może być najwyżej 'tym trzecim'.
Demiral to pieśń przyszłości, ma tu wielu zwolenników, ale nikt nie robi z niego lidera defensywy Juve.
Ze Skriniarem chyba coś jest na rzeczy, bo wczoraj nie powąchał murawy i Ausilio potwierdził kontakty z Totkami. Bądźmy szczerzy, zostało kupione i teraz zostanie sprzedane.
Milenkovic to strzał w ciemno, jeden z wielu obrońców w lidze. Może się uda, może nie.
Puszczenie za frajer Godina to coś niedorzecznego, wiem że było różnie, ale średnio to zebrał lepsze noty jak wymienieni Bastoni/Milenkovic... Pewnie miał na pieńku z Antkiem :prochno: .

Godin - De Vrij - Skriniar (Bastoni, Ranocchia)
Bastoni - De Vrij - Milenkovic (Kolarov, Pirola==kto??, Ranocchia)

Niech każdy sam oceni która formacja ma więcej jakości.
W tym wypatruję słabości Interu. Naprawdę nie sądzę, że Conte zmodyfikuje swój jedyny słuszny system pod zdjęcie presji z niedoświadczonych obrońców.
Nie zmienia to faktu, że po transferach kadra Interu nie ustępuje tej Juventusu.
Przy całej specyfice Conte, nasz trener jeszcze nie wie, że na prawym wahadle powinien być piłkarz prawonożny.


marianopizzaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2015
Posty: 10
Rejestracja: 15 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 28 września 2020, 12:17

Ranocchia też odchodzi z Interu, w jego miejsce ma przyjść Darmian


Kamciu

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2020
Posty: 471
Rejestracja: 14 lutego 2020

Nieprzeczytany post 30 września 2020, 23:27

Benevento mnie totalnie zaskoczylo, gdyz postanowili zagrac w otwarte karty i pojsc na wymiane ciosow. Oczywiscie mieli nikle szanse na dobry rezultat grajac w ten sposob, ale gratulacje za odwage i calkiem niezla gre w ofensywie. Uwazam, ze z taka gra moga zakrecic sie w okolicach 13/15 msc.

Pierwsza akcja byla fenomenalna, od razu okraszona golem. Kolejne bramki wynikaly raczej z ogromnych bledow defensywy gospodarzy, ale Nerazzurri w natarciu dzis prezentowali sie bardzo dobrze. Brakowalo nieco skutecznosci, ale ogolnie fajnie to sie kleilo. Ogromna w tym zasluga Hakimiego i Sancheza, ktory przechodzi jakas reaktywacje - ogromne "darmowe" wzmocnienie, serio. Vidal fajnie walczyl i wyluskiwal pilki. Natomiast kilka niecelnych podan tez zaliczyl. Sensi gorszy wystep niz ostatnio z lawki, a odwrotnie Eriksen w te 13 minut nieco lepiej sie pokazal niz z Fiorentina. Szkoda, ze tak pozno wszedl, ale to zrozumiale, poniewaz juz byly wykorzystane 4 zmiany. Bardzo pozytywnie zaskoczyl mnie Gagliardini, ktory zanotowal konkretny wystep (oprocz dwoch beznadziejnych zagran do przeciwnika) - musze przyznac, koles dawal rade (ale to tylko Benevento, nie zapominajmy). Obrona zdecydowanie lepiej niz ostatnio, mimo iz dzis rywal takze byl ofensywnie usposobiony. Skriniar zagral dobre zawody i jestem zdania, ze musi zostac. Bez niego bedzie ciezko. Kolarov jeszcze slabo rozumie sie z partnerami w defensywie, ale to inteligentny gosc i powinien ogarnac - dzis i tak juz lepiej niz ostatnio. Nieco martwi mnie ta obrona, ale licze na zazebienie sie tej formacji, poniewaz nadal mamy tam klasowych graczy (w sumie odszedl tylko, a moze i az (!) Godin). Z Lazio musi zagrac Bastoni, De Vrij oraz Skriniar (jesli zostanie w Mediolanie), aby dac troche spokoju.

Nasza lawka rezerwowych (nawet po ewentualnym odejsciu Nainggolana) robi niesamowita robote i uwazam, ze to moze byc dodatkowy bonus w walce o Scudetto, szczegolnie gdy mozliwych jest 5 zmian. W nastepnej kolejce, w Rzymie, chcialbym zobaczyc koniecznie Bastoniego, mimo wszystko Eriksena, Barelle z Vidalem oraz chyba znowu Sancheza. W sumie, nawet gdyby zagral Gagliardini to jakiejs tragedii nie widze (o mamo!), pod warunkiem, ze sie nie podpali za bardzo po takim dobrym dzisiejszym spotkaniu w jego wykonaniu.


Twitter: @K_Kamciu
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2020, 11:16

wydaję mi się że skoro ten sezon był "bez presezonu" to Bayern czy Inter mają jeszcze formę z finałów pucharów LM i LE która powoli będzie uciekać, a inne zespoły będą się rozpędzać. Inter może bardzo dobrze rozpocząć sezon i iść jak burza, do czasu.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2020, 11:46

Co nie zmienia faktu, że na chwilę obecną ich skład już wygląda bardzo dobrze, poszli dokładnie tą samą drogą co my kiedy objął nas Agnelli, postawili wszystko na jedna kartę bo jeżeli teraz maja nie zawalczyć o scudetto to kiedy ? A my ? Wiadomo, że cały czas wygrywać nie będziemy i ktoś nas wreszcie zdetronizuje. inter ma na to największe szanse bo Milanem czy Napoli rzecz jasna nie ma co w ogóle głowy sobie zaprzątać. Juve, Atalanta i inter porozstawiają resztę po kątach w obecnym sezonie. Ja nie ukrywam, że samo scudetto przestało mnie już bawić.


Obrazek
ODPOWIEDZ