Wszystko o Interze

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 17:54

Dizzee pisze:Bardzo trafne posty old faithful, podobne zdanie mam o Juventusie i ich kibicach, z wyjątkiem osób o rażąco niskim poziomie inteligencji. Samodzielny lider po 15 kolejkach, w dodatku za tydzień czołówka gra między sobą i będzie szansa na zwiększenie dystansu. Chyba tylko Mancini spodziewał się takiego wyniku przed sezonem.
A na koniec sezonu i tak bedziecie ogladac nasze plecy nie ma co do zadnych watpliwosci. inter ma swoja chwile,fajnie po tylu latach dostawania batow od Rubinow Karabachow czy Partizanow i wydawaniu tajskiego hajsu czas najwyzszy byc wyzej niz ostatnie lata. Podobnie jak Cabrini jestem rasista miedzyklubowym ale inter jest i tak polke nizej w mojej hierarchii niz pozozstale druzyny. NIgdy nie bede im kibicowal w zadnym meczu europejskim nawet jesli od ich zwyciestwa mialoby zalezec przyznanie dodatkowego miejsca w LM dla Serie A. Sklecili niezly sklad choc pol pierwszego skladu jest w interze na zasadzie wypozyczenia Taj rzucil wszystko na jedna szale i bedzie dupa jesli nie bedzie LM w przyszlym roku a mam nadzieje ze nie bedzie

A co do twojego zdjecia profilowego. Chcieliscie jak Juve miec swojego Pogbe to macie 40 baniek wydane a koles gra na poziomie niedoszlego zbawcy interu niejakiego Kovacica


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2015, 23:08

Zastanawiam się nad tym czy fakt, że kibice Interu to w części (pewnie dużej) sfrustrowani idioci z gimbazy piszący w internetach głupoty, które tu cytujecie (albo, które zamieszczają tutaj bezpośrednio) naprawdę, w waszej opinii, uprawnia was do tego, by niczym się od nich nie różnić, prócz kierunku wylewania fekaliów z pustych makówek?
Sam mam złe doświadczenia z kibicami gorszego klubu z Mediolanu (takie "z reala", nie internetowe wojenki), sam Interu nie lubię od dziecka, ale wszystko ma swoje granice. Wasze idiotyczne napinanie się wystawia kibicom Juventusu taką laurkę, do jakiej odnosicie się pisząc o tym, co oni u siebie robią. Choć nie jestem mocno zintegrowany ze środowiskiem tutejszym to widzę, że tę stronę robią i tej społeczności niejako przewodzą ludzie, którzy prezentują poziom znacznie wyższy niż dziecinna napinka na Inter na forum. Szkoda by było, żeby wasz infantylizm psuł ten wizerunek.

Gonimy Inter i to najważniejsze. Nic ich kibiców bardziej nie zaboli, jak prosty napis z ich stratą punktową już za parę kolejek. Do tego trzeba dążyć.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2015, 06:54

Makiavel pisze:Zastanawiam się nad tym czy fakt, że kibice Interu to w części (pewnie dużej) sfrustrowani idioci z gimbazy piszący w internetach głupoty, które tu cytujecie (albo, które zamieszczają tutaj bezpośrednio) naprawdę, w waszej opinii, uprawnia was do tego, by niczym się od nich nie różnić, prócz kierunku wylewania fekaliów z pustych makówek?
Sam mam złe doświadczenia z kibicami gorszego klubu z Mediolanu (takie "z reala", nie internetowe wojenki), sam Interu nie lubię od dziecka, ale wszystko ma swoje granice. Wasze idiotyczne napinanie się wystawia kibicom Juventusu taką laurkę, do jakiej odnosicie się pisząc o tym, co oni u siebie robią. Choć nie jestem mocno zintegrowany ze środowiskiem tutejszym to widzę, że tę stronę robią i tej społeczności niejako przewodzą ludzie, którzy prezentują poziom znacznie wyższy niż dziecinna napinka na Inter na forum. Szkoda by było, żeby wasz infantylizm psuł ten wizerunek.
:hellyes: Pełna zgoda. Mimo, że rozumiem stawianie sobie Interu na pierwszym miejscu w klasyfikacji największych wrogów, to mimo wszystko jest w tym miejsce na jakąś kulturę osobista.
Makiavel pisze:Gonimy Inter i to najważniejsze. Nic ich kibiców bardziej nie zaboli, jak prosty napis z ich stratą punktową już za parę kolejek. Do tego trzeba dążyć.


Szkoda, że gonimy również kibiców Interu w kategorii buractwa. Zawsze z dumą spoglądałem na Juvepoland i cieszyłem się, że nie widzę wielu komentarzy odpowiadających poziomem temu co widziałem na fcinter.pl. W tym temacie jednak 70% wypowiedzi jest na poziomie tej drugiej strony.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2015, 07:58

Makiavel pisze:Choć nie jestem mocno zintegrowany ze środowiskiem tutejszym to widzę, że tę stronę robią i tej społeczności niejako przewodzą ludzie, którzy prezentują poziom znacznie wyższy niż dziecinna napinka na Inter na forum. Szkoda by było, żeby wasz infantylizm psuł ten wizerunek.
Mi się wydaje, że właśnie tutaj masz odpowiedź tych ciągłych wyzwisk i niechlubnych porównań zarówno w kierunku Interu jak i osób kibicujących, sympatyzujących tej drużynie. Bo przecież tutaj niejednokrotnie też dochodzi, dochodziło do różnych słownych utarczek, wyzwisk czy energicznych kłótni w komentarzach między swoimi. Także jak takie coś spotyka się w swoim gronie to chyba też nie ma co się co specjalnie dziwić takiego zachowania w stosunku do takiego klubu jakim jest Inter i tym czym się ten klub zasłużył Juventusowi w ostatnich 10 latach. Nie mniej jednak ze swojej strony nie pochwalam takiego zachowania i też uważam , że jest trochę nie na miejscu. Co innego pośmiać się gdyby drużyna przeciwna grałaby słabo, traciła punkty, zaliczała wpadki (jak to jest w tej chwili w przypadku Romy) to wtedy takie zachowanie można byłoby po części rozumieć, ale nie wyzywać kogoś od złodziei a ich kibiców mieszać za każdym razem z błotem bo to już trochę przesada i naprawdę trochę to nie przystoi. To tak po trochu wygląda jakby to kibice Juve mieli jakiś kompleks Interu a nie odwrotnie. I na ten moment trzeba docenić postawę Interu w tym sezonie, że uzbierali tyle tych pkt. (mimo wiadomo tych minimalnych zwycięstw) i znajdują się na pierwszym miejscu. Przynajmniej liga nie jest nudna jak flaki z olejem. A co wydarzy się w przyszłości, w następnych kolejkach to czas pokaże.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2015, 16:28

old faithful pisze: Bardzo duża nadinterpretacja ...
Dla mnie bardzo dużą nadinterpretacją jest to jak przyjąłeś z mojej strony pojęcie braku szacunku.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2015, 23:12

Yhm. A najlepiej się naśmiewać z Kondogbii w Interze i kasie, która poszła na niego. I jednocześnie, nie pamiętając ilu jeszcze do niedawna - gościu miał zwolenników na JP. ;]


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:15

No niestety, Inter prowadzi po 23 minutach z Udinese. 1-0 na wyjeździe, chyba nici z odrabiania strat. Znowu pewnie będzie 1-0. :angry

Chciałem włączyć mecz i pooglądać już 2-0. Szlag! Odechciało mi się!

Zaraz tu ten troll pewnie przyjdzie i będzie urował.
Ostatnio zmieniony 12 grudnia 2015, 21:22 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 4 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:17

Co ciekawe a zarazem śmieszne, to Udine gniotło i miało okazje do strzelenia bramki, Icardi strzelił po błędzie obrońcy Udine.


Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:20

Jeśli pierwsza bramka dla Interu była spowodowana frajerstwem Udinese, to co powiedzieć o drugiej ? :lol:


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:21

Kibice Interu na trybunach już sobie scudetto w grudniu wręczają :lol:


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:22

Ale dramat... Szkoda, bo po grze było widać szanse na chociaż remis dla Udinese... :angry:


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:23

Brawo, inter pokazuje, że jest drużyną na miarę Scudetto. Wyższość w każdym elemencie gry nad Udinese. Bramki po zespołowych, składnych akcjach. Gospodarze nie mogą wyjść z własnej połowy. Co ja bym dał, żeby ten Jovetić grał u nas, zamiast tego Dybali.

No i ten Handanović. Najlepszy bramkarz Serie A. Moglibyśmy go wymienić na Buffona.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:36

gucio_juve pisze:Brawo, inter pokazuje, że jest drużyną na miarę Scudetto. Wyższość w każdym elemencie gry nad Udinese. Bramki po zespołowych, składnych akcjach. Gospodarze nie mogą wyjść z własnej połowy. Co ja bym dał, żeby ten Jovetić grał u nas, zamiast tego Dybali.

No i ten Handanović. Najlepszy bramkarz Serie A. Moglibyśmy go wymienić na Buffona.
Guciu nie zapomnij o Melo, przydałby sie nam w środku.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:39

Udinese pokazało jak grać dobrze i zarazem się frajerzyć :ok: Bo inaczej tych straconych bramek nazwać nie można jak frajerstwo. No, ale inter pokazuje swoją drogą że liczy się w walce o majstra i przy okazji jest skuteczny.

Mówienie, że za chwile odpadną to przesada - słyszę to już od 8 kolejek, a dalej punkty zdobywają.... Wiem, wiem są rewanże, ale najpierw my wszystko wygrywajmy...


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2015, 21:45

Spokojnie, między nami a Interem są jeszcze 3 drużyny (w tym Roma i Napoli, czuli nasi główni rywale w poprzednich seoznach). O Interze i naszej walce z nimi o Scudetto będziemy mówić dopiero wtedy, gdy znajdziemy się za nimi w tabeli. Póki co celem na ten sezon wciąż jest podium, które da nam LM.


ODPOWIEDZ