Ligue 1

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 21:37

Monaco prowadzi z PSG do przerwy 2-0 :O Czyżby wreszcie ktoś się włączył do walki o majstra? Liczę na Monaco właśnie i Lyon.

Krycha jeszcze nie zadebiutował w Lig Ę w PSG, trener go doskonale zna, myślałem, że Krycha będzie grał w podstawie, oby to się zmieniło z biegiem czasu.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 23:39

Wojtek pisze:Monaco prowadzi z PSG do przerwy 2-0 :O Czyżby wreszcie ktoś się włączył do walki o majstra? Liczę na Monaco właśnie i Lyon.

Krycha jeszcze nie zadebiutował w Lig Ę w PSG, trener go doskonale zna, myślałem, że Krycha będzie grał w podstawie, oby to się zmieniło z biegiem czasu.
Bardzo podobało mi się dzisiaj Monaco, praktycznie wyłączyli z gry Di Marię, co pozbawiło PSG zębów.
Poza tym przekonałem się, że obrona Paryżan jest tak samo daremna, jak była, a pomysł Emery'ego, żeby Auriera przesunąć na środek obrony... Miód, malina :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2016, 23:43

Czy ktoś siedzi na tyle we francuskiej piłce, żeby mi powiedzieć kto to jest Christopher Nkunku? Jakiś nowy super talent z PSG? Dzisiaj pełne 90 minut przeciwko czerwonej latarni z Lorient, za to Krycha jedynie 20kilka minut z ławki. Nie sądziłem, że Polak ma aż tak słabą pozycję w drużynie.

Nice tylko bezbramkowy remis z Bordeaux, więc czołówka po tej kolejce doskakuje. 2 czerwone kartki dla gości w 90 minucie, w tym dla Super Mariusza - zaczęło się? Kopniak przyjaźni :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2016, 10:08

Mnie zastanawia czy dobra forma Balotelliego to jedno sezonowy wyskok, czy powrot do wielkiej pilki. Ja spodziewam sie jednak takiego scenariusza - po tym dobrym sezonie na bank odejdzie gdzies, gdzie okaze sie jednym z najwiekszych niewypalow transferowych lata na swiecie. No na swiecie bo juz nie tylko Europa szaleje. Przykro mi to mowic bo zycze mu jak najlepiej, lubie tego czarnego smoka, ale tak przewiduje.

Co do Nice, to trzymam za nich kciuki w tym sezonie!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2017, 08:40

Włosi narzekają, że sędziowie dają nam prezenty itp to niech jadą do Francji rywalizować z PSG...
http://hoofoot.com/?match=PSG_2_-_1_Lille_2017_02_07
(od 4:45, doliczony czas gry)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2017, 17:43

Maly pisze:Włosi narzekają, że sędziowie dają nam prezenty itp to niech jadą do Francji rywalizować z PSG...
http://hoofoot.com/?match=PSG_2_-_1_Lille_2017_02_07
(od 4:45, doliczony czas gry)
Ja nie wiem, jak sędzie liniowy mógł nie zauważyć, na jakim spalonym był Lucas :facepalm:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 23:28

Fajnie ze Monaco pokonalo Dijon i utrzymuje swoja 3 punktowa przewaga nad PSG. Mieli ciezko mecz z druzyna ktora walczy o utrzymanie i wiadomo ze po zdarzeniach w wtorek i srodowego spotkanie, moglo im brakowac sil.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 23:37

A mi tam szkoda tego zwycięstwa Monaco, ponieważ cały czas liczę że Nice będzie tegorocznym Leicesterem Ligi Francuskiej. No ale nawet samo Top 3 - dające szanse na grę w eliminacjach CL będzie gigantycznym sukcesem tego klubu. Pewnie i wygraliby więcej, gdyby Balotelli za często nie odwalał.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2017, 23:57

ForzaItanimulli3vujcm pisze:A mi tam szkoda tego zwycięstwa Monaco, ponieważ cały czas liczę że Nice będzie tegorocznym Leicesterem Ligi Francuskiej. No ale nawet samo Top 3 - dające szanse na grę w eliminacjach CL będzie gigantycznym sukcesem tego klubu. Pewnie i wygraliby więcej, gdyby Balotelli za często nie odwalał.
Jesli Monaco straci pierwsza pozycja to PSG obroni tytul mistrza Francji szczegolnie ze juz nie graja w LM.
Nice od kilku tygodnie stracila szanse zeby sprawic taka sama sensacja jak Leicester rok temu w Anglii.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 21:01

Kojarzy ktoś kogoś z wyjściowego składu Monaco na dzisiaj ? :D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 21:09

Raggi,Jorge,Germain,De Sanctis, Mbae....reszta to gówniarze i nonejmy.

A PSG w najsilniejszym składzie. Monaco nie ma ławki, kompletnie. To na prawdę duży plus . Oni nie mają nawet odpowiedników Leminy i Sturaro na ławce. Mają kompletnie pustkę.

Dostaną 5,6 do zera. Czy to wpłynie jakoś na nich ? Nie wiem, ale wstyd tak czy siak.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 22:55

Cabrini_idol pisze:Dostaną 5,6 do zera. Czy to wpłynie jakoś na nich ? Nie wiem, ale wstyd tak czy siak.
Mogłeś postawić. :smile: Taka porażka na pewno jest bolesna, nawet jeśli ewidentne sobie ten puchar odpuścili. Mają drwali w rezerwie i nie dziwota, że oszczędzają podstawę. :smile: Ciekaw jestem, czy wpłynie to na morale, bo PSG może to dać kopa na końcówkę sezonu. To by dopiero było, gdyby Monaco grające na 3 frontach przewaliło wszystko jak leci, mając spore szanse na majstra.

EDIT:
Ogląda ktoś Monaco? Bo widzę po wyniku, że się meczą z przecież niezbyt wymagającym rywalem, a grają podstawą.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 19:24

Monaco zdalo egzamin po tym jak calkowicie odpuscilo spotkanie 1/2 finale pucharu Francji.
Pomimo ze to goscie pierwsi zdobyli gola, gospodarze zdolali wyrownac i strzelic 2 kolejne gole zeby siagnac po komplet punktow i zblizyc sie do zdetronizacji PSG.
Kamil Glik zdobyl gol glowa z stalego fragmentu gry i musimy na nim uwazac bo on bedzie mial wiele do udowodnienie przeciwko Juve.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2017, 19:39

Glik miał już wiele spotkań, w których miał wiele do udowodnienia i za każdym razem nie zdawał egzaminu. :smile: Oglądałem Monaco tak od 60. minuty i nic specjalnego, dużo chaosu w ofensywie.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2017, 01:30

Co w Lig ę w przypadku równej liczby punktów decyduje o liderze, bezpośrednie spotkania czy ogólny bilans? Będę wdzięczny również za informację odnośnie innych lig. W la liga jest to wynik bezposedniej rywalizacji.


ODPOWIEDZ