LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 16:52

Top wejście Luisa mogło się zakończyć naprawdę bardzo źle dla Messiego, miał Leo dużo szczęścia,że nic mu się nie stało. Cóż chyba to już koniec emocji w tym meczu i bardzo będzie całe drugie 45min klepać piłkę, no może jeszcze jedną czy dwie bramki strzelą.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 17:06

No i dobre widowisko poszło się gonić, który to już raz Atletico kończy mecz na szczycie w osłabieniu?
Mistrz motywacji Simeone przesadza i zawodnikom przegrzewają się szare komórki. Już nie chodzi o jedno wejście Kasmierskiego, które zresztą nie dosięgło nogi Messiego, wszyscy gracze gości grali w sposób prowadzący nieuchronnie do czerwonej kartki.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 17:24

No i grają już w 9 :roll:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 17:26

Jak tak patrzę na ten mecz to nie mogę się nadziwić, że niektórzy w teatrze nie grają...przecież to pipki nie piłkarze...Neymar to symulant nie od dziś ale wyskoku w górę Suarezowi to Małysz mógłby pozazdrościć... :lol:
Szkoda, że wyżej nie wyskoczył, byłoby zabawniej... :D


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 17:27

Po meczu miało być już przy grze w 10tkę, ale Atleti to bestie kondycyjne i różnicy jednego zawodnika nie było praktycznie widać. No, ale teraz to już nie ma przebacz.

Gdyby Griezmann wykorzystał tą setkę na 2-2. Parada Bravo równie efektowna, co przypadkowa.
alessandro1977 pisze:Szkoda, że wyżej nie wyskoczył, byłoby zabawniej... :D
Jakbym zobaczył Godina jadącego na dupie na pełnej, z wyprostowaną nogą, to też spierdzielałbym nogami gdzie popadnie :prochno:

Jeden ze smaczków spotkania: Godin skręcający bajerkę Inieście. Takie miałem oczy :shock:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 17:56

No cóż, ważne że są 3 punkty. Od przerwy świątecznej aż do teraz wygląda to dosyć słabo, mam nadzieję że to rzeczywiście zaplanowany kryzys, bo zdecydowanie widać braki motoryczne w drużynie. Jeśli rzeczywiście tak będzie i drużyna odpali w połowie lutego na ligę mistrzów to będę pełen podziwu dla zespołu, w końcu sytuacja w lidze i w pucharze jest wciąż komfortowa, a to najważniejsze. Póki co udaje się to wszystko przejść najłagodniej jak to możliwe.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2016, 18:22

Mecz niezły do momentu drugiej czerwonej kartki. Czerwo Luisa 100% zasłużone, idiotyczna interwencja, która mogła nawet skończyć karierę Messiemu (ale by był płacz...). Wślizg Godina też durny i bezmyślny biorąc pod uwagę fakt, że miał na koncie żółtą kartkę.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 22:49

Szykuje się nowy hit na red tubie. Barca urządza sobie bukkake na Valencii w CdR. 7-0 a mecz jeszcze trwa... Temu panu już podziękujemy.

Czekam na skrót.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 23:07

O ile pogromy często bywają nudne i bywało, że wyłączałem tv przed końcem meczu, tak tym razem to była po prostu uczta dla oczu. Jeden z najlepszych meczów Barcelony w tym sezonie, akcje nie z tej ziemi, niesamowite występy indywidualne, po prostu kosmos. Aż dziw bierze, że coś takiego zdarzyło się teraz, kiedy to od paru tygodni drużyna lekko kopała się po czole i wygrywała wyszarpując zwycięstwa. Tak czy siak rezultat świetny, będzie można wprowadzić kolejne rotacje na rewanż, a dzięki temu może uda się fizycznie wytrzymać trudy sezonu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 23:19

,, Angielski Przytuła "


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 23:22

Zastanawiać się którą asystę piętą ocenić wyżej - dylematy kibica Blaugrana :D Jak załączy im się luz, są nie do podrobienia. #LekkieZazdro


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 23:27

Neville przed meczem: "Zagramy tak, aby zachować szanse na finał przed drugim spotkaniem".

Tak słabej Valencii to ja nie pamiętam, szkoda bo od wielu lat z nimi trzymam, nie przypominam sobie większego pogromu choć manity od Realu czy Barcy się zdarzały....nawet za Koemana nie było tak źle. Ludzie, którzy dostali się tam do władzy to jacyś pozoranci, pan Lim i cały jego sztab nie mają pojęcia o futbolu, a są już pogłoski że wspomniany inwestor ma zamiar porzucić interes, bo nie udało mu się zrobić z Valencii wielkiej marki. Widać, że nie miał pojęcia na co się pisze i nie zależy mu na niczym innym jak na pomnożeniu swoich przychodów. Zatrudnili trenera, którego jedynym doświadczeniem było analizowanie spotkań w sky sports, podpisują kontrakt z każdym piłkarzem, którego podrzuci Mendes (ten agent, reprezentuje interesy m.in. Cristiano) i można by tak jeszcze wymieniać ich błędy, ale to przypominałoby książkę, a nie post na forum...nie wiem co będzie dalej z Nietoperzami ale to wszystko zmierza ku katastrofie, oni nawet nie przypominają drużyny, cholernie przykro się ogląda upadek tak zasłużonej drużyny :facepalm:

Gratulacje dla Barcy, koncertowy występ. Ale miejcie następnym razem nieco litości...


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 03 lutego 2016, 23:43

jackop pisze:Zastanawiać się którą asystę piętą ocenić wyżej - dylematy kibica Blaugrana :D Jak załączy im się luz, są nie do podrobienia. #LekkieZazdro
Apropo's luzu przypomniało mi to rewanż z Romą. Teraz sobie myślę jak mogliśmy z nimi zremisować w lidze? Barca łapie formę, trochę boję się że za wcześnie bo z reguły był to koniec lutego. Ale żeby kibice innych zespołów mieli takie rozterki jak ja. A Valencia od dłuższego czasu w dołku. To co się tam dzieje to ostatnio dramat. Chyba jednak angielska myśl szkoleniowa powinna pozostać na wyspach. Nawet szkoda mi Valencii bo już długo czekam, żeby dołączyli do poziomu Atletico. @rydwadywa ma rację, to jest jawny sabotaż przeciwko temu klubowi, z prawdziwymi tradycjami.

A Suarez to jest bestia. Często piłka odbija mu się jak trampkarzowi i odskakuje na 3 metry. Ale jak już trzeba to ładuje gole z pół okazji. Dla mnie jest najlepszą typową 9tką chociaż wiadomo, że nie mogę tutaj być obiektywny :)


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 00:21

Jest najlepszy bez dwóch zdań. W ogóle niesamowity Barcelona ma skład; najlepszy napastnik, najlepszy prawo- i lewoskrzydłowy, najlepszy defensywny pomocnik, Iniesta i Alves - teraz może można by już nad tym dyskutować, ale swego czasu - najlepszy rozgrywający i prawy obrońca świata...
Obyście żadnego kocura latem na środek obrony nie kupowali, bo wtedy to już będzie miazga kompletna. Niech no tylko ten zespół na dobre ustabilizuje formę, a są w stanie grać piłkę tak kosmiczną, jakiej dawno w Europie nie widziano. :bravo:


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2016, 03:02

Suarez musi poczekać aż na emeryturę pójdzie Ibrahimovic ;)

W Barcelonie najważniejsze jest to, że skład jest spójny i się zazębia. Przykładami właśnie niech będą wspomniani Busquets i Alves, którzy w innych klubach wcale nie musieliby mieć tej łatki najlepszych na świecie.


ODPOWIEDZ