LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2013, 13:55

Ancelotti to akurat trenerska manna z nieba jaka mogła spaść na Real. Pewnie będzie chciał reaktywować Kake :)


juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2013, 08:49

Valencia niby taka słaba, niby w rozsypce - http://krotkapilka.pl/artykul,podciete_ ... perzy,1005 - a Interek rozjechała :)


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 18:49



Łopa Carlo Style:)

Może weżmy go na skrzydło;p


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 17:05

Odnośnie Valencii to jest następująca informacja.

http://www.transfery.info/59949,oficjal ... w-valencii

Swoją drogą tak nagle napastnicy z Kolumbii zaczęli robić furorę. Jak widać po Falcao i Martinezie tym razem ten napastnik ma szansę osiągnąć światowy Top. W przeciwieństwie do wymienionych, gracz o filigranowej budowie, lecz nie powinien mieć problemów w nowym zespole.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 19:31

Lucas87 pisze:Swoją drogą tak nagle napastnicy z Kolumbii zaczęli robić furorę. Jak widać po Falcao i Martinezie tym razem ten napastnik ma szansę osiągnąć światowy Top. W przeciwieństwie do wymienionych, gracz o filigranowej budowie, lecz nie powinien mieć problemów w nowym zespole.
To ten Pabon, co niedawno niemiłosiernie kaleczył w Parmie? Jeśli ten sam, to ciężko upatrywać w nim kogoś choćby na kilometr zbliżonego do Falcao


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 19:36

Z tym Pabonem to ogólnie ładna beka, 1 lipca idzie do Monterrey z Parmy za 4.830.000 €, gra cztery pełne mecze w których strzela 3 gole i 17 sierpnia idzie do Valencii za 8.000.000 €

/
Nie minęło nawet pół godziny a Barca juz wklepuje 4 bramki, ahh ta La Liga.. :oops:

edit:
Poprawione, miało być pół godziny a nie kwadrans, myśle jedno, piszę drugie :/
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2013, 19:49 przez Piti, łącznie zmieniany 2 razy.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 19:40

Bazyliszek pisze: Nie minął nawet kwadrans a Barca juz wklepuje 4 bramki, ahh ta La Liga.. :oops:
Kwadrans minął. Tak na przyszłość to czwarta część godziny czyli 15 minut :wink:

Chyba nie myślałeś, że nagle bęzie inaczej i Levante przyjedzie Camp Nou i pojedzie Barce..


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 19:44

@pumex
@bazyliszek

Ale coś w tym jest,że Valencia chciała go sprowadzić. Chyba głupi ani ślepi nie są. Choć faktycznie jego wyniki w Parmie delikatnie mówiąc nie powalają na kolana :rotfl: , ale cóż szanse nadal ma jak widać.

Rzeczywiście, Barca gromi handlarzy meczykami bez Iniesty i Neymara.
Cóż, zapowiada się kolejny sezon dominacji Realu i Barcy chyba, że ten Baptistao okaże się zbawcą Atletico. Wydaje się graczem niezwykle uniwersalnym :stop:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 19:54

Chyba juz na poczatek sezon zobaczymy dwucyfrowy wynik.
Widac jaka przepasc dzieli Barca i Real od reszta druzyn w la liga.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 19:56

Paweljuve2006 pisze: Kwadrans minął. Tak na przyszłość to czwarta część godziny czyli 15 minut :wink:

Chyba nie myślałeś, że nagle bęzie inaczej i Levante przyjedzie Camp Nou i pojedzie Barce..
Chodziło mi o pół godziny, niewiem dlaczego napisałem kwadrans, może dlatego że przez chwile myślałem nad zaczęciem posta i miałem napisać "Nie minęły nawet 2 kwadranse".

Co do wyniku nie przeszło mi przez myśl, aby Levante wygrało na Camp Nou, poprostu myślałem że średniak La Ligi potrafi stawić jakikolwiek opór a przecież Levante to nie jest jakiś beniaminek czy klub bijący się co rok o utrzymanie, tylko raczej solidny średniak. Czuje się jakby to Barca grała z jakąś lokalną ekipą grającą w okręgowych ligach, a nie drużyną z najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju (coś jak mecz Juve z Valla d'Aosta w Chatillon)


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 20:01

Przed chwila bylo widac jak pilkarze Dortmund musieli sie wysilic zeby zainkasowac komplet punktow przeciwko duzo slabsza druzyna.
W La Liga wieksosc slabych druzyn nie co w stanie wytrzymac przeciwko Barcelonie i Real przez 15 minut gry.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2013, 20:14

No co ty. Jest 6-0 do przerwy. Emocje sięgają zenitu. Mimo to bez zastanowienia wybrałem powtórkę MŚ na Eurosporcie.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2013, 01:32

Meczarnia Realu z Betisem, ale Ancelotti uniknal nieudanego debiut w la liga.
Atletico jest w formie, superpuchar hiszpanii moze nie byc jednostronie. Przekonamy sie za kilka dni.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2013, 22:40

Kto mi wyjaśni, o co chodzi z tym nowym skrzydłowym Betisu, który ostatnio szarżował po stronie Ramosa? Na Weszło piszą, że kupiono go w lecie za 1.20 euro, ale nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia tej kuriozalnej ceny. Wie ktoś coś na ten temat?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2013, 11:59

Zastanawiająca jest sytuacja Casillasa w Realu. Wydawało się, że wraz z nowym trenerem wychowanek klubu powróci między słupki, tymczasem to Lopez cieszy się zaufaniem trenera. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, ponoć Iker odmówił współpracy z Diego Lopezem na treningu. Kibice Realu są mocno poirytowani zachowaniem kapitana i wielu z nich nawet chce jego odejścia z klubu, padają wyzwiska tj. 'kret' itp. Przynajmniej Ci polscy kibice nie wiem jak to dokładnie wygląda w Hiszpanii. Aż ciężko mi sobie to wyobrazić, że doszło do takiej sytuacji. Jeszcze rok temu po udanym Euro, kibice Realu z chęcią przyznawali mi ZP a teraz wygląda to tak jakby był najgorszym wrogiem Madrytu. Wielka ikona klubu, zawodnik który spędził w tym klubie całe piłkarskie życie i był praktycznie stale w 3ce najlepszych GK, a teraz znajduje się w takiej nieprzyjemnej sytuacji. Szkoda bo dla mnie, mimo że był z wrogiego obozu, zawsze był wzorowym kapitanem i nawet w momentach ostrych napięć pomiędzy klubami razem z Puyolem zachowywali klasę i tonowali emocje.

A być może Perez chce za wszelką cenę zatrzymać Cr7 i skoro pieniądze niespecjalnie przekonują Portugalczyka do przedłużenia kontraktu, to przekona go opaska kapitańska klubu, w którym gra była marzeniem? Co prawda na chwilę obecną drugim kapitanem jest Ramos ale nie zdziwiłbym się, gdyby po odejściu Casillasa rolę pierwszego kapitana przejął Ronaldo. Wiem, że zakrawa to o teorię spiskową ale kto tam wie. Ciekawe jak to wszystko dalej się potoczy...


ODPOWIEDZ