LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 22:20

I kolejny piłkarz się zmarnuje... Eh mógł iść do Juve tu przynajmniej Raneri by go jeszce bardziej rozwinoł... Ale sam wybrał i pewnie będzie załował ^^ :smile:


Obrazek
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 22:29

No to jestem troche zaskoczony!! Teraz jak z Realem przyjedzie do Barcy to łatwego zycia nie bedzie miał w meczu!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2007, 22:32

Nigdy bym niepowiedział że Saviola zamieni Barce na wroga nr 1 czyli Real .
Ale niedziwie mu sie, po tym jak potraktowała go Barca chce pokazać im gdzie raki zimują 8) Co go niezabije, to wzmocni . Powodzenia Javier .
Ciekawe co z Cassano ? Pewnie odejdzie za marne grosze,pamiętam jak wymiatał w Romie i zawsze chciałem by zawitał do Turynu.
Ale cóż niezawita, pewnie zasili Milan i odzyska dawny blask jak R9


Raul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 02 marca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 19:43

Nowy nabytek Krolewskich Zaczyna sie robic kolonia Holendrow jesli doliczyc Robbena i Van Der Vaarta ktorzy maja niedlugo zawitac do Madrytu. Jesli beda grac jak Ruud to nie mam nic przeciwko :-D


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 19:53

Raul pisze:Nowy nabytek Krolewskich Zaczyna sie robic kolonia Holendrow jesli doliczyc Robbena i Van Der Vaarta ktorzy maja niedlugo zawitac do Madrytu. Jesli beda grac jak Ruud to nie mam nic przeciwko :-D
Van der Vaarta - póki co - "doliczać" nie musisz. Przejście Robbena też nie jest jeszcze przesądzone, choć jeszcze dziś rano transfermarkt donosił, że Holender jest juz piłkarzem Realu. Ale wiadomo: transfermarkt... A, i jeszcze co do Realu: Schusterowi spodaobał się Huszti (najbardziej obiecujący lewoskrzydłowy Bundesligi, gracz Hannoveru 96). Nasi działacze mogliby obejrzeć kilka jego występów (już nie długo start sezonu Bundesligii), mając na uwadzę, że Nedved po tym sezonie odchodzi.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Raul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 02 marca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 20:22

Oczywiscie ze to tylko na razie spekulacje. Ale Schuster mowi ze chce VvV w druzynie a HSV podpisuje kontrakt z Timo Kunertem wiec cos musi byc ;]

A tak przy okazji jutro na TVP2 bedzie transmisja superpucharu Hiszpani, zachęcam do obejrzenia


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2007, 20:29

Raul pisze:Oczywiscie ze to tylko na razie spekulacje. Ale Schuster mowi ze chce VvV w druzynie a HSV podpisuje kontrakt z Timo Kunertem wiec cos musi byc ;]
No, "coś" tak. Ale nie to, co myślisz. Defensywny pomocnik warty 100 tysięcy Euro (jasne: wiem - wartość piłkarza nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami*) miałby według Twojej spiskowej teorii zastąpić wartego 20 mln Euro rozgrywającego. Godny następca :wink:

*patrz. Emerson

Sorki, nie zauważyłem tego:
Raul pisze: ;]
:oops:
A więc: niezły plan :wink:.

;]


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 13:24

Jak juz wszystkim zapewne wiadomo Real przegral pierwsze spotkanie o superpuchar Hiszpanii. Nadszedl wiec czas zeby podsumowac spotkanie.

:puck: Slaba gra Pepe - popelnial bledy w stylu Boumsonga. Sprokurowal grozna sytuacje, tracac pilke przed naroznikiem pola karnego. Widac bylo u niego wielki stres ( badz slabe wyszkolenie techniczne ) gdyz poruszal sie z pilka jak przyslowiowy "drewniak". Wedlug mnie Pepe nie byl wart 30 mln.

:puck: Za malo agresywna linia pomocy. Tylko Robinho staral sie ozywic gre, ale zazwyczaj tracil pilke i wdawal sie w dyskusje z arbitrem.

:puck: Gra Realu ulegla poprawie po wejsciu Savioli ktory, wywalczyl "rzut karny" .

:puck: Sevilla grala bardzo agresywnie w zarowno w obronie jak i w ataku. Wedlug mnie wlasnie ten aspekt zadecydowal o zwyciestwie zespolu z Andaluzji.


Chcialbym jeszcze podkreslic pewna rzecz. Klub z Madrytu zwolnil Capello poniewaz Real prezentowal styl gry ktory nie podobal sie kibicom. Po objeciu klubu przez Schuster'a jest jak narazie jeszcze gorzej: klub gra nadal w odstraszajacym stylu. Mysle ze czasy w ktorych Real gral pieknie i skutecznie, minely bezpowrotnie. Teraz kibice musza zadecydowac SUKCES czy PIEKN GRA.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2007, 17:22

Kamil_on pisze:Jak juz wszystkim zapewne wiadomo Real przegral pierwsze spotkanie o superpuchar Hiszpanii. Nadszedl wiec czas zeby podsumowac spotkanie.

:puck: Slaba gra Pepe - popelnial bledy w stylu Boumsonga. Sprokurowal grozna sytuacje, tracac pilke przed naroznikiem pola karnego. Widac bylo u niego wielki stres ( badz slabe wyszkolenie techniczne ) gdyz poruszal sie z pilka jak przyslowiowy "drewniak". Wedlug mnie Pepe nie byl wart 30 mln.

:puck: Za malo agresywna linia pomocy. Tylko Robinho staral sie ozywic gre, ale zazwyczaj tracil pilke i wdawal sie w dyskusje z arbitrem.

:puck: Gra Realu ulegla poprawie po wejsciu Savioli ktory, wywalczyl "rzut karny" .

:puck: Sevilla grala bardzo agresywnie w zarowno w obronie jak i w ataku. Wedlug mnie wlasnie ten aspekt zadecydowal o zwyciestwie zespolu z Andaluzji.


Chcialbym jeszcze podkreslic pewna rzecz. Klub z Madrytu zwolnil Capello poniewaz Real prezentowal styl gry ktory nie podobal sie kibicom. Po objeciu klubu przez Schuster'a jest jak narazie jeszcze gorzej: klub gra nadal w odstraszajacym stylu. Mysle ze czasy w ktorych Real gral pieknie i skutecznie, minely bezpowrotnie. Teraz kibice musza zadecydowac SUKCES czy PIEKN GRA.
Najlepszym elementem w tym meczu była niewątpliwie znakomita gra Alvesa. Wszystko u niego gra: determinacja, dobre wyszkolenie techniczne, przegląd pola, podanie/dośrodkowanie, krycie, odbiór, inteligencja boiskowa...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 17:34

Wesley Sneijder nowym piłkarzem Realu Madryt - poinformował hiszpański klub na stronie internetowej. I dodał: Real Madryt i Ajax Amsterdam osiągnęły porozumienie w sprawie transferu holenderskiego piłkarza do hiszpańskiego klubu na następne pięć sezonów.


Wysokość kwoty transferowej to 27 milionów euro.

23-letni Sneijder zobowiązał się grać w Realu do 2012 roku, po opuszczeniu klubu, w którym występował od momentu swego debiutu - 18 lutego 2003 r. Sneijder grał w 180 meczach Ajaxu i strzelił 57 bramek, zdobył z tą drużyną mistrzostwo Holandii w 2003/04 i puchar kraju w dwóch ostatnich sezonach.

Równocześnie ze Sneijderem do Realu przechodzi inny piłkarz z holenderskiego klubu - Royston Drenthe z Feyenoordu Rotterdam, za 14 mln euro.

Dyrektor techniczny Ajaxu, Martin van Geel z mieszanymi uczuciami skomentował transfer Sneijdera: - Jesteśmy dumni, że po Ryanie Babelu kolejny gracz objęty naszym programem szkolenia młodych piłkarzy znalazł się w czołowym klubie Europy, za określoną kwotą pieniężną. Z drugiej strony jesteśmy smutni, że w meczach kwalifikacyjnych do Ligi Mistrzów wystąpimy bez jednego z najlepszych naszych graczy.

Ajax w środę gra ze Slavią Praga.

Rozmowy przedstawicieli Realu i Ajaxu w sprawie transferu koncentrowały się na wypracowaniu kwoty odstępnego. Real proponował Holendrom 24 mln euro, Ajax oczekiwał - 30 mln. Ostatecznie zgodzono się na 27 mln euro.

Sneijder jest kolejnym dowodem transferowej ofensywy "Królewskich". W okresie lata w Realu zatrudnienie znalazło, na różnych warunkach, wielu nowych piłkarzy, m.in.: Jerzy Dudek (poprzednio Liverpool FC), Christoph Metzelder (Borussia Dortmund), Javier Saviola (FC Barcelona), Pepe (FC Porto), Arjen Robben (Chelsea Londyn), Royston Drenthe (Feyenoord Rotterdam).

No i dla mnie duży zonczek :? Marzyłem o jego przyjściu do Juve, dziwiłem się dlaczego wogóle kluby się o Niego nie starają...
Czekałem na jakiś news o Jego przyjsciu do Juve, no i się nie doczekałem...
Real :/ dla mnie dokonał jednego z najgłupszych wyborów w życiu... zmarnuje siętam jak całą rzesza innych wspaniałych piłkarzy... nie wiem co ich ciągnie do tego klubu... pieniądze ? prestiż ? sława ?
Niemniej jednak, życze mu dobrej gry, bo tylko to pozostaje nam zrobić...
Ps. Coś mi smierdzi, że Robben też miał swój wkłąd w ten transfer...


ŹRÓDŁO: http://wiadomosci.o2.pl/?s=259&t=394762



wątek połączony z "wszystkim o Realu"
/kouba


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 17:38

Nio szkoda faceta...zmarnuje się jak większość "gwiazdorów" pewnie kasa mu przesłoniła oczy!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
FlooZwT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 72
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 17:45

Niewiem czy dobrze zrobił idąc do realu ale napewno dobrze ze niegra juz w Ajaxe jewst młody i b.dobry ma szanse sie jeszcze rozwinąc tylko czy chce czy woli byc gwiazdka zobaczymy


FORZA GRANDE JUVENTUS!!!!!!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 20:36

według mnie niepotrzebny oddzielny temat wystarczyło wrzucic do tego:

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... start=2070

a jak juz napisalem to wypowiem sie - mysle ze Real robi to co zwykle czyli wykupuje zawodnikow zeby pozniej siedzieli na ławce i sie marnowali ale zeby inni ich nie mieli - wlasnie za to ich nie lubie


Obrazek
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 21:03

Widocznie tak chciał los, Real robi się coraz bardziej holenderski, to już 4 piłkarz tej narodowości, a czy Snejder się tam odnajdzie czas pokaże. To teraz w Ajaxie trudno będzie wskazać lidera młodego pokolenia, może Emanuelson? Ale mam takie małe marzonko, Real i Barca wydała tyle forsy i chciałbym by nie zdobyli mistrzostwa ani LM :D , to byłby dla nich cios :smile:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Raul

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2004
Posty: 37
Rejestracja: 02 marca 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2007, 12:04

tabo89 pisze:a jak juz napisalem to wypowiem sie - mysle ze Real robi to co zwykle czyli wykupuje zawodnikow zeby pozniej siedzieli na ławce i sie marnowali ale zeby inni ich nie mieli - wlasnie za to ich nie lubie
I tu sie mylisz. Real w koncu zaczal kupowac pilkarzy pod dana pozycje. Po meczu z Sevilla widac bylo ze brakuje kreatywnego srodkowego pomocnika (jedynym takim w zespole byl Guti) i od razu zostaly przyspieszone rozmowy z Ajaxem. Odszedl Carlos zostal kupiony Drenthe. Odszedl Becks trwaja silne rozmowy z Robbenem. Odszedl Cassano przyszedl Saviola itd.

Wszystkie zakupy sa pod dana pozycje a nie jak kiedys, orzychodzil Robinho i nie bylo miejsca w ataku.


ODPOWIEDZ