LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 11:12

CannaDaroo pisze:Brawo Real Mistrzem...... :-D :-D :D Królewscy znowu rządzą ...
Spokojnie, wątpie w to że Real rządzi, hiszpańską wygrali tylko dzięki słabej postawie Barcy.
Moim zdaniem katalończycy pokazali że nie są klubem z charakterem, mieli dużą przewage a dali sie dogonić, taki klub za jaki uważa się Bracelona nie pozwala sobie na takie coś!

Generalnie ciesze sie że Real wygrał bo Braca na to nie zasłużyła.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 12:14

Osobiście za Realem nie przepadam... wygrali to wygrali.

Dziwi mnie tylko podniecenie jakie zapanowało wśród 'kibiców' Starej Damy. Coś mi się zdaje, że są to odrzuty z Realu związane z jego słabą grą w ostatmich latach.

Tez mi kibice :twisted:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 12:40

el_pajaco pisze: Dziwi mnie tylko podniecenie jakie zapanowało wśród 'kibiców' Starej Damy. Coś mi się zdaje, że są to odrzuty z Realu związane z jego słabą grą w ostatmich latach.
Mocne :twisted: niczym wódka z mety :P
Szkoda że Sevilli się nie udało, ale i tak sezon mają bardzo udany.

A teraz drodzy fani realu, szykujcie się na LM z panem capello :rotfl:


Obrazek
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 12:52

Hah! :P
1:0 wszystkie mecze xD a jak nie to remisy hah xD!
Dobrze, że odszedł może Ranieri postawi na zdecydowany kontratak (Wiadomo włoska piłka bazuje na defensywie)

A co do Realu gratuluje zwycięstwa chociaż niewpełni zasłużonego ;]
Wg. Mnie tak jak pisali wyżej moi koledzy to Sevilla powinna wygrać mistrzostwo Hiszpanii. Ale trudno jest jak jest ;]


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 13:52

Pewnie mniej tu chodzi o zwycięski Real a bardzoej o przegraną Barcę-Zdobędziemy-Sześć-Tytułów.
Ostał się jeden - i to ten, o który grać mogli dzięki poprzedniemu sezonowi (superpuchar).
Nie lubię kibiców Barcy. Ich przekonania, że za piękną grę należy się wszystko. Że brak sukcesów to nic. Że włoska piłka to największe dno na świecie.
Jak Beckhamowi anulowali jeden mecz zawieszenia (za rzekomą grę na czas, której, moim zdaniem, nie było) a Ronaldinho anulowali jeden mecz zawieszenia (z dwóch) za kopnięcie rywala bez piłki - od razu było słychać, że Real trzyma w garści ligę i dzięki temu wygrywa.
Gdy Realowi uznano niesłusznie bramkę - to krzyki o stronniczości sędziego.
Gdy Messi strzela bramkę ręką - ogólna radość i porównania do Maradony.
To budzi niechęć.
Między innymi dlatetego wolę Real - mistrza niż Barcę - mistrza. Bo ciężko byłoby mi znieść raz jeszcze wszystkich 12-latków (kibicujących Barcy, oczywiście, minimum 10 lat) od których by się aż zaroiło w necie.
Kibice Realu nauczyli się pokory przez ostatnie lata. Teraz widać efekty.


Dirty mind
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 14:15

Venomik pisze:Pewnie mniej tu chodzi o zwycięski Real a bardzoej o przegraną Barcę-Zdobędziemy-Sześć-Tytułów.
Ostał się jeden - i to ten, o który grać mogli dzięki poprzedniemu sezonowi (superpuchar).
Nie lubię kibiców Barcy. Ich przekonania, że za piękną grę należy się wszystko. Że brak sukcesów to nic. Że włoska piłka to największe dno na świecie.
Jak Beckhamowi anulowali jeden mecz zawieszenia (za rzekomą grę na czas, której, moim zdaniem, nie było) a Ronaldinho anulowali jeden mecz zawieszenia (z dwóch) za kopnięcie rywala bez piłki - od razu było słychać, że Real trzyma w garści ligę i dzięki temu wygrywa.
Gdy Realowi uznano niesłusznie bramkę - to krzyki o stronniczości sędziego.
Gdy Messi strzela bramkę ręką - ogólna radość i porównania do Maradony.
To budzi niechęć.
Między innymi dlatetego wolę Real - mistrza niż Barcę - mistrza. Bo ciężko byłoby mi znieść raz jeszcze wszystkich 12-latków (kibicujących Barcy, oczywiście, minimum 10 lat) od których by się aż zaroiło w necie.
Kibice Realu nauczyli się pokory przez ostatnie lata. Teraz widać efekty.
Mam to samo uczucie co ty.
Czasami wydaje mi się, że to czy lubię taką barcę czy real zależy od ich kibiców. Nie mogę wytrzymać jak widzę dzieciaków biegających w bazarowych koszulkach super - R10 itp. Żygać mi się chcę wtedy gdy zachwycają się świetną grą barcelonki, która nie jest efektywna. I te ich teksty - Mes Que un Club ... mnie to żenuje

Albo to co napisałeś - Ronaldinho kopie rywala - mecz zawieszenia.
Od razu na drugi dzień - przecież tamten go sfaulował, więc mógł
:doh: ... a dalej - A Nedved to co robił z Arsenalem?
Czuję się jakbym gadał z dzieciakami, a tak nie jest....

Ogólnie cieszę się z mistrzostwa zdobytego przez 'Królewskich'. Zasłużyli. Ciekawe co by się działo jakby to Messi przyznał się podczas meczu sędziemu [jak Klose], że przy golu zagrał piłkę ręką.
Ciekawe czy fani znienawidzili by go, za to, że przegrał im mistrzostwo, czy wręcz przeciwnie - pokochali za szczerość?

:ok:


29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 162
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 14:59

Mistrzem mogła być Sevilla... ale macie rację... kibice Realu już wydorośleli i wycierpieli trochę za swoje 'galaktyczne poglądy' ..teraz niech opamięta sie Barca.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 22:03

Venomik pisze:Pewnie mniej tu chodzi o zwycięski Real a bardzoej o przegraną Barcę-Zdobędziemy-Sześć-Tytułów.
Osiem! Jeszcze Gampera i Katalonii (i te dwa również zdobyła).

Przygotowane fajerwerki, schłodzony szampan i nastrój wyczekiwania na nic się zdały. Real mistrzem :( .


:roll:
Aser

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 21
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 14:41

Tak sobie myślałem że real ma farta.... Jedynie gdzie możemy im dokopać to europejskie puchary! :(

A wracając do tematu mistrzostwa cóż zniósł bym to lepiej gdyby trenerem realu nie był capello ale według stargeo przysłowia i ślepej kurze trafi się ziarno (chodzi mi o pana c.) a tak to gratulacje


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 15:38

Ehh... żałość :angry:
Tyle powiem.
Rozumiem, że można krytykować Capello za pomijanie Alexa w składzie - ale takie klapki na oczach są żałosne.
Kto jak kto, ale Capello mistrzostwa zdobywać potrafi. Kto wie czy nie najlepiej ze wszystkich trenerów w Europie.


Dirty mind
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 21:52

Podobno tez ze Real chce kupic Robbena gdyby to uczynil to napewno bylby to jedna z lepszych transakcji w tym roku.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2007, 22:48

Dominik10 pisze:Podobno tez ze Real chce kupic Robbena gdyby to uczynil to napewno bylby to jedna z lepszych transakcji w tym roku.
Wtedy cała Europa zanosiłaby się rubasznym śmiechem znacznie głośniej niż w przypadku Woodgate'a.


:roll:
SEEKER

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 62
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 01:19

Mam pytanie a kogo nie chca kupic :?: :?: :?:

Beznadziejny klub,beznadziejni kibice :smile:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 07:06

(...)-ML pisze:Mam pytanie a kogo nie chca kupic :?: :?: :?:
no właśnie

to jest taka polityka transferowa inna niz wszystkich- czyli nie żeby kupować do siebie dobrych zawodników pasujących do zespołu ale zeby wykupic zawodników innym zeby byli słabsi :D :D


Obrazek
stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 08:58

Obecna sytuacja Realu jest naprawdę nieciekawa. Gdybym im kibicował strasznie bym się martwił:

Odeszli Beckham i R. Carlos. Cannavaro i Emerson odejdą najprawdopodobniej za Capello(którego odejście wydaje się raczej przesądzone). Odejdzie oprócz tego jeszcze 2-3 zawodników. To kadre Realu czyni strasznie wąską. Jeżeli nie kupią kilku graczy, to ich ławka bedzię zbyt wąska, żeby cokolwiek zdziałać, czy to w Primera Division, czy w LM.

A największą głupotą zdaję sie być to, że nie słychac, żeby Real interesował się graczami potrzebnymi do załatania licznych luk, tylko mają zamiar wyłożyć grube miliony na Kake, czy C. Ronaldo. Wiem, że te transfery i tak najprawdopodobniej nie wypalą, ale mimo wszystko w Madrycie przyda się trochę rozsądku. Tam potrzeba 5-6 solidnych graczy, a nie 2 gwiazdy za olbrzymie kwoty.


ODPOWIEDZ