LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 18:39

Przynajmniej sie cała szopka skonczy z tym jego transferem do Realu..o ile te news jest prawdziwy...a co do samego transferu to nie wplynie on weglud mnie znaczaco na gre realu..no bo jak??bez obrony nic nie wygraja...i przez ostatnie sezony sie jeszcze tego nie nauczyli.. :? no chyba ze teraz zaczna sie wzmacniac z tylu..wtedy beda grozni...chociaz i tak na boisku bedzie zazwyczaj 2 napastnków wiec czy to bylby Robinho Ronaldo Owen czy Raul to wiekszej różnicy nie robi bo wszyscy to swietni i bramkostrzelni napastnicy...szkoda mi Realu po prostu :smile:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 18:55

Roninho jest blisko Madrytu ale transfer jeszcze się nie dokonał
nookie jak to bez obrony? Diogo Samuel Helguera Pavon Salgado Carlos(+Ramos, bo juz negocjują jego przejście i Woodgate jak wyzdrowieje)->mało obrońców?

wątpie by Robinho i Owen byli traktowani jako tylko napastnicy z przodu, Raul też może grac cofnięty

Cały czas też nie rozumiem dlaczego ktoś mówi, że Robinho się zmarnuje w Realu podczas gdy kiedy mówimy o zmarnowanych talentach w Realu nikt nie potrafi podać konkretnego nazwiska...


aLe MaDriD aLe !!!
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 19:07

nookie pisze:Przynajmniej chociaz i tak na boisku bedzie zazwyczaj 2 napastnków wiec czy to bylby Robinho Ronaldo Owen czy Raul to wiekszej różnicy nie robi bo wszyscy to swietni i bramkostrzelni napastnicy...szkoda mi Realu po prostu :smile:
Podobna sytuacja jest u nas: Treze, Zlatan DP, Zalayeta i Miccoli ( jesli nie odejdzie) co razem daje 5 napastnikow z czego kazdy w mniejszym lub wiekszym stopniu zasluguje na wyjsciowa 11, a miejsc do obsadzenia jest tylko 2...

Troche zaluje ze Robinho przeszedl do Realu, pamietam go jeszcze sprzed 2 lat, kiedy to w Santosie, razem z Diego ciagneli gre w Copa Libertadores. Zawodnik ten dysponuje swietna technika, duzo widzi na boisku moze grac w ataku lub jako wysuniety pomocnik, mysle ze bylby dla nas wzmocnieniem. Jesli mialbym wybierac miedzy nim a Cassano, zdecydowanie postawil bym na Brazylijczyka.

A tak BTW to jest juz jeden temat o Robinho, wiec niepotrzebnie zakladales nowy...


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 19:19

jak to bez obrony?
Samuel
Oby miał lepszy sezon niż ostatni...we Włoszech zawodnik na poziomie,miał "zbawic" obronę Madrytu-a ogólnie wyszedł niewypał.
Helguera
Chyba najlepszy Wasz środkowy obrońca ale potrafi się gubić jak reszta...
Pavon
Litości...
Salgado
"Najlepszy prawy obrońca Świata" :roll:
Carlos
Respekt dla Niego ale najlepsze lata ma juz za Sobą.
Woodgate
Najdroższy pacjent Świata :smile:
mało obrońców?
Ilośc ilością ale...jakość


Gdyby nie Casillas to byście mieli średnia dwie bramki...stracone na mecz.
Robinho
Sam jestem ciekaw jak się sprawdzi Ten zawodnik-dotąd Real polegał na gwiazdach w pełni wykreowanych w Europie-teraz sprowadza gwiazdę ale Południowoamerykańskiego kontynentu.Zobaczymy jak się zaaklimatyzuje w Hiszpanii.No i ciekawe czy będzie grywał w podstawowym składzie,bo napastników u Was dostatek


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 19:23

gregor_g4 pisze:
nookie pisze:Przynajmniej chociaz i tak na boisku bedzie zazwyczaj 2 napastnków wiec czy to bylby Robinho Ronaldo Owen czy Raul to wiekszej różnicy nie robi bo wszyscy to swietni i bramkostrzelni napastnicy...szkoda mi Realu po prostu :smile:
Podobna sytuacja jest u nas: Treze, Zlatan DP, Zalayeta i Miccoli ( jesli nie odejdzie) co razem daje 5 napastnikow z czego kazdy w mniejszym lub wiekszym stopniu zasluguje na wyjsciowa 11, a miejsc do obsadzenia jest tylko 2...
no..ale Miccoli odejdzie..Zalayeta tak samo...zostaje 3...przyjdzie ktos z dwojki Cassano lub Gilardino to bedzie 4...odejdzie Treze (jesli odejdzie) zostanie 3...i wtedy byc moze przyjdzie pozostaly z dwójki Gilardino lub Cassano...proste nie? :wink: czyli razem mamy 4...a poza tym nasi obroncy spisuja sie o wiele lepiej od obrony Realu...no i my kiedy robimy wielki transfer nie kupujemy napastnika ciagle tylko graczy na różne pozycje...
Jezzo pisze:nookie jak to bez obrony? Diogo Samuel Helguera Pavon Salgado Carlos(+Ramos, bo juz negocjują jego przejście i Woodgate jak wyzdrowieje)->mało obrońców?
No może się źle wyrazilem..nie chodzi o to ze real ma malo obrońców tylko, że ich jakos a wlasciwie jakos gry ktora reprezentuja nie jest taka wielka jak Wasze transfery...gdyby Real dokonujac wielkich transferów nie kupowal tylko napastnikow i ofensywnych pomocnikow ale takze denefzorów to byliby znacznie groźniejsi...a oni nadal kupuja graczy do prozdu zapominając o tylach...
Jezzo pisze:Cały czas też nie rozumiem dlaczego ktoś mówi, że Robinho się zmarnuje w Realu podczas gdy kiedy mówimy o zmarnowanych talentach w Realu nikt nie potrafi podać konkretnego nazwiska...
no jak tak nie twierdze :wink: ale wydaje mi sie ze Robinho nie jest akurat niezbedny dla Realu...mysle ze mogliby te pieniadze przeznaczyc na innego gracza i niekoniecznie napastnika..a jesli juz to kogos bardziej na ławke....a co do Brazylijczyka to wydaje mi sie ze bedzie odgrywal mniej znaczaca role niz gdyby przeszedl do innego klubu...wytlumacze to moze na przykladzie Adriano...w Interze jest bogiem fanów..wszyscy bardzo go cenia i szanuja oraz to co robi dla klubu..a w realu bylby moz enie jedym z wielu ale jednym z kilku...a Robinho ma chyba predyspozycje na silnego lidera druzyny...ale moge sie mylic :prochno:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 19:30

no Możliwe że jest ale jak bym nieząłożył to mało osób by w tamten lukneło i przeczytało :wink: A tak juz wszyscy wiedzą i tamten jest ogolny a ten konkretny :wink:


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 20:07

nookie pisze:
gregor_g4 pisze:
nookie pisze:Przynajmniej chociaz i tak na boisku bedzie zazwyczaj 2 napastnków wiec czy to bylby Robinho Ronaldo Owen czy Raul to wiekszej różnicy nie robi bo wszyscy to swietni i bramkostrzelni napastnicy...szkoda mi Realu po prostu :smile:
Podobna sytuacja jest u nas: Treze, Zlatan DP, Zalayeta i Miccoli ( jesli nie odejdzie) co razem daje 5 napastnikow z czego kazdy w mniejszym lub wiekszym stopniu zasluguje na wyjsciowa 11, a miejsc do obsadzenia jest tylko 2...
no..ale Miccoli odejdzie..Zalayeta tak samo...zostaje 3...przyjdzie ktos z dwojki Cassano lub Gilardino to bedzie 4...odejdzie Treze (jesli odejdzie) zostanie 3...i wtedy byc moze przyjdzie pozostaly z dwójki Gilardino lub Cassano...proste nie? :wink: czyli razem mamy 4...a poza tym nasi obroncy spisuja sie o wiele lepiej od obrony Realu...no i my kiedy robimy wielki transfer nie kupujemy napastnika ciagle tylko graczy na różne pozycje...
Widze, ze doskonale znasz plany transferowe Lucka, ja jednak nie uwierze w odejscie wymienionych przez Ciebie graczy, dopoki nie pojawi sie wiadomosc oficjalna... wiec na chwile obecna mamy 5 napastnikow z aspiracjami na gre w wyjsciowej 11. Ponadtto nalezy zauwazyc, ze polityka transferowa Realu ulegla zmianie, kupuja zawodnikow przyszlosciowych, oraz skupiaja sie na wzmacnianiu uinnych formacji niz atak.


Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 21:25

Jaro :rotfl:
ile razy widziałeś Pavona w tym sezonie? gość grał lepiej niż Helguera i Samuel razem wzięci... w nadchodzącym sezonie jeśli nei pierwszy skład to napewno pierwszy rezerwowy na środek obrony
po za tym nie wiem czemu śmiejesz się z Woodgate'a, istnieje bardzo duża szansa że naprawdę wyzdrowieje

i wciąż nie rozumiem czemu Real ma kupować obrońców i zapomina o tyłach? oczywiście zapominacie że Real już w tym okienku kupił 2 obrońców i negocjuje przejście trzeciego. Pomijacie też fakt że w poprzednim sezonie to właśnie obrona o dziwo nie sprawiała zawodu kibicom Królewskich, a pomoc i atak i te formacje trzeba wzmocnić bo Zidane i Figo już nie wytrzymują fizycznie trudu ciągniecia przez 90 minut(a czasem i dłużej - vide rewanż z Juve) gry takiego zespołu jak Real

dla Robinho Real to wymarzone miejsce, będzie graczem pierwszego składu i jak się nie sprawdzi tutaj to już może się nie sprawdzić wogóle


aLe MaDriD aLe !!!
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 22:37

ile razy widziałeś Pavona w tym sezonie?
Ja go cenie za całokształt :lol:
Jego interwencje poprawiały mi zawsze humor :)
gość grał lepiej niż Helguera i Samuel razem wzięci
mmmmmmmm...to obrona miodzio...8)
w nadchodzącym sezonie jeśli nei pierwszy skład to napewno pierwszy rezerwowy na środek obrony
Zdecyduj się wreszcie-czy najlepszy środkowy obrońca czy też pierwszy rezerwowy...


po za tym nie wiem czemu śmiejesz się z Woodgate'a


20 mln za zakup zawodnika + 4 mln pensji za wiecznego pacjenta.
istnieje bardzo duża szansa że naprawdę wyzdrowieje
:rotfl:

Naprawde wyzdrowieje ? :smile:


Woodgate'a powinien reklamowac Wasze służby medyczne :rotfl:


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 lipca 2005, 23:31

gregor_g4 pisze:
nookie pisze:
gregor_g4 pisze:
Podobna sytuacja jest u nas: Treze, Zlatan DP, Zalayeta i Miccoli ( jesli nie odejdzie) co razem daje 5 napastnikow z czego kazdy w mniejszym lub wiekszym stopniu zasluguje na wyjsciowa 11, a miejsc do obsadzenia jest tylko 2...
no..ale Miccoli odejdzie..Zalayeta tak samo...zostaje 3...przyjdzie ktos z dwojki Cassano lub Gilardino to bedzie 4...odejdzie Treze (jesli odejdzie) zostanie 3...i wtedy byc moze przyjdzie pozostaly z dwójki Gilardino lub Cassano...proste nie? :wink: czyli razem mamy 4...a poza tym nasi obroncy spisuja sie o wiele lepiej od obrony Realu...no i my kiedy robimy wielki transfer nie kupujemy napastnika ciagle tylko graczy na różne pozycje...
Widze, ze doskonale znasz plany transferowe Lucka, ja jednak nie uwierze w odejscie wymienionych przez Ciebie graczy, dopoki nie pojawi sie wiadomosc oficjalna... wiec na chwile obecna mamy 5 napastnikow z aspiracjami na gre w wyjsciowej 11. Ponadtto nalezy zauwazyc, ze polityka transferowa Realu ulegla zmianie, kupuja zawodnikow przyszlosciowych, oraz skupiaja sie na wzmacnianiu uinnych formacji niz atak.
Szkoda ze zapomnieliscie o Mutu :wink:
po za tym nie wiem czemu śmiejesz się z Woodgate'a, istnieje bardzo duża szansa że naprawdę wyzdrowieje
naprawde wyzdrowieje?? :shock:
ile razy widziałeś Pavona w tym sezonie? gość grał lepiej niż Helguera i Samuel razem wzięci... w nadchodzącym sezonie jeśli nei pierwszy skład to napewno pierwszy rezerwowy na środek obrony
Jesli taki dobry to czemu tylko rezerwowy. Rozumiem Cie. Tez czulem sympatie do Legro 8)
wciąż nie rozumiem czemu Real ma kupować obrońców i zapomina o tyłach? oczywiście zapominacie że Real już w tym okienku kupił 2 obrońców i negocjuje przejście trzeciego.
Tu akurat moim zdaniem masz racje :) Wielu Juventinich niesprawiedliwie przyzwyczailo sie do tego faktu, jednak rzeczywiscie ich niewiedza wychodzi.
dla Robinho Real to wymarzone miejsce, będzie graczem pierwszego składu i jak się nie sprawdzi tutaj to już może się nie sprawdzić wogóle
Mnie zastanawia pewna rzecz. Gdyby Real kupil Adriano, czy gralby w pierwszej 11. Napewno wiadomo, ze jest najlepszy z calej gromady, ale moim zdaniem gralby Raul. Ewentualnie Raula przesunieto by do pomocy , bo gdzies "musi" grac. Sytuacja troche podobna do naszej z Alexem, ale nasz Alex w tym sezonie troche ustrzelil :)

Takze gleboko zastanawiam sie czy nad prawda Twojego slowa. Mowisz tez ze jak nie sprawdzi sie tutaj to nie sprawdzi sie nigdzie. To narazie jest mlody gracz, ktory od razu ze slabego klubu przechodzi do europejskiego giganta, co wcale nie musi byc koniecznie takie dobre dla rozwoju jego kariery

pzdr


Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 09:06

nie czuje do Pavona sympatii żadnej, ba nie przepadam za nim, ale końcówkę sezonu miał naprawde niezła, porównując jego gre z tego sezonu do zeszłego albo poprzednich to chłopak rozwinął się bardzo w prównaniu do "dziurawych nóg" helguery np.

służby medyczne mówią, że Woodgate ma być gotowy na ten sezon, jak będzie naprawde zobaczymy

Raul raczej nie będzie graczem podstawowego składu, przynajmniej nie w takiej dyspozycji jaką prezentuje od dwoch sezonów :angry: a jeśli będzie? ja osobiście postawiłbym na trójkąt Robinio Ronaldo Owen, zawsze jakis z nich może być w słabszej dyspozycji to włazi Raul, dla mnie pierwszy zmiennik w tym sezonie, ale nie ja jestem trenerem

Raul też troszkę ustrzelił, tylko że 10 goli w sezonie dla podstawowego napastnika Królewskich to jakiś zły sen

a wracając do tematu, to transfer Robinho nadal stoi w miejscu, Santos go nie chce puścić, Robinho się buntuje, nie uczestniczy jużw treningach.
Cała sprawa może wylądować w FIFA. Trochę szkoda, że Santos nie chce go puścić, i tak Real oferuje ogromne pieniądze za niego (25 mln to według mnie zdecydowanie za dużo, no ale jak wydali 20 mln za pacjenta :D ). 8 lipca zaczynają się przygotowania do nowego sezonu i oby do tego czasu wszystko było załatwione


aLe MaDriD aLe !!!
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 10:39

I BARDZO DOBRZE :D on jest co prawda dobry ale mam nadzieje ze dojuve nie trafi a zamiast niego Lucek KUPI Albarcika(choc w to troche niewieze ale mam nadzieje ze Moggi mnie zaskoczy) albo Antonio obydwoje wydaje mi sie duzo nie odstepuja od brazylijczyka oile wogule odstepuja a juz sa ograni na europejskich boiskach i :D sa Wlochami co tez ma znaczenie bo maja paszport UE a pozatym lubie jak w juve jest duzo reprezentatow Italii


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 11:32

Dobrze, że Robinho do nas nie trafił. Jest za słaby na Serie A a hiszpania to idealne miejsce dla niego. Piszecie, że się zmarnuje w Realu, a mi się wydaje, że to on będzie podstawowym napastnikiem z Owenem lub Ronaldo. tyle się Real o niego starał, więc wątpie żeby tylko na ławkę. Obronę ma słabą nie wiem po co w ogóle ta kłótnia. Może to się zmieni, ale jeśli będzie grał Samuel z Salgado to macie przechlapane :lol:.
A do nas mam nadzieję, że przejdzie Gilardino, który jest w tej chwili od Robinho naprawdę lepszy.


Z Juve na dobre i złe!
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 14:39

Ja mysle ze robinho powinien pojsc gdzie indziej niż do realu ale jesli juz tak zrobil to nic sie na to nie poradzi real jest nadal słaby bo strezlanie bramek to nie cały football trzeba tez potrafic obronic sie przed starta bramki a real ma bardzo cieńka obrane, samuel juz jest prawie w interze a był w madrycie podstawa obrony. robinho i reszta z realu moga strzelac 3 gole ale co z tego jak straca 4 :bravo:

FORZA JUVEEE


27th

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 11
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2005, 14:58

Jezzo pisze:Jaro :rotfl:
ile razy widziałeś Pavona w tym sezonie? gość grał lepiej niż Helguera i Samuel razem wzięci... w nadchodzącym sezonie jeśli nei pierwszy skład to napewno pierwszy rezerwowy na środek obrony
po za tym nie wiem czemu śmiejesz się z Woodgate'a, istnieje bardzo duża szansa że naprawdę wyzdrowieje

i wciąż nie rozumiem czemu Real ma kupować obrońców i zapomina o tyłach? oczywiście zapominacie że Real już w tym okienku kupił 2 obrońców i negocjuje przejście trzeciego. Pomijacie też fakt że w poprzednim sezonie to właśnie obrona o dziwo nie sprawiała zawodu kibicom Królewskich, a pomoc i atak i te formacje trzeba wzmocnić bo Zidane i Figo już nie wytrzymują fizycznie trudu ciągniecia przez 90 minut(a czasem i dłużej - vide rewanż z Juve) gry takiego zespołu jak Real

dla Robinho Real to wymarzone miejsce, będzie graczem pierwszego składu i jak się nie sprawdzi tutaj to już może się nie sprawdzić wogóle
Akurat mialem okazje ogladac kilka meczy Realu... i szczerze... Obrona gra zalosnie... Iker was ciagle ratuje.. Glupie straty.. wszystko jak przejdzie pomoc to leci na bramke..


ODPOWIEDZ