Wszystko o SSC Napoli

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 22:56

szczypek pisze:Szczęście w nieszczęściu jest takie, że u nas na mecz z Napoli wypada Marchisio, ale u nich zabranie Lavezziego.
Czyżby kontuzja ?


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 23:02

jackop pisze:Szczęście w nieszczęściu, czyli Cavani ratuje remis w 90 min. przeciwko Atalancie. Dwa urwane 'oczka' również cieszą moją japę :D Ten German Denis to niezły snajper :shock:
Mialem rozkmine przy obstawianiu strzelca. Denis? Cavani? Denis? Cavani? OK, Cavani. No i Denis strzelił. Szczęście w nieszczęściu.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 23:04

M.R. pisze:
szczypek pisze:Szczęście w nieszczęściu jest takie, że u nas na mecz z Napoli wypada Marchisio, ale u nich zabranie Lavezziego.
Czyżby kontuzja ?
Livescore.com podaje, że otrzymał żółtą kartkę, a z tego co pamiętam był zagrożony zawieszeniem.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 23:09

Liczyłem, że Napoli nie ugra nawet punktu, :/ ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D Cokolwiek się stanie we wtorek Juve i tak będzie liderem


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 23:15

@szczypek, trochę dziwna jest ta sytuacja z Lavezzim ponieważ według dwóch źródeł jakie sprawdziłem kartki nie dostał, dwa kolejne( w tym livescore o którym mówiłeś) podaje że dostał kartkę w samej końcówce meczu. Nie wiadomo komu wierzyć :?
Ostatnio zmieniony 26 listopada 2011, 23:22 przez M.R., łącznie zmieniany 1 raz.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 23:21

M.R. pisze:@szczypek, trochę dziwna jest ta sytuacja z Lavezzim ponieważ według dwóch źródeł jakie sprawdziłem kartki nie dostał, dwa kolejne( w tym livescore o którym mówiłeś) podaje że dostał kartkę w samej końcówce meczu. Nie wiadomo komu wierzyć :?
To wyjaśnia chyba wszystko. Lavezziego nie zobaczymy w meczu z Juventusem. To bardzo dobra wiadomość.


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 26 listopada 2011, 23:24

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie sytuacji :D Zgadzam się że to bardzo dobra wiadomość jest. Zapewne w miejsce Argentyńczyka zagra Pandev. A to nie ta klasa i nie te umiejętności co u Lavezziego.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 00:14

annihilator1988 pisze:Liczyłem, że Napoli nie ugra nawet punktu, :/ ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D Cokolwiek się stanie we wtorek Juve i tak będzie liderem
Annihilator no bez przesady :-D Napoli AŻ takie słabe to nie jest :P Ale no była szansa na utratę przez nich wszystkich oczek. Niestety jest tam taki ktoś jak Denis .. :evil:


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 00:19

Niestety? Chyba na szczęście :roll: ----> German Denis gra w Atalancie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
TifoOosi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2011
Posty: 38
Rejestracja: 31 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 08:39

TifoOosi pisze:Niestety jest tam taki ktoś jak Denis .. :evil:
Sorka .. Ale chodziło mi o Cavaniego :evil: A z bramki Denisa się cieszę :-D


# JUVENTUS 4 EVER #

"Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 listopada 2011, 09:38

Brak Lavezziego to świetna wiadomość. Szkoda ,że Claudio nie zagra, jednak mimo wszystko liczę na 3 punkty.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 12:39

Eduardo Vargas powiedział, że w zimie dołączy do Napoli. Wiele o gościu słyszałem, ponoć jest świetny, co potwierdzają statystyki. W poprzednim sezonie 15 goli, 13 asyst. W obecnym sezonie 26 bramek, 16 asyst, 22 lata na karku. Może być ogromnym wzmocnieniem Napoli. Ponoć walczył o niego Inter, ale nie dziwię się, że wybrał Azzurrich. Szkoda, że to nie transfer do Juve :/ Powoli zaczynam zazdrościć Napoli dyrektora sportowego :oops:


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:05

Napoli ma za niego dac ponoc 13.6 mln €. Nie wiem za duzo o gosciu i nie widzialem chyba zadnego meczu z jego udzialem, ale kwota z pewnoscia nie jest mala. Swoja droga, ciekawe, czy jest to transfer w celu wydluzenia lawki rezerwowych, czy raczej nastepca kogos z pierwszego skladu, kto odejdzie zima lub latem. Na Hamsika, Lavezziego i Cavaniego chetnych brakowac pewnie nie bedzie, ale mam nadzieje, ze z ewentualna sprzedaza w Neapolu powstrzymaja sie do lata, bo fajnie by bylo, jakby blekitnym udalo sie pokonac chelsea.


Obrazek
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 18 grudnia 2011, 14:11

beka pisze:Napoli ma za niego dac ponoc 13.6 mln €. Nie wiem za duzo o gosciu i nie widzialem chyba zadnego meczu z jego udzialem, ale kwota z pewnoscia nie jest mala. Swoja droga, ciekawe, czy jest to transfer w celu wydluzenia lawki rezerwowych, czy raczej nastepca kogos z pierwszego skladu, kto odejdzie zima lub latem. Na Hamsika, Lavezziego i Cavaniego chetnych brakowac pewnie nie bedzie, ale mam nadzieje, ze z ewentualna sprzedaza w Neapolu powstrzymaja sie do lata, bo fajnie by bylo, jakby blekitnym udalo sie pokonac chelsea.
Hamsik pare dni temu przedluzyl kontrakt z Napoli, wiec nie sadze ze mialby odejsc w najblizszych okienkach.


Serpente

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 158
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2012, 15:44



Ktoś wie o co mu chodziło bo jakby nie patrzeć to trochę dziwne zachowanie po zdobyciu gola swojej drużyny :prochno:


Obrazek
ODPOWIEDZ