Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2013, 23:02

Ciekawie się robi... Bayern traci pierwsze punkty w Bundeslidze. Remisują 1:1 z Freiburgiem. Oby teraz tylko Borussia wygrała swój mecz i bedzie już jakaś przewaga.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 00:04

Zhx123 pisze:Ciekawie się robi... Bayern traci pierwsze punkty w Bundeslidze. Remisują 1:1 z Freiburgiem. Oby teraz tylko Borussia wygrała swój mecz i bedzie już jakaś przewaga.
Pilkarze bayernu stracili punktow przez brak koncetracji i pewnosci siebie.
To dobrze bo ten wynik uswiadomi innym druzynom ze mozna powapczyx za bayernem i zapewnie bedzie rywalizacja i tytul mistrza ciekawsza niz rok temu.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 00:08

To nie jest juz ten sam Bayern co rok temu. Cos sie zacielo...ale to dobrze dla calej ligi, bedzie o wiele ciekawiej dla postronnych kibicow, tytul w tym sezonie rozstrzygnie sie w ostatnich kolejkach i licze tutaj na BVB


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 00:22

juvemaroko pisze:
Zhx123 pisze:Ciekawie się robi... Bayern traci pierwsze punkty w Bundeslidze. Remisują 1:1 z Freiburgiem. Oby teraz tylko Borussia wygrała swój mecz i bedzie już jakaś przewaga.
Pilkarze bayernu stracili punktow przez brak koncetracji i pewnosci siebie.
Nie oglądałem meczu, ale wydaje mi się, że chodzi o coś więcej niż o tę standardową wymówkę.
Pep dokonał 3 zmian w linii obrony, nie mówiąc o dziwnej zmianie Lahm za Gotze.

Ale co ważne... patrze w statystyki i Bayern miał 75% posiadania piłki :lol: Jest moc.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 05:57

Z oficjalnej stronki Bundeskopanki: 68,9% , nie naginaj faktów Dortmundowcu! :prochno: ale to nic nadzwyczajnego. Juventus też gniecie posiadaniem, a czasem nie ma nawet jednej porządnej sytuacji na 45 minut.


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 09:50

Mi się wydaję, że od początku sezonu Bayern właśnie nie gniecie specjalnie posiadaniem piłki. Na AA jak grali z Gladbach mieli tylko 59-41. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać gdy będą grali z Bayerem czy BVB.


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 12:40

Co ten Pep wyrabia? Robben, Lahm i Ribery na ławce? Miał jakiś normalny powód, czy bo rotacja?


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 12:42

Szaq pisze:Co ten Pep wyrabia? Robben, Lahm i Ribery na ławce? Miał jakiś normalny powód, czy bo rotacja?
moze dlatego ze w piątek grają superpuchar Europy?...


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 13:14

http://www.fussballtransfers.com/bundes ... oten_39294

To byłaby dopiero bomba. Zaczęły się ploty o możliwości przejścia Eto'o i samego Ronaldinho do Schalke 04 :!: :shock:
Widzę, że pod uwagę brany jest również Quagliarella.
Drużyna z Zagłębia Ruhry z trudem awansowała do Ligi Mistrzów (męki z przeciętnym Paok Saloniki), więc najwyraźniej szuka spektakularnych wzmocnień. Dla mnie jednak news należy potraktować w kategoriach plotki. :stop:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 13:37

Lucas87 pisze:Dla mnie jednak news należy potraktować w kategoriach plotki. :stop:
Nie wiem czy to przeczytałeś ale mniej więcej tak samo traktuje to autor artykułu - Eto'o jest za drogi, nawet jeśli byłby wolnym agentem, Dinho kondycyjnie nie da rady a Quagliarella gra na środku ataku a tam już jest Szalai i Huntelaar.

Z drugiej strony, jakby w grę wchodziło wypożyczenie Q (co sugeruje autor) to mógłby to być niezły deal dla Königsblauen. Ale niekoniecznie dla nas :)

Jak na razie do Schalke przechodzi Aogo, raczej średni piłkarz i niespełniony talent. Zdecydowanie brakuje im doświadczonych piłkarzy. Mają mnóstwo młodych talentów ale potrzebny jest jakiś przywódca.


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2013, 17:10

Ronaldinho i Eto'o są za drodzy dla Schalke (tym bardziej, że oni jeszcze spłacają długi), ale Bild kilka chwil przed podaniem tego info też dał inne info, że smerfy rozważają sprzedaż Draxlera (pewnie 30-40 milionów by wpadło). Oni nie byliby tacy drodzy, Anży się wyprzedaje, a Brazylijczyk już jest stary, gorzej z ich pensjami, ale właśnie możliwe, że z ew. sprzedaży Juliana byłby hajs na opłacenie ich. W co nie wierzę kompletnie (szczególnie ze sprzedażą Draxlera), niezła plota.

Huntelaar jest kontuzjowany, Szalai ponoć może nie grać 8 tygodni (coś z ręką ma). Ja na ich miejscu wzmocniłbym obronę, a przede wszystkim bramkę.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 28 września 2013, 17:27

Tak sobie latam po tych meczach i ogladam po kawałku. . Tak jak Bayern jak i trenujący tą drużynę Guardiola są zupełnie neutralni to nigdy nie bede sobie potrafił wytłumaczyć te jego zboczenia przekwalifikacji w Barcelonie dotyczyło to Mascherano, w Bayernie Lahma (najlepszego bocznego obrońcy na świecie)..

Poza tym fajnie, że Kuba strzela :ok:


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 06 października 2013, 22:55

Bieda. Biedne czasy nadchodzą.
W środku pola mieliśmy Gundogana, Sahina, Kehla, Bendera - 4 graczy na 2 pozycje. Co nam zostało?
Poobijany Bender.

Sahin, Gundo, Kehl wrócą dopiero za kilka tygodni. O tyle dobrze, że nadchodzi przerwa reprezentacyjna. Lecz Borussia i tak będzie musiała zrobić jakiś eksperyment na mecz z Arsenalem. Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać.

Jeszcze leczy się Schmelzer(za którego w ostatnim czasie grał Durm) no i oczywiście Piszczek.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 października 2013, 01:54

Bardziej niż to 2-0 zaskoczyła mnie padaka BvB. Aubameyang na boku jest 100 lat za murzynami i Kubą. Tym meczem uświadomiłem sobie jak wąską kadrę posiada klub z Dortmundu. Reus i jego 'zrobię wszystko sam' wołał o pomstę do nieba. Klopp powinien wysłać list z podziękowaniami do Leverkusen.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 07 października 2013, 16:10

Akurat Reus z nich wszystkich był najlepszy.


ODPOWIEDZ