Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:23

Jak tylko zobaczyłem skład Bayernu i że przegrywają 0:1 od razu doładowałem konto na bet-at-home i postawiłem dużo kasy na Bayern, gdy kurs był 1.40 :)

Niestety Bayern to machina w ofensywie. Jak awansujemy - super, zaimponujemy całej Europie i staniemy się bo Barcelonie głównymi faworytami. Jak odpadniemy - nikt nie będzie się z nikogo śmiał, a sezon i tak będzie dobry, bo po takim starcie wygramy Serie A i Puchar Włoch. Szkoda tylko, że na Bayern nie trafiliśmy chociaż w tej 1/4 finału.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:44

@Crunny
Szkoda tylko, że na Bayern nie trafiliśmy chociaż w tej 1/4 finału.
To akurat tylko i wyłącznie nasza wina, bo to my w meczu z Sevillą decydowaliśmy, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Z drugiej strony, pewnie i tak trafilibyśmy na PSG albo Arsenal, czyli i tak na wymagającego rywala.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 17:52

dimebag11 pisze: To akurat tylko i wyłącznie nasza wina, bo to my w meczu z Sevillą decydowaliśmy, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Z drugiej strony, pewnie i tak trafilibyśmy na PSG albo Arsenal, czyli i tak na wymagającego rywala.
Albo na Dynamo Kijów.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 18:36

PrzemasJuve pisze:
Adrian27th pisze:PS. I niech ktoś mi powie że Alaba jest najlepszym na świecie obrońcą.
Chłop robi unik przed wrzutką w pole karne z której pada bramka. Piłka parzy.
Nikt Ci tego nie powie, bo to nominalny pomocnik.
Jak pomocnik jak obrońca - lewy ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 18:42

Smok-u pisze:
dimebag11 pisze: To akurat tylko i wyłącznie nasza wina, bo to my w meczu z Sevillą decydowaliśmy, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Z drugiej strony, pewnie i tak trafilibyśmy na PSG albo Arsenal, czyli i tak na wymagającego rywala.
Albo na Dynamo Kijów.
Tu podziękuj Moracie ;)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 19:02

krystiank pisze:
Smok-u pisze:
dimebag11 pisze: To akurat tylko i wyłącznie nasza wina, bo to my w meczu z Sevillą decydowaliśmy, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie. Z drugiej strony, pewnie i tak trafilibyśmy na PSG albo Arsenal, czyli i tak na wymagającego rywala.
Albo na Dynamo Kijów.
Tu podziękuj Moracie ;)
A czemu nie Hernanesowi, który dostał czerwoną kartę? Już przed fazą grupową było wiadomo, że najtrudniejszym wyjazdem będzie ten na Ramón Sánchez, gdzie nie raz i nie dwa punkty tracili Barcelona i Real. Bardziej wkurza remis u siebie z Borussią, w którym to meczu sam Pogba oddał 10 strzałów, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 19:05

Crunny pisze:Już przed fazą grupową było wiadomo, że najtrudniejszym wyjazdem będzie ten na Ramón Sánchez
Gdyby nie Morata były to dla nas najprostszy mecz i powinniśmy go wspominać z uśmiechem na ustach.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 19:15

wagner pisze:
Crunny pisze:Już przed fazą grupową było wiadomo, że najtrudniejszym wyjazdem będzie ten na Ramón Sánchez
Gdyby nie Morata były to dla nas najprostszy mecz i powinniśmy go wspominać z uśmiechem na ustach.
Otóż to. Bo mieli tyle sytuacji. A co do Pogby z Borussią M'ach to może i miał tyle strzałów ale każdy z nas pamieta jak wtedy grali


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 20:48

Adrian27th pisze: PS. I niech ktoś mi powie że Alaba jest najlepszym na świecie obrońcą.
Jestem tutaj i mówię: Alaba to najlepszy lewy obrońca świata.

Chociaż po tym, jak dziś przeczytałem wpis któregoś z użytkowników, że Lichtsteiner to najlepszy prawy obrońca świata, chyba nic mnie już nie zdziwi.
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2016, 09:51 przez mzm, łącznie zmieniany 1 raz.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 20 lutego 2016, 21:54

mzm pisze:
Adrian27th pisze: PS. I niech ktoś mi powie że Alaba jest najlepszym na świecie obrońcą.
Jestem tutaj i mówię: Alaba to najlepszy lewy obrońca świata.

Chociaż po tym, jak dziś przeczytałem wpis któregoś z użytkowników, że Lichsteiner to najlepszy prawy obrońca świata, chyba nic mnie już nie zdziwi.
To ja napisałem i nie wycofuję się z tego ;) Ja wiem, że pseudo gwiazdorzy z Premier League, których kluby nic nie osiągnęły od dobrych paru lat, w mniemaniu niektórych zawsze będą lepsi niż ci, którzy wykonują czarną robotę na boisku i nie są tak popularni, no ale takie rozumowanie jest normalne dla 12-letnich czytelników Bravo Sport czy innego gówna. Juventus w tamtym roku doszedł do finału LM dzięki najlepszej obronie na świecie, której integralną częścią był Stephan. Nie mam wątpliwości że odkąd do nas trafił, jest w top 5 prawych obrońców na świecie.

Co do Alaby - pełna zgoda, niesamowity zawodnik, próżno szukać na świecie lepszego lewego fullbacka. Cała drużyna Bayernu jest bardzo solidna i zgrana; dziś musieli zmierzyć się z takim autobusem jak my w piątek, ale udowodnili że jednak są lepsi w ataku pozycyjnym niż Juve i potrafią szybciej przemieszczać piłkę na połowie rywala. Mam zupełnie inne zdanie niż kolega ForzaItanimulli; powinniśmy postarać się bezlitośnie wykorzystać ich słabość w obronie (wynikającą głównie z kontuzji), bo to że Lewy/Muller coś trafi jest raczej nieuniknione.

@samogwałt idź stąd i zajmij się swoim hobby.


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 09:09

Crunny pisze:
krystiank pisze:
Smok-u pisze: Albo na Dynamo Kijów.
Tu podziękuj Moracie ;)
A czemu nie Hernanesowi, który dostał czerwoną kartę? Już przed fazą grupową było wiadomo, że najtrudniejszym wyjazdem będzie ten na Ramón Sánchez, gdzie nie raz i nie dwa punkty tracili Barcelona i Real. Bardziej wkurza remis u siebie z Borussią, w którym to meczu sam Pogba oddał 10 strzałów, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Hernanes nie mial setek. :whistle:


La fidanzata d'Italia
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 lutego 2016, 09:10

Nie będę się o tego Lichtsteinera wykłócał. Alvesowi, Lahmowi to on może buty czyścić, a wcześniej była mowa, że "nikt by go na ławce nie posadził". W TOP5 może sobie być, spierać się nie będę, obecnie w światowym futbolu jest tak potworna bieda na bokach obrony, że chyba sam nie odważyłbym się wytypować najlepszych, poza tymi, których wymieniłem oczywiście.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:52

Mainz właśnie pokazało jak się ogrywa Bayern na Alianz Arena :prochno: Kurs 21 :o

Jeśli w weekend BVB pokona Bayern to będą mieć TYLKO 2 pkt straty do FCB i walka zacznie się na nowo, kto by się spodziewał..;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:54

Maxiu powinien dzisiejszy mecz Bayernu pieczołowicie przeanalizować...


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 21:59

Jak przegrają z Borussią, to jeszcze mistrzostwo nie będzie pewne;p


ODPOWIEDZ