Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:00

AdiJuve pisze:
PrzemasJuve pisze:
Robaku pisze:Badstuber złamał kostkę, wiec z nami nie zagra. Wygląda na to, że gdyby nie Tasci to Vidal gralby w linii obrony.
Nie tylko my mamy problemy w defensywie.
Jest jeszcze Martinez, oby z Bonniem nic nie było, Juve naprawdę ma szanse na awans w tej parze
Martinez? A on czasem nie ma jakiejś dłuższej kontuzji?
Chyba ma wrocic na rewanz. To kto zostal w formacji defensywnej Bayernu?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:11

Kamex22 pisze:
Chyba ma wrocic na rewanz. To kto zostal w formacji defensywnej Bayernu?
Nikt, nie mają żadnego ŚO poza tym Tasci, czy jak mu tam. Oni chyba wystawią Kimmicha na środku, chłop ma 17kilka cm wzrostu a Cannavaro to on nie jest :prochno:


Czuję, że na środku zagra właśnie Kimmich z Vidalem, co może skończyć się tragicznie dla nich, jak Dybala i Mandzu będą mieli swój dzień.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:24

Cabrini_idol pisze: Czuję, że na środku zagra właśnie Kimmich z Vidalem, co może skończyć się tragicznie dla nich, jak Dybala i Mandzu będą mieli swój dzień.
Ponoć większe szanse na występ na środku obrony obok Kimmicha ma Alonso.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:38

jarmel pisze:
Cabrini_idol pisze: Czuję, że na środku zagra właśnie Kimmich z Vidalem, co może skończyć się tragicznie dla nich, jak Dybala i Mandzu będą mieli swój dzień.
Ponoć większe szanse na występ na środku obrony obok Kimmicha ma Alonso.
Ciężko mi w to uwierzyć, Alonso jest zwyczajnie za wolny. Nie wiem, jak on miałby upilnować Dybalę.
Swoją drogą dwóch defensywnych pomocników na obronie, nie wróży Bayernowi nic dobrego przed meczem z nami :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:42

panlider pisze: Ciężko mi w to uwierzyć, Alonso jest zwyczajnie za wolny. Nie wiem, jak on miałby upilnować Dybalę.
To co byś powiedział o Boatengu czy Badstuberze? ;) Akurat środkowemu obrońcy szybkość nie jest bardzo potrzebna, bardziej umiejętność ustawiania się.
Zresztą z tego co piszą to Alonso już grał w tym sezonie na ŚO i wyglądało to ok.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:49

jarmel pisze:
panlider pisze: Ciężko mi w to uwierzyć, Alonso jest zwyczajnie za wolny. Nie wiem, jak on miałby upilnować Dybalę.
To co byś powiedział o Boatengu czy Badstuberze? ;) Akurat środkowemu obrońcy szybkość nie jest bardzo potrzebna, bardziej umiejętność ustawiania się.
Easy, ale Alonso nie jest wolny, JEST SUPER WOLNY, Boateng przy nim to Usain Bolt :prochno: .

Mają ogromny problem Bawarczycy, nie zazdroszczę. U nas na szczęśćie (lub nie) odpukać... tylko Chiellini jest poza grą ale nadal para Barza Bonuc to klasa sama w sobie i 6 poziomów wyżej niż zapowiadana para stoperów Bayernu czyli Kimmicha i Alonso.

Cała filozofia zatrzymania Bayernu to odcięcie lub podwojenie skrzydeł czyli Costy i Comana/Robenna oraz obrzydzenie gry Lewemu. A to, że potrafimy to robić mamy przykład choćby z wczoraj i odcięciu właśnie skrzydeł (Insigne i Callejona) oraz w życiowej formie Higuaina ( kopii Lewego). Bo swoje sytuacje będziemy mieli, i to dużo więcej niż z Napoli, które ma obronę na dzień dzisiejszy lepszą od Bayernu.


Obrazek
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:23

Nie zapomnieliście o Benatii?


Obrazek
Diego

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:28

Właśnie Bayern gra z Augsburgiem, Alaba na środku, ciekawe jak to będze funkcjonowało


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:36

Diego pisze:Właśnie Bayern gra z Augsburgiem, Alaba na środku, ciekawe jak to będze funkcjonowało
Lahm Alaba Kimmich Bernat - conajwyzej średnia formacja defensywna.

Conajmniej raz ją sforsujemy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:49

Lewandowski troszkę jednak ma więcej do zaoferowania niż Higuain, pokazał to choćby dzisiejszym golem. Już nie mogę się doczekać pojedynków Barzagliego z LEwym.


Obrazek
Diego

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 17:53

masz rację, ale trzeba przyznać że obrońcy też się nie popisali za bardzo,


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 18:46

Vidal schodzi z boiska w 55 minucie, na skutek kontuzji. Coś z kolanem, ale też ma wielkiego guza na czole. Z tego co pokazuje chyba kreci mu się w głowie.

Ożz kur... NIe wiem czy Alaba nie złamał nosa. W zasadzie Moravec z Augbsurga mógł mu to zrobić. Wyglądało to fatalnie. A nie, chyba zęba zgubił Austriak. O kur.. ale to wygladało fatalnie.


Diego

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 18:49

też mi się wydawało że stracił zęba, a vidalowi nieźle rósł guz

Viadal to walczak, u nas z Chelsea w pierwszym meczu też grał z urazem chyba i wpakował jeszcze bramkę


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 18:50

Vidal schodzi utykając z guzem w stylu Rahmana, Alaba pogubił zęby :roll:

@@@uprzedzony


Diego

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 19:09

No Bayern już mecz rozstrzygnął, jest 3-0, ale trzeba też powiedzieć że ten Augsburg nic nie gra, dół tabeli Bundesligi o wiele słabszy od dołu tabeli SerieA


ODPOWIEDZ