Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1760
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2021, 00:31

No tak, większość klubów jest przetargana po Covidzie, a tu Ramos - kilkanaście baniek, Hakimi - 70 mln dla Interu i kontrakt na dyche rocznie, następny będzie Gigio, a w kolejce Pogba...

Szejk z Paryża obrońca moralności w piłce, psia jego mać. Dobre.


deejay_1988

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 kwietnia 2008
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 07:30

https://www.espn.com/soccer/barcelona-e ... i-contract

Od kilku tygodni Barca próbuje pozbyć się niepotrzebnych grajków. Wg artykułu ESPN muszą zredukować pensje o 300mln Euro (z 670mln do 380mln), żeby zarejestrować nowych zawodników. Depay i Aguero po podpisaniu umów mają zgodzić się na dzień dobry na obniżki. Nowy/stary prezydent próbował wskórać coś u władz La Ligi, tak, aby jakoś przecisnąć nowy kontrakt Messiego, ale nikt nie chce robić wyjątków i póki co Barca ma pełne gacie. My narzekamy na naszych DS, a tam większość nowych zawodników na początek dostaje minimum 7-8mln netto, pomijam takich asów jak Dembele/Cou/Griezmann...Rozbisurmanili się na maxa :) . Mam nadzieję, że nasi nie wpadną na pomysł sprowadzenia np. Pjanica albo innego Umtitiego i danie im na dzień dobry soczystych umów i kasy za podpis, aczkolwiek, jeżeli taki Coutinho zgodziłby się na pensję typu 5-6mln i jakaś kasa za podpis, to bym skorzystał.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 10:23

Coutinho za Arthura na takiej samej zasadzie jak wcześniej za Pjanicia. Jakby się zgodził na kontrakt max 7 mln to moglibyśmy na tym sporo zyskać.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 11:05

Te -300mln dla Barcy to praktycznie zabicie klubu. Nie znam szczegółów ale no zejście o 300mln z pensji piłkarzy w jedno okno jest po prostu nierealne. Nie wiem jakie tam jeszcze mają możliwości sądowe albo pożyczkowe ale pewnie będą walczyć do końca, inaczej raczej nie rozpoczną sezonu bo niby jak? Depaya i Aguero mogą zgłosić dopiero po pozbyciu się wielu innych zawodników (w tym pewnie Messiego). Ciężkie lato przed nimi.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 11:21

Maly pisze:
10 lipca 2021, 11:05
Depaya i Aguero mogą zgłosić dopiero po pozbyciu się wielu innych zawodników (w tym pewnie Messiego). Ciężkie lato przed nimi.
Leo nie jest już zawodnikiem Barcelony i w tym cały problem, bo jego ponowne zakontraktowanie jest obecnie priorytetem ;) Holender zgodził się na obcięcie zarobków o 30%: https://www.barcablaugranes.com/2021/7/ ... ion-report , a Argentyńczyk według doniesień medialnych dostał pensję na poziomie 3 mln €, czyli tyle co Rugani :D
Maly pisze:
10 lipca 2021, 11:05
Te -300mln dla Barcy to praktycznie zabicie klubu.
Okazuje się, że przepisy La Liga są bardziej skuteczne niż FFP :prochno:
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2021, 13:10 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 12:51

Depaya ledwo zakontraktowali i już musieli renegocjować kontrakt. XD
KLUB MEM


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 21:06

@jackop: z tym Messim to ciekawa sprawa bo przecież mogli przedłużyć kontrakt w czerwcu, wtedy nie byłoby to rejestrowanie nowego zawodnika więc i nie powinno być problemu. Czuję tu drugie dno - nie chcą z nim podpisać i w ten sposób wyjdą z twarzą i zwalą winę na federację.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2021, 21:52

La liga wydała zgodę na rejestrację Messiego mimo przekroczenia limitu wynagrodzeń tak więc Messi nadal będzie zawodnikiem Barcy w przyszłym sezonie. Takie info podał AS.
Chyba nikt nie spodziewał się innego rozwiązania choć ja akurat nie mam pojęcia na temat rzetelności hiszpańskich źródeł.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2021, 01:19

Maly pisze:
10 lipca 2021, 21:06
@jackop: z tym Messim to ciekawa sprawa bo przecież mogli przedłużyć kontrakt w czerwcu, wtedy nie byłoby to rejestrowanie nowego zawodnika więc i nie powinno być problemu. Czuję tu drugie dno - nie chcą z nim podpisać i w ten sposób wyjdą z twarzą i zwalą winę na federację.
Jakby mogli, to by podpisali. Nie ma to nic wspólnego z tym czy jest nowym czy starym zawodnikiem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2021, 08:32

Mitchel Bakker wymieniamy w kontekście wzmocnienia lewej obrony Juventusu przenosi się na zasadzie transferu definitywnego do Bayeru Leverkusen za 7 mln € + 3 mln € w postaci ewentualnych bonusów.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 lipca 2021, 11:39

Rodrigo de Paul wylądował w Madrycie za 35 mln



Arsenal załatwił sobie nowego LO za 8 mln. Nuno Tavares z Benfiki, 21 lat.

Carlos Bacca szybko znalazł nowego pracodawcę, którym została Granada.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 lipca 2021, 16:06

Nie wiem czy można to nazwać transferem, ale…



Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lipca 2021, 21:03

[SKY] Bardzo blisko jest wymiany Griezmann - Saul, praktycznie tylko decyzja Laporty mogłaby tej wymianie zapobiec.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 10:28



“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2021, 20:50

Być może Arsenal dał sobie spokój z Locatellim, bo podpisał środkowego pomocnika Anderlechtu Alberta Mboyo Sambi Lokongę za 17,5 mln €

Kevin Gameiro po 8 latach opuścił Hiszpanię i wrócił do ojczyzny, a konkretnie do Strasbourga - bez kwoty odstępnego.

Aaron Lennon wylądował na bezrobociu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ