Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2018, 14:02

http://transfery.info/96713,transferowy ... juventusie Ciekawe:)

Post został napisany w Transfery -Mercato (Zima 2018) INFORMACJE. Nie ma to nic wspólnego z obecnym mercato Juventusu, dlatego też przeniosłem go do tego działu. Proszę na przyszłość bardziej zwracać uwagę w jakim temacie powinien być dodany post
Dragon


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2018, 08:34

freddie88 pisze:http://transfery.info/96713,transferowy ... juventusie Ciekawe:)

Jaki ma to związek z Juventusem!? / Dragon
:| jak to jaki?!

Zresztą to nie jest temat o Juventusie ;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 11:22

Manchester United ponoć chce wyłożyć... 200 mln € na Alexisa Sancheza! Za zawodnika z półrocznym kontraktem!!!

Gdzie my żyjemy?!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 11:29

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Gdzie my żyjemy?!
Tam gdzie ludzie przeżywają i emocjonują się tym, że ktoś gdzieś PONOĆ coś zasłyszał.

Transfery za ponad 100mln to nie będzie już teraz nic dziwnego. Anglicy mają coraz więcej pieniędzy, do tego Chińczycy, Rosjanie, Arabowie wykładają swój kapitał. Do tego dochodzi manipulacja pojęciami netto-brutto, brak wglądu w finanse klubu, przez co tak na prawdę nikt nie wie jaki to faktycznie jest koszt.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 11:34

Siewier pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Gdzie my żyjemy?!
Tam gdzie ludzie przeżywają i emocjonują się tym, że ktoś gdzieś PONOĆ coś zasłyszał.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga- ... za/ny89sdx
Proszę Pana bardzo. ;) Może to nie jest oficjalka, ale taka pogłoska jak wiele tutaj wrzucanych.
Siewier pisze:Transfery za ponad 100mln to nie będzie już teraz nic dziwnego.
Jasne, ale z półrocznym kontraktem. Zresztą w sumie albo chcesz zawodnika albo nie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 11:56

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Manchester United ponoć chce wyłożyć... 200 mln € na Alexisa Sancheza! Za zawodnika z półrocznym kontraktem!!!

Gdzie my żyjemy?!
Kolego, zanim się znów podpalisz, to przeczytaj jeszcze raz owe doniesienia. ;) Tyle to ma kosztować jego zakup + koszty utrzymania przez całą długość trwania kontraktu.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 13:13

pablo1503 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Manchester United ponoć chce wyłożyć... 200 mln € na Alexisa Sancheza! Za zawodnika z półrocznym kontraktem!!!

Gdzie my żyjemy?!
Kolego, zanim się znów podpalisz, to przeczytaj jeszcze raz owe doniesienia. ;) Tyle to ma kosztować jego zakup + koszty utrzymania przez całą długość trwania kontraktu.
I teraz pytanie do wszystkich co by chcieli chytrego Alexisa u nas. Myślicie że, Juve byłoby w stanie tyle dać komukolwiek ?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 13:17

Zawodnik dla nas nieosiągalny, sprostać jego wymaganiom mogą tylko te kluby, które nie liczą się z kasą i są zdesperowane swoją pozycją jak MU. Pójdzie tam, rozpieprzy szatnię a swoje skasuje.

pablo, nie traktuj go poważnie, pisze tylko aby kolejny post na liczniku się pojawił. Dobrze, że ktoś podał skrypt i nie muszę widzieć jego mądrości.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 13:48

o czym wy piszecie?
Sanchez - 4.5 roku gry w MU - pensja + odstępne + agent = 200mln
Higuain - 4.5 roku gry w Juve - 4.5x7.5 netto + 90 + X = 67 + 90 + agent = 160-170mln

stać tylko "kluby, które nie liczą się z kasą i są zdesperowane"? może i tak, bo od początku mówiłem, że Igła za 90 to istna desperacja...

EDIT:
do tego w Anglii gra się więcej meczów (2 puchary od wczesnej rundy) więc potencjalnie ma szanse zagrać więcej meczów, więc i wygenerować większy dochód z biletów/gadżetów przez co średnia na mecz może być nawet na korzyść Chilijczyka (np. my sezon temu 54 mecze, MU - 65, 20% więcej)
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2018, 15:29 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 14:32

Maly pisze:stać tylko "kluby, które nie liczą się z kasą i są zdesperowane"? może i tak, bo od początku mówiłem, że Igła za 90 to istna desperacja...
No też nie byłem jego zwolennikiem bo wolałem Icardiego...Icar myślę, że więcej dałby nam ale dyskusja na ten temat nie ma już sensu.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 15:57

Czyli że jak...Man Utd kupuje Alexisa to pozbywa się Martiala czy kombinują z pozycjami by ich wszystkich pomieścić?
Nie porównujcie transferu Alexisa do Igły bo w naszym przypadku wszystko się zazębia - Pogba out Igła in. United to ekipa z (tak mi się wydaje) większą kasą bo od bodajże 4 czy 5 lat wydają grubo ponad 100 mln, a ze sprzedaży to chyba nigdy nie dobili w danym roku do połowy wydanej kwoty i dla nich na nic się to nie przekłada.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2018, 16:26

Shadow Marshall pisze:Nie porównujcie transferu Alexisa do Igły bo w naszym przypadku wszystko się zazębia - Pogba out Igła in...
Tyle że my nie porównujemy całej polityki transferowej, tylko konkretny ruch względem drugiego. No i @Maly ma trochę racji, przy naszej taktyce, jednak większy pożytek byłby z Alexisa - ale on i Pipita: atak Sanchez - Higuain - Dybala - poezja!

@pablo1503 Ojej faktycznie! Uległem perswazji dziennikarskiej - złapali mnie! ;)

@MRN Masz ponad 40 lat a zachowujesz się jak przemądrzały internetowy gimnazjalista. Co do nabijania postów: często nas najbardziej drażni u innych to, czego sami nie zauważamy u siebie. Ponieważ ponad połowa twoich spam-postów to zwykła woda destylowana. Ale pisz sobie, nic mi do tego, po to jest forum, ale i mnie w spokoju zostaw.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 12:42

Oficjalnie! Goretzka trafi do Bayernu!

Stało się to o czym było wiadomo od dawna. Młody od lata będzie graczem Bayernu. Szkoda go ale nie mieliśmy żadnych szans na tego gracza.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 14:05

Poprostu pisze:Szkoda go ale nie mieliśmy żadnych szans na tego gracza.
Dlaczego tak uważasz?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2018, 14:19

z tego samego powodu dla którego nie przeszedł Witsel i nie przejdzie Can


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ