Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2014, 07:45

przebije Yaya?

EDIT:
@joy: że niby przez 3 dobre mecze na MŚ cena ma skoczyć z 25 na 40? Melo był tylko jeden... ;]
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2014, 10:04 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2014, 08:36

Yaya Toure ? O co chodzi bo nie wiem?


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2014, 08:44

Transfer Toure z Barcy do City był chyba najwyższy. 36mln euro.

Swoją drogą co z nim? Coś mi się obiło o uszy, że chce wrócić?


Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2014, 08:49

N to super. Do nas przyjdzie pewnie Candreva, czy jakiś inny Padoin, a w Lidze Mistrzów tym razem bęcki od Feneru albo Besiktasu.


Obrazek
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 20:59

Trąbiło się o tym już od jakiegoś czasu. Żeby formalnościom stało sie zadość : Oficjalnie Alexis Sanchez piłkarzem Arsenalu.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 21:18

gdzies tam mi mignęła kwota 34 mln funtów


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 21:29

BBC twierdzi, że transfer wyniesie około 35 milionów funtów. Dodając do tego z 5 mln euro pensji (może nawet 6, bodajże Podolski ma tyle), to jest dużo ponad możliwości jakiegokolwiek włoskiego klubu (bez sprzedaży swojej gwiazdy). Nie stać nas było, jak Alexis odchodził z Udinese i teraz znowu nas nie stać, kiedy opuszcza Barcę. Może chociaż go wyciągniemy koło 30-tki :D


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 21:47

Na BBC podano nawet 35 mln funtów. Ile by to dokładnie nie było to kwota z sufitu jak dla nas. Póki co.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2014, 22:04

Okazało się, że wyobrażenia o Sanchezie w naszej koszulce były jedynie marzeniem ściętej głowy. Choć nie przepadam za Arsenalem, to niech mu się wiedzie. Jest jednym z moich ulubionych zawodników spoza Juve.

Zastanawiam się jedynie, w jakim celu Marotta trollował jego agenta? Serio liczył, że capnie Chilijczyka za ~20 baniek? :lol:


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:21

PrzemasJuve pisze:
Antek666 pisze:John Heitinga w berlińskiej Herthcie :happy: Może i facet nie zrobił takiej kariery jak się zapowiadało gdy był młody, ale i tak to fajne i znane nazwisko, co bardzo mnie cieszy :)
skąd ta radość? tutaj kibicujemy innej Starej Damie ;)
Daj spokój :P Normalne, że żyjąc w tym mieście już kilka lat człowiek coraz bardziej utożsamia się z taką Herthą. Wstyd było mi gdy obie berlińskie drużyny męczyły bułę w drugiej Bundeslidze jako jedyna europejska stolica :doh: Transfery takie jak Heitingi dają nadzieję, że te czasy szybko nie powrócą, a może i nawet wkrótce Die Alte Dame wróci na areny europejskie :wink:

Pierwszy transfer bramkarza który zabłysnął na mundialu wydaje się być już potwierdzonym.

Kostarykański golkiper Keylor Navas ponoć dogadany z Bayernem Monachium. Cena za jaką odkupią go z Levante ma oscylować w kwocie 10milionów.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:43

też to czytałem tylko zastanawiam się "po co"... chcą odpalić Neuera? czy najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej trzymać na ławce...?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:44

Trudno się dziwić Navasovi. Chłopak miał turniej życia i raczej nigdy taka seria wspaniałych meczy mu się już nie powtórzy. Teraz dołącza do dream teamu z Monachium i pewnie będzie zarabiał kokosy. Myślę, że ta ławka nie jest dla niego zła.
Maly pisze:też to czytałem tylko zastanawiam się "po co"... chcą odpalić Neuera? czy najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej trzymać na ławce...?
Nie rozpędzałbym się tak. Jakby był najlepszy to Barcelona nie szukałaby następcy Valdesa po Niemczech czy San Sebastian. Przed mundialem niewielu o nim słyszało.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:46

Suarez w Barcelonie!

Kasa z Fabregasa i Sancheza została przeznaczona na Luisa. Fifa odrzuciłą apelacje Suareza i nie skróciła mu kary.


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:48

Maly pisze:też to czytałem tylko zastanawiam się "po co"... chcą odpalić Neuera? czy najlepszego bramkarza ligi hiszpańskiej trzymać na ławce...?
No przestań. Kiedyś mieli zdecydowanie najlepszego niemieckiego bramkarza i jednego z najlepszych na świecie-Kahna, teraz podobnie mają Neuera i to się nie zmieni, nie wiem nawet jak mogłeś coś takiego pomyśleć :wink:

Bayern to klub w którym Shaqiri zdaję się być zbędnym, podobnie jak taki Toni Kroos jest też niedoceniany. Posiadanie na ławce takiego Navasa wpasuje się świetnie w takie koncepcje.
Marian. pisze:Kasa z Fabregasa i Sancheza została przeznaczona na Luisa. Fifa odrzuciłą apelacje Suareza i nie skróciła mu kary.
Działacze Barcelony powinni wykorzystać czas zawieszenia tego podłego Urusa i wysłać go na jakieś leczenie, zamknąć miesiąc w klinice i wpierw go wyleczyć :roll:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 lipca 2014, 13:54

Marian. pisze:Suarez w Barcelonie!

Kasa z Fabregasa i Sancheza została przeznaczona na Luisa. Fifa odrzuciłą apelacje Suareza i nie skróciła mu kary.
Ciekawe jak Liverpool wykorzysta ten hajs. Ponoć następcą Urusa ma być Bony.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ