Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 22:09

Barcelona i Real są zadłużone. Poza tym już mają komplet w ataku. Real ma Higuaina i Benzeme. Chelsea ma chrapkę na Falcao. Po cichu liczyłem, że Hulk mógł bym trafić do Juve. Wszyscy wiemy, że najsłabszym ogniwem Juve jest atak. Licząc każdy grosz nigdy nie kupimy napastnika, który by wprowadził nową jakość w ataku. Taki, który zrobi różnicę.
Trafił do Zenitu... Trudno...


Obrazek
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 22:13

Arcadio Morello pisze:Barcelona i Real są zadłużone. Poza tym już mają komplet w ataku. Real ma Higuaina i Benzeme. Chelsea ma chrapkę na Falcao. Po cichu liczyłem, że Hulk mógł bym trafić do Juve. Wszyscy wiemy, że najsłabszym ogniwem Juve jest atak. Licząc każdy grosz nigdy nie kupimy napastnika, który by wprowadził nową jakość w ataku. Taki, który zrobi różnicę.
Trafił do Zenitu... Trudno...
Trudno trzeba czekać na nowego Del Piero. Co nam innego pozostało ;) Alex ma kilka potomków więc za jakieś 10-15 lat :D


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 22:15

bendzamin pisze:
Arcadio Morello pisze:Chelsea jest zainteresowana pozyskaniem Falcao. Dają 60 mln euro...
Chyba w FM, bo w Anglii okienko juz zamkniete.
Arcadio Morello pisze:MUSI wydać na stół kilkanaście mln euro.
Na stol? :shock: Po cholere nam taki drogi stol?

Zenit oglosil wlasnie na swoim FB pozyskanie Witsela.

Gallianiemu na te wiesci pewnie wlosy stane... przestraszyl sie chlopak przed Liga Mistrzow.
Nie w FM. Wpisz sobie w google... Na zimę lub na przyszłe lato chcą go kupić.

Chciałem napisać "MUSI wyłożyć na stół kilkanaście mln euro".


Obrazek
Gelo65

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2012
Posty: 70
Rejestracja: 14 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 22:21

Według transfermarktu Witsel w Zenicie za 40 mln :lol: Chyba jednak w to nie wierzę...


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 22:48

Licząc każdy grosz nigdy nie kupimy napastnika, który by wprowadził nową jakość w ataku. Taki, który zrobi różnicę.
Tylko skąd my mamy wziąć kasę na top napastnika nie mając szejków/baronów naftowych za właścicieli, jeśli Cavani ma kwotę odstępnego 60 mln €, Hulk poszedł za 50 mln €, Falcao też pewnie jeśli gdzieś odejdzie to za około 60 mln €, Aguero też kosztował fortunę. Jeżeli kupimy napastnika, to wydamy wg mnie max 25-30 mln €, czyli żaden z wyżej wymienionych w tej kwocie się łapie. Pozostaje liczyć jedynie na to, iż Immobile zabłyśnie w Genoi bądź nasi skauci wynajdą gdzieś talent na miarę mistrzowskiego kunsztu del Piero, czyli raczej to pierwsze, bo Alex to gracz z talentem czystej wody.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 22:55

Podobno Meireles w Fenerbahce. Całkiem niezły grajek za kwotę 8 mln funtów czyli coś koło 10 mln euro. Ciekawe kto będzie w Chelsea grał na środku poza Lampardem i Obi Mikelem.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 23:01

Arcadio Morello pisze: Era piłkarzy dla których barwy są ważniejsze niż pieniądze się kończy... :cry:. Przykre...
A jaki to ma związek z Hulkiem? Całował herb Porto? Zarzekał się, że pójdzie gdzie indziej? Jego decyzja, jej. Gdzie by nie poszedł, dostawałby ogromne pieniądze - jest arcytopowym napastnikiem.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 23:20

Alfa i Omega pisze:
Arcadio Morello pisze: Era piłkarzy dla których barwy są ważniejsze niż pieniądze się kończy... :cry:. Przykre...
A jaki to ma związek z Hulkiem? Całował herb Porto? Zarzekał się, że pójdzie gdzie indziej? Jego decyzja, jej. Gdzie by nie poszedł, dostawałby ogromne pieniądze - jest arcytopowym napastnikiem.
Pelna zgoda. Kogo byłoby stać na Hulka to stać go również na jego pensje, a praktycznie od każdego dostałby minimum 7-8 mln.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 23:47

Castiel pisze:Podobno Meireles w Fenerbahce. Całkiem niezły grajek za kwotę 8 mln funtów czyli coś koło 10 mln euro. Ciekawe kto będzie w Chelsea grał na środku poza Lampardem i Obi Mikelem.
A to rzeczywiście interesująca kwestia. Poza tą dwójką, Romeu i Ramiresem to nie widzę tam opcji na środek (mówię o środku właściwym a nie ofensywnym). Dziwne, że nagle zapragnęli pozbyć się zarówno Portugalczyka jak i Essiena :think:

Transfer Hulka do Rosji to ciekawy kierunek ale tutaj nie mówiłbym o kroku w tył, wszak Porto to typowo eksportowy klub i często piłkarze stamtąd odchodzą do niby słabszych klubów ale bogatszych i w silniejszych ligach. Na pewno lepsza płaca od ruskich będzie a także nowe wyzwania i w dalszej perspektywie większe szanse na trofea. W sumie to nawet się cieszę, że nie stał się jednym z tych wielu piłkarzy zagarniętych przez City :)

Witsel za 40 mln? :shock: Nie mam pytań.........


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2012, 23:51

Mnie ciekawi jedno. Kim Chelsea chce odbierać piłki, bo teraz mają ten sam problem co Real kilka lat temu


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 00:12

Arcadio Morello pisze: Era piłkarzy dla których barwy są ważniejsze niż pieniądze się kończy... :cry:. Przykre...
Ale nie wiń za to tylko piłkarzy, masz przykład z własnego podwórka Del Piero - żywa legenda klubu który pobił chyba każdy z możliwych rekordów do pobicia, a na pewno większośc - myślisz, że chciał odchodzic? Jak potraktował go nasz klub? Czy tak traktuje się legendę? uważam, że jednak bywają sytuacje gdzie są równi i równiejsi, a Del Piero zasługuje na szczególne traktowanie.

Co to transferów Zenitu to cena za Hulka wygórowana nie jest, nawet spodziewałem się wyższej ceny za niego to przecież naprawdę - jak to się ostatnio mówi na forum - topowy gracz, oczywiście dziwi mnie tylko że nie poczekał na Chelsea, która go bardzo chciała - ale to tylko infromacje z prasy, ale Witsel? przecież on nawet połowy nie jest wart, Benfica zrobiła świetny interes, jeżeli ich DS wynegocjował taką cenę to czapki z głów - Marotta ucz się sprzedawac :D (żart)
A ktoś pisał że może Zenit kupi Iaquinte - hehe, para Hulk - Iaquinta wyglądała by naprawdę zdumiewająco :)

Dziwi transfer Meirelesa bo z meczy które oglądałem na prawde grał dobrze, często brał grę na siebie i dużo walczył.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 07:54

annihilator1988 pisze:Mnie ciekawi jedno. Kim Chelsea chce odbierać piłki, bo teraz mają ten sam problem co Real kilka lat temu
Pewnie wyszli z zalozenia, ze jak stana naprzeciwko naszego MVP, to moga zapomniec o odbiorze pilki, i korzystniej bedzie po prostu wpuscic kolejnego napastnika ;D

Nie liczylbym ze Marotta kiedykolwiek wyda 40-50 mln na jednego grajka... predzej juz sami sobie wychowamy nowego Inzaghiego czy Del Piero.


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 08:12

Tharp pisze:Nie liczylbym ze Marotta kiedykolwiek wyda 40-50 mln na jednego grajka... predzej juz sami sobie wychowamy nowego Inzaghiego czy Del Piero.
I bardzo dobrze...ja go popieram w stu procentach. Wg mnie to jest paranoja co się dzieje teraz z pieniędzmi w piłce. Za byle pachoła wszyscy wołają po 30-40 mln...a te gwiazdeczki z brazyli to najbardziej mnie wkurzają. Za byle popaprańca chcą takie ceny jak podałem wyżej... po prostu 'wyżej srają niż dupe maja'.

A prawda jest taka, że jak ktoś naprawde chce przejść do Juve, to i tak przejdzie, czego najlepszym przykładem jest Krasic, który zrezygnował z City. PRECZ Z MILIARDERAMI! Juz nie moge sie doczekac az to UEFA wprowadzi te ograniczenia.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 08:39

szycha21 pisze:
Tharp pisze:Nie liczylbym ze Marotta kiedykolwiek wyda 40-50 mln na jednego grajka... predzej juz sami sobie wychowamy nowego Inzaghiego czy Del Piero.
I bardzo dobrze...ja go popieram w stu procentach. Wg mnie to jest paranoja co się dzieje teraz z pieniędzmi w piłce. Za byle pachoła wszyscy wołają po 30-40 mln...a te gwiazdeczki z brazyli to najbardziej mnie wkurzają. Za byle popaprańca chcą takie ceny jak podałem wyżej... po prostu 'wyżej srają niż ### maja'.

A prawda jest taka, że jak ktoś naprawde chce przejść do Juve, to i tak przejdzie, czego najlepszym przykładem jest Krasic, który zrezygnował z City. PRECZ Z MILIARDERAMI! Juz nie moge sie doczekac az to UEFA wprowadzi te ograniczenia.
A według mnie bardzo źle. Obecne Juve boi się wydać dużej kwoty na jednego zawodnika. Z jednej strony to dobrze, że liczymy się z pieniędzmi, ale patrząc na obecny rynek niestety trzeba pogodzić się z tym, że chcąc mieć w składzie naprawdę top playera, musimy wydać te powiedzmy min. 30 mln. Gdyby Marotta wystawił choć jedną taką proponowaną kwotę za jakiegoś zawodnika, to szybciej doszedłby do kompromisu. A tak to "centusiuje" o każdy milion. Nie uwierzę, że nie ma w kasie klubu pieniędzy na czołówkę piłkarzy. Problem w tym, że Marotta nie wyda takiej kasy, co pokazuje swoimi ruchami na rynku.
Nasz dyrektor sportowy robi fajną pracę i zwieńczeniem byłoby kupno np. takiego Dzeko, Cavaniego czy Suareza. Nie oszukujmy się. Każdy z nas oczekiwał tego wielkiego nazwiska, no i doczekaliśmy się Bendtnera...Ktoś pisał, że w tym okienku nie było szansy na sprowadzenie napastnika europejskiej/światowej klasy. A był Llorente, czas pokazuje, że Hulk był w zasięgu.
Dobrze wiemy, że zespół buduje się setkami milionów. Wychowankowie i odkrycia za grosze to mały w tym udział. Zresztą gdzie tu szukać przykładu. Juve z początków XXI wieku nie bało się rzucić cięższym pieniądzem.
Juventus musi zaryzykować, bo rywale nie śpią. Tylko tak wrócimy na szczyt.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 04 września 2012, 08:46

Do tych wszystkich ktorzy popieraja ograniczenia transferowe, zakazy itp. Idzcie sie zapisac do pzpr, albo powiescie sobie w pokoju obrazek lenina. Co to za bezmyslne powtarzanie glupot o ograniczeniach $ ? Idzcie tworzyc komune gdzie indziej. Fair play? To niech kazda dziewczyna na poczatek dostanie cycki miseczke C/D, tylek JL i w miare normalna twarz. Niech w tenisie kazdy gra lewa reka, zeby dostosowac sie do tych leworecznych, ktorych jest mniej, tak jak mniej w footballu jest bogatych klubow niz biednych. Pie*4% o Chopinie. Wszystko da sie obejsc i wszystko bedzie obchodzone, nawet jesli nie przez premie, to przez granty itp.

A zeby nie robic, az takiego off'a to napisze, ze Putin poprosil o ladne transfery, ale jesli tyle daja za tego Witsela, to za Chielliniego klauzula powinna byc ~100mE


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
ODPOWIEDZ