Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 09:06

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Manch ... omosc.html
Mało brakowało a Messi by grał w Premier League ;P


Kubas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2012
Posty: 89
Rejestracja: 21 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 09:11

http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Manch ... omosc.html
Mało brakowało a Messi by grał w Premier League ;P
Zaiste mało...raptem parędziesiąt milionów :prochno:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 17:49

Przez wczorajszy mecz z Parmą jakoś bez echa na JP przeszło wypożyczenie Sahina do Liverpoolu. Dość droga transakcja bo według spekulacji mediów The Reds zapłacili ok 5 mln funtów za roczne wypożyczenie z prawem wykupu.
Ciekawe czy Nuri wróci do świetnej dyspozycji i jaka jest kwota jego wykupu.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 18:45

Ouh_yeah pisze:Przez wczorajszy mecz z Parmą jakoś bez echa na JP przeszło wypożyczenie Sahina do Liverpoolu. Dość droga transakcja bo według spekulacji mediów The Reds zapłacili ok 5 mln funtów za roczne wypożyczenie z prawem wykupu.
Ciekawe czy Nuri wróci do świetnej dyspozycji i jaka jest kwota jego wykupu.
Wg mnie Sahin to ogromny talent i te 2 zmarnowane przez kontuzje lata nie powinny mu przeszkodzić w dalszym rozwoju. Ciekawe, czy transfer do Arsenalu faktycznie rozbił się o kasę. IMO bardziej pasowałby do kombinacyjnej gry Wengera niż Liverpoolu.

PS Liverpool nieźle pogrywa z City :shock:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 18:56

francois pisze: Wg mnie Sahin to ogromny talent i te 2 zmarnowane przez kontuzje lata nie powinny mu przeszkodzić w dalszym rozwoju. Ciekawe, czy transfer do Arsenalu faktycznie rozbił się o kasę. IMO bardziej pasowałby do kombinacyjnej gry Wengera niż Liverpoolu.
Nie siedze specjalnie w tych tematach, ale wydaje mi sie, ze obecny trener L'poolu tez preferuje kombinacyjna gre - okreslenie Swansealona nie wzielo sie raczej z niczego :D


Obrazek
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2012, 18:57

francois pisze:
Ouh_yeah pisze:Przez wczorajszy mecz z Parmą jakoś bez echa na JP przeszło wypożyczenie Sahina do Liverpoolu. Dość droga transakcja bo według spekulacji mediów The Reds zapłacili ok 5 mln funtów za roczne wypożyczenie z prawem wykupu.
Ciekawe czy Nuri wróci do świetnej dyspozycji i jaka jest kwota jego wykupu.
Wg mnie Sahin to ogromny talent i te 2 zmarnowane przez kontuzje lata nie powinny mu przeszkodzić w dalszym rozwoju. Ciekawe, czy transfer do Arsenalu faktycznie rozbił się o kasę. IMO bardziej pasowałby do kombinacyjnej gry Wengera niż Liverpoolu.

PS Liverpool nieźle pogrywa z City :shock:
Transfer fajny, ciekawe jak sobie poradzi w Anglii :)
A co do gry wiesz, my też w 2 sezonach co byliśmy na 7 miejscu wygrywaliśmy z Interem, Milanem, takie mecze rządzą się swoimi prawami aczkolwiek nie mówie, żę LFC nie zacznie grać od teraz dobrze.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 15:05

No i Modrić oficjalnie w Realu. Szkoda, jednak liczyłem, że zostanie w Totkach, bo jakoś mi tam pasował. Jeszcze jakiś czas temu, sądziłem, że będzie co najwyżej rezerwowym w drużynie Mourinho, ale patrząc na obecną formę jego piłkarzy, to nie powinien mieć problemów z przebiciem się do pierwszej 11. Jego styl gry nie pasuje za bardzo do Realu. Barca, Arsenal, czy Juve - tak, ale Real? Zobaczymy.


Obrazek
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 15:26

pablo1503 pisze:No i Modrić oficjalnie w Realu. Szkoda, jednak liczyłem, że zostanie w Totkach, bo jakoś mi tam pasował. Jeszcze jakiś czas temu, sądziłem, że będzie co najwyżej rezerwowym w drużynie Mourinho, ale patrząc na obecną formę jego piłkarzy, to nie powinien mieć problemów z przebiciem się do pierwszej 11. Jego styl gry nie pasuje za bardzo do Realu. Barca, Arsenal, czy Juve - tak, ale Real? Zobaczymy.
Luka będzie stanowił doskonały bodziec dla Ozila żeby wziął się do roboty. Mesut gra okrutnie słabo i nie zdziwię się jeśli w kontekście tego transferu na dłużej zasiądzie na ławce. Dlaczego uważasz, że jego styl nie pasuje do Realu?


Sapere Aude!
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:20

Co tu taka cisza, wszyscy zajęci transferem Berbatowa, tymczasem w Niemczech potwierdzony prawdziwy hit okna: Oficjalnie: Javi Martinez piłkarzem Bayernu Monachium!

Wraz z potwierdzeniem tego transferu doniesienia o 60-milionowej ofercie wydają się mocno wątpliwe, ale tego transferu wszyscy się spodziewali - być może dlatego nie wznieciła się żadna dyskusja. Bask przychodzi za wielkie pieniądze i będzie zmuszony udowodnić swoją wartość. Ciekawe czy się opłaci, bo zawodnicy kreowani na gwiazdy lubią robić psikusy? :C


Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:38

40 mln. a nie 60 :wink:


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 22:57

Espaneta pisze:40 mln. a nie 60 :wink:
Chodziło o 60 milionów za duet Marchisio - Vidal :)

Julio Cesar w... Queens Park Rangers, dość zaskakujące, mimo tego że cieniował ostatnio to umiejętności ma na jakiś lepszy klub, tak mi się przynajmniej wydaje


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2012, 23:41

johnnybgoode pisze:
Espaneta pisze:40 mln. a nie 60 :wink:
Chodziło o 60 milionów za duet Marchisio - Vidal :)

Julio Cesar w... Queens Park Rangers, dość zaskakujące, mimo tego że cieniował ostatnio to umiejętności ma na jakiś lepszy klub, tak mi się przynajmniej wydaje
Synu, nie lekceważ QPR. Dobrze poprowadzeni, maja szanse na Lige Europy.

na budzie Julio Cesar, na obronie Bosingwa na prawo, na lewo Fabio wypozyczony z MU, na srodku solidny Ryan Nelsen, Anton Ferdinand i byly gracz City Onuoha, na DMie kozak z Marsylii - Mbia, a takze Kieron Dyer. Na obrone interesuja sie takze Ricardo Carvalho (tak, tym. moze ma 34 lata, ale nadal gra na niezlym poziomie). Skrzydla i ofensywna pomoc to Park-Ji-Sung (zawsze spoko) i Wright-Phillips, a takze marokański czarodziej - Taarabt. Atak tylko bez jakis bardzo znanych "strzelb" ale i tak solidny - Cisse, Zamora, Andy Johnson i talencik z Kanady - Hoilett - ktory moze tez grac na skrzydle. A, no i przede wszystkim sprzedali tego bezmozgiego rzeznika - Joeya Bartona :D Jesli trener ich ogarnie, i zgraja sie z soba, to drżyj Liverpoolu, Evertonie, Newcastle, Sunderlandzie czy WBA !
Obrazek


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 00:00

To by było nie na miejscu, jakbym napisał, że Berbatov w Fulham? 8)


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 00:06

Alfa i Omega pisze:To by było nie na miejscu, jakbym napisał, że Berbatov w Fulham? 8)
Mysle ze lincz jak nic. :evil:

Gdyby przyszedl do Violki, to przynajmniej poprawilby prestiz ligi, sprzedaz koszulek, a i moze Fiore by wprowadzil do pucharow. No i pokazal, ze Serie A jeszcze sie trzyma. Jesli do nas, skakalbym z radosci, i fapalbym jak nad Tori Black, Eva Longoria albo Natalie Portman ale...Fulham? co to jest, i z czym to kurcze jeść? :roll:

Obrazek


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2012, 00:08

Prawdopodobnie Thiago Cionek przejdzie do drużyny Padovy http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=11060 . Taki mały akcent polski na rynku europejskim.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
ODPOWIEDZ