Anderlecht- Wisła 3-1!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 22:36

Ale dostali baty niewiedzieli co się dzieje na boisku. Mimo, że nie lubie wisły to chciałem żeby awansowała, ale jak nie awansuje to nie będę płakał. W dzisiejszym meczu widać było różnicę umiejętności piłkarskich. Ci co porównywali wisłę do JUVE i żurawskiego do TREZEGUET'a mają odpowiedź na swoje bzdurne gadanie. !!! :D


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 22:41

co do meczu to Wisełka wypadła baaaardzo blado. Gdyby ten murzynek wykorzystał w koncówce sytuacje i trafił w pusta bramke było by 4-1 i koniec marzen. A tak to jakies szanse są....wystarczy wygrać 2-0. Ale z taką grą to nie mają czego szukać. Obrona woła o pomstę do nieba, przewracają sie, podają przewciwnikowi...ehhh STOLARCZYK I GŁOWACKI WRACAJCIE !!!! Dobrze ze Stolarczyk zagra juz w rewanżu.....ehh tak to jest jak sie sprzedaje najlepszych....ja jednak wierze ze zagrają lepiej i wymęczą to 2-0 w Krakowie.....FORZA WISŁA !!!!
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2003, 23:07 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 22:44

Sory, za pokój, ale jeszcze do końca się nie połapałem na tym forum!!! :D
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2003, 22:46 przez Ironek, łącznie zmieniany 1 raz.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 22:44

No niestety Wisła zagrała słabo,była zespołem gorszym a wynik 3-1 przy takiej grze był i tak niezły!Wisła ma jeszcze szanse na awans,ale przy takiej dyspozycji wątpie że odrobia dwóbramkową strate.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 22:50

Nie chce nic mówić, ale.... a nie mówiłem. Tak jak powiedziałem, Anderlecht to wyższa klasa. Szkoda. Jak zwykle Polacy nie potrafią wykorzystać szansy jaką dał im los.

A tak na boku. Jaro10 miałeś racje. Żurawski to normalnie lepszy od Treze jest. Błehehehehe :lol: :lol:


srali muszki będzie wiosna
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 22:58

oto wnioski jakie nasunely mi sie pod wplywem meczu:
1. podania Wislakow wolaja o pomste do nieba
2. zawiodlem sie na Szymkowiaku (zreszta nie tylko na nim)
3. caly zespol gral strasznie sztywno
4. Stolarczyk i Glowacki - wracajcie :!:
5. Dubicki jest szybszy niz myslalem
6. jak sie nie zbiora do kupy w Krakowie to cieniuuutko


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 23:15

Czy zawsze po sukcesie polska druzyna klubowa musi byc rozpiepszona !!! (= powysprzedawac zaownikow)
Tu akurat kontuzje odegraly tez role ale po tym meczu chce mi sie tlyko 2 rzeczy : plakac i wymiotowac :(
Licze na awans i metamorfoze w Krakowie ale wiecej w tym marzen niz rzeczywiostosci :(


FORZA JUVE
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 23:19

Jak zwykle idioci tracili bramki po nie udanych pułapkach ofsajdowych. Ja nie moge jak strasznie denerwują mnie osły z polskich formacji obronnych tak jak na MŚ nie nauczyli sie po pierwszej bramce to nie trzeba drugą tak samo stracić bo jak że by można inaczej :evil: :evil:


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 00:53

Po pierwsze to nie są idioci ani osły A po drugie szansy nie dał im los tylko sami sobie ją wypracowali bardzo ciężką grą
Teraz Dalej
Wisła dzisiejsza bez Kosowskiego i Kużby sprzedanych do innych klubów i wkrótce pozbawiona także Kalu Uche w niepełnym składzie poprzez kontuzje Głowackiego i Cantoro i brakiem pauzującego za czerwoną kartkę Stolarczyka czyli brakiem aż 6 podstawowych graczy którzy w tamty sezonie występowaliw pierwszej jedenastce nie mogła widocznie nic więcej zrobić Wisła zagrała jak zagrała po błędach obrońców w szczególności Jopa straciła 3 bramki Anderlecht nie jest tak dobrym zespołem jakim może się wydawać Jestem przekonany i myśle że każdy z was też żeby Wisła grała jedenastką z tamtego sezonu znaną z występów w pucharze UEFA nie miała by problemów z ograniem Anderlechtu Ale nie ma co gdybać Henio Kasperczak ma dwa tygodnie aby poukładać gre swojego zespołu starać się wyeliminować błedy obrońców i dodatkowo jeszcze bardziej zmotywować swoich piłkarzy i wpoić w ich te móżdzki że są w stanie pokonać drużynę Anderlechtu A swoją walecznośc udowodniali już nie raz a m in w pamiętnym meczu z Realem Saragosą w którym przegrywając w pierwszym meczu 1-4 potrafili drugi wygrać 4-1 i dopełnić formalności w rzutach karnych i po raz pierwszy wzrócić na siebie uwage piłkarskiej Europy A wątpie czy po pierwszym meczu ktoś wierzył w to ze Wisła może wyeliminować Real
Podsumowując jest jeszcze cień szansy że Wisła zagra w Lidze Mistrzów Moim zdaniem jest to jakieś 30% tyle samo ile miało Lazio po pierwszym meczu w Rzymie i przed rewanżowym meczem w Krakowie 4 rundy pucharu UEFA w sezonie 2002/2003 i tyle im wystarczyło na wyeliminowanie Białej Gwiazdy z rozgrywek pucharu UEFA a pewnie wszyscy byliście pewni że Wisła przejdzie do ćwierćfinału i tak jak wtedy przeczucie nas wszystkich zgubiło oby teraz było podobnie
A jeszcze jeden temat jeśli chodzi o porównywanie Wisły z Juventusem czy Trezeguet z Żurawskim to są one troche bez sensu bo Wisła nawet ze swoim składem z poprzediego sezonu nie posiadała ich dobrych zmienników a co z pewnością cechuje Juventus jedyną przewagą Wisły w ewntualnej konfrontacji z Juventusem byłaby motywacja a wiemy że jej Wisła ma pod dostakiem i mogłoby to się skończyć różnie już nie będe wspominał tutaj chociażby o sprawach finansowych obu klubów A Trezeguet też by zrobił całe "G" na boisku mając takich partnerów jak Maciek
[/b]


Zawsze Wierni ! ! !
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 00:55

Naszło mnie w czasie meczu takie wrazenie - może i wislacy nie byli grosi technicznie, ale za to byli taaaaaacyyyy woooolniiii że stojącej piłki by nie dogonili. Tylko trzęsienie ziemi moze tu coś zmienić. Ale i tak mieli w kilku sytuacjach mnóstwo szczęścia. Cóż...teoretycznie strata jest do odrobienia, ale.....


Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 03:23

Tak jak sądziłam- typowo polska polutyka transferowa przyniosła "ogromne" korzyści- Wisła się kompromituje! Po pięknych meczach z Parmą i Schalke, po nadziejach na Champions League- taka kompromitacja... Całe szczęście że jeszcze bramkarz miał jakieś przebłyski lepszej gry, bo gdyby nie to, Wisła dostalaby chyba 10-0... Nie widzę szans na awans, poczekajmy może następne kilka lat na jakąkolwiek nadzieje :evil: ...

Agnieszka


bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 08:23

KwiAtek pisze:oto wnioski jakie nasunely mi sie pod wplywem meczu:
1. podania Wislakow wolaja o pomste do nieba
2. zawiodlem sie na Szymkowiaku (zreszta nie tylko na nim)
3. caly zespol gral strasznie sztywno
4. Stolarczyk i Glowacki - wracajcie :!:
5. Dubicki jest szybszy niz myslalem
6. jak sie nie zbiora do kupy w Krakowie to cieniuuutko
nie zgodze się tylko co do Szymkowiaka. Anderlecht dobrze wiedział, że po odejściu Kosowskiego i przekrętach Uche - Wisła musi grać środkiem! A tam miał rządzić Szymkowiak - ale nie za bardzo mu pozwalali.
Powinno być 6:1. Te murzyn tak pudłował, że moja babcia by trafiła z zamknietymi oczami!
Szanse w rewanżu są, ale marne!!!


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 10:29

Co tu dużo mówić Wisła słabo,słabo no i słabo a mr.Krzychu prównywał Juve do wisły no a żurawia do Treze więc w rewanżu będzie ciężko Wisła niech sie szykuje na uefe wczoraj zrobiło ich 2 zawodników !!!
ten murzynek i koreanczyk


Dawniej Virus[Mauro].
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 10:34

Stał sie cud i Wisła strzeliła bramkę!Gdzie jest ten kibic Wisły, ktory snuł opowieści, że Wisła jest lepsza od Juve? Tylko troszke gorsza od Anderlechtu.... 8)


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 11:01

No i co tu dużo pisać. Jakby Wisła wykorzystała wszystkie swoję okazję byłoby 3-3. Niestety skuteczność nie jest mocną stroną Wisły :D Po takim meczu mam poważne wątpliwości, co do rewanżu. Żadko się zdaża, by Krakowianie nie tracili bramek, a więc może 3-1, dogrywka jak z Parmą i pokażemy Kosowskiemu&Uche kto jest najlepszy :-D


Obrazek
ODPOWIEDZ