Ekstraklasa 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem w sezonie 2011/2012?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 11:25

Jako legionista nie jestem może zbyt obiektywny w tej kwestii ale Małecki ma po prostu wielkie ego. Charakter? Może i ma ale przy tym notuje mnóstwo idiotycznych zachowań, jak ta wypowiedź o piknikowcach, zbluzganie Ntibazonkizy czy strzelanie fochów. Jeśli wyjedzie za granicę to na takie zachowanie nie będą się godzić jego nowi pracodawcy.
steru pisze:To trochę tak jak z Cassano
No właśnie. Cassano kariery nie zrobił a powinien bo talent ma ogromny. Porównywanie go do Baggio czy Del Piero (nawet jeśli chodzi jedynie o umiejętności) to była przesada ale gość niczego tak naprawdę nie osiągnął w piłce a niedługo będzie miał 30 lat.
Ostatnio zmieniony 16 września 2011, 11:29 przez Pan Mietek, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 11:26

Nie interesuję się zbytnio polską piłką, ale trochę spotkań widziałem. Małecki wyglądał w nich jak mało inteligentny piłkarz. Podobnie zachowuje się poza boiskiem. Jak ktoś jest boiskowym głąbem, to niech nadrabia zaangażowaniem, walecznością, profesjonalizmem. U Małeckiego nawet tego nie ma. Jedyne, co ma w głowie, to chyba wizerunek Papieża i nadęte ego. Nienawidzę takich grajków. Pożal się Boże gwiazda.

Czy chciałbym Cassano? Chcieć to bym chciał, pytanie na jakich warunkach :)


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 14:24

pumex pisze:Nie interesuję się zbytnio polską piłką, ale trochę spotkań widziałem. Małecki wyglądał w nich jak mało inteligentny piłkarz. Podobnie zachowuje się poza boiskiem. Jak ktoś jest boiskowym głąbem, to niech nadrabia zaangażowaniem, walecznością, profesjonalizmem. U Małeckiego nawet tego nie ma. Jedyne, co ma w głowie, to chyba wizerunek Papieża i nadęte ego. Nienawidzę takich grajków. Pożal się Boże gwiazda.

Czy chciałbym Cassano? Chcieć to bym chciał, pytanie na jakich warunkach :)
Już nie przesadzaj , widzę ,że nie darzysz małeckiego sympatią ,aczkolwiek ma on kilka plusów . Jak dla mnie największym z nich jest umiejętność wzięcia na siebie ciężaru gry . Jednak zgodzę się ,że nie jest wirtuozem , bo jeżeli chodzi o inteligentną gre pozycyjną to się gubi strasznie :/


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 14:41

pumex pisze:Nie interesuję się zbytnio polską piłką, ale trochę spotkań widziałem. Małecki wyglądał w nich jak mało inteligentny piłkarz. Podobnie zachowuje się poza boiskiem. Jak ktoś jest boiskowym głąbem, to niech nadrabia zaangażowaniem, walecznością, profesjonalizmem. U Małeckiego nawet tego nie ma. Jedyne, co ma w głowie, to chyba wizerunek Papieża i nadęte ego. Nienawidzę takich grajków. Pożal się Boże gwiazda.
Uważam, że przesadziłeś. Trochę słuszności w tym co napisałeś oczywiście jest, ale o każdym można napisać w negatywny sposób, pomijając pozytywy - w ten sposób Małecki wypada na jakiegoś dresa z osiedla co przez przypadek w piłkę gra. Co jak co ale to lekko niesprawiedliwa ocena. Nie będę go już jednak dłużej bronił bo chciałem tylko wyrazić swoją opinię - nie rozwijać jakąś długą dyskusję.
pumex pisze:Czy chciałbym Cassano? Chcieć to bym chciał, pytanie na jakich warunkach :)
Warunki nie są ważne. Liczy się czas, a raczej odpowiedni moment. Ten minął w momencie jego przenosin do Realu w moim przekonaniu - oby Małecki nie przespał okazji/nie wybrał źle, tak jak i Cassano.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 14:49

steru pisze:Uważam, że przesadziłeś. Trochę słuszności w tym co napisałeś oczywiście jest, ale o każdym można napisać w negatywny sposób
Może trochę przesadziłem :wink: Qrczak dobrze zauważył, że nie lubię Małeckiego, z resztą, sam to napisałem wcześniej. Ty natomiast świetnie ująłeś mój stosunek do Małeckiego. Naprawdę uważam go za dresa z osiedla :)
steru pisze:oby Małecki nie przespał okazji/nie wybrał źle, tak jak i Cassano.
Małecki moim zdaniem nie ma czego wybierać. Jedyną opcją jest zostanie w Wiśle, zmądrzenie i kreowanie się na przyszłego kapitana - oddanego zawodnika. Za granicą nie ma czego szukać, szczególnie biorąc pod uwagę jego stosunek do profesji.
Polski Balotelli...


Obrazek
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 14:50

pumex pisze:
steru pisze:Uważam, że przesadziłeś. Trochę słuszności w tym co napisałeś oczywiście jest, ale o każdym można napisać w negatywny sposób
Może trochę przesadziłem :wink: Qrczak dobrze zauważył, że nie lubię Małeckiego, z resztą, sam to napisałem wcześniej. Ty natomiast świetnie ująłeś mój stosunek do Małeckiego. Naprawdę uważam go za dresa z osiedla :)
steru pisze:oby Małecki nie przespał okazji/nie wybrał źle, tak jak i Cassano.
Małecki moim zdaniem nie ma czego wybierać. Jedyną opcją jest zostanie w Wiśle, zmądrzenie i kreowanie się na przyszłego kapitana - oddanego zawodnika. Za granicą nie ma czego szukać, szczególnie biorąc pod uwagę jego stosunek do profesji.
Polski Balotelli...
Pewnie dla tego ,że prowadził doping na wiśle i wcześniej dopingował wiśle :D


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 15:30

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,titl ... caid=1d08f

Ma sens? Nie sądzę żeby był to zabieg marketingowy lub próba ochrony zawodnika przez klub. We wcześniejszek sytuacji było oficjalne oświadczenie, kara finansowa i odsunięcie od zespołu na tydzień. Teraz mamy zupełnie odwrotną reakcję.

P.S. Biedny Patryk :whistle:


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 września 2011, 16:53

steru pisze:http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,titl ... caid=1d08f

Ma sens? Nie sądzę żeby był to zabieg marketingowy lub próba ochrony zawodnika przez klub. We wcześniejszek sytuacji było oficjalne oświadczenie, kara finansowa i odsunięcie od zespołu na tydzień. Teraz mamy zupełnie odwrotną reakcję.

P.S. Biedny Patryk :whistle:
Nie sądze żeby to była prawda . Aczkolwiek Małacki różne cyrki wyprawia i jest do tego zdolny :-D


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2011, 20:48

Trwa 1/16 Pucharu Polski i nie brakuje niespodzianek. Wystarczy wspomnieć Lechię, Jagę, Koronę czy Zagłębie. Ciekawi mnie dlaczego takie zespoły odpadają z ogórkami? Brak motywacji polskich 'gwiazd' w meczu z piłkarzami, którzy nie mogliby się utrzymać z zawodowej gry w piłkę?


Wszystko wskazuje na to, że Rasiak wraca do Ekstraklasy:
http://www.90minut.pl/news/168/news1688 ... lonia.html
Na pewno jest to lepszy zawodnik, niż przedstawiają to na demotywatorach. Powodzenia!


Cieszy to, że polska liga ma kolejnego reprezentanta w mocnej reprezentacji:
http://www.90minut.pl/news/168/news1687 ... gerii.html
Nigeria to już nie byle co. Oby nie skończyło się na jednym meczu.
Ps. Ukah to także gwiazda reklamy 8) Mam nadzieję, że nie tak go znaleźli do gry :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2011, 12:54

Ostatnio same dobre wiadomości dla Legii: "ITI nie dopłaca już do Legii Warszawa". Jak widać nowoczesny stadion to dla przychodów kulbu piłkarskiego rzecz naprawdę bardzo istotna.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 listopada 2011, 12:52

Vimes pisze:Ostatnio same dobre wiadomości dla Legii: "ITI nie dopłaca już do Legii Warszawa". Jak widać nowoczesny stadion to dla przychodów kulbu piłkarskiego rzecz naprawdę bardzo istotna.
Legia wskoczyła na dobre i tory i rozwija się coraz płynniej. Obecnie bez wątpienia obok Śląska, najpłynniej rozwijający się klub w Polsce. Jeszcze niedawno można było powiedzieć to samo o Lechu, który niestety od pewnego czasu znalazł się na równi pochyłej. Także i Wisła trochę rozczarowuje, nie tylko w europejskich pucharach, ale też i w lidze. O Polonii nie wspomnę - nie ma stabilizacji -> nie ma wyników.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2011, 18:29

Maaskant zwolniony z Wisły :angry:
http://www.90minut.pl/news/173/news1734 ... Wisly.html
Gdy się o tym dowiedziałem to myślałem, że padnę. Facet odwalał dobrą robotę. Cóż, wystarczą trzy porażki z rzędu i do widzenia... Gdyby mecz w Nikozji trwał 5 minut krócej to Maaskant byłby w Krakowie i całej Polsce zresztą Bogiem...
Jak można zbudować mocny zespół, jeśli nie ma żadnej stabilizacji...

A przy okazji jeszcze jedna roszada trenerska w Ekstraklasie:
http://www.90minut.pl/news/173/news1735 ... echii.html
Zwolnienie Kafarskiego zostanie z pewnością w cieniu zwolnienia Holendra. ciekawe jednak, jak poradzi sobie Ulatowski po kompletnie nieudanym epizodzie z Cracovią.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 listopada 2011, 18:36

francois pisze:Maaskant zwolniony z Wisły :angry:
http://www.90minut.pl/news/173/news1734 ... Wisly.html
Gdy się o tym dowiedziałem to myślałem, że padnę. Facet odwalał dobrą robotę. Cóż, wystarczą trzy porażki z rzędu i do widzenia... Gdyby mecz w Nikozji trwał 5 minut krócej to Maaskant byłby w Krakowie i całej Polsce zresztą Bogiem...
Jak można zbudować mocny zespół, jeśli nie ma żadnej stabilizacji...
Prawda jest taka, że ta drużyna nigdy szału nie robiła a tymi słynnymi 5 minutami to pan Robert może sobie tyłek podetrzeć. APOEL właśnie pokazuje kto powinien zagrać w CL.

A jak można zbudować mocny zespół? Raczej w inny sposób niż stawiając na starych i niezaangażowanych piłkarzy. Trzeba się nieźle napracować, żeby przegrać z Cracovią. Wisła mogła zmienić losy meczu ale i tak grała słabo.

Wiślacy, bez obrazy.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 listopada 2011, 18:38

francois pisze: Nikozji trwał 5 minut krócej to Maaskant byłby w Krakowie i całej Polsce zresztą Bogiem...
Nie zapedzaj sie tak. Juz widze jak go w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdyni Szczecinie, czy na Górnym Slasku po nózkach całują. :lol: Juz nie mowie o innych mniejszych miejscowosciach w których Wisła lubiana raczej nie byla i nie bedzie ;)


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 08 listopada 2011, 18:40

it doesn't matter pisze:
francois pisze: Nikozji trwał 5 minut krócej to Maaskant byłby w Krakowie i całej Polsce zresztą Bogiem...
Nie zapedzaj sie tak. Juz widze jak go w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdyni Szczecinie, czy na Górnym Slasku po nózkach całują. :lol: Juz nie mowie o innych mniejszych miejscowosciach w których Wisła lubiana raczej nie byla i nie bedzie ;)
Nie licząc oczywiście grupy 'kiboli' i innych... ekstremistów to zapewne także i w Warszawie czy Poznaniu doceniliby ten krok naprzód w polskiej piłce.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ