Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 3 razy
Kontakt:

14 marca 2020, 19:16

Anglicy zawsze są w opozycji to reszty Europy więc ich pomysł o ile jest prawdziwy wcale mnie nie dziwi, natomiast nie wydaje mi się realny w innych krajach. Poszerzenie lig wymaga chociażby albo dodatkowej kasy od TV albo zrzutki 20 klubów na dodatkowe 2, to nie jest tylko więcej meczów na jesieni do rozegranie i tyle. No i same rozgrywki nie mogą się zakończyć już teraz... o ile we Włoszech to jeszcze jest jako tako ułożone bo Napoli jest daleko od LM a Lazio gra sezon życia tak w Hiszpanii AM ma tylko 2 punkty straty do LM. W żadnym innym kraju poza ew. Francją nie będzie też tak, że reszta drużyn zgodzi się komuś jednogłośnie przyznać mistrza więc w grę wchodziłoby jego brak a na to też nie każdy się zgodzi. Euro już można uznać za odwołane więc jest czas do 30 czerwca na dokończenie rozgrywek, czyli dodatkowy miesiąc a jeśli kluby dogadają się odnośnie rezygnacji z LM i LE to pozostałe 12 meczów da się rozegrać w 40 dni (inne ligi mają jeszcze mniej meczów więc i łatwiej im dokończyć rozgrywki)

Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
DelPiero94

Juventino
Juventino
Podziękował: 0
Podziękowano: 1 razy

19 marca 2020, 14:48

Przerwa w Premier League została przedłużona. https://www.meczyki.pl/newsy/przerwa-w- ... a/139263-n
ODPOWIEDZ