Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 08:55

czyli awans Sevilii nie taki pewny :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 13:04

Alex96 pisze:Tu chyba jednak był spory konflikt.
gdzieś niedawno czytałem, że właśnie zawodnicy zwalniają Siwego, że coś się nie klei między nimi, ale ile w tym prawdy a ile wymysłów dziennikarzy...?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2017, 14:19

Maly pisze:
Alex96 pisze:Tu chyba jednak był spory konflikt.
gdzieś niedawno czytałem, że właśnie zawodnicy zwalniają Siwego, że coś się nie klei między nimi, ale ile w tym prawdy a ile wymysłów dziennikarzy...?
Jestem przekonany, że tak właśnie było... :facepalm: :sad:.
Dziwne, że nagle tak dobrze zaczęli grać.
Podobna sytuacja była w polskiej lidze kiedy piłkarze Wisły Kraków zwolnili Dana Petrescu. Co do tej pory uważam, za jeden z największych błędów Zarządu Wisły w historii.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 marca 2017, 08:41

takie tam po zwolnieniu Ranieriego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 18:44

Piwko, czipsy i kolejny szlagier mojej ukochanej Drewnoligi :D

Arsenal bez Sancheza (ławka) i Żabola (choroba) już przegrywa z LFC po golu Firmino. Wyjściowa 11stka Kanonierów wygląda dziś bardzo biednie. Alexis ciągnie ten zespół za uszy w tym sezonie.

Drugi mecz po zwolnieniu Siwego i drugie zwycięstwo stosunkiem 3-1. Boruc bohaterem w spotkaniu przeciwko United.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 19:01

Jak United nie awansują do LM to będzie dramat dla nich. Na pewno dla Pogby i kilku innych piłkarzy w MU którym lata zaczynają powoli uciekać.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 19:14

Na 2:0 Mane - fantastyczny chłopak. Oczywiście wiedziałem, że wypali zanim skończył 18 lat :smile: Nie mam super wygórowanej opinii o Milnerze, ale muszę przyznać, zaimponował mi. Znakomicie zapoczątkował tą akcję będąc pod dużą presją. Sanczis na boisko po przerwie, albo z Dzieciaków Wengera nie będzie co zbierać.

Aha Fernando Llorente dzisiaj 2 kolejne bramki na konto. 23w. 9g. w lidze. Dla porównania Mandzukić 24w. 5g. :prochno:
Ostatnio zmieniony 04 marca 2017, 19:18 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 19:16

Od początku sezonu trzymam kciuki za to by MU nie awansowało do LM. Moim zdaniem ich jedyna szansa jest wygranie Ligi Europy, a na to mają spore szanse


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 19:19

Co do United, to w przeciwieństwie np. do nas, są szalenie kompromisowi. Brak instynktu killera, 10 remisów, mizerny dorobek bramkowy (39 goli przy ponad 50 czołówki) a tym samym niewielka różnica goli (choć stosunkowo mało tracą).

Wchodzi Sanchez i dopisuje kolejną asystę do kanadyjki :hellyes: Gdyby z Udinese trafił do Juve :roll:

Przydałyby się jeszcze ze 2 gole w tym spotkaniu i końcowy wynik 3-2 dla jednej z ekip.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 20:21

LIVERPOOL FC 3:1 Arsenal :)
Ładnie gra Liverpool. Szkoda, że nie grali tak z Leicester City.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 20:37

Ale ten Arsenal jest słaby. Poza świetnym Sanchezem, nierównym, ale nadal kapitalnym Ozilem i bardzo dobrym Kościelnym, nie ma tam klasowych piłkarzy. Jasne, jest grupa kilka dobrych/niezłych zawodników, ale albo są bez formy i widać, że najlepsze lata za sobą(Czech), albo Wenger nie umie wykorzystać ich potencjału(Giroud, Xhaka). Jest też oczywiście wiele 'wiecznych talentów' na czele z Walcottem i masa średniaków, którzy mają +10 do fejmu, bo grają w Anglii. Taki Coquelin czy Monreal nie wyróżnialiby się na tle Lazio. Właśnie, Lazio. Jestem fanboyem Serie A i pewnie nie patrzę obiektywnie, ale dzisiejsza wyjściowa jedenastka podopiecznych Wengera nie była jakaś lepsza niż Rzymian.

Gdyby taki De Vrij, Keita, Anderson czy Milinković-Savić grali w Evertonie, to wiecie co by było? Złote dzieci piłki nożnej, przyszli laureaci Balon D'ora. Wystarczy spojrzeć na Stonesa. Ale z racji, że tamte chłopaki grają 'tylko' we Włoszech, to nie warto o nich tak wiele mówić. :whistle:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2017, 20:59

jackop pisze:Wchodzi Sanchez i dopisuje kolejną asystę do kanadyjki :hellyes: Gdyby z Udinese trafił do Juve :roll:
Byliśmy cholernie blisko, ale na tamte czasy nie mieliśmy szans, by konkurować z Barceloną finansowo.

Co do Arsenalu to tak wysoka porażka z Bayernem nie była dziełem przypadku. Ten klub to pośmiewisko.

Mam nadzieję, że United nie awansuje do LM. Aha, nie wygrają LE. Choćby zwycięzca pary Lyon-Roma ma na to dużo większe szanse.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2017, 16:11

CavAllano pisze:
jackop pisze:Wchodzi Sanchez i dopisuje kolejną asystę do kanadyjki :hellyes: Gdyby z Udinese trafił do Juve :roll:
Byliśmy cholernie blisko, ale na tamte czasy nie mieliśmy szans, by konkurować z Barceloną finansowo.

Co do Arsenalu to tak wysoka porażka z Bayernem nie była dziełem przypadku. Ten klub to pośmiewisko.

Mam nadzieję, że United nie awansuje do LM. Aha, nie wygrają LE. Choćby zwycięzca pary Lyon-Roma ma na to dużo większe szanse.
Nie skreślałbym United. Angielskie kluby znacznie poważniej podchodzą do LE, odkąd zwycięzca gra w LM.
Co do Romy, to wszyscy wiemy, jak ta drużyna sobie radzi w europejskich pucharach i przekonywująca wygrana w dwumeczu z Villarealem nie zmienia mojego zdania w tym temacie :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 marca 2017, 16:16

CavAllano pisze:Byliśmy cholernie blisko, ale na tamte czasy nie mieliśmy szans, by konkurować z Barceloną finansowo.
Wtedy to raczej się rozeszło o kwestie sportowe.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 marca 2017, 16:32

panlider pisze:Nie skreślałbym United. Angielskie kluby znacznie poważniej podchodzą do LE, odkąd zwycięzca gra w LM.
Co do Romy, to wszyscy wiemy, jak ta drużyna sobie radzi w europejskich pucharach i przekonywująca wygrana w dwumeczu z Villarealem nie zmienia mojego zdania w tym temacie :prochno:
Moim zdaniem United brakuje jakości. Od samego początku uważam, że ta ekipa jest budowana od tyłka strony - niby stawka pozostała w LE szczególnie silna nie jest, ale moim zdaniem Anglicy tak czy inaczej nie są faworytami. Oglądam ich grę i to najczęściej obraz chaosu. Roma przy odpowiednim nastawieniu powinna sobie z nimi poradzić, tym bardziej Lyon.


ODPOWIEDZ