Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 22:11

Kadziel pisze:Dokładnie! Kiedy patrze w jaki sposób się przemieszczają, gdy Chelsea rozgrywa to mam wrażenie, że oglądam Serie A. Do tego jeszcze błyskawiczne przechodzenie do kontrataku niczym Real za Mou. (ciekawe, co Mou sobie myśli, kiedy o widzi)? :bravo:
Jak to możliwe, że trener, który jeszcze niedawno przegrywał z Wyspami Owczymi dziś lideruje z LEICESTER w BPL ?!
Spokojnie. Jego czas nadejdzie i pewnie wyleci. Ale radzi sobie pięknie :bravo:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 22:17

Prędzej Leicester Zostanie Mistrzem Anglii, niż Inter Mistrzem Włoch!

Oczywiście - pierw (!) jeżeli to się uda - postawa ich w drugim sezonie, dochodzi prestiż pierwszego (tak) koszyka w CL - raczej tak kolorowa nie będzie. Prawdopodobnie na Vardego i Mahreza rzucą się inne kluby, raczej potentaci z Anglii , ale nie koniecznie tylko.
Chyba że, chyba że Leicesterowi uda się zatrzymać najważniejszych graczy w tym ową dwójką - to będzie kluczowe. Więc albo nowa potęga w PL, albo jedno sezonowy wyskok.

Tak czy siak życzę im - w przeciwieństwie do Interu - Mistrzostwa Swojego Kraju!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 22:19

Obstawiam, że Mourinho wyleci po tym meczu. Abramovicz po ostatnich słabych występach nie wywalał go, bo po prostu czekał, aż skończy się faza grupowa LM. Udało się im awansować, więc teraz może śmiało podziękować Portugalczykowi. Prawda jest taka, że liga jest już dla nich stracona, a następny mecz w LM jest dopiero pod koniec lutego, więc ewentualny przyszły pracodawca miałby sporo czasu, żeby jako tako przygotować zespół.
A co do samego Leicester, to brak słów, żeby opisać ich grę i nastawienie. Mimo ich baaaardzo imponującej rundy wiosennej, to sądzę, że długo tak nie pociągną. Nie wierzę w takie bajki, że drużyna znikąd zgarnia majstra. TOP 4 też prawdopodobnie po za zasięgiem. Natomiast widzę ich w Lidze Europy. Chociaż chciałbym się mylić i życzę im jak najlepiej :hellyes:


Obrazek
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 22:32

Trzeba przyznać że Siwy strateg zbudował w Leicester na prawde konkretną ekipę. To by dopiero były jaja, facet który nigdy nie wygrał mistrzostwa prowadząc takie drużyny jak Juventus, Chelsea, Monaco, Roma, Inter, Valencia, zdobyłby je z Leicesterem.


Obrazek
sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 22:59

masakra to co robia lisy masakra , ranieri słaby terener ale na 10 klubów w jednym cos mu wyszło .
Fabregas masakra jak zaczął grac słabo biega jak mila .
Chelsea to gra beznadziejnie zero gry piłka, wszystko na walke na wybieganiu nawet auty wala na pałe tego sie nie da ogladac można parkować autobus ale trzeba miec jakies koła nieras troche pojechac hiihih
małpa walczy z rywalami zamiast grac w piłke a jego zwody , jak taki koles doszedł tak wysko w pilce nie umie grac w piłke


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 23:02

W dzisiejszych czasach ważnym bardzo jest element kontrataku i posiadania piłki, zespoły Mourinho zawsze porażały siłą fizyczną, to już nie jest to co kiedyś Mou wymięka, to nie jego piłka.
Ciężko wytłumaczyć ten sezon i jego ostatnie sezony w lm, może to co napisałem po częśći chociaż odzwierciedla prawde?


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 23:06

@S.10 dziwnie piszesz trochę ;]
Ciekawe, czy Mourinho wyleci przed Nowym Rokiem.
Ps. Może to tylko zwykła fantazja, ale ja również życzę Ranieriemu mistrza!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 23:12

Cudownie bezkompromisowa ekipa. Po tym niespodziewanym liderze przejrzałem sobie skróty ich spotkań, a dzisiaj skusiłem się na pojedynek z Chelsea.

Drużyna składająca się odkurzonych przeciętniaków i ludzi znikąd, trenowana przez wiecznego przegranego, dokłada kolejną cegiełkę w sezonie marzeń. Wiara we własne umiejętności jest w tych zawodnikach tak wielka, że chwilami prezentują niesamowite rzeczy na boisku. Dawno nie oglądałem takiego powiewu świeżości w rozgrywkach ligowych - polecam.

Osobiście cieszy mnie bardzo, że gwiazda Kaspera Schmeichela znów zaczyna świecić. Dobrych parę lat temu mój pewniak jako zmiennik/następca Gigiego w FM'ach jeszcze jako junior z City. Dziś już 29 lat na karku - jak ten czas leci.
Ostatnio zmieniony 14 grudnia 2015, 23:18 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2015, 23:12

Widzieliście, co zagrał Mahrez przy obu bramkach? :jaw:

Asysta:
Gol:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 08:54

Crunny pisze:Widzieliście, co zagrał Mahrez przy obu bramkach? :jaw:
o q magik !!! potrafi wrzucić piłkę w pole karne !!!

rozumiem, że oglądasz dużo meczy Juve i przywykłeś do Lichego ale to co on prezentuje to nie jest nawet średnia światowa jeśli chodzi o dośrodkowania a ty zdaje się do wczoraj myślałeś, że to top level


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2015, 09:43

Mourinho powiedział coś w stylu, że Mahreza kazał podwajać, ale ja widziałem że ten pojedynczy obrońca (Azpilicueta?) był po prostu zbyt pasywny. Piłka się nie odbiera sama przez gapienie na nią i dreptanie w miejscu. Chiellini by go zdążył przepchnąć, przewrócić i wykłócić z sędzią faul w ataku :smile:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 16:41

pablo1503 pisze:Obstawiam, że Mourinho wyleci po tym meczu(...)
No i wyleciał. Wśród potencjalnych następców wymienia się takich trenerów, jak: Ancelotti, Juande Ramos i Hiddink. Ciekawi mnie teraz co z samym Mou. Facet ma zbyt bogate CV i, przede wszystkim, zbyt duże ego, żeby iść trenować jakąś średnią lub co najwyżej dobrą drużynę. Na jego nieszczęście wszystko TOPowe zespoły są już zajęte.
Osobiście obstawiam, że przez pół roku będzie odpoczywał, a potem obejmie City/United w zależności od tego, gdzie uda się Guardiola.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 16:56

Jeszcze moze wrocic do Realu Madryt, np. po (ewentualnym) odejsciu Beniteza... ;)


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 17:02

Może United wykorzysta sytuację i pozbędzie się Van Gaala?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2015, 22:44

LVG chyba i tak odchodzi po sezonie z tego co pamiętam bo miał być tylko na 2 lata bo żona chce częściej oglądać jego jaja czy coś takiego

z Jose ciekawa sytuacja :) w zasadzie to śmiałem się już w lecie jak podpisywali z nim umowę bo brać trenera z taką gażą na taki długi czas to samobójstwo no ale nie myślałem, że aż tak szybko się to posypie... prawda jest taka, że piłkarze rzeczywiście grali przeciw niemu i coś czuję, że odsuwany na początku sezonu Terry maczał w tym palce ;) Już kiedyś razem z Lampartem zwalniali któregoś trenera i pewnie teraz nie było inaczej... tacy zawodnicy nawet bez taktyki, mając w pamięci to co już grali przez ostatnie lata powinni wygrywać mecze z ogórami a nawet i lepszymi drużynami

wydaje mi się, że Jose zmieni właśnie LVG w MU bo zawsze chciał tam trenować i o ile nie będzie jakiejś klauzuli przy wypłacie odszkodowania, że nie może iść do Anglii przez rok-dwa to obstawiałbym właśnie MU


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ