Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 lutego 2014, 15:09

Wojtek pisze:
jareckik pisze:
Sorek21 pisze:Postawiłem 50 na powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie ( kurs 2,25) . Myślałem że będzie 1-1 a tu taka niespodzianka.Bezcenne uczucie.
Szkoda, że porażkami nie chwalimy się tak często, pozdro dla kumatych 8)
Dokładnie;D

ps. Doprawdy niewiem jak będąc kibicem Juve można lubić LFC.

nastepny przyzwoity ultras :smile:

Tak lubię Liverpool i jestem kibicem Juventusu, problemik ? To tak jak z gory zakladajac historie Polak nie ma prawo lubic Niemca ? mam wielu znajomych Niemców i są spoko. Tak samo lubię Liverpool, nie zważająć na historię, której nie pamietam bo po prostu nie bylo mnie na swiecie jeszcze.

No czuję, że sie skonczy 7 : 0. Wyobrazacie sobie ze Juventus dostaje od kogos 5 : 0 ? i to bedac liderem Serie A ?


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 lutego 2014, 15:18

pablo1503 pisze: Giroud - ten facet mnie zadziwia. Osobiście uważam go za bardzo marnego piłkarza i sądzę, że Iaquinta w formie jest lepszy niż Francuz. Oglądam większość meczów Arsenalu co sezon i nadal się zastanawiam co Wenger widzi w tym kołu. 9 na 10 podań do niego kończy się stratą.
Ale bramki strzela i to sporo. Żeby nie było też uważam go za kawał drewna, ale trzeba przyznać, że robi swoje.


#AllegriOut
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 lutego 2014, 18:10

Chelsea jest na czele tabelii Premiership dzieki wysoka skutecznosc Hazarda.
Belg w ciagu dwoch ostaznich sezonow stal bardzo waznym pilkarzem the blues i zapewnie Czerwony diably beda liczyc na niego podczas MS.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 01:16

Cabrini_idol pisze:
Wojtek pisze:
jareckik pisze: Szkoda, że porażkami nie chwalimy się tak często, pozdro dla kumatych 8)
Dokładnie;D

ps. Doprawdy niewiem jak będąc kibicem Juve można lubić LFC.

nastepny przyzwoity ultras :smile:

Tak lubię Liverpool i jestem kibicem Juventusu, problemik ? To tak jak z gory zakladajac historie Polak nie ma prawo lubic Niemca ? mam wielu znajomych Niemców i są spoko. Tak samo lubię Liverpool, nie zważająć na historię, której nie pamietam bo po prostu nie bylo mnie na swiecie jeszcze.
Ja tam się nie znam, bo należę do tych co szanują historię, ale dla mnie to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> a nie kibic jesteś. Są tacy co pamietają


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 08:56

@Cabrini_idol
Wiem,że wybór nicku to sprawa osobista,ale jeśli nie pamiętasz tamtych wydarzeń z Heysel, to skąd ten a nie inny dobór nicka :?: Trochę to dziwne. Przecież on grał właśnie w tamtych czasach.Nie jestem żadnym ultrasem,ale popieram Wojtka i Jurasa.To tak jakby np. ktoś był kibicem Legii a lubiałby Wisłę.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 09:19

Juras_Senat pisze: dla mnie to ### a nie kibic jesteś.
Na forum niestety nie mogę zaglądać już tak często jak kiedyś, ale widzę, że wiele się nie zmieniło. :smile:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 09:55

zbysioJuve pisze:@Cabrini_idol
Wiem,że wybór nicku to sprawa osobista,ale jeśli nie pamiętasz tamtych wydarzeń z Heysel, to skąd ten a nie inny dobór nicka :?: Trochę to dziwne. Przecież on grał właśnie w tamtych czasach.Nie jestem żadnym ultrasem,ale popieram Wojtka i Jurasa.To tak jakby np. ktoś był kibicem Legii a lubiałby Wisłę.

Ponieważ byl to najlepszy lewy obronca w historii Juventusu? którego widzialem może nie na żywo ale dosyć sporo i stałem się jego fanem? Ludzie przez takich wlasnie jak kolega wyzej ten świat jest coraz bardziej podzielony co prowadzi do jakis konfilktów. To co zdarzylo się na Heysel to jest historia, tragiczna nie podważam tego ale czy to zarzad i pilkarze Liverpoolu zamordowali kibiców Juve ? NIE. Po prostu lubie Liverpool ze wzgledu jakich graczy obecnie posiadają i lubię ich oglądać bo grają bardzo ciekawą ofensywną piłkę, a jeśli nie jesteście tego w stanie pojąć to nie ma sensu ta rozmowa bo wy traktujecie piłke jak jakąs religię a ja czysto rozrywkowo, bez zadnych zbednych ideologicznych dodatków. Dziękuje.



p.s i troche kultury, szanujmy się.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 10:09

Właśnie o tym mówię. Odium wstydu za haniebny wyczyn tych najbardziej "tru" kibiców Liverpoolu spadło również na normalnych kibiców tego klubu, którzy przyszli tam tylko i wyłącznie po to, żeby obejrzeć mecz piłki nożnej. Przez to, że część kibiców chciała pokazać jak bardzo są "tru" i zabłysnąć na scenie kibicowskiej zginęło 39 osób. Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.

Wygrali 5:1, a Suarez nie strzelił żadnej bramki?


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 10:32

Vimes pisze:
Wygrali 5:1, a Suarez nie strzelił żadnej bramki?
Miał asyste przy trzeciej bramce i oddał genialny strzał zza pola karnego z powietrza w słupek. Cały mecz (dopóki grał, bo został zdjęty w końcówce) nękał obrońców Arsenalu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 11:39

Vimes pisze: Wygrali 5:1, a Suarez nie strzelił żadnej bramki?
I generalnie powinno to cieszyć. Nie jestem fanem L'poolu, ale w tym sezonie trzymam za nich kciuki. Ciekawe okienko transferowe, dobry trener i może wreszcie będzie TOP4. Czemu brak bramki Suareza mnie cieszy? To świadczy tylko o tym, że aktualny Liverpool to nie jest drużyna w 90% uzależniona od Urusa. Miło się ogląda w tym sezonie Liverpool.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 11:43

Cabrini_idol pisze:
zbysioJuve pisze:@Cabrini_idol
Wiem,że wybór nicku to sprawa osobista,ale jeśli nie pamiętasz tamtych wydarzeń z Heysel, to skąd ten a nie inny dobór nicka :?: Trochę to dziwne. Przecież on grał właśnie w tamtych czasach.Nie jestem żadnym ultrasem,ale popieram Wojtka i Jurasa.To tak jakby np. ktoś był kibicem Legii a lubiałby Wisłę.

Ponieważ byl to najlepszy lewy obronca w historii Juventusu? którego widzialem może nie na żywo ale dosyć sporo i stałem się jego fanem? Ludzie przez takich wlasnie jak kolega wyzej ten świat jest coraz bardziej podzielony co prowadzi do jakis konfilktów. To co zdarzylo się na Heysel to jest historia, tragiczna nie podważam tego ale czy to zarzad i pilkarze Liverpoolu zamordowali kibiców Juve ? NIE. Po prostu lubie Liverpool ze wzgledu jakich graczy obecnie posiadają i lubię ich oglądać bo grają bardzo ciekawą ofensywną piłkę, a jeśli nie jesteście tego w stanie pojąć to nie ma sensu ta rozmowa bo wy traktujecie piłke jak jakąs religię a ja czysto rozrywkowo, bez zadnych zbednych ideologicznych dodatków. Dziękuje.



p.s i troche kultury, szanujmy się.
Prawda,trochę zagalopowałem się w tej mojej wypowiedzi.Sory kolego jeśli w czymś uraziłem.Fakt,że nie kibicuje żadnej drużynie z poza Włoch(wyjątek Polska),ale po uzmysłowieniu dotarło do mnie,że oprócz Juve chciałbym też,żeby w Europie sukcesy odnosiły także inne włoskie zespoły,reprezentacja.
No cóż powiedzmy,że kto komu kibicuje ,bądź lubi to jego osobista sprawa i jednak trzeba to uszanować :ok: Apropo Liverpoolu to rzeczywiście grają w tym sezonie ciekawą piłkę.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 15:35

Hmmm jaka dyskusja się wywiązała. Ultra ultrasi wyskoczyli z ultra patetycznym przesłaniem. Kolejny odcinek serialu pt. Okruchy ogarniętości.
Wynik mnie ucieszył, nie dlatego, że jestem za kimś, ale raczej przeciwko komuś.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lutego 2014, 17:44

W sumie my sfrajerzsylismy się dzisiaj, ale co ma powiedzieć MU gdzie na Old Trafford przyjezdza Fulham jak po swoje :prochno: . Przypomnę, że Fulham nic nie gra w tym sezonie i zgromadzil cale 19 pkt.


Obrazek
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2014, 19:25

Oglada ktos FA Cup City vs CFC ? Jovetic juz strzelil bramke, ciekawe czy przez absencje w ataku City bedzie mial jakies okazje do pogrania tez w lidze. Podoba mi sie jego gra, wie gdzie stac w danym momencie w mysl zasady 'lepiej madrze stac niz glupio biegac'. Kurde ten pilkarz idealnie wpasowal by sie w 4-3-3 :think:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2014, 11:32

Może mi ktoś powiedzieć dlaczemu City ma już dwa mecze mniej rozegrane od reszty (wiem że jeden był spowodowany finałem Pucharem Ligi) a dzisiaj znowu nie grają i bedą miec trzy mecze mniej rozegrane. Dlaczego? :D


ODPOWIEDZ