Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 10:07

[quote="Wojtek"
Jeśli CL wygra Bayern to Tottenham zagra w el. do CL, bodajże od 4 rundy elminacji. Jeśli jednak to Chelsea wygra CL to Tottenham będzie musiał się zadowolić grą w lidze europejskiej a Cheslea zagra w CL ale od 1 rundy elminacji!! jako obrońca trofeum.
Zresztą podobnie było z Liverpoolem w 2005 roku.[/quote]

Nie ma czegoś takiego. Z L'poolem to był wyjątek, po tym przypadku przepisy zostały precyzyjnie określone. Wygranie CL nie gwarantuje udziału w tych rozgrywkach.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 10:11

zoff pisze:Z L'poolem to był wyjątek, po tym przypadku przepisy zostały precyzyjnie określone. Wygranie CL nie gwarantuje udziału w tych rozgrywkach.
Po przypadku Liverpoolu przepisy zostały precyzyjnie określone właśnie po to, żeby zwycięzca mógł bronić trofeum w przyszłej edycji 8) Liverpool się zamienił z jakimiś kelnerami miejscem w eliminacjach od 1 rundy a teraz ustawowo Chelsea wygrywając puchar zabierze jedno miejsce dla siebie.


Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 10:12

zoff pisze: Nie ma czegoś takiego. Z L'poolem to był wyjątek, po tym przypadku przepisy zostały precyzyjnie określone. Wygranie CL nie gwarantuje udziału w tych rozgrywkach.
Nie masz racji, stan prawny regulujący ten aspekt w przytoczony przez Ciebie sposób obowiązywał tylko przez dwa sezony, teraz w praktyce będzie tak jak napisał Wojtek.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 10:28

Czyli Chelsea wygrywając w najbliższą sobotę ma od razu miejsce zagwarantowane w fazie grupowej CL?


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 10:34

zoff pisze:Czyli Chelsea wygrywając w najbliższą sobotę ma od razu miejsce zagwarantowane w fazie grupowej CL?
Wg polskiej strony Arsenalu, zajmując 3 miejsce zapewnili sobie oni miejsce w CL a nie grę w eliminacjach. Wydawałoby się, że oni akurat muszą być dobrze poinformowani więc nawet jeśli Chelsea wygra CL (a nie zrobi tego :P) to gra w eliminacjach.

Co do meczu City to nie wiem za co tam Barton dostał czerwo. On lubi prowokować ale z tego kiepskiego ujęcia kamery nic nie widziałem :think: Szkoda, że nałożnice szejków wygrały :(

Jeszcze w temacie van Persiego - wszystko wskazuje na to, że zostanie i przedłuży umowę. Nie powiem, bardzo mnie to cieszy. Jakby go zabrały kebaby to bym się trochę wkurzył.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 10:42

zoff pisze:
Wojtek pisze: Jeśli CL wygra Bayern to Tottenham zagra w el. do CL, bodajże od 4 rundy elminacji. Jeśli jednak to Chelsea wygra CL to Tottenham będzie musiał się zadowolić grą w lidze europejskiej a Cheslea zagra w CL ale od 1 rundy elminacji!! jako obrońca trofeum.
Zresztą podobnie było z Liverpoolem w 2005 roku.
Nie ma czegoś takiego. Z L'poolem to był wyjątek, po tym przypadku przepisy zostały precyzyjnie określone. Wygranie CL nie gwarantuje udziału w tych rozgrywkach.
Regulations of the UEFA Champions League 2011/2012

Punkt 2.03 - Titleholder:
The UEFA Champions League titleholder is guaranteed a place in the group stage even if it does not qualify for the competition through its domestic championship.
a) If the titleholder comes from an association entitled to four places in the UEFA Champions League and qualifies for the UEFA Europa League through its domestic competitions, the lowest-ranked club of the 2 association's UEFA Champions League representatives is automatically transferred to the UEFA Europa League (into the latest possible round where there is a vacancy). In this case, the number of places to which the titleholder's association is entitled in the UEFA Champions League and the UEFA Europa League does not change.
b) If the titleholder comes from an association entitled to four places in the UEFA Champions League and does not qualify for the UEFA Champions League or UEFA Europa League through its domestic competitions, the lowest-ranked club of the association’s UEFA Champions League representatives is automatically transferred to the UEFA Europa League (into the latest possible round where there is a vacancy). In this case, the association of the titleholder is entitled to one additional place in the UEFA Europa League.
c) If the titleholder comes from an association entitled to fewer than four places in the UEFA Champions League and qualifies for the UEFA Europa League through its domestic competitions, it is entitled to play in the UEFA Champions League in addition to the association’s other UEFA Champions League representative(s). In this case, the combined number of places to which the titleholder's association is entitled in the UEFA Champions League and UEFA Europa League does not change.
d) If the titleholder comes from an association entitled to fewer than four places in the UEFA Champions League and does not qualify for the UEFA Champions League or UEFA Europa League through its domestic competitions, it is entitled to play in the UEFA Champions League in addition to the association’s other UEFA Champions League representative(s). In this case, the association of the titleholder is entitled to one additional place in the UEFA Champions League.
W skrócie - zwycięzca CL ma zawsze miejsce w fazie grupowej, kosztem najsłabszej z drużyn z danego kraju, która zakwalifikowała się do Ligi Mistrzów.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:09

Mietson pisze:nie wiem za co tam Barton dostał czerwo
Tevez dostał łokciem (później jak już schodził kopnął Aguero jeszcze raz, już stopą)

wygląda mi na to, że QPR znając już wynik Boltonu (remis) dający im utrzymanie bez względu na wynik swojego meczu, postanowili zagrać na nosie MU, chociaż statystyki MC robią wrażenie (44 strzałów, 15 celnych, 81% posiadania piłki)
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 11:38 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:15

QPR nie lubi się z United?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:30

nie wiem ale...


ps. w Angli od lat w ostatnich kolejkach dzieją się cuda, szczególnie w The Championship
Ostatnio zmieniony 14 maja 2012, 11:40 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:35

Obejrzyjcie sobie bramki jakie padały dla Arsenalu... Szczególnie pierwszą i trzecią. Jeśli bramkarz West Bromwich nie sprzedał meczu, to nie ma do niego pytań :D
Pierwsza
Druga

Dzięki wygranej Arsenal jest w LM


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:38

Maly pisze:nie wiem ale...
Znowu spisek? :rotfl: Francuzi, może nawet z Marsylii znają, to sie ciesza ;)


Obrazek
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:48

kamilu_87 pisze:
Maly pisze:nie wiem ale...
Znowu spisek? :rotfl: Francuzi, może nawet z Marsylii znają, to sie ciesza ;)
Cisse się cieszył, bo zapewne się dowiedział, że pomimo porażki się utrzymali. Ale jak chcecie szukać spisku, to proszę ja Was bardzo.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:52

Maly pisze:nie wiem ale...
1) Francuzi
2) Grali w Marsylii
3) City mistrzem, QPR utrzymali się
4) Cisse grał w LFC, Nasri gra w City - wrogowie United

teoria Malego:
1) QPR podgrzewali kuleczki


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 11:54

ostatnie 5 minut meczu ;)

nawet przy 2-3 QPR nie starało się grać w piłkę, ogólnie dziwny mecz, spisku nie szukam bo mnie ta liga nie emocjonuje, być może tak jak mówisz cieszył się z utrzymania, być może przeczytamy o tym meczu w biografii 50 letniego Balotelliego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2012, 12:17

Maly pisze:ostatnie 5 minut meczu ;)

nawet przy 2-3 QPR nie starało się grać w piłkę, ogólnie dziwny mecz, spisku nie szukam bo mnie ta liga nie emocjonuje, być może tak jak mówisz cieszył się z utrzymania, być może przeczytamy o tym meczu w biografii 50 letniego Balotelliego
No i co tutaj jest nie tak ? Klasyczna obrona Częstochowy, podwójne zasieki, totalna dominacja City. Wybijali te piłki bo 10 zawodników w polu zostało relegowanych jako obrońcy. Skoro każdy zawodnik jest zaangażowany w odebranie piłki i powstrzymanie desantu City to proste, że nie będą starali się rozgrywać, tym bardziej, że mogli przez coś takiego narazić się na szybką kontrę. Jedyną szansą było odebranie piłki i wybicie jej na orbitę.


Sapere Aude!
ODPOWIEDZ