Młodzi ze słynnym nazwiskiem

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 11:34

Do założenia tego tematu skłoniła mnie ta wiadomość z Onetu



Młody Zidane to jak dla mnie wykapany stary ze stylu gry

syn Maldiniego, widać, czyim mały jest synem


Jakich jeszcze znacie synów sławnych piłkarzy, którzy mają chociaż w niewielkim stopniu szansę powtórzyć sukces ojców?


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 15:49

Donnie pisze:Do założenia tego tematu skłoniła mnie ta wiadomość z Onetu



Młody Zidane to jak dla mnie wykapany stary ze stylu gry

syn Maldiniego, widać, czyim mały jest synem


Jakich jeszcze znacie synów sławnych piłkarzy, którzy mają chociaż w niewielkim stopniu szansę powtórzyć sukces ojców?
Mi jedynie przychodzi do głowy nie syn, a wnuk Bonipertiego z primavery Juve.


woyteknl

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2009
Posty: 71
Rejestracja: 18 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 16:00

No ten filmik z synem Maldiniego jest przedni :rotfl: Jeśli chodzi i syna Zidana to z tego filmiku można zauważyć, że potrafi dobrze podać i ma przegląd gry ;) A chyba każdy zawodnik Realu już w tym wieku to ma.

W Wiśle Kraków gra syn Clebera, jest pomocnikiem i jednym z wyróżniających się zawodników.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 16:08

woyteknl pisze:Jeśli chodzi i syna Zidana to z tego filmiku można zauważyć, że potrafi dobrze podać i ma przegląd gry
W którym momencie widać, że ma przegląd gry i potrafi podać? Nic wielkiego, takich chłopaków jest od groma, ten ma nazwisko, ale nie ma się czym podniecać.


luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 16:13

szczypek pisze:
woyteknl pisze:Jeśli chodzi i syna Zidana to z tego filmiku można zauważyć, że potrafi dobrze podać i ma przegląd gry
W którym momencie widać, że ma przegląd gry i potrafi podać? Nic wielkiego, takich chłopaków jest od groma, ten ma nazwisko, ale nie ma się czym podniecać.
buahaha o to samo miałem zapytać. miliony takich chłopaków biega po świecie, a zapewne tysiące lepszych


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 16:55

Pewnie, że młody może kariery nie zrobić, rzuciło mi się tylko w oczy, że ma niemal identyczny sposób prowadzenia piłki, co jego stary, piłka tak samo mu się klei.

Filmik z młodym Maldinim bardziej jako humorystyczna ciekawostka


woyteknl

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2009
Posty: 71
Rejestracja: 18 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 21:33

A widać po tym, że w tym wieku podawanie w jedną a patrzenie w drugą normalką nie jest (choć oczywiście piłkarzy Realu z tego wieku nie znam).


PaulCone

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2008
Posty: 332
Rejestracja: 13 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 23:09

słaby ten filmik z Zidane'm. widać, że dzieciak nie ma talentu, a jeżeli będzie ciężko pracować pogra trochę w Primera Div., a później osiądzie gdzieś niżej i wszyscy o nim zapomną...


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2010, 23:32

PaulCone pisze:słaby ten filmik z Zidane'm. widać, że dzieciak nie ma talentu, a jeżeli będzie ciężko pracować pogra trochę w Primera Div., a później osiądzie gdzieś niżej i wszyscy o nim zapomną...
Po czym widac ze dzieciak nie ma talentu? Nie mowie ze widac ze ma talent - moim zdaniem nie widac nic, ani w jedna, ani w druga strone. Moze byc jak z Zizou, moze byc jak z Matusiakiem, moze byc tak ze zakonczy gre w pilke za dwa lata.

EDIT: Z tego co kiedys slyszalem (nie wiem dokladnie gdzie, ale moze to byl Onet) ze Drogba ma owiele mlodszego od siebie brata, ktory gra/gral gdzies w Francjii. Dzieki nazwisku i rekomendacjii brata pewnie ma troche taryfe ulgowa.


Klasyczna 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 362
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 14:39

Nazwisko po ojcu to wszyskto, albo nic, bo najważniejszy jest oczywiście talent. Co prawda taki gnojek ma ułatwiony strart, ale co z tego?
Musi b. ciężko pracować. Wracając do tematu podam przykład Sergio Busquestsa z Barcelony. Jego stary był rezerwowym bramkarzem przed laty w FCB, a on gra obecnie pierwsze skrzypce w drużynie.


warqula

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 47
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 20:38

znalazłem lepszy filmik z rodziną zidanów - ciekawszy i śmieszniejszy http://stadiony-swiata.pl/index.php/201 ... z-dziecmi/


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 20:53

Jedyne co mi przychodzi do glowy to syn genialnego Roberto Bettengi, mlody Alessandro, ktory zdaje sie nawet zagral w naszych barwach jeden mecz w sezonie 06/07, po czym odszedl - razem z papa - i... swiat o nim zapomnial. Gra se gdzies w Serie XY.

Jest jeszcze synalek G. Bonipertiego, ma 18 lat i specjalnie nie blyszczy, moze cos z niego kiedys bedzie.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2010, 21:15

Tharp pisze:Jest jeszcze synalek G. Bonipertiego, ma 18 lat i specjalnie nie blyszczy, moze cos z niego kiedys bedzie.
A nie wnuczek?


Sky is the limit!
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 08 września 2010, 22:02

Pawełek pisze:
Tharp pisze:Jest jeszcze synalek G. Bonipertiego, ma 18 lat i specjalnie nie blyszczy, moze cos z niego kiedys bedzie.
A nie wnuczek?
Mozliwe.

Enzo Zidane ma 15 lat, przyznam ze fajnie byloby go ogladac wymiatajacego na europejskich boiskach za 6-12 lat.


ODPOWIEDZ