Liga Europy 2010/11

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 16:13

Fajna grupa, silny MC i Lech! :happy: . Oczywiście mam nadzieję ,że nasz Juventus wygra grupę i pokaże się z jak najlepszej strony. Salzburg jest dla mnie całkowicie anonimową drużynę, ale jeżeli Red bull jest ich sponsorem to sądzę ,że mają w miarę dobrą ekipę.

Ktoś zadał pytanie wyżej czy JP będzie organizować wyjazd na ten mecz, bo ja jeżeli nie umrę do tego momentu to na pewno bym pojechał. ;)

Pozdrawiam


Wróg Arsenalu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2010
Posty: 2
Rejestracja: 29 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 19:47

Grupa A
Juventus Turyn, Manchester City, Red Bull Salzburg, Lech Poznań
Nie wiem nawet jak rozpocząć. Jak opisać tę radość która mnie ogarnęła w momencie wyciągnięcia karteczki z grupą A. Przecież Lech mógł trafić do każdej innej, bowiem był losowany jako pierwszy z czwartego koszyka. Już po tym jak do Juve dołączył Manchester City było wiadomo że będziemy mieć grupę śmierci. Potem po cichu liczyłem na Borussię Dortmund, ale oni jak się okazało nie mogli tutaj trafić. W zamian jest Red Bull Salzburg z którym również sympatyzuję. Przez większą część losowania byłem spokojny, bez większego napięcia uzupełniałem sobie grupy w niniejszym poście i kolejność wylosowanych drużyn. Potem gdy okazało się że poznaniacy wystąpią w grupie A, to chciało mi się skakać z radości... a musiałem przecież siedzieć i dalej kontynuować wpisywanie wylosowanych zespołów. W głowie jednak wciąż krążyła mi tylko jedna myśl: Lech zagra z dwiema znakomitymi drużynami z europejskiej czołówki. Lepiej być chyba nie mogło. Powoli to do mnie dociera, ale radość na pewno będzie mi towarzyszyć jeszcze długo.

A więc teraz przejdźmy do konkretów. Jakie są szanse polskiej drużyny ? Nie ma co się oszukiwać, że w starciu z takimi rywalami będzie bardzo, bardzo ciężko bo tak naprawdę każdy punkt będzie dużym wydarzeniem. Jednak ja od początku na awans się nie nastawiałem, tylko cieszyłem się po wczorajszym remisie z Dniprem że Lech zagra na jesień 6 spotkań w Europie. A tym bardziej jestem zadowolony z faktu, że podopieczni Jacka Zielińskiego zmierzą się z tak renomowanymi i świetnymi drużynami.

W grupie raczej wszystko wydaje się być jasne. Juventus i Manchester będą pomiędzy sobą walczyć o pierwszą lokatę, a Lech z Red Bullem o trzecią. (co i tak obie ekipy eliminuje z dalszych rozgrywek) W tym pierwszym starciu osobiście stawiam na Anglików, bowiem wzmocnieni z czasem powinni nabrać wiatru w żagle, także w lidze angielskiej. (ostatnio wygrana z Liverpoolem 3:0) Juventus mimo kilku zakupów, wciąż daleko mu do starych dobrych czasów i w tym sezonie Serie A raczej będą walczyć o to by znaleźć się w ogóle na podium oraz powrócić do Ligi Mistrzów. Faworytem do zajęcia trzeciego miejsca będą Austriacy. Lech nie ma nic do stracenia i może zaskoczyć. Każdy ugrany punkt będzie bardzo cenny. Spotkania z City, Juve i Red Bull będą świetnym doświadczeniem dla piłkarzy "Kolejorza". Jestem pewien że wielu zawodników nie tylko w Polsce, ale i w Europie chciało by być teraz na ich miejscu. Los się do nas uśmiechnął, naprawdę.

Tylu emocji kibice Lecha mogli by nie przeżyć nawet w Lidze Mistrzów. W tym roku w Poznaniu czeka nas piękna, złota i emocjonująca piłkarska jesień. Coś pięknego!

Pozostałe grupy tutaj:
http://rdir.pl/na2ys


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 17:07

Kompromitacja angielskich pseudo – dziennikarzy! Przewidywany skład Lecha według Daily Mirror http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1460

Trzeba przyznać, znają się na rzeczy jak mało kto:)


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 17:10

pilkarzyk888 pisze:Kompromitacja angielskich pseudo – dziennikarzy! Przewidywany skład Lecha według Daily Mirror http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1460

Trzeba przyznać, znają się na rzeczy jak mało kto:)
Naprawdę ładnie reklamujesz swój blog..


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 17:21

D0N pisze:
pilkarzyk888 pisze:Kompromitacja angielskich pseudo – dziennikarzy! Przewidywany skład Lecha według Daily Mirror http://pilkarskiekomentarze.com/?p=1460

Trzeba przyznać, znają się na rzeczy jak mało kto:)
Naprawdę ładnie reklamujesz swój blog..
A Ty ładnie naśladujesz Miśka. Ten koleś już od dłuższego czasu wstawia te linki do tych piłkarskich komentarzy i nikt mu do tej pory uwagi nie zwrócił, wystarczyło że wczoraj? dzisiaj? Misiek napisał o ty że ciągle reklamuje tego swojego bloga, to i Ty musiałes sie odezwac.


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2010, 13:27

Juve już za burtą, ale znalazł się jeden pozytywny akcent. Gol Alexa został wybrany drugą najpiękniejszą bramką fazy grupowej.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2010, 16:28

Pary 1/16 finału Ligi Europejskiej:
Lech Poznań - SC Braga,
SSC Napoli - Villarreal CF,
Glasgow Rangers - Sporting Lizbona,
Sparta Praga - FC Liverpool,
Anderlecht Bruksela - Ajax Amsterdam,
FC Basel 1893 - Spartak Moskwa,
Young Boys Berno - Zenit St. Petersburg,
Aris Saloniki - Manchester City,
PAOK Saloniki - CSKA Moskwa,
Besiktas Istambuł - Dynamo Kijów,
FC Sevilla - FC Porto,
Rubin Kazań - Twente Enschede,
OSC Lille - PSV Eindhoven,
Benfica Lizbona - VfB Stuttgart,
BATE Borysów - Paris Saint-Germain,
Metalist Charków - Bayer Leverkusen,
Niewiem co myśleć, czy Lech jest w stanie wyelminować Brage i zagrać w 1/8. Jeśli Lech uzyska dobry wynik u siebie to jest szansa na awans. Gdy ewentualnie Lech awansuje do 1/8 zagra z Liverpoolem lub Spartą Praga.
Zdecydowany hit 1/16 LE to Sevilla vs Porto ;)


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2010, 16:50

Lech z Bragą? Przeciwnik na papierze lepszy, ale wszystko się okaże na boisku. Nie jestem kibicem Lecha, ani żadnej innej drużyny piłkarskiej w Polsce, nie mam jakiś "wontów" za to, że to oni awansowali a nie my(sami spieprzyliśmy sprawę) dlatego będę im kibicował - a co! :prochno:


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2010, 20:37

A ja kibicuje Portugalczykom, bo Braga to przepiękna mieścinka i mają fajny stadion. ;) Chciałbym też widzieć jak najdalej PSG bo lubię ten klub.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2010, 22:32

Biorąc pod uwagę, że kiedy Lech przegrywał z Spartą to Braga eliminowała Sevillę z LM... czarnowidzę.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2010, 19:45

Ouh_yeah pisze:Biorąc pod uwagę, że kiedy Lech przegrywał z Spartą to Braga eliminowała Sevillę z LM... czarnowidzę.
Ale przynajmniej zagrają na jednym z... najciekawszych stadionów w Europie :lol:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 17:23

Nie wiem, czy słyszeliście o tym:


Jak dla mnie kompromitacja dla Hiszpanów.
To niedorzeczne, że na tym etapie rozgrywek mogą dziać się takie rzeczy :roll:


KielbikJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2009
Posty: 153
Rejestracja: 05 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 17:44

francois pisze:To niedorzeczne, że na tym etapie rozgrywek mogą dziać się takie rzeczy :roll:
Wogóle takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w futbolu :stop: Niedorzeczność!


Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 marca 2011, 05:14

Dziwna ta LE. City dostaje baty od Dynama, Liverpool przegrywa z Bragą.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2011, 07:46

Antichrist pisze:Dziwna ta LE. City dostaje baty od Dynama, Liverpool przegrywa z Bragą.
W ostatnich latach takich przypadków jest bardzo dużo. To chyba kwestia tego na co cierpiał Juventus w tej edycji LE. Wielkie kluby jak City czy Liverpool traktują LE jako puchar pocieszenia i motywacja z ogórkami pokroju Bragi jest tak niska, że przegrywają.

W tym roku LE pewnie wygra Porto.


ODPOWIEDZ