Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
esteban

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2010
Posty: 117
Rejestracja: 22 października 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 19:58

Smok-u pisze:Arka, Polonia B spadły
Jaga, Śląsk, Legia - LE
Wisła - Mistrz

Zobaczymy czy jakaś drużyna przebije się do grup.

Skorża zostaje na nowy sezon w Legii
Teraz czekać na kogo trafią, mam nadzieję że w końcu jakaś polska drużyna awansuję do LM.


Zawsze i Wszędzie Juventus Najlepszy Będzie
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 20:05

Kiedy wszyscy mówili o tym, że Vladimir Weiss będzie trenerem, aż mi się żal Maćka zrobiło bo nie był AŻ tak źle.... A może jednak było? Tyle fatalnych meczów, dziecinnych porażek w wyniku czego 3 miejsce nie jest ŻADNYM sukcesem. Ratuje go ten Puchar Polski i dobry finisz. Mam mieszane uczucia, szkoda, że nie udało się zatrudnić Słowaka ale płakać nie będę bo jak Skorża coś schrzani w nowym sezonie to pewnie wyleci w trybie natychmiastowym.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 20:09

Mam nadzieję, że Wisła dalej będzie płynnie się rozwijać pod wodzą Holendrów. Mówi się nawet o transferze Wasyla :shock:

Jaga, Śląsk i Legia w LE? Mam nadzieję, że nie będziemy się za nich wstydzić, a ich mecze będą na otwartych kanałach :prochno:

Cracovia znowu się utrzymała - niech w końcu wykorzystają swój potencjał to za rok będą w czołówce. Póki co są swego rodzaju Odrą Wodzisław sprzed kilku lat - zawsze na granicy spadku.

Ps. 26 bramek w 8 meczach :P


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 20:12

Źle przygotował drużynę do sezonu, co wielokrotnie było widać. Już za to powinien wylecieć.
Na stanowisku został tylko dlatego, ponieważ nie było dobrego kandydata na jego miejsce. Ostatnie mecze zakłamały całokształt obrazu. Idiotyczne porażki i remisy, 3 miejsce ledwo wywalczone - chyba nie tędy droga.
Decyzja głupia i niezrozumiała


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 20:14

Bardzo bardzo jestem zadowolony z wicemistrzostwa! W moim odczuciu Śląsk ma większe szanse na zaistnienie w Europie od Legii i Jagi. Gramy zabójczo z kontry i świetnie wykorzystujemy stałe fragmenty. To może się udać.

Drużyna grająca defensywny futbol zdobywa najwięcej bramek w lidze. To o czymś świadczy (poza oczywistą słabością takiej ligi). ;)

Szkoda tylko Lechii... ;(


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 21:02

To już nie są czary , Wrocław ma PUCHARY ! :P


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2011, 22:33

Brawa dla Śląska jedziemy na podbój Europy :wink: Śląsk Śląsk WKS!
Dobrze,ze Jaga a nie Lechia w pucharach :bravo:

Arka może spodziewać się Wschodniej Hordy :C


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 07:40

Oj nie pamiętam kiedy ostatnio było tak ciekawie w naszej marnej lidze.

Rozgrywki ogólnie na plus. Sporo zaskoczeń. Na plus i na minus. Kilka karier prężniej się rozwinęło, kilku piłkarzy zaś powoli odsuwa się w cień.

Największe gratulacje dla Śląska. Świetny wynik w ostatnim w meczu, świetny sezon. Cieszę się z kibicami Śląska. Za nasze pamiętne pojedynki w jeszcze 3 lidze ;)

Spadła Polonia i Arka. Mimo porażki Cracovii. Myślę, że w przyszłym sezonie Cracovia nie będzie już dołować a zacznie nawiązywać walkę z czołówką jak równy z równym i skończy sezon na bezpiecznej pozycji.

Co do Skorży... Się zobaczy jacy piłkarze się pojawią w Legii. Jeśli Wisła się mądrze wzmocni (co w tym sezonie miało miejsce) to inne kluby będą miały ciężko. Puchar Polski i trzecie miejsce to nie jest zły wynik. Na papierze. Wszyscy wiedzą jakie są oczekiwania i ambicje w Warszawie.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 09:10

Lenczyk to najlepszy polski trener. W ciągu ostatnich lat z większością klubów które prowadził, osiągał jakieś sukcesy. Znacznie bardziej wolałbym jego niż Franza na stanowisku selekcjonera.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 09:25

ewerthon pisze:Lenczyk to najlepszy polski trener. W ciągu ostatnich lat z większością klubów które prowadził, osiągał jakieś sukcesy. Znacznie bardziej wolałbym jego niż Franza na stanowisku selekcjonera.
Wiesz, od Franza to ja wolałbym nawet Maćka Skorżę na stanowisku selekcjonera. A Lenczyk? Świetną pracę wykonuje w Śląsku ale jednak ostatnie mistrzostwo zdobył ponad 20 lat temu :/


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 14:47

francois pisze:Jaga, Śląsk i Legia w LE? Mam nadzieję, że nie będziemy się za nich wstydzić, a ich mecze będą na otwartych kanałach :prochno:
Dopóki Polsat ma LE I LM to o kwalfikacjach możemy zapomnieć jak oni przecież rok temu nie puścili meczu Lecha z Spartą Praga, ani finału LE :angry:

Cracovia znowu miała farta utrymanie wygrali w przedostatniej kolejce z Jagielonią, a szkoda bo miałem wielką nadzieje że Polonia się utrzymie a Cracovia i Arka spadną :whistle:
No cóż może za rok :prochno:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 maja 2011, 21:23

steru pisze:Myślę, że w przyszłym sezonie Cracovia nie będzie już dołować a zacznie nawiązywać walkę z czołówką jak równy z równym i skończy sezon na bezpiecznej pozycji.
Ja myślałem tak w zeszłym roki i się srogo zawiodłem.

Szansy na dobre występy w pucharach upatruję w Wiśle. Kiedy ściągali Jaliensa to nie mogłem w to po prostu uwierzyć, ale gdyby ściągnęli Ruuda to moja szczęka znajdzie się na podłodze.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2011, 08:05

<<W@jTEk>> pisze:Dopóki Polsat ma LE I LM to o kwalfikacjach możemy zapomnieć jak oni przecież rok temu nie puścili meczu Lecha z Spartą Praga, ani finału LE :angry:
O ile dobrze pamiętam to oglądałem mecze ze Spartą i finał na TV4, który u mnie jest normalnie odbierany - za free.
francois pisze: Ja myślałem tak w zeszłym roki i się srogo zawiodłem.
Myślę, że Cracovia wreszcie dojrzała. Będzie to z pożytkiem dla wszystkich kibiców. Przy mądrych wzmocnieniach będzie środek tabeli, może lekko wyżej.
francois pisze:Szansy na dobre występy w pucharach upatruję w Wiśle. Kiedy ściągali Jaliensa to nie mogłem w to po prostu uwierzyć, ale gdyby ściągnęli Ruuda to moja szczęka znajdzie się na podłodze.
Jeśli ten transfer dojdzie do skutku będzie to największy transfer w historii ekstraklasy. No właśnie, jeśli... Wydaje się, że jest przynajmniej tuzin lepszych klubów, które z chęcią by go widziały u siebie. No i kwestia pieniędzy. Wisła mu kokosów nie zapłaci. Chyba że Valckx ma jakiś sensowny pomysł jak go ściągnąć...


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2011, 22:29

<<W@jTEk>> pisze: Dopóki Polsat ma LE I LM to o kwalfikacjach możemy zapomnieć jak oni przecież rok temu nie puścili meczu Lecha z Spartą Praga, ani finału LE :angry:

To ja nie wiem gdzie ja oglądałem, a mam cyfrowego. Było na 100% w TV4, zarówno finał i wszystkie mecze Lecha, a w kodowanych Jaga i Ruch.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2011, 15:11

No i mamy Ruuda w Wiśle :D

Ruud podpisał kontrakt z Malagą, cóż chyba nikt nie wierzył w te ploty co?


ODPOWIEDZ