Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:32

kowal1990 pisze:Juve Master, nie napinaj się czlowieczku z krainy kwitnącej bulwy.
Lech miał dziś dużo szczęścia, pomoc pana Małka który z sedziowaniem ma niewiele wspólnego wpłynęła na wynik meczu.
Mam nadzieje na szybki rewanż w finale pucharu Polski.


Pozdrawiam
A Ty co? Już z Poznania wróciłeś? "Zawsze tam, gdzie Ty" - hahaha. :lol:

Bez OT: Lech podobno wygrał, a bramkę strzelił jakiś Łotysz.


kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2011, 21:46

Pawełek pisze:
kowal1990 pisze:Juve Master, nie napinaj się czlowieczku z krainy kwitnącej bulwy.
Lech miał dziś dużo szczęścia, pomoc pana Małka który z sedziowaniem ma niewiele wspólnego wpłynęła na wynik meczu.
Mam nadzieje na szybki rewanż w finale pucharu Polski.


Pozdrawiam
A Ty co? Już z Poznania wróciłeś? "Zawsze tam, gdzie Ty" - hahaha. :lol:

Bez OT: Lech podobno wygrał, a bramkę strzelił jakiś Łotysz.

Nie, jeszcze jestem w Poznaniu.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 14:31

Juve Master pisze:@Lypskie, olivery i inne kowale:

Widzę, że bardzo przeżywacie, że w tym arcyciekawym spotkaniu górą był jednak Lech a nie warszawska panienka. Mecz oglądałem z trybun i mogę go podsumować jako kopaninę, z małą liczbą sytuacji dla obu stron.. poziom gry żenujący tak jak doping na sektorze gości. Legia miała główkę Vrdoljaka czy jak on tam się zwie, wyjście Mudżina w kicie sam na sam po szkolnym błędzie Bosego i jakieś chaotyczne akcje pod bramkę Lecha. Co do kartki dla Kotora... przyznam, że obiektywnie spodziewałem się czerwa ale z tego co słuchałem wypowiedzi komentatorów i `ekspertów`to decyzję DA się obronić na korzyść sędziego, więc nie róbcie w majtki. Szansa na rewanż może się nadarzy w PP, więc szanse na grę w ELIMINACJACH (i tylko w nich) dla legijnej panienki nie są jeszcze pogrzebane :)
Lypsky - pozdrów swoją, dzisiaj wracała w kiepskim nastroju za to w eskorcie panów policjantów, więc na pewno bezpiecznie :)
Śpij i śnij dalej dziewczyno.

Lech jest drużyną iście kosmiczną, podobnie jak Inter.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2011, 15:21

Juve Master pisze:Co do kartki dla Kotora... przyznam, że obiektywnie spodziewałem się czerwa ale z tego co słuchałem wypowiedzi komentatorów i `ekspertów`to decyzję DA się obronić na korzyść sędziego, więc nie róbcie w majtki
Nie wiem co za eksperci się wypowiadali. Pewnie jacyś z Poznania bo jak oglądam mecze, to jeszcze nie widziałem, żeby sędzia dał żółtą kartkę za faul na zawodniku mającym pustą bramkę przed sobą.

Napinacze z Lecha cieszcie się dalej oszukanym zwycięstwem. Ciekawe jak wam pójdzie z Podbeskidziem.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 08:04

Wychodzi na to, że Jagiellonia wyszła z dołka i zabiera się za odrabianie strat. Pozostało 3 punkty straty do Wisły, ale jeden mecz rozegrany więcej. Szkoda, że tak późno. Liga mogła być ciekawsza. Dalej uważam, że mistrzem jest już Wisła.

P.S. Finał PP Legia-Lech. Który z zespołów zagra w pucharach? :wink:


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 10:42

Lypsky pisze:
Juve Master pisze:@Lypskie, olivery i inne kowale:

Widzę, że bardzo przeżywacie, że w tym arcyciekawym spotkaniu górą był jednak Lech a nie warszawska panienka. Mecz oglądałem z trybun i mogę go podsumować jako kopaninę, z małą liczbą sytuacji dla obu stron.. poziom gry żenujący tak jak doping na sektorze gości. Legia miała główkę Vrdoljaka czy jak on tam się zwie, wyjście Mudżina w kicie sam na sam po szkolnym błędzie Bosego i jakieś chaotyczne akcje pod bramkę Lecha. Co do kartki dla Kotora... przyznam, że obiektywnie spodziewałem się czerwa ale z tego co słuchałem wypowiedzi komentatorów i `ekspertów`to decyzję DA się obronić na korzyść sędziego, więc nie róbcie w majtki. Szansa na rewanż może się nadarzy w PP, więc szanse na grę w ELIMINACJACH (i tylko w nich) dla legijnej panienki nie są jeszcze pogrzebane :)
Lypsky - pozdrów swoją, dzisiaj wracała w kiepskim nastroju za to w eskorcie panów policjantów, więc na pewno bezpiecznie :)
Śpij i śnij dalej dziewczyno.

Lech jest drużyną iście kosmiczną, podobnie jak Inter.
dobrze , że Legia nie jest ;-)
tak was to boli , że Lech jest lepszą drużyną od waszej Legii ??


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 12:46

KondzioJuveFans pisze:
dobrze , że Legia nie jest ;-)
tak was to boli , że Lech jest lepszą drużyną od waszej Legii ??
Na trybunach Was zmiażdżyliśmy kibice sukcesu, których było słychać tylko podczas bluzgów na Legię i po bramce. Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem Legionistą, Wasza nienawiść i kompleksy dają mi siłę :) Pozdro :)

http://jp85.pl/galeria/sez1011/160411/s ... SC5519.jpg


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 13:38

KondzioJuveFans pisze: tak was to boli , że Lech jest lepszą drużyną od waszej Legii ??
Zobaczymy w Bydgoszczy synek. Tym razem nie liczyłbym na Małka wałka.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2011, 20:42

Lypsky pisze:
KondzioJuveFans pisze: tak was to boli , że Lech jest lepszą drużyną od waszej Legii ??
Cieszenie się ze zwycięstwa po takim sędziowaniu to mniej więcej to samo co interowcy i ich pieprzenie o "scudetto uczciwych".
Dodam jeszcze, że w meczu z Lechią był kolejny ewidentny błąd sędziego o którym wszyscy zapomnieli. W sumie nic dziwnego bo po takim meczu nikt o takich rzeczach nie myśli. Któryś z piłkarzy Lechii zatrzymał piłkę ręką w polu karnym a sędzia stojący ze 3 metry obok podyktował za to żółtą kartkę Vrdoljakowi :bravo:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 07:46

Śląsk pokonał Wisłę ;) Nawet nie wiedziałem, że wczoraj miała grać liga.

Lenczyk to cudotwórca. Bez kitu. Pamiętam jak z Bełchatowem wicemistrza wywalczył. Mimo, że Bełchatów faworytem rozgrywek nie był. Teraz Śląsk z drużyny przeciętnej do pucharów jeszcze wprowadzi. Trzeba jednak pamiętać, że taki mamy poziom naszej ekstraklasy, że broniąca się przed strefą spadkową Polonia W. po kilku wygranych, walczy również o puchary ;)

Jagiellonia 3 punkty straty do Wisły... Nie no, Wisła jest już mistrzem :prochno:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 11:59

steru pisze:Jagiellonia 3 punkty straty do Wisły... Nie no, Wisła jest już mistrzem :prochno:
Patrząc w terminarz:

Jaga: Bytom [W], Widzew [D], Polonia [W], Legia [D], Korona [D], Cracovia [W], Ruch [D].
Wisła: Górnik [D], Lechia [W], Lech [D], Cracovia [W], Legia [W], Zagłębie [W], Polonia [D].

Dużo się jeszcze może wydarzyć, ale miejsca 1-2 są według mnie stuprocentowo obsadzone. Ciekawe tylko kto będzie majstrem.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 15:57

Podobno na meczu z Lechią nie ma być Starucha. Kto teraz weźmie schedę po nim, i będzie bić piłkarzy? :-D

zeby nie bylo offtopu - Wisla ma trudniejsze mecze, wiec jesli sie nie skupi na Lechu, Lechii i LEgii, moze poplynac. Kazda utrata punktowa w tych 3 meczach moze spowodowac stres w koncowce, a jak wiadomo, Wisla nie jest tym klubem ktory dobrze sobie radzi grajac pod presja ;)
Jeszcze jest Cracovia, desperacko walczaca o utrzymanie, dobrze grajaca na wiosne z ktora maja derby. Ponadto po szalonej formie (chyba z 8 meczy wygranych z rzedu?) Wisla zaczyna cieniowac. Remis z Bytomiem, wtopa ze Slaskiem. Roznie moze byc. Jagiellonia z kolei, 3 ostatnie mecze win.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 18:05

Dobry Mudżyn pisze:Podobno na meczu z Lechią nie ma być Starucha. Kto teraz weźmie schedę po nim, i będzie bić piłkarzy? :-D
Jak chciałeś zabłysnąć to Ci się nie udało, Legia ma do końca sezonu zakaz wyjazdowy, więc nie będzie oficjalnie nikogo na tym meczu.

EDIT. Ucięło mi 'sezonu'
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2011, 18:27 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 18:13

Sapo_Juve&Legia pisze:
Dobry Mudżyn pisze:Podobno na meczu z Lechią nie ma być Starucha. Kto teraz weźmie schedę po nim, i będzie bić piłkarzy? :-D
Jak chciałeś zabłysnąć to Ci się nie udało, Legia ma do końca zakaz wyjazdowy, więc nie będzie oficjalnie nikogo na tym meczu.
Lubiem cięte riposty :prochno:

Muszę przyznać, że jako kibic Śląska mam mieszane uczucia po meczu z Wisełką. Kurde cisnęli nas cały mecz, a dostali dwiema bramami. Jeśli przegrają przez to Mistrzostwo, to będę miał moralniaka ;)

Dziwne to, że z trzech meczy u siebie (z rzędu) wygraliśmy tylko z Wisłą, a nie z widzewem, czy koroną... Wspaniale byłoby zobaczyć Śląsk w europejskich pucharach, ale będzie bardzo ciężko w obliczu poważnej kontuzji Gikiewicza...


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2011, 18:40

Sapo_Juve&Legia pisze:
Dobry Mudżyn pisze:Podobno na meczu z Lechią nie ma być Starucha. Kto teraz weźmie schedę po nim, i będzie bić piłkarzy? :-D
Jak chciałeś zabłysnąć to Ci się nie udało, Legia ma do końca sezonu zakaz wyjazdowy, więc nie będzie oficjalnie nikogo na tym meczu.

EDIT. Ucięło mi 'sezonu'
Psss. Doskonale wiem o tym, dlatego jest jeszcze lepiej. Przynajmniej Wawrzyniak bedzie czul sie bezpiecznie :D

Slask zajmie 3 miejsce na koniec sezonu. Ja wam to mowie. Pogodzi wszystkie te Legie, Lechy i inne "wielkopanskie" teamy. Swoja droga, triada Wisly jest mocna jak nigdy. Wisla, Lechia i Slask. Dawniej byla jeszcze Jagiellonia, wiec biorac pod uwage ze jest na 2gim miejscu, mozna rzec, ze ich sojusz polknal polska lige bez przeżuwania. W przeciwienstwie, do 2 triady krakowskiej, bo Cracovia, Lech i Arka doluja w tym sez niemilosiernie.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
ODPOWIEDZ