Liga Mistrzów 2010/11

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 13:47

juveluck pisze:Może mnie ktoś oświecić i napisać kiedy jest losowanie następnej rundy ligi mistrzów?
17 grudnia w Nyonie.
KLIK


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 13:48

Losowanie - 17 grudnia 2010, 12:00 - Nyon


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 14:42

Inter na kolanach - nie ukrywam - ogromnie mnie to cieszy. Wychodzą z 2 miejsca więc już w 1/8 mogą zagrać z Barcą,Realem czy Chelseą...Więc dobrze im to nie wróży chociaż rok temu też wyszli z drugiego i wiadomo co się stało, ale teraz to nie ten sam Inter...

OWN GOAL! Okropny samobój piłka podskoczyła coś ala Boruc z Irlandią...:ok:


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 16:59

Mam nadzieje, ze Real trafi wlasnie na Inter i oby jeszcze do tego czasu Benitez byl w Interze. Ladna napinka bylaby na lini Mou - Benek.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 17:52

Junakson pisze:Mam nadzieje, ze Real trafi wlasnie na Inter i oby jeszcze do tego czasu Benitez byl w Interze. Ladna napinka bylaby na lini Mou - Benek.
Nom fajny pojedynek by był drużyna która nie umie awansować do 1/4 finału od pięciu lat przeciwko drużynie która gra straszny piach i do tego jest dręczona kontuzjami. Wyniku nie da się przewidzieć :D

PS.Podoba mi się Tottenham życze im finału! :bravo:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 20:50

PS.Podoba mi się Tottenham życze im finału! Bravo
No ja też lubię ich. Uwielbiam Harry'ego Redknappa i jego poczucie humoru i sakrastyczne wypowiedzi - on miażdży Mourinho :D A Tottenham teraz ma 1sze miejsce i ma naprawdę dobrze, bo w 1/8 finału na dodatek nie będą grać z Arsenalem (który zapewne wejdzie z 2 miejsca) więc droga do ćwierćfinału powinna być prosta a potem to może się różnie ułożyć.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 22:10

Zabić Milan, kurs 2.0 kurrrrczę.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 23:14

"Gratulacje" dla włoskich drużyn grając na tzw odwal się wszystkie są na 2 miejscach i mogą już po 1/8 finału pakować walizeczki. Real, Barcelona, United, Bayern czekają na epickie manto! Byleby wyjść z grupy minimalnym nakładem sił, niestety jak tak będą grać dopóty w życiu nie osiągną niczego poważnego w tych rozgrywkach. Serie A coraz bardziej jest w tyle nie tyle co za PL, PR , a już za Bundesligą już niedługo dorównamy Ligue 1, Eredivisie, Sagres Lidze i innym elitarnym ekstraklasom Europy :lol: brawo.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2010, 23:34

A mi bardzo fajny kuponik zmasciła Roma, która traci bramkę w 88 minucie :(. Ostatnio mam pecha do obstawiania. W niedziele nie siadł mi też bardzo fajny kuponik za sprawą Saint Etienne, którzy stracili gola w 89 minucie.

Żeby nie było off topa. Niemieckie drużyny seryjnie wygrywają w pucharach, natomiast włoskie seryjnie przegrywają :doh:. Jak tak dalej pójdzie, to włosi stracą miejsce w rankingu na rzecz francuzów...


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 13:54

Elo Melo:) pisze:"Gratulacje" dla włoskich drużyn grając na tzw odwal się wszystkie są na 2 miejscach i mogą już po 1/8 finału pakować walizeczki. Real, Barcelona, United, Bayern czekają na epickie manto! Byleby wyjść z grupy minimalnym nakładem sił, niestety jak tak będą grać dopóty w życiu nie osiągną niczego poważnego w tych rozgrywkach. Serie A coraz bardziej jest w tyle nie tyle co za PL, PR , a już za Bundesligą już niedługo dorównamy Ligue 1, Eredivisie, Sagres Lidze i innym elitarnym ekstraklasom Europy :lol: brawo.
No niestety lub stety :D

Dudek wreszcie zagrał w Realu i...odrazu złamał szczękę (ale dobry mecz miał :bravo: )
Na jego miejscu (jeśli chce sobie jeszcze pograć) przeszedłbym do innego klubu...może do holandii ? (Feyenoord?) :D


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 16:11

Szkoda ,że Serie A traci tak punkty :| A wszystko dlatego ,że nie wiadomo czemu włoskie ekipy odpuszczają nie grając na 100% w LE. Niestety w tym roku to też nasza wina(chociaż uważam ,że dobrze ,że opadliśmy ;))... I tak później w LM tylko Bayern dochodzi dość wysoko, reszta niemieckich zazwyczaj odpada, za to w LE pełno drużyn z Bundesligi dochodzi często do półfinałów. . . Mam nadzieję ,że zarówno Milan, Roma jak i inter (:doh:) dojdą jak najwyżej w LM(chociaż interowi na pewno nie życzę obrony tytułu
:smile: )... Przydałby się w końcu "włoski finał", życzyłbym sobie wtedy Milan vs. Roma... No ale zapewne nie ma co liczyć na taki scenariusz. Z początku sezonu faworyta do tryumfu w LM upatrywałem w Chelsea(świetny początek sezonu) jednak ostatnio grają cieniutko.... Wierzę też ,że Real w tym roku znowu odpadnie w 1/8 :C Za rok miejmy nadzieję ,że to my będziemy walczyć w LM i nabijać punkty dla Serie A :wink:


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 16:35

A za Lige Europy Uefa przyznaje wiecej pkt niz na LM ?? W 2008/2009 Ukrainska liga zrobila wiecej pkt niz Hiszpanska :o


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 17:05

W tym roku, Barca idzie jak burza... gromi wszystkich nawet swoimi "dzieciakami" z rezerw...coś czuję, że nie będzie na nich mocnych. Chelsea, gra piach, ManU, tez nie zachwyca to samo inter, Real to wielka niewiadome, jeżeli przejdą 1/8 to może być nawet hiszpański finał....

W tej LM kibicuję Valencii. Nigdy nic do nich nie miałem :wink: No i jak zawsze niech wiedzie się "najsłabszej" Kopenhadze :happy: to może być czarny koń tej imprezy tak samo jak Schalke, które po kryzysie w lidze, zaczyna wracać na właściwe tory za sprawą Maghata, awans z 1 miejsca w grupie z Lyonem i Benficą, robi wrażenie.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 17:15

Liga Mistrzów te prestiżowe rozgrywki mam wrażenie tracą swój nie powtarzalny smak, charakter, a poziom w niej obecnie jest słabszy niż do tej pory. Ale teraz zaczyna się prawdziwa walka, zaczyna się 1/8. Na którą czekałem po często dosyć nudnych i mało ambitnych meczach fazy grupowej. Jak już się przyzwyczailiśmy wyszły najlepsze z najlepszych, po za Kopenhagą, której osobiście kibicuje w tych rozgrywkach, opatrując w nich czarnego konia walczącego przynajmniej o finał w 1/2. Póki co nie będę typował zwycięzcy skończy się na Barcelonie, Chelsea, Manchesterze czy może Realu.

PS. A może Szachtar?


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2010, 17:42

Ja mam nadzieję, że coś ugra Tottenham. A tak, to liczę na ManU. :prochno:


ODPOWIEDZ