Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 07:41

Lech dał ciała. Bakero dał ciała. Tyle. Powiedzcie tylko co dałoby Lechowi przejście do następnej rundy? Rutkowski zakasał pewnie rękawy że zarobi na Liverpoolu, kibice radowali się na myśl znanej drużyny na swoim stadionie ale wynik sportowy? Mimo słabszej postawy Liverpoolu skończyło by się blamażem na Anfield.

Myślę, że to Bakero tak na prawdę ten mecz przegrał. To będzie burzliwa wiosna w Poznaniu.


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 09:19

steru pisze:Lech dał ciała. Bakero dał ciała. Tyle. Powiedzcie tylko co dałoby Lechowi przejście do następnej rundy? Rutkowski zakasał pewnie rękawy że zarobi na Liverpoolu, kibice radowali się na myśl znanej drużyny na swoim stadionie ale wynik sportowy? Mimo słabszej postawy Liverpoolu skończyło by się blamażem na Anfield.

Myślę, że to Bakero tak na prawdę ten mecz przegrał. To będzie burzliwa wiosna w Poznaniu.
Jak to mawiał pewien słynny nie tylko ze sportowych osiągnięć Pan W... kasa, misiu kasa :whistle: Za przejście Bragi i następną rundę na pewno ładny grosz by wpadł do poznańskiego skarbca. Po za tym, na jakiej podstawie sądzisz, że na Anfield był by blamaż :?:


FORZA JUVE !!!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 09:29

marek.siedlce pisze:Jak to mawiał pewien słynny nie tylko ze sportowych osiągnięć Pan W... kasa, misiu kasa :whistle: Za przejście Bragi i następną rundę na pewno ładny grosz by wpadł do poznańskiego skarbca. Po za tym, na jakiej podstawie sądzisz, że na Anfield był by blamaż :?:
Na jakiej podstawie myślę, że byłby blamaż? Może na takiej, że Lech do pięt Liverpoolowi nie dorasta. Tak, tak wyeliminował Juve. Pamiętaj jednak, że to była zasługa Zielińskiego i Del Neriego, a nie Bakero. Bakero dał dowód, że trenerem jest słabym (Rudnevs-Stilic). Braga była do ogrania gdyby nie założenia taktyczne trenera i słaba postawa piłkarzy. Z taką grą jak wczoraj, na Anfield wynik byłby bardzo niekorzystny dla Lecha.


Piotr21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 225
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 09:45

Teraz możemy gdybać ale już się nie dowiemy jakby było. Braga zagrała bardzo dobrze technicznie zresztą to ich największa zaleta. Byłyby duże pieniądze dla Lecha w Polsce znów super klub z tradycjami by przyjechał. Ja mam wrażenie że Lechici już mieli dość tej Ligi Europejskiej mimo że zaczęli dopiero mecze i nasza liga rusza w weekend to jakby kondycyjnie za dużo tego wszystkiego. Takie było wrażenie jak oglądało się Lecha wczoraj, coś w podobnego w meczu Juve vs Lecce...


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 11:52

steru pisze:Lech dał ciała. Bakero dał ciała. Tyle. Powiedzcie tylko co dałoby Lechowi przejście do następnej rundy? Rutkowski zakasał pewnie rękawy że zarobi na Liverpoolu, kibice radowali się na myśl znanej drużyny na swoim stadionie ale wynik sportowy? Mimo słabszej postawy Liverpoolu skończyło by się blamażem na Anfield.

Myślę, że to Bakero tak na prawdę ten mecz przegrał. To będzie burzliwa wiosna w Poznaniu.
To co mieli się rozłozyć na boisku bo z Liverpoolem nie będę mieli szans? Z Juve i MC też podobno nie mieli...
Kurde ale żenada z włoskimi klubami, w LM też chyba nikogo nie będzie w 1/4... Daleki jestem oczywiście od kibicowania Milanowi czy Interowi, ale takie Napoli mogłoby jeszcze pograć.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 15:59

Ni i wreszcie ktoś uciszył te poznańskie i kołtoniowo-borkowe orgazmy. Tyle w tym temacie.


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 16:09

szczypek pisze:Ni i wreszcie ktoś uciszył te poznańskie i kołtoniowo-borkowe orgazmy. Tyle w tym temacie.
A ja uważam że powinniśmy się cieszyć z faktu, ze chociaż Lech istnieje w europejskim futbolu. Mówisz, że Braga uciszyła Lecha - żaden wstyd, patrząc na poczynania Wisły, którą uciszył Karabach, Ruchu, którego uczestnictwo w pucharach w moim mniemaniu było nieporozumieniem czy Legii, która uciszyła się sama, swoją wspaniałą grą w poprzednim sezonie. Brawa jedynie dla Jagi, która w swoim debiucie na europejskich stadionach wstydu nie przyniosła.

Mi, jak Kołtonia komentarz przeszkadzał to wyłączyłem dźwięk :think:


FORZA JUVE !!!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 16:27

szczypek pisze:Ni i wreszcie ktoś uciszył te poznańskie i kołtoniowo-borkowe orgazmy. Tyle w tym temacie.
Aye! Też mnie to wnerwiało niemiłosiernie. W ogóle mam wrażenie, że Kołtoń jakoś zawsze jest nastawiony anty-Juve.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 16:39

szczypek pisze:Ni i wreszcie ktoś uciszył te poznańskie i kołtoniowo-borkowe orgazmy. Tyle w tym temacie.
Lubię to :ok:

Marek.siedlce - tu nie chodzi o to jak prezentowała sie Wisła, Legia czy Jaga, tylko o to jak napinali się kibice Lecha.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 16:52

Uwajaj Kotor ! Uwajaj ! Napastnicy Bragi TEŻ chcą wygrać !

Dobrze, ze Lech odpadl. Nalezalo im sie, za wyeliminowanie Juventusu.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 17:16

A ja osobiście należę do tych, którzy żałują odpadnięcia Lecha z LE. Fakt, że oni nas wyeliminowali motywował do jeszcze mocniejszego dopingu dla Poznaniaków.

Szkoda zmarnowanej szansy na awans...
Grając w 10 Lech stworzył więcej okazji w doliczonym czasie gry niż przez cały dwumecz.

Ps. Straconej drugiej bramki nie będę komentował - chyba każdy widział tam spalonego.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 18:12

Antichrist pisze:
szczypek pisze:Ni i wreszcie ktoś uciszył te poznańskie i kołtoniowo-borkowe orgazmy. Tyle w tym temacie.
Aye! Też mnie to wnerwiało niemiłosiernie. W ogóle mam wrażenie, że Kołtoń jakoś zawsze jest nastawiony anty-Juve.
No Kołtoń przecież milanista. A Borek to, z tego co się orientuję, Real/inter :D
Mamy za to Lipińskiego, który jest naprawdę dobrym dziennikarzem. Ale generalnie, jak mecz nie dotyczy polaków, to Borek i Kołtoń są spoko :)


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2011, 18:22

Mietson pisze:
Antichrist pisze:
szczypek pisze:Ni i wreszcie ktoś uciszył te poznańskie i kołtoniowo-borkowe orgazmy. Tyle w tym temacie.
Aye! Też mnie to wnerwiało niemiłosiernie. W ogóle mam wrażenie, że Kołtoń jakoś zawsze jest nastawiony anty-Juve.
No Kołtoń przecież milanista. A Borek to, z tego co się orientuję, Real/inter :D
Mamy za to Lipińskiego, który jest naprawdę dobrym dziennikarzem. Ale generalnie, jak mecz nie dotyczy polaków, to Borek i Kołtoń są spoko :)
Wyjdź :prochno: Ja ich nienawidzę, opowiadają takie pierdoły, do tego Kołtoń znawca futbolu do potęgi udaje Mourinho, swoimi mądrościami doprowadza mnie do wyciszenia głosu.


FORZA JUVE!!!
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2011, 02:11

Ja powiem tyle od Siebie, że Lech został skrzywdzony przy drugiej bramce. W tym sezonie bardzo ładnie zaprezentowali się w grupie, w której podobno od początku byli spisani na straty. Udało się awansować z trudnej grupy, choć szanse mieli nikłe.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2011, 15:32

Szkoda. Kolejna runda była bliska. Myślę, że każdy polski kibic, ten z Krakowa, Wrocławia czy Warszawy powinien w czwartek kibicować Lechowi. Rankingi są bezlitosne zarówno dla Włochów jak i Polaków.

Nie wiem jak można cieszyć się z tego że Lech odpadł. Nie rozumie tego. Wiele osób tutaj kibicuje Wiśle, Legii etc. Ale niestety w/w kluby regularnie kompromitują się tylko. Może bije zazdrość czy coś. Nie wiem.


Obrazek
Zablokowany