Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 18:39

pan Zambrotta pisze:Co do pomysłów Platiniego - na początku też byłem sceptyczny, ale teraz patrzę na to inaczej.

Pojedynki w eliminacjach między znanymi firmami nie są nowością:
08/09: Shalke - Atletico, Panathinaikos-Sparta Praga
07/08: Fenerbahce - Anderlecht
06/07: Hamburger SV - Osasuna, Dynamo Kijów - Fenerbahce
05/06: Everton - Villareal

Takie drużyny jak Anderlecht i tak grały "na alibi", byle wejść do fazy grupowej, zebrać szybko baty i czekać do następnego roku. Przerzucając ich do walki w Lidze Europejskiej wyjdzie im to tylko na lepsze.
Za to Platini puszcza drużyny z Węgier czy Bułgarii, które grają ze 100% zaangażowaniem. Ostatnia edycja ligi mistrzów pokazała że więcej ciekawego wniosły do rozgrywek niż Celtiki czy inne Anderlechty.

I ja szczerze mówiąc obawiam się trafić na taki Debreczyn, czy inne Maccabi. Takie drużyny jak nasze Juve często olewają takie spotkania, przyjeżdżają do obcego kraju, po czym czeka ich kocioł na stadionie i przez pierwsze pół godziny trudno odróżnić, która drużyna gra na zachodzie, a która na wschodzie.
No właśnie. Pamiętam też jak odpadał Ajax, czy Sporting w meczach z Udinese i Interem. Ajax ze Spartą, która przeciez nie jest anonimowym zespołem. Dawniej też można było trafić na rownorzedny zespol w kwalifikacjach.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 22:53

Na szczęście Violi udało się awansować, ale trzeba przyznać, że wymęczony ten zwycięski remis. Niby mieli większe posiadanie piłki, ale pod polem karnym Sportingu zatrzymywały się prawie wszystkie akcje. W drugiej połowie już lepiej, ale to nie jest jeszcze ta Viola z poprzedniego sezonu. Końcówka też nerwowa i do końca nie było wiadomo kto awansuje. Po wejściu Jovetića gra się odmieniła. Nie wiem jakim prawem cały mecz gra Marchionni a Jovetić siedzi na ławie. Chyba, że jest po jakimś urazie (nie orientuję się za bardzo). Dobrze, że 4 włoskie zespoły zagrają w LM. Trzeba wreszcie umocnić pozycję Serie A w rankingu UEFA. Viola może powalczyć o awans do 1/8 jeśli nie trafią na grupę śmierci.

Casetti komentujący na NSport :roll: Chociaż jeden tekst miał dobry - "Marchionni! Co ty robisz?" :-D Inna sprawa, że Marco grał dziś przyzwoicie.


Obrazek
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 23:40

Koszyki! klik! znamy już układ koszyków. Co możemy mieć najgorsze? Barcę,Marsylia,Wolfsburg. Wymarzona grupa? To ta gdzie mielibyśmy przynajmniej jeden bliski wyjazd :D Niezależnie od przeciwnika :D czyt.Bayern/Wolfsburg/VFB/Kijów ;)

Losowanie jutro o 18!
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2009, 23:59 przez drozdi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 23:43

Reg pisze:Na szczęście Violi udało się awansować, ale trzeba przyznać, że wymęczony ten zwycięski remis. Niby mieli większe posiadanie piłki, ale pod polem karnym Sportingu zatrzymywały się prawie wszystkie akcje. W drugiej połowie już lepiej, ale to nie jest jeszcze ta Viola z poprzedniego sezonu. Końcówka też nerwowa i do końca nie było wiadomo kto awansuje. Po wejściu Jovetića gra się odmieniła. Nie wiem jakim prawem cały mecz gra Marchionni a Jovetić siedzi na ławie. Chyba, że jest po jakimś urazie (nie orientuję się za bardzo). Dobrze, że 4 włoskie zespoły zagrają w LM. Trzeba wreszcie umocnić pozycję Serie A w rankingu UEFA. Viola może powalczyć o awans do 1/8 jeśli nie trafią na grupę śmierci.

Casetti komentujący na NSport :roll: Chociaż jeden tekst miał dobry - "Marchionni! Co ty robisz?" :-D Inna sprawa, że Marco grał dziś przyzwoicie.
Na szczęście? :shock: Myslalem ze Viola i Juve maja kose ! Ja bardzo zaluje... Sporting mogl w 1 polowie dobic Fiorentine ktora nic nie grala, pozniej nie dali rady by odrobic. Djalo i Matias... eh. :doh: Szkoda ze jedna z tych druzyn musiala odpasc, bo obie sa silne i moglyby cos zamieszac. To nie sa to druzyny Maccabi, Zurich, Levadii, Debreczynu itd. :( Ale Fiorentina przyjazni sie ze Sportingiem, przynajmniej Ultrasi...wiec... powodzenia ! Niestety, bardziej jednostronnego komentarza byc nie moglo. Rozumiem Vito Cassetti. Ale ten drugi komentatorek, tez zachwycal sie tylko Viola, Sportingowi poswiecal malo czasu, nawet w 1 polowie. Ech. :x
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2009, 23:45 przez Gherrick, łącznie zmieniany 1 raz.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 23:45

Podział na koszyki przed jutrejszym losowaniem:

Koszyk 1: Barcelona, Chelsea, Liverpool, Manchester United, Milan, Arsenal, Sevilla, Bayern Monachium.

Koszyk 2: Lyon, Inter, Real Madryt, CSKA Moskwa, Porto, AZ Alkmaar, Juventus, Rangers.

Koszyk 3: Olympiakos, Olympique Marsylia, Dynamo Kijów, VfB Stuttgart, Fiorentina, Atletico Madryt, Bordeaux, Besiktas.

Koszyk 4: Wolfsburg, Standard Liege, Maccabi Haifa, FC Zürich, Rubin Kazań, Unirea Urziceni, APOEL Nikozja, Debreczyn.

Zespoły z jednego kraju nie mogą grać w jednej grupie.

Podajemy swoje typy i przypuszczenia dot. grupy Juventusu...
Chciałbym taką grupę Barcelona-Juventus-Dynamo-Maccabi,
ale znając życie to może być tak: Liverpool-Juventus-Stuttgart-Unirea.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 23:46

Jutro losowanie nie mogę się doczekać :D
Chciałbym by nasza grupa wyglądała tak :D

Bayern Monachium
JUVE
Olympique Marsylia
FC Zürich

Również chciałbym z całego serca by grupa śmierci wyglądała tak:

Chelsea
Real Madryt
Fiorentina
Rubin Kazań (Czarny Koń) moim zdaniem :D


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 23:47

Ivory pisze:Podział na koszyki przed jutrejszym losowaniem:

Koszyk 1: Barcelona, Chelsea, Liverpool, Manchester United, Milan, Arsenal, Sevilla, Bayern Monachium.

Koszyk 2: Lyon, Inter, Real Madryt, CSKA Moskwa, Porto, AZ Alkmaar, Juventus, Rangers.

Koszyk 3: Olympiakos, Olympique Marsylia, Dynamo Kijów, VfB Stuttgart, Fiorentina, Atletico Madryt, Bordeaux, Besiktas.

Koszyk 4: Wolfsburg, Standard Liege, Maccabi Haifa, FC Zürich, Rubin Kazań, Unirea Urziceni, APOEL Nikozja, Debreczyn.

Zespoły z jednego kraju nie mogą grać w jednej grupie.

Podajemy swoje typy i przypuszczenia dot. grupy Juventusu...
Chciałbym taką grupę Barcelona-Juventus-Dynamo-Maccabi,
ale znając życie to może być tak: Liverpool-Juventus-Stuttgart-Unirea.
Sevilla, Juventus, Stuttgart, APOEL. Z ciekawszych grup Barcelona, Porto, Olympiakos i Zurich oraz Liverpool, CSKA, Fiorentina, Maccabi ;) Oraz Milan, AZ, Dynamo, Wolfsburg.


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2009, 23:57

Gherrick pisze:
Reg pisze:Na szczęście Violi udało się awansować, ale trzeba przyznać, że wymęczony ten zwycięski remis. Niby mieli większe posiadanie piłki, ale pod polem karnym Sportingu zatrzymywały się prawie wszystkie akcje. W drugiej połowie już lepiej, ale to nie jest jeszcze ta Viola z poprzedniego sezonu. Końcówka też nerwowa i do końca nie było wiadomo kto awansuje. Po wejściu Jovetića gra się odmieniła. Nie wiem jakim prawem cały mecz gra Marchionni a Jovetić siedzi na ławie. Chyba, że jest po jakimś urazie (nie orientuję się za bardzo). Dobrze, że 4 włoskie zespoły zagrają w LM. Trzeba wreszcie umocnić pozycję Serie A w rankingu UEFA. Viola może powalczyć o awans do 1/8 jeśli nie trafią na grupę śmierci.

Casetti komentujący na NSport :roll: Chociaż jeden tekst miał dobry - "Marchionni! Co ty robisz?" :-D Inna sprawa, że Marco grał dziś przyzwoicie.
Na szczęście? :shock: Myslalem ze Viola i Juve maja kose ! Ja bardzo zaluje... Sporting mogl w 1 polowie dobic Fiorentine ktora nic nie grala, pozniej nie dali rady by odrobic. Djalo i Matias... eh. :doh: Szkoda ze jedna z tych druzyn musiala odpasc, bo obie sa silne i moglyby cos zamieszac. To nie sa to druzyny Maccabi, Zurich, Levadii, Debreczynu itd. :( Ale Fiorentina przyjazni sie ze Sportingiem, przynajmniej Ultrasi...wiec... powodzenia ! Niestety, bardziej jednostronnego komentarza byc nie moglo. Rozumiem Vito Cassetti. Ale ten drugi komentatorek, tez zachwycal sie tylko Viola, Sportingowi poswiecal malo czasu, nawet w 1 polowie. Ech. :x
Może Ty wolisz, żeby za 2-3 lata w LM grały po 4 zespoły z Niemiec czy Francji, ale ja jednak chciałbym żeby włoska piłka odbudowała swoją potęgę w Europie. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z sympatią do Violi . Dzięki temu awansowi i grze Fiorentiny w fazie grupowej i ewentualnie w kolejnych fazach Serie A dostanie jakieś punkty do klasyfikacji. Po ostatnich chudych latach są potrzebne jak nigdy bo już czuć oddech Bundesligi na plecach.


Obrazek
diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 00:06

ja obstawiam że nie unikniemy angoli :

Chelsea
JUVENTUS
Besiktas
Zurich


a życzyłbym sobie grupy :

Bayern
JUVENTUS
Olympiakos
Apoel


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 00:16

Jest mi niesamowicie obojętne na kogo trafimy w tym roku w fazie grupowej. Ciekawi mnie na kogo trafimy w dalszej części rozgrywek. Wiem, że najpierw trzeba udowodnić całemu światu, że na dalszą część rozgrywek zasługujemy.

Mam nadzieję trafić w fazie grupowej na jakąś testową drużynę z Barclays Premiership. A jest na to duża szansa. Może ubiegłoroczny finalista - Manchester United? Chelsea Londyn i mały rewanż za ostatnie porażki? Liverpool, Arsenal? Z Anglikami mamy zawsze problemy. Zróbmy wreszcie coś dla siebie i wygrajmy z nimi.

Jaka by ta grupa nie była, będzie na pewno ciężko. Może trudniej być nawet w grupie teoretycznie łatwiejszej, bo wtedy trudniej o motywację i wszystkim wydaje się, że awans to coś pewnego. Lepiej dmuchać na zimne. Forza Juve!


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 00:17

Reg pisze:Może Ty wolisz, żeby za 2-3 lata w LM grały po 4 zespoły z Niemiec czy Francji, ale ja jednak chciałbym żeby włoska piłka odbudowała swoją potęgę w Europie. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z sympatią do Violi . Dzięki temu awansowi i grze Fiorentiny w fazie grupowej i ewentualnie w kolejnych fazach Serie A dostanie jakieś punkty do klasyfikacji. Po ostatnich chudych latach są potrzebne jak nigdy bo już czuć oddech Bundesligi na plecach.
Identyczną ilość punktów do klasyfikacji otrzymuje się za zwycięstwo i remis w Lidze Europejskiej, gdzie Fiorentina mogłaby wygrać więcej, więc może to nawet okazać się niekorzystne dla rankingu Serie A.


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 00:28

Chciałbym uniknąć takiej grupy
1Liverpool
2JUVENTUS
3Atletico
4Wolfsburg

A w takiej grupie chciałbym widzieć JUVE.
1Bayern
2JUVENTUS
3Besiktas
4Debreczyn


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 00:28

Nie mogę się doczekac tegorocznego losowania. W tamtym roku mieliśmy "grupę śmierci" z której wyszliśmy zwycięsko. W tegorocznej edycji chciałbym trafic na dobre drużyny( nie najgorsze ani, nie najsłabsze). Chętnie zobaczę kogoś z Anglii, co jest bardzo prawdopodobne. Mimo ubiegłorocznej porażki z Chealsea, chciałbym trafic na ManU. Wiem, że z nimi będzie ciężej, ale w końcu to jest Liga Mistrzów. Za to na Londyńczykach zrewanżowałbym się w 1/8 :-D

Mój typ na Naszą grypę:
Manchester United
Juventus FC
Beskitas
Rubin Kazań


banan1919

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2009
Posty: 66
Rejestracja: 22 lipca 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 01:35

Sevilla
JUVE
Besiktas
Debreczyn (chyba nie daleki wyjazd? ) jakies 500,550 km z Slaska...
Ave Juve !!


Juve !!
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 01:55

a wiec pora na moj Barcelona
JUVE
Dynamo Moskwa (Stuttgart )
Debreczyn
wie ktoś gdzie mozna w necie obejrzeć bo z tego co wiem to jest na NSPORT .


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
ODPOWIEDZ