Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 10:46

I tak jesli sie nie myle to Niemcy nas przescigna, wiec Blanc nie ma co liczyc na Inter. Z drugiej strony fajnie bylo by zobaczyc mine Zlatana ktory przeprowadzil sie do Barcelony bo chcial wygrac Lige Mistrzow :prochno:

To bedzie bardzo zaciety mecz, ale widowiska moim zdaniem troche straci na swoim blasku z powodu braku Riberiego i Motty. Moim zdaniem troche wieksze szanse ma Inter, bo tak jak juz Lukasz mowil w innym temacie, Bayern to tylko dobrze zgrana druzyna z maratonczykiem i Robbenem, i jesli wylaczy sie ich dwoch z gry to moze byc cienko. I nie zapominajmy ze Inter ma Mourihno.

Niech Bayern Monachium pokaze tej "dumie Mediolanu" ze puchar Ligi Mistrzow to cos nie dla nich.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Maciek01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2009
Posty: 30
Rejestracja: 03 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 12:46

Nie będę się bawił w udawanie największego ultrasa Juventusu, który nie nawidzi Interu. Jako Polak nadzieję, że włoska piłka odniesie zwycięstwo nad niemiecką, jeśli chodzi o mecze finałowe Ligi Mistrzów, i że Inter wysoko wygra z bajernem


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 12:55

ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto będzie oglądał dzisiaj ten mecz też nie może nazwać się fanem Juventusu!


Z Juventusem od 1997 roku.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 13:16

kiedys Juventus z Milanem szaleli w LM teraz Inter pokazal ogromna klase. w lidze zycze Interowi porazek ale jezeli chodzi o LM to zawsze jestem za wloskimi druzynami. tak samo zawsze kibicowalem Milanowi gdy gral o "honor wloskiej pilki". Bayern wystarczajaco mial fuksa z Viola i MU.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 13:35

Maciek01 pisze:Nie będę się bawił w udawanie największego ultrasa Juventusu, który nie nawidzi Interu. Jako Polak nadzieję, że włoska piłka odniesie zwycięstwo nad niemiecką, jeśli chodzi o mecze finałowe Ligi Mistrzów, i że Inter wysoko wygra z bajernem
Twoja wypowiedź jest wysoce epicka.

Kibicujcie i Interowi, nikt nikomu tego zabronić nie może, a jeśli Inter wygra wypijcie zdrowie Morattiego, w końcu to Włoch z dziada pradziada. No i włoska piłka wygra z niemiecką. Niemcy to Ci źli, pamiętacie?

Będę całym sercem za Bayernem.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 15:05

-10- pisze:Kto będzie oglądał dzisiaj ten mecz też nie może nazwać się fanem Juventusu!
dlatego ja nie ogladam hihi

honor wloskiej pilki...milan zgoda..ale inter...no niestety nie ma sily zebym za nich choc fragment kciuka trzymal


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 15:09

ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto kibicuje dzisiaj Bayernowi jest kibicem Bayernu!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 15:15

stahoo pisze:
ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto kibicuje dzisiaj Bayernowi jest kibicem Bayernu!
"W tym dniu wszyscy jesteśmy Niemcami".


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 15:16

-10- pisze:
ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto będzie oglądał dzisiaj ten mecz też nie może nazwać się fanem Juventusu!
stahoo pisze:
ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto kibicuje dzisiaj Bayernowi jest kibicem Bayernu!
Ludzie, dajcie żyć :P

Bayern wygra, jednak wiele bramek nie padnie w tym meczu.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 15:46

Lypsky pisze:
stahoo pisze:
ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto kibicuje dzisiaj Bayernowi jest kibicem Bayernu!
"W tym dniu wszyscy jesteśmy Niemcami".
Zmień nicka na "J.F.K"


Obrazek
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 16:13

oby inter przegral a Serie a odrobila straty w klasyfikacji do niemcow po nast sezonie zwycieskim Juve w LE :)


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 17:29

Lypsky pisze:
stahoo pisze:
ewerthon pisze:Kto kibicuję dzisiaj interowi, nie może nazywać się fanem Juventusu.
Kto kibicuje dzisiaj Bayernowi jest kibicem Bayernu!
"W tym dniu wszyscy jesteśmy Niemcami".
o rany :rotfl: :rotfl:

ja tam będę za Bayernem. przeciwko kibicowałbym tylko w dwóch przypadkach (gdyby rywalem był JUVENTUS lub Celtic Glasgow)


CIAO IL CAPITANO
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 17:33

I to chłam i to chłam.. jednak z dwoja zlego chyba gdzies podswiadomie bede kibicowal bayernowi.. :angry:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 17:36

Dzisiejszy finał to jak wybór między AIDS a malarią :lol: Szkoda, chyba po raz pierwszy od kiedy świadomie oglądam piłkę nożną będzie mi kompletnie latało kto wygra i jakoś nie mam wielkiej ochoty na oglądanie meczu.


Obrazek
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2010, 17:39

beka pisze:Dzisiejszy finał to jak wybór między AIDS a malarią :lol: Szkoda, chyba po raz pierwszy od kiedy świadomie oglądam piłkę nożną będzie mi kompletnie latało kto wygra i jakoś nie mam wielkiej ochoty na oglądanie meczu.
Mam takie samo odczucie... ja jeszcze mialem tak gdy bodajze w 2001 w finale grala Valencia z Bayernem...


ODPOWIEDZ