Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 22:57

Po obejrzeniu powtórek zgadzam się.
Ciekawe czy Mourinho wspomni coś o Europejskim spisku sędziów przeciwko Chelsea? :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 22:59

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Gdzieś Ty widział ich "świetny" football Rolling Eyes zawsze byli z nich "taktyczniacy" jak Liverpool czy Inter, a nie beztrosko grająca Barca, Arsenal, nawet MU, Juventus, Milan, Real, Sevilla, Bordeaux, Lyon etc.
'Świetny football' to pojęcie dosyć względne, czasami po prostu nie da się połączyć dobrego futbolu z ofensywnym.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:03

Kto by pomyślał...Bramka na 1-0 podobna co Alex strzelił Realowi w 2003 roku ;) na 1-1 kalou Julio cesar popełnił błąd;bramka na 2-1 dla interu Cambiasso bramka meczu :lol: Ogólnie Chelsea słabo ; szkoda poprzeczki Drogby no i 45 minucie chyba powinien być rzut karny dla Chelsea.
Zapowiada się ciekawy rewanż!
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Ja nie lubię obu klubów. Mam nadzieję że odpadną. Wolę już Porto, Arsenal, Seville czy Bordeaux czy nawet Barcę jak zdobywają LM, niż te 2 teamy.
A ja nienawidze jak Barca wygrywa :/ Brat jest za Barcą i cały czas się chwali jak to barcelona nie jest...a Juve jakie to słabe...itp


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:04

sharikk, cieszę się Twoim szczęściem, ale mógłbyś sobie darować to pajacowanie. Kibicuj sobie komu chcesz, za jakiś czas zejdziesz z drzewa, ale do tej pory spróbuj powstrzymać swoje zapędy.

Taki o kant kuli rozbić ten mecz. Niby ciekawy, niby nieciekawy. Trochę więcej się spodziewałem po Chelsea, ale zabrakło im dzisiaj trochę szczęścia. Inter w swoim stylu. Wygrana o niczym na szczęście nie przesądza. Liczę, że w rewanżu Anglicy nie pozostawią tej zbieraninie wątpliwości gdzie jej miejsce.
goly pisze:Balotelli zrobił kilka efektownych zwodów.
Nie no szaaaaał. Czy mi się wydaje, czy się trochę opalił?


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:09

szczypek pisze:sharikk, cieszę się Twoim szczęściem, ale mógłbyś sobie darować to pajacowanie. Kibicuj sobie komu chcesz, za jakiś czas zejdziesz z drzewa, ale do tej pory spróbuj powstrzymać swoje zapędy.
Nie no szaaaaał. Czy mi się wydaje, czy się trochę opalił?
No. Teraz jest czarniejszy niż moja kupa po zaaplikowaniu sobie węgla leczniczego carbo medicinalis.

A tak a propos, nie wiem czy Lucio zmienił stylówę, ale kojarzył mi się dzisiaj z twarzy i fryza z Grzesiem Podstawkiem z Polonii Bytom ! :shock:
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2010, 23:10 przez Ciągnik_Na_Gąsienicach, łącznie zmieniany 2 razy.


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:09

DiEgO RiBaS Da CuNhA pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Ja nie lubię obu klubów. Mam nadzieję że odpadną. Wolę już Porto, Arsenal, Seville czy Bordeaux czy nawet Barcę jak zdobywają LM, niż te 2 teamy.
A ja nienawidze jak Barca wygrywa :/ Brat jest za Barcą i cały czas się chwali jak to barcelona nie jest...a Juve jakie to słabe...itp
Przypomnij mu rajd Birindellego i Zalayetę :D.

Co do meczu to Inter przed rewanżem raczej w ciężkiej sytuacji, bo to Chelsea lepiej gra piłką a w Londynie te kontry nie przejdą, bramka zdobyta przez Kalou okazała się dzisiaj bardzo cenna.


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:15

Vincitore pisze:
DiEgO RiBaS Da CuNhA pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:Ja nie lubię obu klubów. Mam nadzieję że odpadną. Wolę już Porto, Arsenal, Seville czy Bordeaux czy nawet Barcę jak zdobywają LM, niż te 2 teamy.
A ja nienawidze jak Barca wygrywa :/ Brat jest za Barcą i cały czas się chwali jak to barcelona nie jest...a Juve jakie to słabe...itp
Przypomnij mu rajd Birindellego i Zalayetę :D.
I walkę o utrzymanie w latach 90tych ! I szał na Holendrów z ktorego nic nie bylo ! I wynalazki typu Dutruel, Recber Rustu, Christanval czy slabo grajacych tam Quaresma, Rochemback czy Simao ;)


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:17

Ciekaw jestem co powie teraz Mourinho na temat tego rzutu karneto ktorego sedzia nie podytkwowal Chelsea, czy tez bedzie tak plakal ze sedziowanie jest slabe... Caly czas mam nadzieje ze Inter odpadnie.


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:20

kropek pisze:Ciekaw jestem co powie teraz Mourinho na temat tego rzutu karneto ktorego sedzia nie podytkwowal Chelsea, czy tez bedzie tak plakal ze sedziowanie jest slabe... Caly czas mam nadzieje ze Inter odpadnie.
Pewnie powie coś w stylu: SYNEK...SYNEK ! Nie ma takiego symulowania !
Bo chyba nie myślisz, że przyzna że Samuel faulował a Chelsea należał się karny, he?


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:25

DiEgO RiBaS Da CuNhA pisze:Kto by pomyślał...Bramka na 1-0 podobna co Alex strzelił Realowi w 2003 roku ;)
Tak średnio podobna, bo Del Piero zakręcił dwoma obrońcami, a i Casillas miał większą szanse na obronę niż Cech.

Chelsea nie zasłużyła na porażke, w Londynie "Włosi" postawią autobus przed polem karnym od pierwszej minuty. Do tej pory chyba już jakiś boczny obrońca Chelsea wróci do gry. Będą ich cisnąć i bardzo prawdopodobne, że strzelą gola, a wtedy inter będzie musiał się otworzyć.

Najbardziej zadziwiła mnie dzisiaj postawa Lucio - zagrał jak profesor.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
sk1le

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2008
Posty: 304
Rejestracja: 22 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:28

Dobry mecz Interu. Skuteczny w ataku i niemal bez błedny w defensywie...Tak jak Juventus za starych dobrych czasów. Wszystko rozstrzygnie się w Londynie, Bardzo dobry mecz Lucio - kapitalny zawodnik. Ja jestem zdania, że sędzia dobrze zrobił nie dyktując karnego.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 24 lutego 2010, 23:32

Szybkie gole Interu w zasadzie ustawiały sytuacje na boisku. Ciekawi mnie co by się działo gdyby był remis przez dłuższy czas i Inter musiał by się trochę odsłonić no nic w Anglii będzie murowanie od pierwszych minut, a nóż im wyjdzie jakaś kontra.

Bardzo przytomne wpuszczenie na prawą stronę Barwuah, który przyśpieszeni i namiastkę dobrego dryblingu posiada co wystarczało na Maludę grającego na lewej obronię.

Słabo dzisiaj bramkarze w Chelsea nawet za bardzo nie ma kogo pochwalić Ivanović może Obi, o Ballacku w pewnym momencie zapomniałem. W Interze było więcej wyróżniających się zawodników Lucio czy Wesley zagrali naprawdę dobre zawody.

Może ciekawiej będzie w rewanżu.

PS.GO GO Inter brzmi jak z jakiegoś spod mediolańskiego domu towarzyskiego. GO CANADA GO!!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 14:27

Mecz nudny, bardzo chaotyczny. Inter pomimo że wygral nie może być zadowolony, grali bardzo przeciętnie, a przy drugim golu mieli farta. Chelsea jeszcze gorzej, jedyny zawodnik który gral wedłóg mnie dobrze w drużynie z Anglii był Ivanovic, o ironio.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Portfel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 62
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 15:13

sk1le pisze:Dobry mecz Interu. Skuteczny w ataku i niemal bez błedny w defensywie...Tak jak Juventus za starych dobrych czasów
No, raczej do Juventusu teraźniejszego (chociaż wiadomo - prestiż rozgrywek zupełnie inny) - gra jest jedynie jakaś tam, ale wynik dobry.
Inter zagrał przeciętny mecz, podobnie jak Chelsea. Pragnę jednak coś zauważyć: sytuacja kiedy nastąpiła zmiana w bramce Chelsea i za Cecha wskoczył ten jakiś tam chłystek. Chciałam zobaczyć, jak sobie poradzi, bo z tego co wiem nie jest to najlepszy bramkarz, ale nie miałam jak. Facet nie miał nawet szans dotknąć piłki - Inter ani razu mu nie zagroził.
Jak dla mnie kluczową rolę w tym spotkaniu odgrały braki w defensywie Chelsea. Gdyby Cole grał to umówmy się - Milito tamten gol mógłby się co najwyżej przyśnić, o Cambiasso już nie wspominając. :wink:


L u k

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2008
Posty: 742
Rejestracja: 22 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2010, 21:41

Portfel pisze:Gdyby Cole grał to umówmy się - Milito tamten gol mógłby się co najwyżej przyśnić, [...]
Jesli cos mi sie nie pomieszalo, to Milito nie tyle wchodzil w pole karne z prawej strony (patrzac od bramki Cecha), ale kryty byl przez Terrego, i jego ogral nie Cole'a. Ze o tym, ze akcja po czym padla bramka przebiegala prawa strona nie wspomne.

Wyciaganie wniosku, ze gdyby Cole gral zamiast Malloudy, to by Milito gola nie strzelil jest bardzo naciagane. (lekko mowiac)

Co do faulu na Kalou, ja to widze tak:

1. Faul byl.
2. Kalou symulowal.

Gdyby nie wymachiwal lapami, jakby go zarzynano w rzezni, to pewnie by karnego podyktowano. A tak, ze zapajacowal, no to sedzia sie tym zasugerowal, i karnego nie odgwizdal.
Ostatnio zmieniony 01 marca 2010, 17:19 przez L u k, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
ODPOWIEDZ