Liga Mistrzów 2009/2010

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 19:36

Jeżeli Bayern faktycznie wzmocni się Robbenem, to skrzydła Ribery - Robben kontra Grygera - Molinaro. O rany boskie ...
Ogólnie jestem mimo wszystko bardzo zadowolony z losowania.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 19:37

Zauważyłem, że powstał tu niejako jakiś kompleks Bordeaux... Niby mistrz Francji... I co z tego :?: My jesteśmy wicemistrzami Włoch, w jednej z trzech najmocniejszych lig europejskich, do których liga francuska ma długą drogę... Dziwny tok myślenia. Nikt nie powiedział, że będzie z nimi łatwo, ale to my mamy w rękawie zdecydowanie więcej atutów...


Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 19:38

montero4 pisze:Ciężka grupa. Nie wiem jak gra Maccabi ale Bordeux to mistrz Francji więc jestem sceptyczny co do gry z nimi. Bayern to zawsze Bayern, wzmocnili się Robbenem ale pewnie będzie miał kontuzje.
Co do Rubinu - co w nim takiego strasznego?
skład :
1 BR Siergiej Kozko
2 OB Stjepan Tomas
3 OB Cristian Ansaldi
4 OB César Navas
5 PO Piotr Bystrow
6 PO MacBeth Sibaya
7 PO Siergiej Siemak (kapitan)
8 PO Machacz Gadżijew (wypożyczony z Saturna Ramienskoje)
9 OB Łasza Sałukwadze
10 NA Alejandro Domínguez
11 NA Aleksandr Bucharow
14 PO Serhij Rebrow
15 PO Aleksandr Riazancew
Nr Pozycja Piłkarz
16 PO Christian Noboa
19 OB Witalij Kałeszin (wypożyczony z FK Moskwa)
21 NA Roman Adamow
22 OB Aleksandr Orechow
23 PO Jewgienij Bałjaikin
24 OB Aleksiej Popow
27 OB Dato Kwirkwelia
29 BR Nukri Rewiszwili
32 PO Andriej Gorbanec
42 PO Rafał Murawski
61 PO Gökdeniz Karadeniz
76 OB Roman Szaronow
77 BR Siergiej Ryżikow
99 NA Hasan Kabze

wiec pewnie Rafał Murawski bedzie siał postrach reszty zawodników nieznam


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 19:38

Liczyłem na Manchester szkoda, że na nich nie trafiliśmy. :/

Co do Naszej grupy. Bayern to na pewno silna ekipa, może nie zaczeli dobrze Bundesligi, ale mimo wszystko zawsze to Bayern. Macabi raczej nie będzie stanowiło dużego problemu, przynajmniej ja tak uważam, za to najbardziej niepokoi Bordeaux. Ta drużyna to taki "czarny koń".

Wszyscy są do ogrania.


Grupa G: :prochno:


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 19:46

Moim zdaniem trafiliśmy do grupy nieco słabszej aniżeli rok temu.
Bayern nie jest tak silny jak Real, z którym graliśmy rok temu. Pieta Achillesowa zespołu to bramkarz i obrona. Łagoniejsze wydanie Realu z zeszłego sezonu.
Girondins Bordeaux - mistrz Francji. Przeglądając ich kadrę zauważyłem bardzo mocną linię pomocy, przyzwoity atak i obronę. Jednak ich kadra nie jest zbyt szeroka, co przy grze we Ligue 1 + LM + kontuzjach, mogą mieć problem.
Maccabi - nie musimy martwić się o pogodę i przenikliwe zimno, a Inter jadąc tysiąc kilometrów za Moskwę - musi. Latynosi w Kazaniu zamarzną.

Oglądając podsumowanie grup na Nsport redaktor Michał Pol podsumował krótko - "Dla mnie pewniakiem do wyjścia z tej grupy jest Juventus." Amen.
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2009, 19:51 przez Ivory, łącznie zmieniany 1 raz.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 19:50

mrozzi pisze:Zauważyłem, że powstał tu niejako jakiś kompleks Bordeaux... Niby mistrz Francji... I co z tego :?: My jesteśmy wicemistrzami Włoch, w jednej z trzech najmocniejszych lig europejskich, do których liga francuska ma długą drogę... Dziwny tok myślenia. Nikt nie powiedział, że będzie z nimi łatwo, ale to my mamy w rękawie zdecydowanie więcej atutów...
Moim zdaniem Bordeaux bedzie bardziej niebezpieczne, niz Bayern ; ) Bayern nie ma ani dobrego bramkarza, ani dobrej obrony. Jesli Robben nie zlapie jakiejs kontuzji i faktycznie go kupia, to bedzie się dopiero kogo bac.

Bordeaux gra naprawde swietnie, to chyba najlepszy zespol z calego trzeciego koszyka. Zreszta, wystarczy popatrzec na ich sklad (Gourcuff, Cavenaghi, Diarra, Placente, Chamakh, etc) i forme (3 wygrane w lidze w 3 meczach).

Oczywiscie i tak jestem zdania, ze wyjdziemy z grupy na 1 miejscu, ale wolalbym po prostu trafic Olimpiakos ; )


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:01

Gramy tak :
15 września Bordeaux dom
30 września Bayern wyjazd
21 październik Maccabi dom
3 listopada rewanż Maccabi wyjazd
25 listopada rewanż Bordeaux wyjazd
8 Grudnia rewanż Bayern dom

Tak jest na oficjalnej stronie Ligi Mistrzów
http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:09

Winner pisze: 30 września Bayern wyjazd
Z tego by wynikało, że będą raczej marne szanse na zorganizowanie wyjazdu, jako że to już tuż tuż... :think:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:09

Losowanie jako-takie, mogło być gorzej i mogło być lepiej. Znowu trafiamy na Bayern, robi się nudno. Wolałbym atrakcyjniejszego rywala.

http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
terminarz Champions League
eslk pisze:Bordeaux gra naprawde swietnie, to chyba najlepszy zespol z calego trzeciego koszyka. Zreszta, wystarczy popatrzec na ich sklad (Gourcuff, Cavenaghi, Diarra, Placente, Chamakh, etc) i
o_0


Bosiontko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 264
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:15

Rewanż z Bayernem w ostatniej kolejce LM po meczu z Interem. A Inter będzie miał wtedy Barcelone :D Pozostałe mecze fazy grupowej LM w większości nie występują przed lub po ciężkich meczach ligowych. Po pierwszym meczu z Bayernem mamy wyjazd do Palermo z gorszych opcji. Żadne trudne maratony liga - LM - liga nie są zaplanowane na szczęście.


Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:18

ja bym tam nie lekceważył Bordeux,rok temu zagrali bardzo dobrze z Chelsea,MU i Arsenal mają banalne grupy no i grupa Sevili taka "słaba"


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:21

RavaneVialli pisze:
Reg pisze:Może Ty wolisz, żeby za 2-3 lata w LM grały po 4 zespoły z Niemiec czy Francji, ale ja jednak chciałbym żeby włoska piłka odbudowała swoją potęgę w Europie. Oczywiście nie ma to nic wspólnego z sympatią do Violi . Dzięki temu awansowi i grze Fiorentiny w fazie grupowej i ewentualnie w kolejnych fazach Serie A dostanie jakieś punkty do klasyfikacji. Po ostatnich chudych latach są potrzebne jak nigdy bo już czuć oddech Bundesligi na plecach.
Identyczną ilość punktów do klasyfikacji otrzymuje się za zwycięstwo i remis w Lidze Europejskiej, gdzie Fiorentina mogłaby wygrać więcej, więc może to nawet okazać się niekorzystne dla rankingu Serie A.
Rzeczywiście. Wydawało mi się, że ilość punktów jest inna, ale masz rację.

Całkiem fajną grupę wylosowaliśmy. Mniej więcej taką jak chciałem. Poziom trudności porównywalny do tej z ubiegłego roku. Bayern był najsłabszą ekipą z pierwszego koszyka. Co prawda mają niezły atak, ale obrona u nich nie istnieje, więc nie powinno być większych problemów. Z Bordeaux może być trudniej na ich terenie - w końcu to mistrz Francji. Podróż do Izraela dosyć daleka, ale samo Maccabi nie jest chyba zbyt wymagającą ekipą. Z drugiej strony BATE też nie było, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Myślę, że spokojnie powalczymy o 1. miejsce w tej grupie. Ciężko powiedzieć czy awansuje Bayern czy Bordeaux, ale minimalnie większe szansę daje ekipie z Francji

Grupa B - Głównym faworytem do awansu jest oczywiście ubiegłoroczny finalista - Manchester. Po nich, wydaje się, że to Wolfsburg ma największe szanse. O ile się nie mylę debiutują w LM i na pewno będą musieli uważać na ekipy ze wschodu, które mogą sprawić niespodziankę. Myślę, że awansuje Manchester i Wolfsburg

Grupa C - Jedna z dwóch grup śmierci. Milan wraca do Ligi Mistrzów po przerwie i od razu trafia na tak wymagająca grupę. Przekonamy się ile są warte gwiazdy Realu kupione za 250 mln. Niezwykle ciężko powiedzieć kto awansuję z tej grupy. Marsylia na pewno powalczy z obydwoma faworytami i wcale się nie dziwię jeśli awansują kosztem jednego z nich. Według mnie awans mimo wszystko Realu i Milanu

Grupa D - Bardzo ciekawa grupa. O ile awans Londyńczyków wydaję się być pewny to walką między Atletico i Porto powinna być niezwykle zacięta. Obie drużyny grały w fazie pucharowej w zeszłorocznej edycji LM. Poza tym Porto regularnie występuje w tych rozgrywkach w ubiegłych latach. Wydaje mi się, że awansuje Porto i Chelsea, chociaż Hiszpanie z Aguero i Forlanem na czele nie są bez szans.

Grupa E
- Też ciekawa grupa i kolejna ciężka przeprawa dla reprezentanta Serie A. Lyon po słabszym roku wzmocnił się i na pewno bardzo będzie chciał pokazać się z dobrej strony w Europie. Liverpool wydaje się być pewniakiem. Fiorentina jeśli chce powalczyć o awans musi znacznie poprawić swoją grę z eliminacji. Awans: Liverpool, Lyon

Grupa F
- Druga grupa śmierci. Mistrzowie Hiszpanii, Włoch, Ukrainy i Rosji w jednej grupie! Zarówno Barcelone jak i Inter czeka ciężka przeprawa. Nie orientuje się jak wschodnie drużyny radzą sobie obecnie w swoich ligach, ale na pewno nie oddadzą łatwo punktów. Inter znowu może odpaść wcześnie z LM. Tym razem nawet wcześniej. Awans Barcelony i (a co tam) Rubina :D

Grupa G
- Razem z grupą H najsłabsza grupa. Sevilla powinna bez problemów awansować. Walkę o drugie miejsce stoczy Stuttgart z Rangersami. Myślę, że to Szkoci awansują dalej. Awans: Sevilla i Rangers.

Grupa H
- Niezbyt ciekawa grupa. Arsenal awansuje na pewno, a o drugie miejsce powalczą pozostałe ekipy. Awans: Arsenal i Standard.

Słabe ekipy, które dotarły do tego etapu dzięki reformie i tak odpadną w fazie grupowe i większość z nich ( o ile w ogóle) nie zagra nawet w Lidze Europejskiej.


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:30

Winner pisze: 25 listopada rewanż Bordeaux wyjazd
Fajny wyjazd fajna data fajny klub. Jak dobrze pójdzie to ... wyprawa

Bardzo się ciesze, że trafiliśmy na Bordeaux. Bardzo lubię ten klub często ich oglądam i to im będę życzył drugiego miejsca. Większość kibiców będzie mogła się przekonać jaki błąd zrobił Milan oddając Gourcuffa. Chamakh, Wendel, Cavenaghi to dobrzy piłkarze i wydaje mi się, że mogą zaprezentować się nie co lepiej niż rok temu.

Bawarczyków nie nawiedzę, mam nadzieje, że pokażemy że Diego dobrze wybrał. W sumie stawiałem na hiszpańską drużyna bo dobrze nam się z nimi wiedzie. Sevilla też była by dobrym rozwiązaniem, lecz Bayern wydaję się nieco słabszym zespołem na dzień dzisiejszy.

Maccabi niewiadoma? Niby najsłabsza, ale mam nadzieję, że nasi piłkarze dobrze pamiętają wyprawę do Borysova z zeszłego roku.

Barca Rubin Dynamo Inter :C


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:31

pan Zambrotta pisze:Losowanie jako-takie, mogło być gorzej i mogło być lepiej. Znowu trafiamy na Bayern, robi się nudno. Wolałbym atrakcyjniejszego rywala.

http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
terminarz Champions League
eslk pisze:Bordeaux gra naprawde swietnie, to chyba najlepszy zespol z calego trzeciego koszyka. Zreszta, wystarczy popatrzec na ich sklad (Gourcuff, Cavenaghi, Diarra, Placente, Chamakh, etc) i
o_0
Diego Rodolfo Placente, ten co swego czas grał w Leverkusen na lewej obronie (za czasow jeszcze Lucio i finału LM) ; )
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2009, 20:34 przez eslk, łącznie zmieniany 1 raz.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2009, 20:31

pan Zambrotta pisze:http://www.uefa.com/multimediafiles/dow ... wnload.pdf
terminarz Champions League
Analizując terminarz w kontekście środowych widowisk w otwartym Polsacie dochodzą do następujących wniosków:

16 września - na otwarcie w środę: Inter - Barcelona (Eto - Zlatan i tam takie)

30 września - wypadałoby pokazać Bayern - Juventus, chyba, że zdecydują się pokazać Man Unt - Wolfsburg - w co wątpię. 8)

21 październik - Real - Milan, hmm/.. Chelsea -Atletico

4 listopad Lyon - Livepool

25 listopad trudno powiedzieć - Milan - Marsylia, Girondins -Juve, Manchester - Besiktas (w praniu zobaczymy jak tabele będą układały się)

9 grudzień - też nie wiadomo może Liverpool - Fiorentina


ODPOWIEDZ