Boruc na sprzedaż!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 22:40

stahoo pisze:
oliver pisze: Piszesz tak jakby co mecz ze słabszą drużyną puszczał klopsy.
Zacytuj proszę fragment, w którym jest to napisane.
stahoo pisze: On własnie NIE UMIE bronić przeciwko druzynom pokroju Dundee czy Aberdeen. Nie umie sie skoncentrowac i puszcza klopsy.
A tych właśnie drużyn w lidze szkockiej jest 10 czyli zdecydowana większość
stahoo pisze: Gdzie widzisz śmieszne głupoty?
Te mecze z Dundee czy Aberdeen bo ja pamiętam z tymi drużynami bardzo dobre występy.
stahoo pisze:
oliver pisze: Ostatnio nawet trafił mu sie w meczu derbowym, wiec pisanie , że tylko z tym słabymi też jest błędem.
Ok, tu mogę się zgodzic, ale jest to tzw. czepianie się xD
To jest tzw fakt!
stahoo pisze: Nie tylko angielską. Padły już ligi: włoska, niemiecka, hiszpańska. Z tego co wiem, w Lyonie tez nie maja genialnego bramkarza.
Tylko KeRmit19 wspomniał o Milanie czy Bayernie zdecydowana większość tylko o lidze angielskiej.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 22:55

Pozycja Boruca w Glasgow jest niepodważalna. Do tego stopnia, że kibice twierdzą, że jest zdecydowanie najlepszym golkiperem Celtiku w historii.
Celtic to klub ze średniej europejskiej półki, więc teoretycznie powinniśmy być happy. Jedyny problem to duża liczba "ogórków" w Szkocji, a wiemy jak Artur gra, gdy nie ciąży nanim presja...
Lepsza liga - to jest rozwiązanie. Tylko że ma ono pewną oczywistą wadę: żaden z klubów europejskiej czołówki nie poszukuje bramkarza, a takie kluby jak Aston Villa, czy VfB nie prezentują poziomu dużo wyższego od obecnego klubu Polaka (choć ligi niemiecka i angielska na pewno są równiejsze) i ...nie stać ich by wydać 10 baniek na jednego zawodnika.

Więc Artur chyba jednak nigdzie z Celtiku nie pójdzie...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 23:05

oliver pisze:
stahoo pisze: Nie tylko angielską. Padły już ligi: włoska, niemiecka, hiszpańska. Z tego co wiem, w Lyonie tez nie maja genialnego bramkarza.
Tylko KeRmit19 wspomniał o Milanie czy Bayernie zdecydowana większość tylko o lidze angielskiej.
chciałbym zauważyć że poza ligą angielską ja proponowałem Hiszpanię 8)
on nie pójdzie do klubu gdzie nie będzie miał okazji bronić w Champions League. Poza tym myślę że jego cenę da się wynegocjować. Z tym że który mocny klub skusi się na Polaka? nie wiem właśnie jak sobie radzi Rensing w Bayernie ale jeśli słabo (tak jak ktoś pisał) to może oni... Póki co możemy sobie gdybać...


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 listopada 2008, 23:29

drozdi pisze:wiem właśnie jak sobie radzi Rensing w Bayernie ale jeśli słabo (tak jak ktoś pisał) to może oni...
...sięgną po Adlera.
:wink:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Fred_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2008
Posty: 173
Rejestracja: 14 listopada 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 12:47

Według mnie Boruc wcale nie jest taki świetny,ciekawy jestem cvyz mzieni klub kiedys glosno mowilo sie o Barcelonie czy Milanie ale szczerze watpie zeby tam trafil :-D


lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 13:00

Mam nadzieję że nie przejdzie do żadnego włoskiego klubu, bo jak będzie w znakomitej formie to będzie mu trudno strzelić bramkę


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 14:48

A może tak do Juve ? :smile: Chimentiego by się wypiepszyło .a Manningera przesunięto do roli trzeciego bramkarza ;) :dance:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 14:50

Gigi Buffon pisze:A może tak do Juve ? :smile: Chimentiego by się wypiepszyło .a Manningera przesunięto do roli trzeciego bramkarza ;) :dance:
Tak wydajmy tyle kasy na drugiego bramkarza ^^


Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 15:09

Vesper pisze:
Gigi Buffon pisze:A może tak do Juve ? :smile: Chimentiego by się wypiepszyło .a Manningera przesunięto do roli trzeciego bramkarza ;) :dance:
Tak wydajmy tyle kasy na drugiego bramkarza ^^


Ale za to jakiego ! :smile: TVP by napewno pokazywała by wszystkie mecze w LM :rotfl:


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 15:54

kopniak pisze:Działacze Szkockiego klubu Celtic oznajmili że nie będą stawać na przeszkodzie Polakowi. Zapowiada się na historyczny transfer w Polskiej piłce(...)
Ja uważam że czas najwyższy aby Boruc opuścił Szkocję i powędrował do dumy Wielkiej Brytanii czy Hiszpańskiej, a co wy o tym sądzicie?

źródło - http://sport.onet.pl/0,1248708,1860787,wiadomosc.html
Nie, żebym się czepiał, bo tu się czepialskich strasznie czepiają, ale do ligi niemieckiej to on mi jakoś nie pasuje. Może Anglia byłaby dla niego dobrą opcją? Albo Włochy właśnie? I tu i tu lubią charyzmatycznych bramkarzy. Tylko mam przemożne wrażenie, że nasz "holy goalie" spuścił ostatnio z tonu. Ciekawe,czy skusi się na niego klub z naprawdę najwyższej europejskiej półki.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2008, 17:12

A czemu liga niemiecka by nie pasowała? Nie ma tam tak wysokiego poziomu jak na Wyspach, więc nie byłby z góry skazany na porażkę... Oczywiście nie twierdzę że Premiership to zły wybór, ale jednak nie wiem czy Boruc by wytrzymał gre na najwyższych obrotach w każdym meczu. A szkoda by było żeby zasiadł na ławce.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2009, 12:34

Nowa opcja się pojawiła - Newcastle. Miałby tam zastąpić Givena, za którego City rzekomo oferuje 12 mln funtów.

Źródło: http://sport.wp.pl/kat,32272,wid,107153 ... caid=17435

To całkiem niezłe rozwiązanie dla wszystkich. Man City otrzymuje solidnego bramkarza, którego tak usilnie poszukuje, Newcastle nie traci na jakości, Boruc zmienia otoczenie (a wszystko wskazuje, że jest mu to potrzebne), Załuska, który ma w Szkocji wyrobioną dobrą markę, a który po sezonie przechodzi do Celtiku z miejsca staje się numerem 1.
Tylko czy Given, po tylu latach w barwach Srok, ma ochotę na przeprowadzkę?
Ostatnio zmieniony 05 stycznia 2009, 11:58 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2009, 12:59

Dla mnie plota, Arczi sam powiedzial ze jesli chodzi o transfer to do klubu w którym bedzie mial szanse/ bedzie grał* w Lidze Mistrzów. a nie walczyl o srodek tabeli wraz z Newcastle.

Ciekaw jestem co z tym Bayernem(byla ponoc oficjalna oferta z Bawarii), to by mogla byc chyba najciekawsza opcja dla Boruca(mocny europejski klub, z którym trzeba sie liczyc). Milan chyba juz definitywnie odpadł a szkoda, bo tam przeciez maja deficyt dobrze grajacych goalkeeperów. bo z calym szacunkiem dla Abbiatiego, Didy i Kalaca, to nie jest klasa Boruca w tym momencie.


Tylko niech mi nikt nie mowi ze Arczi puszcza babole(w lidze). Bo jak wy byscie musieli od paru sezonów grac tylko z druzynami pokroju Sieny, Rimini, Ascoli czy Torino to tez by wasza koncentracja szwankowała :) bo akurat w LM(czy tez w reprezentacji) sie prezentuje wiecej niz solidnie(a czasem nawet i genialnie).


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2009, 13:08

VirusT pisze:Dla mnie plota, Arczi sam powiedzial ze jesli chodzi o transfer to do klubu w którym bedzie mial szanse/ bedzie grał* w Lidze Mistrzów. a nie walczyl o srodek tabeli wraz z Newcastle.
W tej chwili ciężko o taki klub. Może ewentualnie niemieckie HSV lub Aston Villa, która radzi sobie w tym roku nadzwyczaj dobrze w PL. Z tym że nie jestem pewien, czy drużyny te stać na taki wydatek.
Ale Boruc chyba jest na wylocie, inaczej Celtic raczej nie inwestowałby w Załuskę.
VirusT pisze: Ciekaw jestem co z tym Bayernem(byla ponoc oficjalna oferta z Bawarii), to by mogla byc chyba najciekawsza opcja dla Boruca(mocny europejski klub, z którym trzeba sie liczyc).
Bayern odpada, tego jestem pewien. Jeśli rzeczywiście będą chcieli zastąpić kimś Rensinga to będzie to Adler.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2009, 15:04

Wg.mnie Borubar powinien odejść do Newcastle,To byłoby coś nowego tam mógłby jeszcze bardziej się rozwinąć i iść do jeszcze lepszego klubu.Z Celtami już więcej nic nie osiągnie.Bayern w tej chwili go nie kupi jak już coś woleli by Adlera,jak ktoś wspomniał.Niech odchodzi a wyjdzie mu to na dobre.Pozdrawiam


ODPOWIEDZ