Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2011, 21:59

mały skała pisze:Takie szopki ze strony policji i ochrony są chyba (nie wiem na pewno, nie byłem na każdym stadionie) wszędzie.
Wierz mi, że standardy warszawskie pod tym względem odbiegają jednak od reszty Polski. Co do ich ochrony, szeregowi nawet chcieli dopisywać, ale pojawił się ich szef, który przypominał świra wypuszczonego z psychiatryka. Przy nim jego podwładni oblali się zimnym potem. Chłopakom od nas, którzy nie weszli za rzekomy alkohol (gość, który był kierowcą i nic nie pił wydmuchał rzekomo 4,8 promila!) pozabierano bilety, jakim prawem nie wiem, chyba celowy zabieg, żeby nie można było się domagać zwrotu kasy. Mniejsza o to wszystko, takie rzeczy się zdarzają.

Kibiców Legii, czego nie ukrywam, nie szanuję. Już nie szanuję, bo ten szacunek stracili nie tak dawno. Przez parę sezonów cała kibicowska Polska szła im na rękę, wchodzili na układach na stadiony, mieli poparcie w konflikcie z ITI, itp. Tej życzliwości jednak nie potrafili docenić, a o ich wejściu na układzie na stadion we Wrocławiu już napisałem wyżej. Legia wciągnęła całą Polskę w swój konflikt, a potem przypucowała się do swoich Panów, których do tej pory nie uznawała. To jest ten słynny "styl warszawskich ulic" :prochno:


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2011, 22:31

Ja proponuję byś zamknął pysk i nie odzywał się na tematy, o których nie masz pojęcia. Jak mniemam swoją wiedzę czerpiesz z onetu i z tego co usłysz od kolegów pod piaskownicą.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2011, 23:02

Lypsky pisze:Ja proponuję byś zamknął pysk i nie odzywał się na tematy, o których nie masz pojęcia. Jak mniemam swoją wiedzę czerpiesz z onetu i z tego co usłysz od kolegów pod piaskownicą.
Ja proponuję, żebyś takie odzywki zachował dla swoich kolegów z podwórka. Nie Twoja rzecz, co piszę i jak piszę. Rozumiem, że wobec braku kontrargumentów, stać Cię tylko na to co napisałeś powyżej. Nie żałuję, niespecjalnie interesuje mnie Twoje zdanie na ten temat.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2011, 15:39

Lord of San Siro pisze:
mały skała pisze:Takie szopki ze strony policji i ochrony są chyba (nie wiem na pewno, nie byłem na każdym stadionie) wszędzie.
Wierz mi, że standardy warszawskie pod tym względem odbiegają jednak od reszty Polski. Co do ich ochrony, szeregowi nawet chcieli dopisywać, ale pojawił się ich szef, który przypominał świra wypuszczonego z psychiatryka. Przy nim jego podwładni oblali się zimnym potem. Chłopakom od nas, którzy nie weszli za rzekomy alkohol (gość, który był kierowcą i nic nie pił wydmuchał rzekomo 4,8 promila!) pozabierano bilety, jakim prawem nie wiem, chyba celowy zabieg, żeby nie można było się domagać zwrotu kasy. Mniejsza o to wszystko, takie rzeczy się zdarzają.
Natężenie takich zachowań na Legii jest duże. Generalnie chodzi o kasę- zabrali jedzenie, bo jak mówił Skrzecz: "chcą nas ugościć". Czytaj zmusić do kupienia kiełbas za 14 zł. Przy braku depozytu dla kiboli gości to już jest gruba przesada (łaskawie możesz worek do płotu przywiązać). Szef ochrony to niezły gigant- nie chciał pozwolić wnieść bluzy z Anty-Wisłą na plecach. Bo będzie służyła do prowokacji kibiców Legii:)
Lord of San Siro pisze: Kibiców Legii, czego nie ukrywam, nie szanuję. Już nie szanuję, bo ten szacunek stracili nie tak dawno. Przez parę sezonów cała kibicowska Polska szła im na rękę, wchodzili na układach na stadiony, mieli poparcie w konflikcie z ITI, itp. Tej życzliwości jednak nie potrafili docenić, a o ich wejściu na układzie na stadion we Wrocławiu już napisałem wyżej. Legia wciągnęła całą Polskę w swój konflikt, a potem przypucowała się do swoich Panów, których do tej pory nie uznawała. To jest ten słynny "styl warszawskich ulic" :prochno:
Ja ich szanuje. Bo się nie poddali, bo nadal, mimo wszystko, działają wbrew ITI- race, "gdzie jest Staruch, gdzie jest Kelner". No i każda dobra ekipa cieszy człowieka. Na stadionach ciekawiej. Inną sprawą jest bojkot derbów, cała Polska dostaje tam tyle biletów, a tylko Legia ma z tym problem:)

I tak na koniec- Boże chroń Fanatyków.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2011, 00:25

Rachu ciachu korona nie wpuści Wisły :lol:


mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2011, 16:16

Tak samo jak Zagłębie Lubin nie wpuści Polonii Bytom z powodu giełdy samochodowej. Kibice Zagłębie zaproponowali bilety załatwiane przez nich, Polonia odmówiła.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2011, 17:23

A na Legii chyba się szykuje nowa wojenka z ITI, co? :wink:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 07:49

Prawda to, że to Staruch dał liścia Rzeźniczakowi po meczu z Ruchem, czy sobie kozła ofiarnego władze klubu znalazły?

Jeśli to ten facet zrobił to chyba kibice Legii nie będą na tyle głupi i nie będą protestować przeciwko zakazowi stadionowemu dla tego Pana :lol:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 10:27

steru pisze:Prawda to, że to Staruch dał liścia Rzeźniczakowi po meczu z Ruchem, czy sobie kozła ofiarnego władze klubu znalazły?

Jeśli to ten facet zrobił to chyba kibice Legii nie będą na tyle głupi i nie będą protestować przeciwko zakazowi stadionowemu dla tego Pana :lol:
A ja powiem więcej, będą go bronić ;)
Ostatnio zmieniony 04 kwietnia 2011, 19:36 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 10:47

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,93707 ... karza.html

Dla mnie to jest chore. Jak Legia może na coś takiego pozwalać? I jeszcze ten śmieszny komunikat na ich stronie.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 13:51

Antichrist pisze:http://www.sport.pl/pilka/1,70994,93707 ... karza.html

Dla mnie to jest chore. Jak Legia może na coś takiego pozwalać? I jeszcze ten śmieszny komunikat na ich stronie.
I tu jest haczyk. Legia przy nowym stadionie nie może sobie pozwolić na spadek zainteresowania meczami na Łazienkowskiej. I teraz są dwa wyjścia. Albo sprawę zamieść pod dywan i udawać że to normalna reakcja kibiców na przegrany następny mecz z kolei i tym samym nie stracić dużej ilości kibiców którzy notabene pewnie się wstawią za Satruchem (Chyba że mnie zaskoczą ;) ) A drugie wyjscie to zakaz stadionowy dla Starucha i czyżby znów zaostrzenie konfliktu na lini Kibice - iti ?


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 13:53

paku pisze:
Antichrist pisze:http://www.sport.pl/pilka/1,70994,93707 ... karza.html

Dla mnie to jest chore. Jak Legia może na coś takiego pozwalać? I jeszcze ten śmieszny komunikat na ich stronie.
I tu jest haczyk. Legia przy nowym stadionie nie może sobie pozwolić na spadek zainteresowania meczami na Łazienkowskiej. I teraz są dwa wyjścia. Albo sprawę zamieść pod dywan i udawać że to normalna reakcja kibiców na przegrany następny mecz z kolei i tym samym nie stracić dużej ilości kibiców którzy notabene pewnie się wstawią za Satruchem (Chyba że mnie zaskoczą ;) ) A drugie wyjscie to zakaz stadionowy dla Starucha i czyżby znów zaostrzenie konfliktu na lini Kibice - iti ?
Wszystko pięknie, tyle, że to nie był Staruch ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 14:39

Antichrist pisze:http://www.sport.pl/pilka/1,70994,93707 ... karza.html

Dla mnie to jest chore. Jak Legia może na coś takiego pozwalać? I jeszcze ten śmieszny komunikat na ich stronie.
Chore jest wyrabianie sobie opinii na tematy kibicowskie na podstawie GW.
deszczowy pisze: Wszystko pięknie, tyle, że to nie był Staruch ;)
Cichaj Mieciu.

Gdyby piękny Kubuś zamknął papę zamiast pyskować, nic by nie było.
SKLW informuje, że Piotr Staruchowicz i Kuba Rzeźniczak w dniu dzisiejszym się spotkali i wyjaśnili wszystkie nieporozumienia. Obie strony stwierdziły, że działały w afekcie – jeden za dużo powiedział, a drugi nie był w stanie się powstrzymać od czynu, który nie powinien mieć miejsca. Dla wszystkich, którym dobro Legii Warszawa leży na sercu emocje w aktualnej sytuacji muszą być zrozumiałe. Stowarzyszenie wyraża satysfakcję z tego, ze zarówno dla piłkarza, jak i kibica dobro Legii stoi na pierwszym miejscu.

SKLW
http://legionisci.com/news/42146_Oswiad ... rucha.html
Skończcie te swoje rozkminy i do roboty.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 14:45

Lypsky pisze: Gdyby piękny Kubuś zamknął papę zamiast pyskować, nic by nie było.
Szczyt. Rozumie, że można być zagorzałym kibicem, ale żeby aż tak bardzo?

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takich ludzi jak ten typ. W każdym normalnym kraju ten człowiek dzisiaj byłby już nikim, a na pewno nigdy nie pojawiłby się na stadionie.


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2011, 14:47

Tak, tak, najlepiej zabierać głos na podstawie tego co wyczyta się w gw. Guzik wiesz o zachowaniu jednego i drugiego więc nie mamy o czym gadać.
Pamięta ktoś jeszcze jak Zebina dostał w czerep? :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ