Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2009, 18:38

wracając dzisiaj z meczu kibiców w Katowicach zostałem zatrzymany przez mundurowych w samym centrum, jak się okazało chodziło o przemarsz kibiców Wisły na dworzec PKP. Kibice Białej gwiazdy pełna kultura, natomiast 'kibice' nie wiem czy Sosnowieccy czy inni pełna wieś. Krzyczą na przyjezdnych z balkonów, ukrywali się za policjantami i bluzgi na Wiślaków. Wstyd. Chwilę wcześniej przez ulicę przebiegali lokalni hools z koszulką Wisły i szalem czyli juma nie śpi, juma czuwa.. :]


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2009, 23:36

NIe widziałem w jakim temacie napisać a nie chciałem zakładać nowego.
Chciałem zapytać, czy ktoś oglądał dzisiejszy mecz Legii z Brondby ? Generalnie nie chodzi mi o sam wynik, ale ok. 77min wydawało mi się, że z trybun usłyszałem okrzyk: JUVE! JUVE! JUVE! Nie wiem czy mi się przesłyszało, ale biorąc pod uwage, że kibice Juve są zaprzyjaźnieni z kibicami Legi wydaję się to całkiem możliwe i jak by nie patrzec fajne ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2009, 23:37

Zwykle pozdrawianie zgody 8) Nic nadzwyczajnego w sumie.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2009, 23:45

VirusT pisze:Zwykle pozdrawianie zgody 8) Nic nadzwyczajnego w sumie.
Nie oglądam za często meczy Legi :P ( i ogólnie polskiej piłki ) więc byłem mile zaskoczony ;)


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2009, 23:48

No to juz mozemy powiedziec ze Polska znow skompromitowala sie na arenie miedzynarodowej. Polonia przegrala 1-3, Lech 1-2 ale w pierwszym meczu rywale dostali od nich baty i Lechici przeszli dalej ale po Legii sie tego nie spodziewalem. Mimo ze sa moim faworytem do mistrzostwa ale niedlugo chyba zmienie zdanie to nikt jej juz nie bedzie traktowal powaznie i do tego miala ulatwione zadanie bo grala u siebie. Remis a raczej porazka z jakims Broendby i wieksza ilosc bramek dunczykow na wyjezdzie i przechodza oni dalej. Lech jedyna nadzieja na jakis wiekszy sukces Polski w Europie bo honor juz dawno stracilismy w tym sporcie. Wisla z mistrzem estonii przegrala i majac ulatwione zadanie w el. do LM odpadla ale jak widac polskie kluby sa do wszystkiego zdolne. Od kompromitacji (Wisła vs Levadia i Dinamo Tbilisi) po przegranie wygranego dwumeczu (Panathinaikos).

________________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 14:02

No cóż:
http://www.legialive.pl/news/31586_Wodo ... ogoni.html
tak też można. Czego to ludzie nie wymyślą.

POZDRO POGOŃ

Coś tutaj jak by cicho? W ten weekend odbędą się dwa derbowe mecze. Oby dwa w pierwszej lidze: Widzew - ŁKS i Górnik - GKS (na który pewnie się wybiorę). Jak ktoś ma okazję to proponuję wybrać się na któryś z meczów. Pomijając to czy im się kibicuję czy nie, można zobaczyć na prawdę coś fajnego.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2009, 22:59

Co do okrzyków Juve Juve Juve są one dość częste, na wyjazdach też, więc to w sumie nic nowego :0 no ale ja z Warszawy :D Co do pomysłu portowców :) spoko, co kto lubi, ja tam wolę pociągi. O grze w europucharach można tylko spuścić zasłonę miłosierdzia i nic nie powiedzieć bo szkoda cokolwiek skomentować :/ i znowu jak co roku żyjemy tym ,że a nuż za rok się uda....


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2009, 22:42

Ostatnie derby Łodzi. Kibice Widzewa pokazali niezłe jaja :smile:


mały skała

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2004
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 11:34

Widzew ładnie pojechał, tylko po co te latające race? Generalnie lekki zastój w świecie kibicowskim, co związane jest chyba z remontami stadionów.

Dobra jeszcze akcja Widzewa w Łęcznej- przejście przez płot:)

A po Superpucharze Polski można stwierdzić jedno- dopingowo Wisła jest mocna tylko u siebie.


Nasz Kibolski Klub Sportowy Lech Poznań!
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2009, 11:53

szczypek pisze:Ostatnie derby Łodzi. Kibice Widzewa pokazali niezłe jaja :smile:
Zenada :roll: No ale co kto lubi.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 13:10

VirusT pisze:
szczypek pisze:Ostatnie derby Łodzi. Kibice Widzewa pokazali niezłe jaja :smile:
Zenada :roll: No ale co kto lubi.
Zauważyłem iż ostatnio jest większy antydoping dla drużyn przeciwnych niż dla swojej. Jak dla mnie nic specjalnego. Szkoda tylko że RTS zepsuł derby ;)

A co do Wisły.
Martwi mnie ten cały Sosnowiec. Z drugiej strony widać prawdziwych kibiców którzy stawiają się na Ludowym. Ciekawe jest to gdzie się podziali "Bogowie Trybun" z sektora D...
Oglądał ktoś wczoraj Amice-Groclin ? Najlepsi kibice w Polsce jak o sobie mówią wczoraj mnie zaskoczyli swoją <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :D


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 13:56

paku, ale co ty chcesz, to sa najlepsi kibice w Polsce :lol: :lol: Kibice $ukce$u. Nic innego. Lech wkoncu kiedys zacznie przegrywac to zoabczymy ilu bedzie ludzi na Bulgarska przychodzilo...


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 19:57

Zagłębie Lubin zerwało zgodę z najlepszymi kibicami w Polsce, z Amiką Poznań.
Zagłębiu gratulujemy wyboru. :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 20:38

paku pisze:
VirusT pisze:
szczypek pisze:Ostatnie derby Łodzi. Kibice Widzewa pokazali niezłe jaja :smile:
Zenada :roll: No ale co kto lubi.
Zauważyłem iż ostatnio jest większy antydoping dla drużyn przeciwnych niż dla swojej. Jak dla mnie nic specjalnego. Szkoda tylko że RTS zepsuł derby ;)
Nigdy nie widziałem żeby ktoś robił antydoping dla swojej drużyny. Rzeczywiście jest to dziwne. Żenada, bo to kibice Widzewa zrobili... Śmieszni jesteście panowie, ale co kto lubi. Mnie tam to nie podnieca, ale ciekawy pomysł i wykonanie też.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 22:45

Fakt, źle to napisałem. Chodziło mi że ostatnio na trybunach króluje antydoping dla przeciwników niż doping dla własnych :)


ODPOWIEDZ