Wszystko o KIBICACH w Polskich ligach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 21:09

January pisze:
Michal17 pisze:
January pisze:Może nie pikniki, ale sezonowcy są na pewno. Od tego nie da się uchronić. Są sukcesy, są i sezonowcy. Na pewno nie większość, ale jakiś procent tak.
Bzdura. Na Wiśle nie ma już chyba sezonowców (wybacz, ale TF jest sponsorem od ponad 10 lat) za to pikników u nas dostatek (patrz wyżej). Ewolucja :wink:
Nie mogę się z Tobą w pełni zgodzić :) Żadna drużyna, która odnosi sukcesy nie może uchronić się się przed sezonowcami. Napisałem przecież, że jest to bardzo niewielki odłamek kibiców, ale jednak są. W tym przypadku Ci sezonowcy "są" z Wisłą już długo, bo Wisła od dawna jest ścisłej czołówce Ekstraklasy, ale gdyby przyszło bardzo duże załamanie formy, albo (teoretycznie) degradacja, to na pewno część kibiców by się wykruszyła. Nie piszę tego, żeby atakować Wisłę, bo na sezonowców nie ma rady.
Hmm, czyli masz raczej na myśli kibiców sukcesu - zgoda, tacy są zawsze, nie ma na nich rady.
A sezonowiec to dla mnie kibic, który przychodzi czymś zwabiony na stadion (niechże będzie to jakiś sukces) ale równie szybko odchodzi (np. z braku kontynuacji sukcesu po pewnym czasie). Dlatego napisałem, że sezonowców na Wiśle raczej nie ma, okres gry na wysokim poziomie trwa zbyt długo, sezonowiec ewoluował :D


January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2009, 21:40

Michal17 pisze:Hmm, czyli masz raczej na myśli kibiców sukcesu - zgoda, tacy są zawsze, nie ma na nich rady.
A sezonowiec to dla mnie kibic, który przychodzi czymś zwabiony na stadion (niechże będzie to jakiś sukces) ale równie szybko odchodzi (np. z braku kontynuacji sukcesu po pewnym czasie). Dlatego napisałem, że sezonowców na Wiśle raczej nie ma, okres gry na wysokim poziomie trwa zbyt długo, sezonowiec ewoluował :D
No to po prostu nie dogadaliśmy się co do nazwania kibica ;) Może inaczej, teraz w Wiśle są wielosezonowcy (oczywiście jakiś ułamek wszystkich kibiców) :P


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2009, 22:43

Michal17 Czemu masz moją dziewczynę na avatarze?! :D
Już za parę dni... Za dni parę :D


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 22 lutego 2009, 23:09

Kto słyszał o turnieju kibiców w kielcach ? Haha to sie koronka popisała :) http://www.szalikowcy.com/aktualnosci/1 ... lcach.html

Brawo (L) tak trzymać :bravo:

Tylko szkoda ze nie udało sie fany Kielecka Ulica wyrwać w całości ale i tak jest git .


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 13:04

Jakie powody nie wpuszczenia Legionistów na Konwiktorska?
Wybierają się może po cichu? :D


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2009, 14:39

paku pisze:Jakie powody nie wpuszczenia Legionistów na Konwiktorska?
Wybierają się może po cichu? :D
Tak zaraz wyruszam do stoLicy. Raczej nie powinno być problemów z wejściem na stadion, w końcu gramy w Warszawie

http://www.legialive.pl/news/29363_Derb ... Legii.html

O ogólnie to się boją.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2009, 23:51

Juve Master pisze:Przytocz mi proszę lepiej i liczniej dopingującą obiektywnie grupę kibiców. Jeśli podasz Wisłę albo Legię to skwituję to tak: :lol:
Popadnijcie w samo uwielbienie, wychwalajcie się pod niebiosa a będziecie sami napędzali tą wielką propagandę jakimi są kibice Amiki Poznań.
Wisła do krezusów nie należy jeżeli chodzi o doping na wyjazdach, przyznaję jednak w domu w Krakowie nikt nam nie dorówna. ;]


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 08:40

paku pisze: Wisła do krezusów nie należy jeżeli chodzi o doping na wyjazdach, przyznaję jednak w domu w Krakowie nikt nam nie dorówna. ;]
Mocno bym polemizował :roll:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 10:34

Juventino90 pisze:
paku pisze: Wisła do krezusów nie należy jeżeli chodzi o doping na wyjazdach, przyznaję jednak w domu w Krakowie nikt nam nie dorówna. ;]
Mocno bym polemizował :roll:
Byłeś Ty kiedykolwiek w Krakowie na meczu ?
Podejrzewam że nie. Więc zamilcz.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 marca 2009, 14:19

paku pisze:
Juventino90 pisze:
paku pisze: Wisła do krezusów nie należy jeżeli chodzi o doping na wyjazdach, przyznaję jednak w domu w Krakowie nikt nam nie dorówna. ;]
Mocno bym polemizował :roll:
Byłeś Ty kiedykolwiek w Krakowie na meczu ?
Podejrzewam że nie. Więc zamilcz.
Powiem tak. Zwracaj się z szacunkiem do innych kibiców. Jesteś dla mnie zerem i nie zamierzam się wdawać z tobą w dyskusje.
Ostatnim razem jak byłem w Krakowie, nie zostaliśmy wpuszczeni na stadion ;]

A atmosferę u siebie maja lepsza : Lech,Widzew,Jaga, Legia ( kiedy był doping). Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że lepszy jest Górnik.
I to moja ocena, nie pasuje to nie komentuj.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 00:00

Ja tam na Wiśle byłem, szczerze ? Bez żadnych rewelacji, ale też nie było jakoś cicho ^^ ,ale to wtedy przeciwna trybuna jeszcze zamknięta była, więc nie wiem jak teraz jest...


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 10:54

Juventino90 pisze:
paku pisze:
Juventino90 pisze:
Mocno bym polemizował :roll:
Byłeś Ty kiedykolwiek w Krakowie na meczu ?
Podejrzewam że nie. Więc zamilcz.
Powiem tak. Zwracaj się z szacunkiem do innych kibiców. Jesteś dla mnie zerem i nie zamierzam się wdawać z tobą w dyskusje.
Ostatnim razem jak byłem w Krakowie, nie zostaliśmy wpuszczeni na stadion ;]

A atmosferę u siebie maja lepsza : Lech,Widzew,Jaga, Legia ( kiedy był doping). Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że lepszy jest Górnik.
I to moja ocena, nie pasuje to nie komentuj.
A komentować będę gdyż posiadam takie prawo którego Ty nie ustanawiałeś :D
I czemu nie wspomnisz i zachowaniu Wiślaków gdy nie zostaliście wpuszczeni ? Pamięć zawodzi ?
No Lech ma wszystko lepsze :D Lodówki i kuchenki też... :)
Co to za doping, gdzie cały mecz śpiewa się lalalalala ? :D
I skąd wyczytałeś iż Jaga, Górnik mają lepszy doping ? kibice.net ? :)
Wymagasz szacunku ? Zachowaj go sam.
Mniej niż zeroooooooooo, o o o o :D
Bez napinki. Nie odpisuj bo mnie nie szanujesz :D


valsir Odkąd D jest otwarte, i odkąd na D jest młyn, jest znacznie lepiej. Sam dobrze wiesz co robi dach, gdy krzyczy 4 tyś osób :)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 12:43

Mam gdzieś zachowanie wiślaków. Akurat jako kibiców szanuje ich zdecydowanie najmniej.

A skąd wiem, ze Jaga i Górnik ma lepszy doping? Niech pomyśle, wiem z doświadczenia.
Nie muszę odwiedzać kibice.net w przeciwieństwie do ciebie aby wygłaszać swoje mądrości

Bo wiesz, my kibice Widzewa od czasu do czasu jeździmy na wyjazdu :smile:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 13:50

Juventino90 pisze:Mam gdzieś zachowanie wiślaków. Akurat jako kibiców szanuje ich zdecydowanie najmniej.

A skąd wiem, ze Jaga i Górnik ma lepszy doping? Niech pomyśle, wiem z doświadczenia.
Nie muszę odwiedzać kibice.net w przeciwieństwie do ciebie aby wygłaszać swoje mądrości

Bo wiesz, my kibice Widzewa od czasu do czasu jeździmy na wyjazdu :smile:
No w końcu !
Wróciłeś ze szkoły i odpisałeś ! :D
Przyznaj się, masz portal kibice.net zapisany w ulubionych :D
Widzisz, w przeciwieństwie do ciebie i twoich kolegów po szalu my szanujemy innych ;)
Pozdro ultrasie, fanatyku, etc. :D


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2009, 14:24

Przykro mi to ty dajesz zła laurkę dla swoich kolegów po szalu na tym forum. Jesteś tak zaślepiony, że uważasz iż Lech ma gorszy doping u siebie niż Wisła.

Na forach kibice.net czy szalikowcy się nie udzielam. Więc nie szukaj mnie w tamtejszych użytkownikach. Ciekaw jestem, czy ty to samo możesz napisać o sobie.

A czy to, że chodzę do szkoły czyni mnie gorszym?
Zastanów się nad tym co wcześniej napiszesz.. :prochno:


ODPOWIEDZ