Nowa europejska potęga ?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Manchester City będzie klubem na miarę LM ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
śliwek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 12 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 21:41

Gwiazdy, gwiazdami. Pieniądze, pieniądzami ;) Jednak żeby zespół mógł coś wygrać potrzebny jest ktoś żeby to wszystko poskładać. Na pewno w tym sezonie wiele nie ugrają, jestem pewien, ale myślę że Hughes jest utalentowanym menadżerem i może dać radę ;)


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 22:01

steru pisze:No i zaczynają się cyrki :

http://sport.onet.pl/0,1248702,1817973,wiadomosc.html

Pewny siebie ten nowy właściciel Man City. Taka kwota wydana na jednego piłkarza byłaby początkiem końca piękna futbolu...
Przy okazji : radze zwrocic uwage na temat pierwszego komenta pod tym newsem:
"Jaki jest okrzyk bojowy Manchesteru City???? Jako nowy fan chciałbym wiedzieć"
mysle ze komentarz co do tego jest zbedny ;-)
Wydaje mi sie ze "Citizens" beda walczyc z Chelsea o serca angielskich kibicow.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 22:31

Nie da się ukryć, że forsa rodzi forsę. Za wydaną na Robinho, Zabaletę, Kompany`ego i całą resztę trzódki kasę zwróci się hajs dosyć szybko. Koszulki, bilety, gadżety... no i forsa z LM. A mają pakę. Podobnie z Tottenhamem. Drużyna z White Heart Lane może sporo namieszać w lidze i pucharach... ale mam nadzieję, że jako typowi nuworysze nie zmienią za wiele w mimo wszystko dosyć "sympatycznie" skostniałej lidze angielskiej :wink:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
śliwek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2008
Posty: 20
Rejestracja: 12 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 22:44

deszczowy pisze:...Koszulki, bilety, gadżety... no i forsa z LM...
Na razie to chyba kasa z Pucharu UEFA ;) A zresztą można się zgodzić, fakt faktem kasa się zwróci, ale dopiero po pewnym czasie :)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 23:00

Jasne.. Manchester City sie wzmocnil. Kupili Wright-Phillipsa, Kompanyego, Robinho.. Ale sprzedali etz rewelacyjnego Corluke.

Ja uwazam, ze ani Tottenham, ani tez Manchester City nie zdolaja awansowac do Champions League. Trzeba to przyznac.. Liga Angielska to najlepsza liga na swiecie.. Trudno sie stamtad wybic. Moim zdaniem jak co roku.. Chelsea, Manchester, Arsnal i Liverpool zagraja w LM.. A kluby ktore wydaja wielkie pieniadze, takie jak Citzens, Spurs czy Toons ponownie nie beda mialy szanse zagrac w tych elitarnych rozgrywkach. Nie wspominam juz o takich klubach, ktore wydaja bajonskie sumy jak Sunderland czy Everton.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 09:27

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,565 ... l?skad=rss
lektura dla smiechu.

A teraz na poważnie - ja nie wiem, czym się przejmujecie. Gdyby kasa = sukcesy, to galaktyczny Real i romanowska Chelsea już dawno biłyby się w finałach CL rok po roku. A tak to guzik.
ManCity najpierw musiałby wygryźć kogoś z wielkiej czwórki. A to już jest spory problem.

"Nie lubię Chelsea, bo mają kupę kasy i myślą, że im wszystko wolno" - tak potrafią gadać tylko zapyziałe i zakompleksione polaczki. Im mówię stanowcze NIE.
Jak można nienawidzić kogoś za to, że ma dużo pieniędzy?
Bo wydać 200 mln euro to jest dopiero początek.
Abramovich już to pojął. Chelsea ma prawo tak samo szczycic się zdobyciem LM jak Sokół Marcinkowice.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 11:38

A ja jestem ciekawy innej rzeczy. Wielu kibiców Juve ma za złe, że zarząd nie wydaje sporych sum i nie sprowadza znanych grajków jak Diego czy VdV (o zgrozo...). Ciekawe czy kibice opowiedzieli by się za czy przeciw przejęciu Juventusu przez jakieś Arabskie konsorcjum. Czy gigantyczna kasa i spektakularne gwiazdeczki w Juve to jest to, cze go pragną nasi kibice. Jeśli tak to.... no właśnie.. :D


Vergil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2008
Posty: 18
Rejestracja: 07 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 11:40

Paranoja z tymi arabami w sumie :D

Ale sam fakt że ten 'shake' :P ma aspiracje na Torres'a Kake czy Ronaldo to wcale nie znaczy że ich kupi bo przecież sam piłkarz musi się zgodzić a myślę że nie każdy poleci na kasę bo dla mnie to jest niepojęte że Kaka miałby odejść z Milanu, to tak jakby od nas miał teraz Buffon odejść...sic.

Bo w tym i tak zakłamanym świecie mam nadzieję że chociaż piłkarze mają pasję a nie lecą tylko na pieniądze.

Także moim zdaniem Man City nie będzie mógł 'wygryźć' starych wyjadaczy z premier league a tym bardziej zwojować coś w LM


Obrazek
rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 12:31

Zeby cos zawojowac w LM trzeba do niej awansowac, a sezon dopiero sie zaczal i nie sadze zeby Man City czy Tottenham mialy latwo zajac miejsce w pierwszej czworce..mysle ze mozna dodac do tej dwojki jeszcze Portsmouth..te trzy druzyny sa zaraz za czterema "Herosami" w Anglii ;)

Co do samych transferow i tego co sie dzieje w dzisiejszej pilce, niestety takie sa realia "kto ma pieniadze, ten ma wladze'' ale nie zawsze same pieniadze rodza sukces czego przykladem moze byc Chelsea, osobiscie kiedy ekipa The Blues byla wzmacniana po przyjsciu Abramowicza myslalem ze zawojuja cala Europe, naszczescie tak sie nie stalo i mam nadzieje ze podobnie bedzie w przypadku Man City, plusem jest tez to ze te smieszne wzmocnienia i sponsoring przez miliarderow z rosji czy innych szejkow jest przeprowadzany tylko w Anglii ;) oby nie doszlo do tego ze Wyspiarze beda mogli zakwalifikowac 6 zespolow do LM :P


jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 13:00

Orochimaru pisze:A ja jestem ciekawy innej rzeczy. Wielu kibiców Juve ma za złe, że zarząd nie wydaje sporych sum i nie sprowadza znanych grajków jak Diego czy VdV (o zgrozo...). Ciekawe czy kibice opowiedzieli by się za czy przeciw przejęciu Juventusu przez jakieś Arabskie konsorcjum. Czy gigantyczna kasa i spektakularne gwiazdeczki w Juve to jest to, cze go pragną nasi kibice. Jeśli tak to.... no właśnie.. :D
Kolego nie dorabiaj proszę ideologii do nieudolnej polityki transferowej naszego zarządu (nie, nie chciałbym Diego ani VdV, ale zostawiać tak obsadzone boki obrony gdy chce się coś zwojować w Serie A i CL to lekkomyślność).

Co do Mancasteru to chyba normalne, że skoro dostali zastrzyk gotówki to się wzmacniają i nie widzę powodu, żeby ich wyklinać jak niektórzy onegdaj postąpili z Chelsea


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 13:10

Kolego nie dorabiaj proszę ideologii do nieudolnej polityki transferowej naszego zarządu (nie, nie chciałbym Diego ani VdV, ale zostawiać tak obsadzone boki obrony gdy chce się coś zwojować w Serie A i CL to lekkomyślność).
Nieudolna polityka transferowa i brak funduszy to są synonimy?


Dirty mind
jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 13:17

A jaka formacja bardziej wymagała wzmocnień, atak czy obrona?

EDIT: Poza tym pisząc o nieudolnej polityce transferowej miałem też na myśli poprzednie mercato, kiedy to fundusze zostały w dużej mierze zmarnowane


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 14:05

jaqb pisze:
Orochimaru pisze:A ja jestem ciekawy innej rzeczy. Wielu kibiców Juve ma za złe, że zarząd nie wydaje sporych sum i nie sprowadza znanych grajków jak Diego czy VdV (o zgrozo...). Ciekawe czy kibice opowiedzieli by się za czy przeciw przejęciu Juventusu przez jakieś Arabskie konsorcjum. Czy gigantyczna kasa i spektakularne gwiazdeczki w Juve to jest to, cze go pragną nasi kibice. Jeśli tak to.... no właśnie.. :D
Kolego nie dorabiaj proszę ideologii do nieudolnej polityki transferowej naszego zarządu (nie, nie chciałbym Diego ani VdV, ale zostawiać tak obsadzone boki obrony gdy chce się coś zwojować w Serie A i CL to lekkomyślność).

A ja proszę nie nazywaj mnie kolegą.
Może racjonalne, stopniowe budowanie składu plus dawanie szans obecnym zawodnikom to nie ideologia tylko zdrowy rozsądek?
Jeśli nie to wraca temat Clichego i tym podobne nonsensy :think:


jaqb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2008
Posty: 148
Rejestracja: 03 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 14:20

Orochimaru pisze: Może racjonalne, stopniowe budowanie składu plus dawanie szans obecnym zawodnikom to nie ideologia tylko zdrowy rozsądek?
Jeśli nie to wraca temat Clichego i tym podobne nonsensy :think:
Pisząc o ideologii miałem na myśli postawę: klub kupuje gwiazdy-jest niedobry, to o nieudolnej polityce transferowej wujaśniłem wyżej, zdrowym rozsądek to dla ciebie wydawanie 22 mln na napastnika, podczas gdy w poprzednim sezonie dwaj nasi piłkarze byli na szczycie listy strzelców serie a, a na lewej obronie gra piłkarz na poziomie reprezentacji Polski?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 14:31

Większość chyba zapomina, że transfer Amauriego, to trochę więcej niż tylko korzyści z pozyskania nowego napastnika.


ODPOWIEDZ