1.Liga Polska 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
De Celinaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2009
Posty: 46
Rejestracja: 07 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 09:10

pikito pisze: @Edit - Kurde niezle Podbeskidzie pojechało z Turkiem, ciekawe tylko czy to oni grali tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, czy Tur tak beznadziejnie, ktos byl na meczu ?
To jest polska liga więc raczej to drugie ;)

Generalnie w tym roku awansują faworyci, chyba żadnych niespodzianek.
Fajnie będzie znowu zobaczyc Zagłębie i Widzew w ekstraklasie. Jak jeszcze wróci Korona to w koncu będzie mozna te lige oglądac.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 11:06

Widzew i Zagłębie będą w Ekstraklasie. To dobra informacja, w barażu zagra pewnie Podbeskidzie, choć Korona na pewno się nie podda. Tur Turek ma już nikłe szanse na utrzymanie, tym bardzie po tak zatrważająco wysokiej porażce, jak na ligę pierwszą. Odra Opole już zleciała z zaplecza Ekstraklasy, kto następny ?


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 19:07

De Celinaro pisze:
pikito pisze: @Edit - Kurde niezle Podbeskidzie pojechało z Turkiem, ciekawe tylko czy to oni grali tak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, czy Tur tak beznadziejnie, ktos byl na meczu ?
De Celinaro pisze: To jest polska liga więc raczej to drugie ;)
Polska czy Estońska, ale 9 do 0 w 1 lidze to jest jednak ewenemnt.

De Celinaro pisze:
Fajnie będzie znowu zobaczyc Zagłębie i Widzew w ekstraklasie. Jak jeszcze wróci Korona to w koncu będzie mozna te lige oglądac.
Sorry ale mysle ze obecne druzyny w Ekstraklasie poradzily sobie z tymi druzynami, dla mnie po ich awansie poziom sportowy ligi nie podniesie sie. A Korona - ? To juz szybciej Podbeskidzie, Znicz i..... a pozniej korona. Jak narazie nie zasługuja na awans.


DYZIO_STW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2008
Posty: 338
Rejestracja: 11 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 24 maja 2009, 23:24

MajosJuventino pisze:Widzew i Zagłębie będą w Ekstraklasie. To dobra informacja, w barażu zagra pewnie Podbeskidzie, choć Korona na pewno się nie podda. Tur Turek ma już nikłe szanse na utrzymanie, tym bardzie po tak zatrważająco wysokiej porażce, jak na ligę pierwszą. Odra Opole już zleciała z zaplecza Ekstraklasy, kto następny ?
ale nie zapominaj, że Tur ma jeszcze w zanadżu walkower z Kmitą w ostatniej kolejce. Jeżeli jakimś cudem wygra przyszły mecz to przy możliwych przegranych Motoru może się utrzymać - ale to praktycznie niemożliwe do wykonania - wygrana Tura w następnej kolejce. Bardziej prawdopodobna jest szansa na utrzymanie się GKP Gorzów Wlkp. - jeżeli w najbliższym meczu chociaż zremisuje przy porażce Motoru w następnej kolejce będziemy mieć pasjonujący mecz w Gorzowie właśnie między GKP a Motorem w ostatniej kolejce. I patrząc na "osiągnięcia" Motoru w meczach wyjazdowych kiepsko widzę szanse Lublinian na chociażby remis w Gorzowie ...

Najbardziej mnie cieszy praktycznie pewne już utrzymanie się mojej Stalówki ... trener Łach odwalił kawał dobrej roboty i nalezy mu się wielki szacunek za tą rundą, a zarząd zasługuje na duże pochwały za ruchy transferowe, które zapewniły Stali byt w 1 lidze ...


"Od autu rozpocznie zamaskowany mściciel, Zdenek Grygera"

Juve - storia di un grande Amore!!

C'e solo un Capitano! Alessandro Del Piero! Grazie Alex!

Grazie Gigi Buffon!

37.
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 21:05

Widzew i Zagłębie w Ekstraklasie. Podbeskidzie w barażach.
Myślę, że dwie pierwsze drużyny wzmocnią poziom Ekstraklasy. Oba zespoły już teraz kadrowo prezentują się nieźle. Poza tym, zarząd obu klubów posiada wielkie plany.
Już teraz mogę zdradzić, że Widzew się znacznie wzmocni. Wymienia się nazwiska takich piłkarzy jak Cetnarski, Rafał Grzelak i Adrian Sikora.

Co do meczu ze Zniczem. Wielka feta, świetny doping. Mecz ze strony Widzewa niezły. Mogliśmy wygrać więcej. Znicz to zespół słaby i nie zasługujący na Ekstraklasę. Widzew wczoraj wygrał bez wysiłku.

Świetny pomysł na oprawę. Kilka fotek na widzewiaku:
http://www.widzewiak.pl/fotogaleria/mecze/325.html

WRACAMY Z HUKIEM !


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 21:12

Juventino90 pisze:Widzew i Zagłębie w Ekstraklasie. Podbeskidzie w barażach.
Myślę, że dwie pierwsze drużyny wzmocnią poziom Ekstraklasy. Oba zespoły już teraz kadrowo prezentują się nieźle. Poza tym, zarząd obu klubów posiada wielkie plany.
Już teraz mogę zdradzić, że Widzew się znacznie wzmocni. Wymienia się nazwiska takich piłkarzy jak Cetnarski, Rafał Grzelak i Adrian Sikora.

Co do meczu ze Zniczem. Wielka feta, świetny doping. Mecz ze strony Widzewa niezły. Mogliśmy wygrać więcej. Znicz to zespół słaby i nie zasługujący na Ekstraklasę. Widzew wczoraj wygrał bez wysiłku.

Świetny pomysł na oprawę. Kilka fotek na widzewiaku:
http://www.widzewiak.pl/fotogaleria/mecze/325.html

WRACAMY Z HUKIEM !
A wczesniej nie mogłes nam zdradzić tej tajemnicy, to poczekaj moze oficjalnie do 1 czerwca bo zapewne w zarzadzie Widzewa jestes. Jezeli przejdzie chociaz jeden z powyzszych zawodnikow bedzie super. Zartuje sobie oczywiscie nie bierz do siebie. A Cetnarski, czy to takie wielkie wzmocnienie ? Pierwsze mecze byl naprawde dobre pozniej jakby chcial a niemógl.

A z tym porotem to spokojnie ( Widzew i Korona ) bo mozecie szybciej spasc szybciej niz awansowaliscie. Budzety klubowe w ekstraklasie sie wyrównaja wiec na głowe te 2 gruzyny innych bic nie beda.

Obym sie pozytywnie zaskoczyl :P


nowy07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2009
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 21:40

Juventino90 pisze:Widzew i Zagłębie w Ekstraklasie. Podbeskidzie w barażach.

WRACAMY Z HUKIEM !
Z tą radością to poczekaj do 10 czerwca. Mam nadzieję, że sprawiedliwości stanie się zadość.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 21:58

Widzew obecnie ma czwarty-piąty budżet w Polsce. W następnym sezonie będzie większy. Wymienieni piłkarze nie są wzięci z kosmosu. Widzew poważnie się wzmocni w tym okienku. Nie muszę być w zarządzie, żeby wiedzieć co dzieję się w klubie który Kocham.

Nie wiem, dlaczego wspominasz Koronę.

A co do Widzewa i 10 czerwca. Kasacji nie będzie.. A jeżeli tak, to w najgorszym przypadku:

- Jest jeszcze druga niewiadoma. Na 10. czerwca zaplanowane jest posiedzenie Sądu Najwyższego w sprawie wniosku kasacyjnego, złożonego przez PZPN. Jeśli wniosek będzie odrzucony, to wiadomo, sprawa będzie zamknięta. A co się stanie, jeśli kasacja zostanie przyjęta?
- "Powiem panu, że się nic nie stanie. Ja już powiedziałem, że już nie będzie degradacji żadnych. I tak, jak nie została zdegradowana Jagiellonia, tak nie zostanie zdegradowany również Widzew. Nie ma takiej możliwości. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że te wszystkie sprawy korupcyjne, to są lata 2003-2004. A teraz który mamy rok? 2009! I wszystko na ten temat. Ile można jeszcze do tego wracać?"
G. Lato


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 22:50

No sorki mialem na mysli Zaglebie napisalem Korona.

A budzet, hmm... pamietaj tylko, ze inne kluby tez podwyzszaja swoje budżety wiec tutaj nie upatrywalbym sukcesu. A transfery Grzelaka i Sikory, hoho kasy musieliby sypnac, kontrakty jedne z lepszych w lidze a czy beda chcieli juz wrocic do Polski ? To dla nich porazka bo pojechali robic kariere.

A decyzja SN, dla mnie Widzew nie poniosl zadnych konsekfencji, a powinien w takich sprawach nie powinno byc zadnego argumentu, ze nastapilo przedawnienie. Widzew nie byl czysty i kazdy o tym wie....


A Lato to jest nieobliczalny i niepowazny człowiek wiec moze zrobic wszystko..... :angry:


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2009, 23:25

Juventino90 pisze:. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że te wszystkie sprawy korupcyjne, to są lata 2003-2004. A teraz który mamy rok? 2009! I wszystko na ten temat. Ile można jeszcze do tego wracać?" G. Lato
Analogicznie. Czyli co zabije typa dzisiaj czy okradne bank, w 2015 dojdą, że to ja i nie poniosę kary ? Coś nie tak jest z twoim myśleniem

Lato to jest dopiero przekręt. Pamiętam jak dziś! Mówił przed wyborami, że będą wałczyć z korupcją, dziś gada o abolicji. Nienawidzę takich ludzi.

No tak awans zrobiły Zagłębie i Widzew myślę, że wielkiej niespodzianki nie ma, no i przede wszystkim zasłużyły sobie. Liczyłem na Podbeskidzie, w tamtym roku gdyby nie te -6 punktów to już by grali w ekstraklasie. Gdy miną ostatecznie Koronę można to uznać za sukces
Juventino90 pisze: Podbeskidzie w barażach.
Nie mów hop&#8230; Są jeszcze dwa mecz do rozegrania i drużyna z Bielsko-Białej nie ma tych meczy najłatwiejszych. Z rozpedzoną Gieksą na wiosnę w Jaworznie, która cały czas walczy utrzymanie bez baraży i ze Zniczem Pruszków. Z reszta kto nie zagra w tych barażach nie daje wielkich szans za wyeliminowanie jakiej kol wiek drużyny z ekstraklasy.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 08:20

Miejmy nadzieję, że to Flota Świnoujście zagra w barażach ;) Lubie niespodzianki :D


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 15:11

oliver pisze:
Juventino90 pisze:. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że te wszystkie sprawy korupcyjne, to są lata 2003-2004. A teraz który mamy rok? 2009! I wszystko na ten temat. Ile można jeszcze do tego wracać?" G. Lato
Analogicznie. Czyli co zabije typa dzisiaj czy okradne bank, w 2015 dojdą, że to ja i nie poniosę kary ? Coś nie tak jest z twoim myśleniem
Przecież ja nie napisałem swojej opinii, tylko skopiowałem słowa prezesa PZPN.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 maja 2009, 22:02

Ciekawi mnie bardzo co Widzew Łódź pokaże w przyszłym sezonie w Ekstaraklasie. O utrzymanie byłbym spokojny, ale co do wyższych celów mam poważne wątpliwości. Bo jeśli awansuje Zagłębie, a drużyna która zagra w barażach nie opuści Ekstarklasy, ciężko będzie wytypować kogokolwiek do spadku.


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 11:34

MajosJuventino pisze:Ciekawi mnie bardzo co Widzew Łódź pokaże w przyszłym sezonie w Ekstaraklasie. O utrzymanie byłbym spokojny, ale co do wyższych celów mam poważne wątpliwości. Bo jeśli awansuje Zagłębie, a drużyna która zagra w barażach nie opuści Ekstarklasy, ciężko będzie wytypować kogokolwiek do spadku.
E tam. Piast Gliwice, Odra Wodzislaw, Lechia Gdansk i Polonia Bytom. Lub Podbeskidzie/Znicz/Flota, jesli wejda po barazach. ;)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2009, 12:20

Juventino90 pisze:Świetny pomysł na oprawę. Kilka fotek na widzewiaku:
http://www.widzewiak.pl/fotogaleria/mecze/325.html

WRACAMY Z HUKIEM !
Kserować oprawy to wy umiecie :roll:


ODPOWIEDZ