Polacy w ligach zagranicznych

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 14:22

Milik do Dortmundu? Zaczynają się spekulacje z udziałem młodego polskiego napastnika. Transfery.info na facebook'owym funpage czy przypadkiem nie za wcześnie? Moim zdaniem nie! Ma szansę wyedukować się według systemu niemieckiego, zostać wykształcony na tamtejsze warunki. Dałoby to nam przypuszczalnie świetnego napastnika. A jak jest wasza opinia, czy to już jest "jego czas"?


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2012, 15:12

K.M. pisze:Milik do Dortmundu? Zaczynają się spekulacje z udziałem młodego polskiego napastnika. Transfery.info na facebook'owym funpage czy przypadkiem nie za wcześnie? Moim zdaniem nie! Ma szansę wyedukować się według systemu niemieckiego, zostać wykształcony na tamtejsze warunki. Dałoby to nam przypuszczalnie świetnego napastnika. A jak jest wasza opinia, czy to już jest "jego czas"?
Dzisiaj na Oragne Sport czytałem , że chce go także Everton ;)


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2013, 19:09

PSG przegrało z Reims 1:0 a jedynego gola strzelił Krychowiak. Miał też najwyższą ocenę ogólną. Chłopak nieźle sobie tam radzi, do tego gra regularnie w reprezentacji. Ciekawe jak rozwinie się jego kariera.


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2013, 20:48

Krychowiak ma potencjał, żeby grać w silniejszych drużynach Ligue 1. Życzę mu, żeby od przyszłego sezonu zakładał koszulkę jakiegoś Bordeaux, czy innego Lille.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 03 marca 2013, 17:00

C_Marchisio pisze:Krychowiak ma potencjał, żeby grać w silniejszych drużynach Ligue 1. Życzę mu, żeby od przyszłego sezonu zakładał koszulkę jakiegoś Bordeaux, czy innego Lille.
Przede wszystkim powinien grać w klubie, gdzie dostanie szansę w pierwszym składzie. Jeśli taki klub się nie pojawi, a Reims się utrzyma to niech zostanie.

A ostatnio czytałem o zainteresowaniu klubów z Niemiec :think:


Świetnie ostatnio gra Majewski, do życia w Zwolle wrócił Klich :bravo:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 13:47

W Rumunii strzelają Celeban i Szukała. Ahh tylu tych prawych obrońców, a nie ma gdzie ich upychać.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 15:43

mixery pisze:W Rumunii strzelają Celeban i Szukała. Ahh tylu tych prawych obrońców, a nie ma gdzie ich upychać.
Celeban to nominalny prawy ustawiany czesto na srodku. Szukala to nominalny srodkowy ustawiany czasem na lewej ;)
Wiec no, bez przesady. Ja bym ich obu ustawil na srodku u nas za sosnowego pieńka Glika i starucha Wasyla.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:03

Celeban w Śląsku, o ile się nie mylę, też głównie grywał na środku. A w Rumunii to już chyba jego stałą pozycja.

Fornalik powoływał go ostatnio, ale ewidentnie jedynie pod publiczkę. A szkoda, bo gorszy od Perquisa czy Wasyla obecnie nie jest.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2013, 18:28

Aaa, no to dzięki za uświadomienie. Co do Celebana to bankowo grał po prawej w Śląsku, a Fojut z Pietrasiakiem na środku, w sytuacjach awaryjnych mógł wchodzić na środek.

A co do tego Szukały to przyznaję że nie wiem o nim za wiele, ale zasłyszałem że to też prawy obrońca. Z ciekawości wszedłem na whoscored zobaczyć jakie ma statsy a tam.. niemiecka flaga przy jego nazwisku :P .

Perquis i Wasyl powinni się pożegnać z kadrą. Niech gra ten Glik i np. Komorowski, czy któryś z tych ww. albo nawet jakieś chłopaczki z Polskiej ligi, którzy grają regularnie. Niech nie liczą tak na tego Salamona co jeszcze w Milanie nie zagrał...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 10:50

Wczoraj w barwach Udinese od pierwszej minuty na boisku pojawił się Piotr Zieliński. Chłopak ponoć zaliczył całkiem udany występ, mając udział przy dwóch bramkach Udinese.

http://www.weszlo.com/news/14501-Pierws ... byc_lepszy


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 maja 2013, 22:24

Jędrzejczyk w Krasnodarze :shock: W dodatku nei w Kubainiu, ale słabszym bodajże KF Krasnodar :shock:

Jeszcze niedawno miał trafić do Serie A, a tutaj taki transfer. Na pewno zdecydowała kasa, ale chyba szkoda, bo liczyłem na niego w kontekście kadry.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 02:10

kadra na tym nie straci, a wrecz moze zyska, co innego legia w walce o jakiekolwiek puchary


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 08:03

Jędrzejczykowi się absolutnie nie dziwię. Myśli widać o przyszłości. Sześć razy większe pieniądze działają na wyobraźnie. To dowodzi jaką Legia ma strategię. Na jego miejsce zapewne przyjdzie ktoś pokroju Michalskiego (?) z Bełchatowa, albo jakiś wolny transfer jak Wasilewski (szczególnie, że Żewłakow kończy karierę). Ciężka sytuacja dla Legii, ale Jędrzejczyk nawet sportowo może na tym zyskać.

Przy okazji Stępiński w Norymberdze. Coraz liczniejsza grupa Polaków w Bundeslidze. Fajnie, dawno tak dobrze pod tym względem nie było. Co do umiejętności Stępińskiego - to nie do końca rozumiem zachwyty nad nim, ale liczę że za granicą zrobi się z niego niezły piłkarz. Marazm w ataku mamy straszny.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 12:19

steru pisze:Jędrzejczykowi się absolutnie nie dziwię. Myśli widać o przyszłości. Sześć razy większe pieniądze działają na wyobraźnie. To dowodzi jaką Legia ma strategię. Na jego miejsce zapewne przyjdzie ktoś pokroju Michalskiego (?) z Bełchatowa, albo jakiś wolny transfer jak Wasilewski (szczególnie, że Żewłakow kończy karierę). Ciężka sytuacja dla Legii, ale Jędrzejczyk nawet sportowo może na tym zyskać.
Legia będzie musiała od nowa zgrywać środek obrony. Odchodzi praktycznie 3 z 4 zawodników na tej pozycji. To będzie poważny problem. Ale przyjście Wasyla może, przynajmniej w części, zrekompensować odejście Jędrzejczyka.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2013, 18:57

Napisałem już w innym temacie, nie widzę u polskich zawodników z lig rosyjskiej/tureckiej progresu. Wiem, że zarabiają świetne pieniądze, ale patrząc na to z perspektywy kadry, ani Rybus, ani Grosicki nie dają tej jakości w kadrze. Szkoda.


Obrazek
ODPOWIEDZ