Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 17:41

Oby dziś Barca przeszła Chelsea :D i bedzie finał marzeń Manu-Barca, ale bedzie ciężko dziś Katalończykom (nie zagra Marquez i Puyol), a to może być kluczem dla Chelsea do wygranej, bo mają wysokich graczy do stałych fragmentów gry. Po 2 boisko na Stamford jest małe i Barcie będzie ciężko na nim grać, bo jest przyzwyczajona do gry na większym boisku. Chociaż Chelsea obawia się Barcelony, Hiddink ponoć 2 noce nie spał po meczu 6:2 z realem. Mecz będzie ciekawy, ale Chelsea nie zagra w otwarte karty z Barcą, bo to się może skończyć jak z realem w sobotę. Dlatego tutaj każdy gol i szczegół może zaważyć na wszystkim.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 17:48

juventinek123 pisze:Oby dziś Barca przeszła Chelsea :D i bedzie finał marzeń Manu-Barca, ale bedzie ciężko dziś Katalończykom (nie zagra Marquez i Puyol), a to może być kluczem dla Chelsea do wygranej, bo mają wysokich graczy do stałych fragmentów gry. Po 2 boisko na Stamford jest małe i Barcie będzie ciężko na nim grać, bo jest przyzwyczajona do gry na większym boisku. Chociaż Chelsea obawia się Barcelony, Hiddink ponoć 2 noce nie spał po meczu 6:2 z realem. Mecz będzie ciekawy, ale Chelsea nie zagra w otwarte karty z Barcą, bo to się może skończyć jak z realem w sobotę. Dlatego tutaj każdy gol i szczegół może zaważyć na wszystkim.
Jako, ze Juventus odpadł z Chelsea, to licze właśnie na nią, jak już przegrywać to z najlepszymi. Założe się, że jak Chelsea wygra LM, to nasz zarząd będzie dumny z tego, ze sprawiliśmy nie lada problemy najlepszej drużynie w Europie.


Day after day I'm getting better and better.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 17:56

Czekam na show!

Mam nadzieje, że dzisiejsze przedstawienie będzie zawierało coś magicznego. Spotykają się dwie ekipy, które spokojnie mogą wygrać całą edycje LM. Mam nadzieje, że Barca zagra odważnie. Braki w obronie są widoczne, ale gdy przyjmie się, że najlepszą obroną jest atak to na pewno kibice będą zadowoleni.

Hiddink! To jest argument, który do mnie przemawia co chwile i gdy patrzę na powtórki meczu Barca- Real i jestem już niemal pewny wyniku dzisiejszego meczu nagle na myśl przychodzi to nazwisko.

Mam nadzieję, że w dzisiejszym starciu dwóch gigantów wygra futbol!!


Obrazek
Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 21:34

Tak jak podejrzewałem. :D

Barcelona wali głową w mur, i wali, i wali. Ale w końcu mur się zdenerwował i oddał. Tylko, że się nie patyczkował i przywalił napastnikowi prosto w Yaya.
Mecz na prawdę dobry, szybki, dynamiczny, agresywny, czego chcieć więcej.

Ehh... Gdzie podziały się czasy gdy Juventus grał na poziomie The Blues? :think:


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 21:57

Oglądam kolejne mecze LM w tym sezonie i nachodzi mnie następująca myśl: najlepsze angielskie drużyny (Chelsea, Liverpool i MU) grają obecnie futbol, z którego niegdyś słynęły włoskie kluby jak Milan i nasze Juve. Są do bólu skuteczne bez zbędnej finezji.

Tak jak niegdyś włoskie kluby, dziś "Anglicy" opierają budowę składu na 1-3 gwiazdach, doskonałych technicznie, mogących przesądzić w pojedynkę o losach meczu, otaczając ich super-skutecznymi "rzemieślnikami". W dodatku niektórzy z tych "rzemieślników" (jak chociażby Essien - gol z pierwszej połowy półfinału) w swym fachu zyskują niekiedy poziom prawdziwych artystów.

Jasne, że przyjemniej się ogląda mecze bajecznych techników z Barcelony czy młodziutkich graczy Arsenalu, którzy z uporem maniaka wymieniają podania "z klepki", próbując za wszelką cenę wejść z piłką do bramki, ba! nawet często im się to udaje. Niestety miarą zwycięstwa nie są dziś klasyfikacje posiadania piłki, czy ogólna liczba strzelonych bramek w sezonie. Miarą piłki nożnej jest strzelenie tej jednej jedynej bramki więcej niż przeciwnik i już więcej nic się nie liczy. Juve tak kiedyś grało, mimo narzekań na brzydką grę, nikt nie mógł odmówić nam skuteczności. Tego dziś brakuje i co pokazują dziś angielskie drużyny, musimy podążać tą drogą.

A tak na marginesie to mimo iż podziwiam angielski futbol, za ich skuteczność, to dziś jestem za Barcą, choć w gruncie rzeczy mi to obojętne...

Pozdrawiam!

EDIT Cud się zdarzył. Piłka jest N I E S A M O W I T A!!!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:39

Ale jaja...
:shock:

Już było po meczu. Piłka lubi płatać figle...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:42

Sędzia przekręcił Chelsea z karnym.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:44

Łukasz pisze:Ale jaja...
:shock:

Już było po meczu. Piłka lubi płatać figle...
Wygrał futbol!!

Cudowny mecz. Mieliśmy wszystko, cudowne bramki, czerwoną kartkę, błędy sędziego czyli wszystko to co w piłce najlepsze! Mimo wszystko Barca zagrała bardzo słaby mecz. Tylko jeden celny strzał w bramkę i poza tym nic nam dzisiejszego dnia nie zaoferowała.


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:44

madmo pisze:Sędzia przekręcił Chelsea z karnym.
To jest skandal jak nic... Sędzia nie podyktował co najmniej 3 karnych dla Chelsea... barcelona nie istniała na boisku :/


Aha. Guardiola to żaden trener. Ma cholerne szczęście. Przy stanie 1:0 widać było jaki jest bezradny. Stał i pokazywał coś w stylu Ranieriego. Nie potrafił ustawić drużyny na Chelsea.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2009, 22:47 przez January, łącznie zmieniany 1 raz.


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:45

ale sie ciesze.... niczym jakby to gralo juve... w koncu ktos pokazal anglikom gdzie ich miejsce! ale gardlo zdarlem przy gola omg juve pomszczone ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
bianConrado

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2009
Posty: 110
Rejestracja: 28 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:46

Masakra.. Spodziewałem się takiego meczu .. Barca nie może się zgrać .. czasami poklepią ,ale tylko po to ,żeby stracić piłkę przy polu karnym.
Zostało teraz ok 2 min do końca meczu a Chelsea wciąż atakuje .. Dla mnie : niestety znowu taki sam finał . Niech teraz tylko wygra ManU ! :angry:
Nie wiem czy Chelsea wygrała zasłużenie ,bo właśnie dzisiaj zachciało się komuś wyłączyć mi prąd ..
Cholipka :płaczę:

/\ To już chciałem napisać jak się zaczął doliczony czas !! Kurcze no !! Niezawodna Barca ;) INIESTA CHYBA GWIAZDA LM !!!! :smile: :happy: :happy: :happy: :happy: YEAAAAH !!!!!!!
łuhuu ale meczyk brameczka super :bravo:


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" - Marcello Lippi

Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 656
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:47

No fakt, faktem sędzia na ten mecz się nie nadawał xD nie nadążał za piłkarzami i parę większych błędów było, no ale cóż taka jest piłka. W sumie to jestem zadowolony, albowiem, nie chciałem patrzyć na "bratobójczy" finał, lepsza jest piłka mieszana :C


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:48

madmo pisze:Sędzia przekręcił Chelsea z karnym.
z którym? 1,2,3 czy 4?
Fajnie, ze nie ma powtórki finału sprzed roku, ale dlaczego po takich decyzjach sędziów? Ewidentnie arbitrzy zabrali awans gospodarzom, to jest skandal!!!


Suchy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:48

Co za mecz! do samego końca ściskałem gumową kaczuszkę wyłowioną z wanny z nerwów :D viva Blaugrana! jak się cieszę, że nie będzie powtórtki finału z przed roku :-D


If man is five, then the devil is six; and if the devil is six, then God is seven...
Gruppo Brusco

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2008
Posty: 183
Rejestracja: 18 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2009, 22:48

Sędziowanie we Włoszech jest słabe? To popatrzcie na dzisiejszy mecz.
Katalońskie złodzieje ze swoim kolegą drukarzem z Norwegii.


ODPOWIEDZ