Liga Mistrzów 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
preclix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 756
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:30

Bobek1991 pisze:A ja nie, prawdziwy kibic jak np ja nie śpi na kasie i woli zobaczyć Olimpico i mecz ukochanej drużyny na nim bo może to być jedyna okazja na wyjazd. Jak stać cię co miesiąc na mecz to se jedź na Petrzalke również ale nie mów, że ktoś nie jest prawdziwym kibicem bo ma ograniczenia budżetowe i woli obejrzeć mecz na stadionie ukochanej drużyny!!!!
Właśnie sam sobie teraz przeczysz bo wyjazd na Słowację jest mniej więcej 3 razy tańszy, niż wyjazd do Włoch. Nie rozumiem też tych co mówią, że ten mecz będzie bez historii i bez emocji, ludzie stawką tego meczu jest gra w Lidze Mistrzów ! Do tego Artmedia niepodzielnie rządzi słowacką ligą od kilku lat, poza tym grając już raz w fazie grupowej pokazali, że nie są wcale takimi "kelnerami" za jakich ich postrzegacie. Nie będą mieli nic do stracenia także ja takiej łatwej przeprawy bym się nie spodziewał - szczególnie na ich terenie.

P.S. Co do stadionu to nie ma o czym dyskutować, ponieważ UEFA ma chyba jakiś przepis, że stadion musi mieć minimalną pojemność. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 18:37 przez preclix, łącznie zmieniany 1 raz.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:36

"Michał`fcj"

Oczywiście nie jest tak że przez całe życie uzbieram na jeden wyjazd ale wolę, żeby pierwszy wyjazd był wyjątkowy bo jak już powiedziałem drugiego może nie być ale nie przewidziałem, że koszt na ten mecz mógłby być tanszy co zachęca do wybrania się na ten mecz, ale kto ma jakąś pewność, że to nie są tylko i wyłącznie nasze marzenia? Poczekajmy na zdanie kogoś kto za to odpowiada i taka decyzja oczywiście wymaga czasu, nie można powiedzieć natychmiastowo, no i oczywiście czas.. tego mamy mało, mecz za niecały miesiąc a wyjazdy na mecze o ile pamiętam były organizowane z większym wyprzedzeniem czasu


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:40

Wyjazd na mecz to nie strata dziewictwa, Juve to Juve, przeciwnik nie jest ważny.
Jeśli nie uda się z JPC to będzie trzeba podprowadzić z jakiegoś parkingu samochód i wio! :D


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:51

Poznań - Bratysława = 589 km
Any suggestions? :D


bolec_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2006
Posty: 241
Rejestracja: 18 września 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 18:55

Ej wszyscy!!Przeczytajcie co napisałem w swoim ostatnim poście w tym temacie :-D Moge wziaść pod uwage rówież wynajem i zająć sie załątwianiem ale chętni widze są tylko niech piszą że by sie pisali ( zdanie w stylu wiem że wiesz że my wiemy więc powiedz co wiesz :shock: ) :-D


Tu sei la squadra del cuore
Sempre in campo undici eroi
Forza JUVE!!!!Forza Juve!!!!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 19:19

Można na własną rękę ale to trzeba wiedzieć gdzie grają, chodzi o stadion i jak najszybciej zamówić bilet bo może być później problem (Jeżeli na tym stadionie 7 tys to chyba bilet pozostaje w sferze naszych marzeń)


uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 19:32

Artmedia zapewne będzie grała na większym stadionie wątpię żeby przyjmowali Juve na 7 tysięcznym obiekcie. Jeśli będzie organizowany jakis wyjazd przez JP to jestem za o ile cena będzie w miarę przystępna bo wiadomo mamy okres wakacji i z kasą trochę gorzej.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 19:52

3 runda eliminacji - Celtic
Faza grupowa - Rangers

W sumie myślałem, że to ten sam ale po głębszym zastanowieniu wydaje mi się że ten tutaj

to stadion narodowy, 30 tys. - http://stadiony.net/stadium.php?s=326
Z Interem i Porto nie wiem ale jeżeli Rangers to tamte zapewne też. To był Sezon 2005/2006.

Jeżeli mam racje, i tym razem też będą grać na narodowym to sytuacja jest znacznie lepsza. Lecz mowy o tym meczu, ani o biletach na 100% nie będzie dopóki Artmedia nie zagra rewanżu (6 sierpnia)
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 20:12 przez Bobeknaklo, łącznie zmieniany 3 razy.


meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 19:59

Artmedia swoje mecze rozgrywała na stadionie Slovana Bratysława. I z Juve pewnie tez tam zagraja... jezeli w ogole awansuja.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 20:40

Z ciekawością obserwuje co się wydarzy. Mieszkam w południowo-wschodniej Polsce, więc na Słowację mam bardzo blisko. Jeśli nie przez JP to z chęcią bym się wybrał na własną rękę(może ktoś z południa planuje wyjazd :?: :wink: ), tylko niestety na razie nie wiadomo gdzie mogą grać, za ile i przede wszystkim CZY zagrają z drużyną ze Słowacji.

W sumie to wątpię, że przyjmą Juve na jakimś 7 tyś obiekcie, w ogóle im się to nie opłaca, chętnych jest na tyle, że zapełnią dużo większy obiekt.

Ciekawe jak ma się sprawa cen biletów? W koronach może nie będzie tak drogo? :wink:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 20:46

To w takim razie mecz bedzie pewnie na tym stadionie: Tehelne Pole
No chyba, że wygraja Finowie to mecz bedzie tu:Retina
uszaty pisze:Jeśli będzie organizowany jakis wyjazd przez JP to jestem za
Tak z czystej ciekawości zapytam. Nalezysz/masz zamiar w przeciagu 2 tygodni należec do JPC?

edit.
Lord_ Juve
To ja już nie wiem bo nie należe, ale tu jest napisane cos takiego:
tylko członkostwo w JuvePoland Club umożliwia uczestnictwo w organizowanych przez Stowarzyszenie wyjazdach na mecze.
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2008, 20:50 przez stahoo, łącznie zmieniany 3 razy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 20:48

stahoo pisze: Tak z czystej ciekawości zapytam. Nalezysz/masz zamiar w przeciagu 2 tygodni należec do JPC?
Z tego co wiem, to gdy były organizowane wyjazdy do Włoch na mecze to mogły jechać także osoby spoza JPC, chyba, że coś mi źle w pamięci zapadło więc proszę o poprawienie mnie.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 20:54

Lord_ Juve pisze:
stahoo pisze: Tak z czystej ciekawości zapytam. Nalezysz/masz zamiar w przeciagu 2 tygodni należec do JPC?
Z tego co wiem, to gdy były organizowane wyjazdy do Włoch na mecze to mogły jechać także osoby spoza JPC, chyba, że coś mi źle w pamięci zapadło więc proszę o poprawienie mnie.
Na początku działalności JPC był jeden czy też dwa takie wyjazdy gdzie mogli jechać wszyscy, teraz mogą jeździć tylko członkowie JPC.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2008, 21:59

Bobek1991 pisze:Poznań - Bratysława = 589 km
Any suggestions? :D
Będziesz do granicy jechał 15 godzin :wink:

Przeciwnik z nie najwyższej pułki ale ja dobrze pamiętam jak zrobili przebój z Celticiem a później w fazie grupowej też i nieźle szło. Myśle ze powtórki nie będzie ale trzeba uważać.

Wisły mi nie szkoda. Ludzie bez pomysły, od dyrekcji po zawodników. Z czym do świata? Na kogo by nie trafili dostaliby baty a czy to będzie Barcy czy jakiś inny zespół to nie ma znaczenia. Jak w ogóle przejdą Bejtar to powinni się cieszyć.

Pzdr.
fORZA JUVE!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 00:01

A da się wykupić członkostwo na 2 tyg.? Bo wiecie w domu mi się kasa przelewa i wątpię czy członkostwo w JPC było mi potrzebne (na wyjazdy do Włoch nie ma szans).

Ew. mógłbym wesprzeć was finansowo, przed kumplami zaszpanować, albo dziewczynę wyrwać na legitymacje :wink: (większe byłby szanse jakby przyszedł do Juve CR7). No i podobno dorzucacie jakiś gadżet :-D

Mieszkając tu gdzie mieszkam (Częstochowa) jakieś szanse na ew. wyjazd do Bratysławy bym miał. Pytanie tylko czy dałoby się mnie gdzieś upchnąć (zaznaczam, że specjalnie gruby i duży nie jestem).

Poza tym ciężko by było dostać bilet, dla takiego szarego kibica a szychy JPC na pewno mają jakieś tajne kontakty :wink:

PS: Sorry, że tu zaśmiecam, ale dział JuvePoland Club, jest tylko dla VIP'ów.

PPS: trzymam kciuki za Artmedie


ODPOWIEDZ