Król strzelców serie A 2008/2009

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto według Ciebie zostanie królem strzelców serie A w sezonie 2008/2009?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 13:10

Królem strzelców będzie ALEXANDRE PATO... mając za plecami Kake i Ronaldinho to nawet Rasiak by strzelił pare bramek :)))) wicekrólem bedzie David Trezeguet... Del Piero ok.12 bramek


Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 13:21

A ja po cichu liczę na dobry występ Amauriego... Zobaczymy jak się sezon potoczy ale nie przekreślał bym go już teraz. Co do Ibrachimovica to jeśli będzie strzelał karne z równą regularnością to kto wie ;D Totti może namieszać jeśli odzyska formę... Tak czy owak myślę że będzie ciekawie :dance:


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 21:46

choco pisze:Królem strzelców będzie ALEXANDRE PATO... mając za plecami Kake i Ronaldinho to nawet Rasiak by strzelił pare bramek :)))) wicekrólem bedzie David Trezeguet... Del Piero ok.12 bramek
Z całym szacunkiem dla Pato, ale moim zdaniem On nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na zdobycie korony króla strzelców. Jeśli Milan będzie grał jednym napastnikiem (co jest najbardziej prawdopodobne) to Alexandre będzie musiał wygrać rywalizacje z Marco Borriello. A nawet jak ją wygra to nie można zapominać, że jest to piłkarz bardzo młody i nie doświadczony. Ponad to nie za dobrze radzi sobie na szpicy. W dodatku jest młodziutki i przez to trochę podatny na kontuzje. Podsumowując: piłkarz dobry, minimum 12 bramek powinien strzelić, ale o królu strzelców (przynajmniej z mojego punktu widzenia) nie ma mowy.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 21:57

choco pisze:Królem strzelców będzie ALEXANDRE PATO... mając za plecami Kake i Ronaldinho to nawet Rasiak by strzelił pare bramek :))))
Dobrze mówisz, bardzo dobrze. Tylko żeby jeszcze ten Pato potrafił wykańczać te podania czy dośrodkowania. Faktycznie, linia pomocy Milanu robi wrażenie. Nawet Ronaldinho czy Kaka mogą być bez formy, ale jedno genialne zagranie z ich strony może otworzyć drzwi do bramki.
Więc Pato faworytem na tron króla strzelców, a ja mam jeszcze jednego piłkarza do tego tytułu. Jakoś mam dziwne przeczucie że namiesza w Serie A, a jest nim Amauri :smile: Takie mam przeczucie i koniec. Poczekamy - zobaczymy.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 22:04

Pato ma jeden problem: nie wykonuje rzutów karnych w Milanie. Pirlo jest zdecydowanie lepszy w tym elemencie, Ronaldinho też świetnie sobie radzi.
To sprawia, że już od pierwszej kolejki ma do Del Piero, Ibry czy Tottiego stratę.


Dirty mind
choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 22:32

Okoni pisze:
choco pisze:Królem strzelców będzie ALEXANDRE PATO... mając za plecami Kake i Ronaldinho to nawet Rasiak by strzelił pare bramek :)))) wicekrólem bedzie David Trezeguet... Del Piero ok.12 bramek
Z całym szacunkiem dla Pato, ale moim zdaniem On nie ma NAJMNIEJSZYCH szans na zdobycie korony króla strzelców. Jeśli Milan będzie grał jednym napastnikiem (co jest najbardziej prawdopodobne) to Alexandre będzie musiał wygrać rywalizacje z Marco Borriello. A nawet jak ją wygra to nie można zapominać, że jest to piłkarz bardzo młody i nie doświadczony. Ponad to nie za dobrze radzi sobie na szpicy. W dodatku jest młodziutki i przez to trochę podatny na kontuzje. Podsumowując: piłkarz dobry, minimum 12 bramek powinien strzelić, ale o królu strzelców (przynajmniej z mojego punktu widzenia) nie ma mowy.


Jeśli Borriello bedzie strzelał jak pod koniec sezonu ubiegłego to watpie żeby rozegrał chociaż pół sezonu... natomiast Pato przekonał o swoich umiejętnościach już od pierwszego meczu w Milanie i strezlał niemalże regularnie


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:00

Wątpie żeby jakiś milanista miał szanse na tytuł króla.
Boriello nie jest jakimś wybitnym napastnikiem wydaje mi sie ze to gracz jednego sezonu,zresztą w Milanie i tak pewnie nie będzie graczem pierwszej "11".
Jeśli chodzi o Pato to też jestem zdanie że nie powalczy o tytuł,szczególnie jeśli Milan będzie grał jednym napastnikeim.

Moimi faworytem jest Trezeguet,potafi się znalelezć w polu karnym,i nawet grając słabszy mecz potrafi strzelać bramki.


Obrazek
choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:06

wszystko zweryfikuje boisko ale co do Juve to weźcie pod uwage że Ranieri co mecz to ma jakies dziwne pomysły i np Treze moze grać co drugi bo bezdie odpoczywał jak w poprzednim sezonie... i za skuteczny nie był więc cieżko na niego stawiac.. a Pato to też król pola karnego tylko że młody... zobaczymy jak to będzie i nie zakładajcie że Milan bedzie grał jednym napastnikeim bo to nie jest pewne


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:22

Bardzo ważną kwestią w walce o tytuł Capocannoniere są rzuty karne. Tak jak już kolega Venom powiedział - w Milanie inni dobrze wykonują karne. I chociażby z tego powodu już przed startem Pato ma plecy. Zwrócie uwagę na poprzedni sezon i ilość strzelonych goli, a w tym ilość wykonanych skutecznie jedenastek. Dwa doskonałe przykłady z zeszłego sezonu - Ibra i Boriello.


Obrazek
choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:29

tylko że może w tym sezonie Ibra nie nastrzela tyle, bo licze na mniej karnych z kapelusza dla interu... i przeciwko Juve


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:29

choco pisze: Treze moze grać co drugi bo bezdie odpoczywał jak w poprzednim sezonie...
Skąd ten wniosek ? Treze jest jednym z piłkarzy, którzy rozegrali najwięcej spotkań w ubiegłym sezonie, ba - Ranieri bardzo żadko ściągał go z boiska. Wydaje mi się, że to co napisałeś, to totalna bzdura (mam na myśli ubiegły sezon. Teraz konkurencja jest większa)


choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:34

no i ta konkurencje mam na myśli... bo czwórką napastników nie zagramy a jesli Treze bedziem miał takie przestoje w strzelaniu to chyba Ranieri nie bedzie ciągle grał na niego jak Donadoni na Toniego ;/


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:40

choco pisze:no i ta konkurencje mam na myśli... bo czwórką napastników nie zagramy a jesli Treze bedziem miał takie przestoje w strzelaniu to chyba Ranieri nie bedzie ciągle grał na niego jak Donadoni na Toniego ;/
Wiesz co, chyba każdy by chciał, żeby jego snajper miał "takie przestoje", a w końcowym rozrachunku na papierze widniało 20 brameczek w takiej lidze jak Serie A.


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:41

Staraj się używać znaków interpunkcyjnych, bo przeczytałem Twoją poprzednią wypowiedź jeszcze dwukrotnie, i cały czas wydaje mi się, że sugerowałeś, że Treze odpoczywał co drugi mecz.

Wydaje mi się, że spore szanse na króla strzelców ma ... Totti i Ibrahimovic.
Wydaje mi się, że mają oni pewne miejsce w składzie w swoich drużynach, natomiast w Juve spodziewam się rotacji z aż czterema zawodnikami. W Milanie nie ma jakiegoś typowego strzelca, więc moim zdaniem, największe szanse ma wspomniana przeze mnie dwójka, aczkolwiek to tylko przypuszczenia. Kto by się bowiem spodziewał, że Alex zdobędzie tytuł najlepszego strzelca, a David Trezeguet drugie ?


choco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 21
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2008, 23:46

No a ja mam nadzieje że Amauri bedzie miał więcej okazji strzeleckich niż miał w Palermo i tez potwierdzi klase..


ODPOWIEDZ